ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dr.Vukusic o Ivani Kekin:'Moj i njezin put u hrvatskoj medicini - to je kao da usporedjujete Peljeski most s tragom psece mokrace u snijegu.'

Go down

Dr.Vukusic o Ivani Kekin:'Moj i njezin put u hrvatskoj medicini - to je kao da usporedjujete Peljeski most s tragom psece mokrace u snijegu.' Empty Dr.Vukusic o Ivani Kekin:'Moj i njezin put u hrvatskoj medicini - to je kao da usporedjujete Peljeski most s tragom psece mokrace u snijegu.'

Post by vuksadinare 25/2/2023, 18:21

Dr. Vukušić o Ivani Kekin: Moj i njezin put u hrvatskoj medicini – to je kao da uspoređujete Pelješki most s tragom pseće mokraće u snijegu… https://priznajem.hr/novosti/dr-vukusic-o-ivani-kekin-moj-i-njezin-put-u-hrvatskoj-medicini-to-je-kao-da-usporedujete-peljeski-most-s-tragom-psece-mokrace-u-snijegu/206707/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Dr.Vukusic o Ivani Kekin:'Moj i njezin put u hrvatskoj medicini - to je kao da usporedjujete Peljeski most s tragom psece mokrace u snijegu.' Empty Re: Dr.Vukusic o Ivani Kekin:'Moj i njezin put u hrvatskoj medicini - to je kao da usporedjujete Peljeski most s tragom psece mokrace u snijegu.'

Post by vuksadinare 25/2/2023, 18:22

...bravo doktore..pogodak u sridu..a dje je mile
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Dr.Vukusic o Ivani Kekin:'Moj i njezin put u hrvatskoj medicini - to je kao da usporedjujete Peljeski most s tragom psece mokrace u snijegu.' Empty Re: Dr.Vukusic o Ivani Kekin:'Moj i njezin put u hrvatskoj medicini - to je kao da usporedjujete Peljeski most s tragom psece mokrace u snijegu.'

Post by Guest 25/2/2023, 18:43

Dr. Vukušić je veliki stručnjak. Odavno poštujem njegov rad i razotkrivanje pravih agresora današnjice. Ponekad mi se čini kao da ja iz njega progovaram. Kao da mi čita misli.
Bravo doktore. Moja podrška u daljnjem radu. Jedan veliki plus.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dr.Vukusic o Ivani Kekin:'Moj i njezin put u hrvatskoj medicini - to je kao da usporedjujete Peljeski most s tragom psece mokrace u snijegu.' Empty Re: Dr.Vukusic o Ivani Kekin:'Moj i njezin put u hrvatskoj medicini - to je kao da usporedjujete Peljeski most s tragom psece mokrace u snijegu.'

Post by Hektorović 25/2/2023, 19:42

zoro osvetnik wrote:Dr. Vukušić 

Kaže nešto pametno ali onda i neke totalne gluposti na čemu ga ovi jedva dočekaju. 

Opća boljka HR desnice.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Dr.Vukusic o Ivani Kekin:'Moj i njezin put u hrvatskoj medicini - to je kao da usporedjujete Peljeski most s tragom psece mokrace u snijegu.' Empty Re: Dr.Vukusic o Ivani Kekin:'Moj i njezin put u hrvatskoj medicini - to je kao da usporedjujete Peljeski most s tragom psece mokrace u snijegu.'

Post by Guest 25/2/2023, 20:03

Hektorović wrote:
zoro osvetnik wrote:Dr. Vukušić 

Kaže nešto pametno ali onda i neke totalne gluposti na čemu ga ovi jedva dočekaju. 

Opća boljka HR desnice.
A nitko nije savršen i bezgrešan. Osim Boga.
Dr. Vukušić se ponekad i sarkastično izražava. Za neke i dvosmiisleno. 

Evo npr.: "Slobodno napišite da Vukušić želi za Hrvatsku da bude “transfobna” poput jedne Švedske, najliberalnije zemlje na svijetu, koja je nakon istrage svojeg nacionalnog zdravstvenog odbora o štetnim učincima hormonalnih intervencija, iste zabranila u svrhu promjene spola za mlađe od osamnaest godina"


Iz ove izjave se može shvatiiti kao da brani Švedsku, jednu ood najretardiranijih država na svijetu (oko 40% stanovnika Švedske nisu Šveđani), ali mislim da će ogromna većina ljudi tu shvatiti da se u biti bori protiv transrodnih agresora za dobrobit čitavog čovječanstva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dr.Vukusic o Ivani Kekin:'Moj i njezin put u hrvatskoj medicini - to je kao da usporedjujete Peljeski most s tragom psece mokrace u snijegu.' Empty Re: Dr.Vukusic o Ivani Kekin:'Moj i njezin put u hrvatskoj medicini - to je kao da usporedjujete Peljeski most s tragom psece mokrace u snijegu.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum