ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 2 of 42 Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Next

Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 3/3/2023, 14:18

Dakle, vino, masline, tećica zobi i jo bi dodo dvi koze za sir...

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/3/2023, 14:28

aben wrote:A, naggar...
Ne verujen.

Ne bih ni ja da u dlaku isti takav nastup nisam već doživio od njega na starom forumu.
Tada sam mu se obratio na pp i odmah je priznao, nije dao niti najmanje dvojbe u sumnje o njegovom pravom identitetu, tada je izgleda još imao neke pozitivne stavove o meni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 3/3/2023, 14:49

Speare Shaker wrote:
aben wrote:A, naggar...
Ne verujen.

Ne bih ni ja da u dlaku isti takav nastup nisam već doživio od njega na starom forumu.
Tada sam mu se obratio na pp i odmah je priznao, nije dao niti najmanje dvojbe u sumnje o njegovom pravom identitetu, tada je izgleda još imao neke pozitivne stavove o meni.

A čuj,  ljudi se minjaju, nazaduju reko bi u ovon slučaju, ali stil je postojaniji. Naggar je imo točkice, pjesničkiji izričaj..either way, bolje za naggara je da ni škutor

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Gast 3/3/2023, 15:03

aben wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:A, naggar...
Ne verujen.

Ne bih ni ja da u dlaku isti takav nastup nisam već doživio od njega na starom forumu.
Tada sam mu se obratio na pp i odmah je priznao, nije dao niti najmanje dvojbe u sumnje o njegovom pravom identitetu, tada je izgleda još imao neke pozitivne stavove o meni.

A čuj,  ljudi se minjaju, nazaduju reko bi u ovon slučaju, ali stil je postojaniji. Naggar je imo točkice, pjesničkiji izričaj..either way, bolje za naggara je da ni škutor

tvrd je kruv socijalistički

triba oprat savjest ,,, al što fobijama ,,,majketiisusove ,,

avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Gast 3/3/2023, 15:09

Speare Shaker wrote:
škutor wrote:

isto tako ova drugarica metilja , propisuje za koju svrhu koji pojam da se koristi , ovisno o tom koja manija joj je okupirala razum u tom momentu

Ne, nego koristi generalno i globalno poznata značenja određenih pojmova o kojima ti nemaš pojma s pojmo, jer si kao prvo previše glup, a kao drugo si primitivna nakaza.
Je li tako Naggar-čino?

životinjo socijalistička ... aj pokakaj svoju maloumnost o pojmu kojeg drugarica vidi kroz svoj spektar otuđenosti


aj da čujen šta reče ck-idiota

zanimame štaš kopypastat


avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/3/2023, 15:16

aben wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:A, naggar...
Ne verujen.

Ne bih ni ja da u dlaku isti takav nastup nisam već doživio od njega na starom forumu.
Tada sam mu se obratio na pp i odmah je priznao, nije dao niti najmanje dvojbe u sumnje o njegovom pravom identitetu, tada je izgleda još imao neke pozitivne stavove o meni.

A čuj,  ljudi se minjaju, nazaduju reko bi u ovon slučaju, ali stil je postojaniji. Naggar je imo točkice, pjesničkiji izričaj..either way, bolje za naggara je da ni škutor

Naggar je imao po tri točice unutar rečenica, a škutor po tri zareza. Neš' ti razlike...
Ali ponavljam, ne bih ni ja vjerovao da na dlaku isti takav njegov nastup prema meni već nisam doživio na starom forumu.
I je, ljudi se mijenjaju, ne nužno prema boljem, nego kao u ovom slučaju i prema lošijem (eufemizam).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/3/2023, 16:40

metilda wrote:Zorro, fjaka ne znači trajno odsustvo želja, to je samo dio dana u kojemu nam se ne da ništa, ni raditi ni misliti pa tako imamo i odsustvo želja dok stanje fjake ne prođe. Ali u čovjekovoj je prirodi željeti. Budisti smatraju da su želje izvor patnje pa teže postizanju nirvane, oslobođenja od želja. Meni su želje poticaj i ponekad  jedini način da prevaziđem tešku stvarnost jer mozak prebacim u petu brzinu kako ostvariti želju. 😆 To je jedna od bitnih  svjetonazorskih razlika istoka i zapada.
Pa nisam ni mislio na fjaku. Ja sam Dalmatinac i znam šta je fjaka. To je prolazno stanje. Dođe, pa ode, pa opet dođe, pa opet ode....itd.
Mislio sam na one koji su non-stop u stanju u kojem im zbilja nije ni do čega niti im je išta važno. Pretpostavljam da takvi ne znaju šta žele.

Kažem ti, nemam pojma šta budisti misle, ali za mene želje nisu izvor patnje, jer uvijek prije nego nešto zaželim, vrlo dobro razmislim da li to stvarno želim. Uvijek sam zadovoljan kad mi se ostvari neka želja koju sam zaželio.
Tako da dabogda mi se sve želje koje zaželim ostvarile. Ne vjerujem da ću zbog toga patiti kao budisti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 3/3/2023, 16:46

škutor wrote:
aben wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:A, naggar...
Ne verujen.

Ne bih ni ja da u dlaku isti takav nastup nisam već doživio od njega na starom forumu.
Tada sam mu se obratio na pp i odmah je priznao, nije dao niti najmanje dvojbe u sumnje o njegovom pravom identitetu, tada je izgleda još imao neke pozitivne stavove o meni.

A čuj,  ljudi se minjaju, nazaduju reko bi u ovon slučaju, ali stil je postojaniji. Naggar je imo točkice, pjesničkiji izričaj..either way, bolje za naggara je da ni škutor

tvrd je kruv socijalistički

triba oprat savjest ,,, al što fobijama ,,,majketiisusove ,,

 Mekši je od nesocijalističkog.

A savjest mi je čista, dokle god mi ljudi želu dovati šolde ke nis zasluži :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/3/2023, 16:54

škutor wrote:
zoro osvetnik wrote:
metilda wrote:
zoro osvetnik wrote:
metilda wrote:
Pa eto, slažem se s tobom, samo ne razumijem kako čovjek može ne znati što želi. To su valjda slučajevi granične inteligencije.
Ni ja to ne razumijem.

Dosta puta sam čuo da netko kaže: "Ne znam šta ću sa sobom." 
Pa mi bude čudno.
A to ti je pusti me stat stanje uma ili čuvena fjaka. Tako i ja nekad kažem i to nije ni lijenost ni izgubljenost u prijevodu nego stanje u kojem nam zbilja nije ni do čega niti nam je išta važno. Moglo bi se reći da je to stanje dalmatinske nirvane. 😆
A možda si sad odgovorila na pitanje kako čovjek može ne znati što želi...


Možda su takvi permanentno u stanju u kojem im zbilja nije ni do čega niti im je išta važno. Možda ni ne znaju za neko drugo stanje.
Naposlijetku, meni je skroz logično da netko kome je konstantno pun kufer svega, ne zna šta želi.

sereš idiotarije

želja je pojam koji je besmisleno komentirat na osnovi ko je i što je ako želi il ne želi i zašto i kako ,,,
Pa ja to i ne radim. Krivo si me razumio. Težište mi nije na pojmu želja, nego na ljudima koji ne znaju šta žele.

A da bi o njima pričali, moramo nešto reći i o željama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/3/2023, 17:17

zoro osvetnik wrote:

Mislio sam na one koji su non-stop u stanju u kojem im zbilja nije ni do čega niti im je išta važno.

Depresija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/3/2023, 17:44

Ljudi u depresiji znaju što žele. Žele izać iz depresije. Na bilo koji način. Makar se i ubili na kraju.

Depresivni ljudi ne spadaju u kategoriju onih koji ne znaju šta žele.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/3/2023, 17:53

Speare Shaker wrote:
zoro osvetnik wrote:

Mislio sam na one koji su non-stop u stanju u kojem im zbilja nije ni do čega niti im je išta važno.

Depresija.
Ti si meni prvi napisao da ne želiš komunicirat samnom. A stalno mi citiraš postove.

Čini mi se da ti ne znaš šta u stvari želiš. Provodiš svoj život u vječnoj laži. 

Trgni se, porazgovaraj sam sa sobom dok je još navrijeme i skuži jednom zauvijek što u stvari želiš, jer ćeš inaće poludit nastaviš li ovako.
U suprotnom ćeš kao i do sad nastaviti pisati kao programirani robot bez duše, baziran na kvazi-činjenicama. Pa tko to želi uopće čitati?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by metilda 3/3/2023, 18:45

zoro osvetnik wrote:
metilda wrote:Zorro, fjaka ne znači trajno odsustvo želja, to je samo dio dana u kojemu nam se ne da ništa, ni raditi ni misliti pa tako imamo i odsustvo želja dok stanje fjake ne prođe. Ali u čovjekovoj je prirodi željeti. Budisti smatraju da su želje izvor patnje pa teže postizanju nirvane, oslobođenja od želja. Meni su želje poticaj i ponekad  jedini način da prevaziđem tešku stvarnost jer mozak prebacim u petu brzinu kako ostvariti želju. 😆 To je jedna od bitnih  svjetonazorskih razlika istoka i zapada.
Pa nisam ni mislio na fjaku. Ja sam Dalmatinac i znam šta je fjaka. To je prolazno stanje. Dođe, pa ode, pa opet dođe, pa opet ode....itd.
Mislio sam na one koji su non-stop u stanju u kojem im zbilja nije ni do čega niti im je išta važno. Pretpostavljam da takvi ne znaju šta žele.

Kažem ti, nemam pojma šta budisti misle, ali za mene želje nisu izvor patnje, jer uvijek prije nego nešto zaželim, vrlo dobro razmislim da li to stvarno želim. Uvijek sam zadovoljan kad mi se ostvari neka želja koju sam zaželio.
Tako da dabogda mi se sve želje koje zaželim ostvarile. Ne vjerujem da ću zbog toga patiti kao budisti.
Aha, i ja dam Dalmatinka, znači slažemo se oko fjake. 🙂Ali nisam nikad naišla na nekoga bez želja. 🤔 Netko želi novi auto, netko djecu, netko stan, netko zdravlje. Mene želje potiču na djelovanje i podižu mi optimizam.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4687
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by metilda 3/3/2023, 19:17

aben wrote:A, naggar...
Ne verujen.
Ni ja ne vjerujem. Ne može se čovjek toliko degradirati, osim ako se propio.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4687
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Gast 3/3/2023, 19:22

aben wrote:

A savjest mi je čista, dokle god mi ljudi želu dovati šolde ke nis zasluži :)

uvijek imaš mogućnost zamislit sjevernokorejca i njegovu savjest , to su divni ljudi ,

problem je savjest koja vam je ista

tko san ja da van sudim

žali bože

ZA SMRT


avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/3/2023, 19:36

zoro osvetnik wrote:
Speare Shaker wrote:
zoro osvetnik wrote:

Mislio sam na one koji su non-stop u stanju u kojem im zbilja nije ni do čega niti im je išta važno.

Depresija.
Ti si meni prvi napisao da ne želiš komunicirat samnom. A stalno mi citiraš postove.

Čini mi se da ti ne znaš šta u stvari želiš. Provodiš svoj život u vječnoj laži. 

Trgni se, porazgovaraj sam sa sobom dok je još navrijeme i skuži jednom zauvijek što u stvari želiš, jer ćeš inaće poludit nastaviš li ovako.
U suprotnom ćeš kao i do sad nastaviti pisati kao programirani robot bez duše, baziran na kvazi-činjenicama. Pa tko to želi uopće čitati?

Ej majmune rusofilni i genocidni, znam da si poremećen, ali bar ne moraš lagati zbog toga.
Ja sam tebi napisao da ja nisam nikada nikoga stavio na ignore, kao što si ti mene.
Premas tome, odjebi sa svojim maloumnim savjetima koje niti sam ne uvažavaš vjerojatno zato jer si svjestan da živiš u laži.
Ne vječnoj, jer je to nemoguće, a to bi znao da ti je poznato što znači pojam vječnosti, kao što ti očito nije poznato.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/3/2023, 19:37

Speare Shaker wrote:
zoro osvetnik wrote:
Speare Shaker wrote:
zoro osvetnik wrote:

Mislio sam na one koji su non-stop u stanju u kojem im zbilja nije ni do čega niti im je išta važno.

Depresija.
Ti si meni prvi napisao da ne želiš komunicirat samnom. A stalno mi citiraš postove.

Čini mi se da ti ne znaš šta u stvari želiš. Provodiš svoj život u vječnoj laži. 

Trgni se, porazgovaraj sam sa sobom dok je još navrijeme i skuži jednom zauvijek što u stvari želiš, jer ćeš inaće poludit nastaviš li ovako.
U suprotnom ćeš kao i do sad nastaviti pisati kao programirani robot bez duše, baziran na kvazi-činjenicama. Pa tko to želi uopće čitati?

Ej majmune rusofilni i genocidni, znam da si poremećen, ali bar ne moraš lagati zbog toga.
Ja sam tebi napisao da ja nisam nikada nikoga stavio na ignore, kao što si ti mene.
Premas tome, odjebi sa svojim maloumnim savjetima koje niti sam ne uvažavaš vjerojatno zato jer si svjestan da živiš u laži.
Ne vječnoj, jer je to nemoguće, a to bi znao da ti je poznato što znači pojam vječnosti, kao što ti očito nije poznato.

I da ne zaboravim, slobodno se odtornjaj i tri pičke svoje mile matere koja je takvo rusofilno genocidno govno izrodila na ovaj svijet.
A sad me slobodno ponovo po ne znam koji put stavi na lažni ignore. Smrdljiva nakazo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/3/2023, 19:41

metilda wrote:
aben wrote:A, naggar...
Ne verujen.
Ni ja ne vjerujem. Ne može se čovjek toliko degradirati, osim ako se propio.

Formalna ograda.
Nemam pojma je li se propio ili ne, lako moguće da jest.
I ponavljam, ne bih ni ja vjerovao da nisam na dlaku isti takav njegov nastup kontra mene doživio na starom forumu.
Tada je još imao obraza priznati tko je, nakon što sam mu se obratio na pp, čak mu je bilo i žao zbog takvog istupa prema meni, danas je očito degradirao do neprepoznatljivosti.
Događa se, nije on ni prvi ni zadnji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by metilda 3/3/2023, 19:56

Speare Shaker wrote:
metilda wrote:
aben wrote:A, naggar...
Ne verujen.
Ni ja ne vjerujem. Ne može se čovjek toliko degradirati, osim ako se propio.

Formalna ograda.
Nemam pojma je li se propio ili ne, lako moguće da jest.
I ponavljam, ne bih ni ja vjerovao da nisam na dlaku isti takav njegov nastup kontra mene doživio na starom forumu.
Tada je još imao obraza priznati tko je, nakon što sam mu se obratio na pp, čak mu je bilo i žao zbog takvog istupa prema meni, danas je očito degradirao do neprepoznatljivosti.
Događa se, nije on ni prvi ni zadnji.
A ne znam, moguće da je naggar, ali mene više podsjeća na jednog drugog forumaša koji je imao običaj pisati na denkiju.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4687
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/3/2023, 19:57

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
zoro osvetnik wrote:
Speare Shaker wrote:
zoro osvetnik wrote:

Mislio sam na one koji su non-stop u stanju u kojem im zbilja nije ni do čega niti im je išta važno.

Depresija.
Ti si meni prvi napisao da ne želiš komunicirat samnom. A stalno mi citiraš postove.

Čini mi se da ti ne znaš šta u stvari želiš. Provodiš svoj život u vječnoj laži. 

Trgni se, porazgovaraj sam sa sobom dok je još navrijeme i skuži jednom zauvijek što u stvari želiš, jer ćeš inaće poludit nastaviš li ovako.
U suprotnom ćeš kao i do sad nastaviti pisati kao programirani robot bez duše, baziran na kvazi-činjenicama. Pa tko to želi uopće čitati?

Ej majmune rusofilni i genocidni, znam da si poremećen, ali bar ne moraš lagati zbog toga.
Ja sam tebi napisao da ja nisam nikada nikoga stavio na ignore, kao što si ti mene.
Premas tome, odjebi sa svojim maloumnim savjetima koje niti sam ne uvažavaš vjerojatno zato jer si svjestan da živiš u laži.
Ne vječnoj, jer je to nemoguće, a to bi znao da ti je poznato što znači pojam vječnosti, kao što ti očito nije poznato.

I da ne zaboravim, slobodno se odtornjaj i tri pičke svoje mile matere koja je takvo rusofilno genocidno govno izrodila na ovaj svijet.
A sad me slobodno ponovo po ne znam koji put stavi na lažni ignore. Smrdljiva nakazo.
Ja sam se od tebe odtornjao isprogramirani stranački zadojeni idiote. Nisi primjetio? Doživotno si mi na ignore.

Pokušaj ti i od mene. Znam da ti je teško izbjegavati moje postove.
Ali ne predaji se. Znam da ti to možeš. Bolje i tebi i meni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/3/2023, 20:01

metilda wrote:
zoro osvetnik wrote:
metilda wrote:Zorro, fjaka ne znači trajno odsustvo želja, to je samo dio dana u kojemu nam se ne da ništa, ni raditi ni misliti pa tako imamo i odsustvo želja dok stanje fjake ne prođe. Ali u čovjekovoj je prirodi željeti. Budisti smatraju da su želje izvor patnje pa teže postizanju nirvane, oslobođenja od želja. Meni su želje poticaj i ponekad  jedini način da prevaziđem tešku stvarnost jer mozak prebacim u petu brzinu kako ostvariti želju. 😆 To je jedna od bitnih  svjetonazorskih razlika istoka i zapada.
Pa nisam ni mislio na fjaku. Ja sam Dalmatinac i znam šta je fjaka. To je prolazno stanje. Dođe, pa ode, pa opet dođe, pa opet ode....itd.
Mislio sam na one koji su non-stop u stanju u kojem im zbilja nije ni do čega niti im je išta važno. Pretpostavljam da takvi ne znaju šta žele.

Kažem ti, nemam pojma šta budisti misle, ali za mene želje nisu izvor patnje, jer uvijek prije nego nešto zaželim, vrlo dobro razmislim da li to stvarno želim. Uvijek sam zadovoljan kad mi se ostvari neka želja koju sam zaželio.
Tako da dabogda mi se sve želje koje zaželim ostvarile. Ne vjerujem da ću zbog toga patiti kao budisti.
Aha, i ja dam Dalmatinka, znači slažemo se oko fjake. 🙂Ali nisam nikad naišla na nekoga bez želja. 🤔 Netko želi novi auto, netko djecu, netko stan, netko zdravlje. Mene želje potiču na djelovanje i podižu mi optimizam.
Ma ne postoji nikto da nešto ne želi.

Ali postoje oni koji ne znaju šta žele. Možda i misle da znaju, ali ne znaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 2 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 42 Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum