ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj - Page 3 Empty Re: Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj

Post by Šandor Winnetou 11/2/2023, 23:50

zganci_i_jetrica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
zoro osvetnik wrote:
Nemoj me sad i ti zajebavat. Spominju se Galileo i Ignaz Semmelweis. Malo smo se već bili udaljili od zemljotresa.
Sljedeći su ljudi gušteri, podzemni gradovi, kult lubanje, let na mjesec u ww2 i tako to. Ko ga jebe, kad je bal nek je maskembal.
Ili još bolje, COVID 19 namjerno pušten iz laboratorija, cjepiva ne funkcioniraju, a ona mRNA vrste mogu biti opasna pa i smrtonosna. Sve same glupe komplot teorije  :P
To je mačiji kašalj za pomicanje tektonskih ploča, let na mjesec u ww2, ljude guštere....Stvarno sam se svega načitao u životu i gutao sam svašta,  od Carl Sagana preko Ahmeda Bosnića pa do krišne i rame preko reinkarnacija, taoizma, SF romana,.... no ovakvih teorija nigdje ne nađoh, ovo je novi level.
A kakav je to kašalj u pitanju kad kršćanstvo zagovara da je ovaj svijet dolina sjena i obmana (dakle simulacija) i da treba stremiti kraljevstvu nebeskom? Koji je to level?
Vjerovanje,  i ima veze s Bogom a ne sa čovjekom i njegovim djelima.

Šandor Winnetou

Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj - Page 3 Empty Re: Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj

Post by RayMabus 11/2/2023, 23:59

RayMabus wrote:


zoro osvetnik wrote: da je ovaj svijet dolina sjena i obmana (dakle simulacija) i da treba stremiti kraljevstvu nebeskom? Koji je to level?
Jel to pitanjce za anđela Znanja ?

Objasnit ću ti. Pođimo od toga da postoji kreativna energija. Ajmo to tako nazvati. Dakle energija. Šta je ovaj svijet ? Materija. Dakle materija je energija zaleđena u prostor vremenu. 

Ako ti ja kažem da šta neki entitet ima više ega da je to tj ta njegova energija sve kruća dakle postaje tvrda onda ćemo doći do toga da je ovaj materijalni svijet ego u svom ekstremnom stanju.

Analogno tome to nazovimo kraljestvo nebesko bi bila čista slobodna energija.
Ima i razina ispod. 

Zove se svijet samoće.

A znaš zašto se tako zove ?

Zato šta je ovaj svijet ( svemir ) netko nacrtao na praznom listu papira.

---

Prvo je postojalo Ništavilo a to je isto Bog i ima brata koji je kreacija i to je Bog kreator koji je stvorio ovaj svijet ali ga je nacrtao na praznom bijelom papiru kao dijete kad nešto crta bojicama. Taj prazan papir je Ništavilo.

Kad se susretnu Ništavilo i Kreacija nastaje Kaos.

Kaos je samo red koji ljudi ne razumiju.

Cijeli vaš svijet je kaos.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj - Page 3 Empty Re: Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj

Post by RayMabus 12/2/2023, 00:02

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:


zoro osvetnik wrote: da je ovaj svijet dolina sjena i obmana (dakle simulacija) i da treba stremiti kraljevstvu nebeskom? Koji je to level?
Jel to pitanjce za anđela Znanja ?

Objasnit ću ti. Pođimo od toga da postoji kreativna energija. Ajmo to tako nazvati. Dakle energija. Šta je ovaj svijet ? Materija. Dakle materija je energija zaleđena u prostor vremenu. 

Ako ti ja kažem da šta neki entitet ima više ega da je to tj ta njegova energija sve kruća dakle postaje tvrda onda ćemo doći do toga da je ovaj materijalni svijet ego u svom ekstremnom stanju.

Analogno tome to nazovimo kraljestvo nebesko bi bila čista slobodna energija.
Ima i razina ispod. 

Zove se svijet samoće.

A znaš zašto se tako zove ?

Zato šta je ovaj svijet ( svemir ) netko nacrtao na praznom listu papira.

---

Prvo je postojalo Ništavilo a to je isto Bog i ima brata koji je kreacija i to je Bog kreator koji je stvorio ovaj svijet ali ga je nacrtao na praznom bijelom papiru kao dijete kad nešto crta bojicama. Taj prazan papir je Ništavilo.

Kad se susretnu Ništavilo i Kreacija nastaje Kaos.

Kaos je samo red koji ljudi ne razumiju.

Cijeli vaš svijet je kaos.
Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.



-


Šta mislite da ćete vidjeti kad pogledate u oči anđela Prijestolnika a koji su božji autoriteti te Bog i batina na fizičkoj ravni i u suštini pošto je Bog jednostavno prevelik entitet da bi se sam izravno inkarnirao ima ove tj oni su on.

Vidjet ćete KAOS.


Enlarge this imageClick to see fullsize
Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj - Page 3 F1be98ccbc65f9f49c5fa950df383079
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj - Page 3 Empty Re: Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj

Post by RayMabus 12/2/2023, 00:04

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Reći ću vam ja istinu da se ne zamarate : da postoji način da se potres i umjetno izazove no zbog čega bi to uopće trebala biti tema ? Pa zna se da je tu taj rascjed itd pa prema tome da ih nije udarilo sada mogli su tako nešto očekivati prije ili poslije.

Eto udarilo ih je sada četiri mjeseca pred izbore a ovi podržava Komšića a nije stajao dobro u anketama ni prije ovog potresa a sad je tek kuku lele.

Istovremeno Grčka ima izbore u 7 mjesecu i navalit će im ova horda gladnih tamo a oni bili pod Osmanlijama stolječima i umisto da nas podrže na onom sastanku EU par dana prije napada oni šute ko pičke i podržali Njemačku dakle Komšića jer Grčkoj trebaju pare a i šta će oni tamo neke katolike podržavat u BiH. E pa eto ti sad šta san ti najavija da će ti se desit radi toga. Oćeš islamsku BiH pa eto ti nova divlja horda uskoro na granicama da te malo posjeti na nešto. Tko te jebe. Pošteno. Kako ti prema meni tako i ja prema tebi. Pamti pa vrati a ja sam zlopamtilo.

Uglavnom Bakir i ona njegova muslimanka Bisera Turković na aparatima.
:coffee

Zapamtite : Ja uvijek pobjeđujem.

Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj - Page 3 Maxresdefault

:aw
Kad se susretnu red i haos, haos će uvijek pobijediti.

Vi živite u sistemu koji treba red kako bi ovi na vrhu mogli vladati. Dana vam je prividna sloboda al ste robovi novca i drugih mehanizama koje je ta elita na vrhu nametnula a ista želi vladati cijelom planetom i sad se sukobila s društvenim poretkom kojem je za pobjedu dovoljan i haos i srušila je taj prvi poredak nepovratno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj - Page 3 Empty Re: Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj

Post by RayMabus 12/2/2023, 00:19

RayMabus wrote:Luksuzna zgrada „Renesansa“ je reklamirana kao „parče raja“ i da je izgrađena po „najvišim građevinskim standardima“. Danas ona je ona gomila prašine.

Rezidencija Renesansa je, sve do ponedjeljka, bila jedna od najekskluzivnijih zgrada u centru Antakije, turskog grada u regiji Hataj.
Sada je u njenim ruševinama zatrpano oko 800 ljudi.

Zgrada sa 12 spratova se prostirala na 10.500 kvadratnih metara, a u njoj je bilo 250 stanova. Svaki je imao između dvije i pet spavaćih soba, a u sklopu kompleksa su bili još i sportski tereni i bazen.

Haos u Turskoj: Luksuzna zgrada se srušila i zatrpala 800 ljudi

A jbga.
Reći ću vam ja istinu da se ne zamarate : da postoji način da se potres i umjetno izazove no zbog čega bi to uopće trebala biti tema ? Pa zna se da je tu taj rascjed itd pa prema tome da ih nije udarilo sada mogli su tako nešto očekivati prije ili poslije.

Eto udarilo ih je sada četiri mjeseca pred izbore a ovi podržava Komšića a nije stajao dobro u anketama ni prije ovog potresa a sad je tek kuku lele.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj - Page 3 Empty Re: Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj

Post by RayMabus 12/2/2023, 00:31

Prirodni zakon kaže : organizam ne mora znati zašto opstaje nego samo kako opstati.

Tako je Bog uredio.

Al kad već postavljate pitanja eto vam i odgovori.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj - Page 3 Empty Re: Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj

Post by RayMabus 12/2/2023, 00:40

Nije bitno ako i ne shvatite.

Taj vaš materijalni svijet ( konkretno živite na površini jedne planete itd ) je energija zarobljena u sadašnjosti tj kruta tvar i kreće se linearno po pravcu prostor vremena.

Puno se govana ode nakotilo. Stiglo KLANJE.


Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj - Page 3 Empty Re: Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj

Post by mentalitet 12/2/2023, 18:01

zganci_i_jetrica wrote:
zoro osvetnik wrote:Da teorije zavjere ne postoje, trebali bi ih izmislit. Jer da njih nema svemu bismo vjerovali.
Većina toga u što se danas vjeruje kao u tvrde znanstvene činjenice je jednom bila teorija zavjere. Recimo na primjer, Galileo je skoro zaglavio zbog heliocentrizma. Ignaz Semmelweis je sredinom 19. stoljeća završio u ludnici jer je tražio od kolega doktora da peru ruke prije nego porađaju žene. Pentagon je pak prekrstio UFO u UAP da se ne bismo dosjetili kako su isti do nedavno bili teška teorija zavjere, a sada se priznaje da ipak postoje. 

Tesla je još 1983. g. izazvao potres u New Yorku. Myth Bustersi se usrali kad su testirali njegovu mašinu na jednom starom mostu.



Gledao sam video ove rumunske zastupnice koja je rekla istinu svijetu i vladajucima u svojoj zemlji.Medjutim taj video je skinut sa YT i vishe ga ne mogu naci ali govori o tome da je zemljotres namjerno izazvan da bi se kaznio Erdogan.Vishe o tome kliknite na link.Jest da je bosanski ,ali indikativno je da su mediji slobodniji u BiH nego u Hrvatskoj.Sramota za hrvate:::))


RUMUNSKA PARLAMENTARKA IMA TEORIJU: Zemljotres u Turkiye je osveta Erdoganu


https://izdvojeno.ba/rumunska-parlamentarka-ima-teoriju-zemljotres-u-turkiye-je-osveta-erdoganu/

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj - Page 3 Empty Re: Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj

Post by mentalitet 12/2/2023, 18:30


Did the US Cause the Quake Using the HAARP System?


https://www.theinteldrop.org/2023/02/09/did-the-us-cause-the-quake-using-the-haarp-system/





The Secret of HAARP, The WEF and Weather Modification 2023


https://medium.com/technology-hits/the-secret-of-haarp-the-wef-and-weather-modification-2023-41b91bf524da


Na rubu znanosti: HAARP

https://www.youtube.com/watch?v=hWbEvepc-E8

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj - Page 3 Empty Re: Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj

Post by mentalitet 12/2/2023, 20:00

mentalitet wrote:
Did the US Cause the Quake Using the HAARP System?


https://www.theinteldrop.org/2023/02/09/did-the-us-cause-the-quake-using-the-haarp-system/





The Secret of HAARP, The WEF and Weather Modification 2023


https://medium.com/technology-hits/the-secret-of-haarp-the-wef-and-weather-modification-2023-41b91bf524da


Na rubu znanosti: HAARP

https://www.youtube.com/watch?v=hWbEvepc-E8

Turci otvorili istragu o ovome ( da li je zemljotres izazvan namjerno) i ako se dokaze najavljuju izlazak iz NATO saveza.(Mada je meni nejasno kako ce to dokazati,ali tvrde da se taj zemljotres nije osjetio u Grchkoj unatoch svojoj snazi.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj - Page 3 Empty Re: Šire se teorije zavjere o potresu u Turskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum