ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene Empty Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus Thu 2 Mar - 22:17

pirat


https://www.index.hr/vijesti/clanak/zaharova-trazimo-sluzbeni-stav-srbije-o-isporuci-srpskog-oruzja-ukrajini/2443088.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najnovije_d
RayMabus
RayMabus

Posts : 175424
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus Thu 2 Mar - 22:24

Daš pare i kupiš.

Šta god ti treba u trgovini Srbija. Oćeš vbr granate 122 mm. Daj pare. Može. Oćeš Kosovo ? Daš pare i prodano. Doktor Vučic za pare radi sve.

Živela Srbija. Vučic je Srbija. Tko napada Vucica taj napada Srbiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175424
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by pizzon Thu 2 Mar - 22:29

ko ih yebe
kome sve nisu prodavali
pre svega hrvatima itd
razbijali yugu od prvog dana
palili siptare
glasali za sve sankcije protiv srbije
hrabrili odvajanje c.gore
to je primarno bila ruska ideja
povukli vojsku sa kosmeta

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus Thu 2 Mar - 22:33

Sad vam ni Rusi više nevaljaju. pirat

Šta tvornica proizvodi te rakete za kupca. Šta njih brige tko je kupac i šta će mu to. Daš pare i kupiš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175424
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by AssadNaPodmornici Thu 2 Mar - 22:34

RayMabus wrote:pirat


https://www.index.hr/vijesti/clanak/zaharova-trazimo-sluzbeni-stav-srbije-o-isporuci-srpskog-oruzja-ukrajini/2443088.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najnovije_d

ahahahahah klekni vučiću hahahaha. ja mislim da nakon zelenskog, putina i lukašenka, Adem Vuchiqi ima najgoru ulogu šefa države u europi. hahaha. guze ga sa svih strana

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus Thu 2 Mar - 22:43

Novi usklik u Srbiji i na Balkanu uopće :

Rusija je Rusija al lova je lova.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175424
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by marcellus Thu 2 Mar - 22:57

pa šta, prodavali su srbi i nama oružje protiv sebe... biznis je biznis

_________________
Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus Thu 2 Mar - 23:00

Štakori ( Srbi ) napuštaju brod koji tone ( Rusija ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175424
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus Thu 2 Mar - 23:03

Nova sila se rađa na obzoru. Štakori prelaze u drugi tabor.


Evropska komisija razvila je plan za povećanje proizvodnje municije, uključujući municiju za tešku artiljerijsku haubicu kalibra 155 milimetara da bi ih isporučila Ukrajini i povećala vlastite rezerve bloka, objavio je danas "Spiege".

Tokom druge faze, zemlje članice EU počet će zajedničku nabavku municije kalibra 155 milimetara preko Evropske odbrambene agencije da bi povećale postojeće rezerve i osigurale dugoročne isporuke municije u Ukrajinu, piše list.

--

Uloga: EDA podupire suradničke europske projekte u području obrane i služi kao forum europskim ministarstvima obrane

Europska obrambena agencija osnovana je 2004., a svojih 26 članica (sve zemlje EU-a osim Danske) podupire u razvoju vojnih resursa.

Promiče suradnju, pokreće nove inicijative i uvodi rješenja za povećanje obrambenih kapaciteta. Usto, pomaže zainteresiranim državama članicama u razvoju zajedničkih obrambenih kapaciteta.

Europska obrambena agencija glavni je posrednik u razvoju kapaciteta na kojima se temelji zajednička sigurnosna i obrambena politika EU-a.


Agencija pomaže europskim ministarstvima obrane u izgradnji obrambenih kapaciteta i poboljšanju obuke.

Sklopila je sporazume i s nekim zemljama izvan EU-a(Norveška, Srbija, Švicarska i Ukrajina).

https://european-union.europa.eu/institutions-law-budget/institutions-and-bodies/institutions-and-bodies-profiles/eda_hr

Bitno da nema Erdogana.
Enlarge this imageClick to see fullsize
Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene Eda
RayMabus
RayMabus

Posts : 175424
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus Thu 2 Mar - 23:11

Administrativni aranžmani
Na temelju procjene koristi za Agenciju i države članice, Agencija ima mogućnost, pod ovlaštenjem država članica, sklopiti bilateralne administrativne sporazume s odabranim organizacijama, kao i trećim zemljama. Takav administrativni dogovor preduvjet je za sudjelovanje trećih strana u projektima i programima EDA-e.

Do sada su sklopljeni administrativni sporazumi (AA) sa:

https://eda.europa.eu/who-we-are/partners

Republika Srbija. Sporazum o pridruživanju s Republikom Srbijom potpisan je 13. prosinca 2013.

https://eda.europa.eu/docs/default-source/documents/administrative-arrangement---serbia-mod.pdf

U svibnju 2012. godine, Srpska napredna stranka formirala je novu srbijansku Vladu sa Socijalističkom partijom Srbije i Ujedinjenim Regionima Srbije, i Adem Vuchiqi je 27. srpnja izabran za prvog potpredsjednika Vlade i ministra obrane.

Republika Srbija. Sporazum o pridruživanju s Republikom Srbijom potpisan je 13. prosinca 2013.

Ministar obrane Srbije je na potpisu ovog dokumenta s EU.

[th]Ministar obrane Srbije[/th]
trajanje službe
27. srpnja 2012. – 2. rujna 2013.
https://hr.wikipedia.org/wiki/Aleksandar_Vu%C4%8Di%C4%87
RayMabus
RayMabus

Posts : 175424
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus Thu 2 Mar - 23:18

Zna Vučic sve samo se pravi pametan.

Bio je ministar obrane 2013 godine kad se potpisivao ovaj sporazum vojni s EU.

Ovo mu je životopis ; samo je mijenjao funkcije a non stop na vlasti. Od 2014 je premijer a poslije predsjednik Srbije.


https://en.wikipedia.org/wiki/Aleksandar_Vu%C4%8Di%C4%87
RayMabus
RayMabus

Posts : 175424
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by Serbinho-3 Thu 2 Mar - 23:18

Opozicija pustila buvu.

Ako je i Rusija reagovala, onda stvarno grizu.

Hrvati se raduju, pa cvile winksmile

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus Thu 2 Mar - 23:24

Rusija je popušići. Sad ćemo gledat kako vlada Srbije hvata neke druge krivine. Kad ih pitaju za Ruse bit će: Kakvi Rusi? Nikad čuli. Ne znamo mi nikakve Ruse. A šta su to Rusi ?

Pusti vodu neka Rusi odu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175424
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus Thu 2 Mar - 23:33

Serbinho-3 wrote:Opozicija pustila buvu.

Ako je i Rusija reagovala, onda stvarno grizu.

Hrvati se raduju, pa cvile winksmile

Nije to. 

Putin zna da Srbija ima ugovor s EU oko vojne industrije a sad EU kupuje hrpu municije i oružja preko svoje agencije a Srbija s istom ima ugovor još od 2013 i ovako im daje do znanja ako šta potpišu da će se narušiti bilateralni odnosi Rusije i Srbije.

Praktički EU bi izravno kupovala srpsku municiju jer samo Srbija i još par država u Europi proizvode ove granate sovjetskog tipa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175424
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus Thu 2 Mar - 23:36

Kako je Srbija do sada prodavala ovo svoje oružje ? Amerika il netko tamo otvori privatnu firmu i kupuje. E sad EU oće kupovat izravno. Dakle oni bi njemu kupili sve šta on može proizvest u narednih x godina. Al zato treba dokument između EU i vlade Srbije odnosno tih tvornica i sad njemu Putin poručuje da ako to potpiše da će NAJEBAT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175424
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus Thu 2 Mar - 23:41

Ako ti dođe neka žnj firma koju je netko otvorija da preko nje kupuje onda je to trgovina oružjem za xy tržište bilo komu.

Ali ako ti dođe Boreli koji je šef te eu agencije koja želi kupit hrpu granata a za Ukrajinu onda moraš s njime potpisat taj ugovor jer on mora opravdat te pare.

Znači postojat će dokument eu Srbija da su ovi prodali x granata eu a za Ukrajinu.

I sad mu je Putin poručija da on to zna i da ako to potpiše da će najebat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175424
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus Thu 2 Mar - 23:43

Sad bi morali otvorit produžicu te eu agencije u Hrvatskoj pa će ta produžnica koju ta eu agencija ovlasti kupovat te granate od Srbije a za potrebe Ukrajine a šta financira eu.

Samo ne bi to pisalo na ugovoru sa Srbijom nego samo da su prodali toj produžnici u eu a di će ona nisu srpska posla.

Uglavnom neće se dobro provest potpiše li taj ugovor s eu jer to ne možeš sakrit da nisi proda granate za Ukrajinu.

Mora nešto izmislit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175424
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by Serbinho-3 Thu 2 Mar - 23:47

Brukate sami sebe.

Zapad je svoje zavrsio sa Srbijom za sledecih 15 Vekova.

Otimanje teritorije, Genocid, vadjenje organa.

Satana bi se postidela.

Rusi su bili deo te igre.

Sada nekakve granate, lazljive nekakve Opozicije, koju ne

znam ni ko cini, niti me zanima.

Realno, obe strane nemaju tu vise sta da traze.

Vi Slavite, Cvilite, tragikomedija.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus Thu 2 Mar - 23:48

Zamisli da on to potpiše s eu da će im isporučit xy granata a ovi naručuju to za Ukrajinu i nikog više jer je to takvi plan i moraju bit ugovori da se opravda novac di je otiša.

I sad zamisli da to osvane u Rusiji taj ugovor.

Pa ne bi ga više nikad primili u Rusiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175424
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by Serbinho-3 Thu 2 Mar - 23:49

RayMabus wrote:Sad bi morali otvorit produžicu te eu agencije u Hrvatskoj pa će ta produžnica koju ta eu agencija ovlasti kupovat te granate od Srbije a za potrebe Ukrajine a šta financira eu.

Samo ne bi to pisalo na ugovoru sa Srbijom nego samo da su prodali toj produžnici u eu a di će ona nisu srpska posla.

Uglavnom neće se dobro provest potpiše li taj ugovor s eu jer to ne možeš sakrit da nisi proda granate za Ukrajinu.

Mora nešto izmislit.


Srbija samo vama ceka da izveze, realno ne postoje ni

diplomatski odnosi.

Budi realan.

Sta bi koristili granate?

Pobiti ono malo Srba winksmile
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum