ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima  - Page 5 Empty Re: Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima

Post by RayMabus Sat 11 Feb - 7:16

Život ide dalje. Ja sam se nasapvao. Spava san cili dan do tri i po ure iz ponoći. Nisan vas više moga trpit na ovoj temi. Ne znate ni šta je anđeo Prijestolnik. Nikako da shvatite.

Prvo je postojalo Ništavilo a to je isto Bog i ima brata koji je kreacija i to je Bog kreator koji je stvorio ovaj svijet ali ga je nacrtao na praznom bijelom papiru kao dijete kad nešto crta bojicama. Taj prazan papir je Ništavilo.

Kad se susretnu Ništavilo i Kreacija nastaje Kaos.

Kaos je samo red koji ljudi ne razumiju.

Cijeli vaš svijet je kaos. 

Lijep pozdrav od GF5 ( general galaktičke konfederacije, savez miroljubivih svijetova u galaksiji ) s pet zvjezdica ( samo oznaka za najviši čin čisto za vašu predožbu ).

RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima  - Page 5 Empty Re: Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima

Post by RayMabus Sat 11 Feb - 8:14

Rekla mu je da ide leć ako ne može stat na nogama. Sad će ih razjebat tamo u toj eu liberalno ljevičarskoj centrali u Briselu.

---
U jedan ujutro smo, četvrtak navečer. Svih 27 čelnika EU su umorni. Žele zatvoriti. Giorgia Meloni, međutim, želi potvrditi 8 amandmana koje je pripremila za izmjenu najnovije verzije zaključaka Europskog vijeća. Višak riječi, drukčije formulirana rečenica, koliko-toliko prikladan glagol, sve su to promjene koje su za nju bitne i koje se tiču ​​paragrafa posvećenog migrantima.

U jednom trenutku je predsjednik Europskog vijeća, Charles Michel, koji je potiče da bude susretljiva, da ide brže. Uostalom, ne postoje samo talijanski amandmani na poglavlje o migrantima, ima ih još na desetke o državnoj pomoći, koje su predstavili gotovo svi prisutni čelnici. Riskiramo da svane. Premijerka, prema europskim izvorima, ostaje u kolosijeku odlučnosti zbog kojeg jedni gube trunku strpljenja, a drugi budi priznanje za njezinu čvrstinu: “Dragi Charles, znam da tehnika žurbe u nadzoru jako dobro funkcionira, koristila sam je i ja. tijekom noćnih sastanaka o talijanskom financijskom zakonu, ali za mene postoje neke bitne točke, ako želite, možete čak i spavati...".


https://www.corriere.it/politica/23_febbraio_11/consiglio-ue-scintille-meloni-macron-qui-che-si-prendono-decisioni-2d719664-a973-11ed-88ae-49bca8eb4477.shtml?refresh_ce
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima  - Page 5 Empty Re: Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima

Post by RayMabus Sat 11 Feb - 8:32

Sad češ vidit kako se sve te jebivjetre kolje jer to je ista mafija koja je podržala Komšića na onom sastanku ( samo nas je Orban podržao ).

Fino pat pozicija u Ukrajini a uvlače se i ostale zemlje u sukob sve više u taj vrtlog kaosa a vrijeme ide i izbori se moraju održati itd.

ZAKLAT ĆU VAS SVE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima  - Page 5 Empty Re: Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima

Post by debotoijusto Sat 11 Feb - 9:46

kolega @ray molio bi cesce izvjesce o spavanju te vodostaj sava-galdovo
prvo da mogi proljudikat na forumu jer si snen a drugo jer se raznjezim na pomisao izvjesca o vodostaju zatim tonkica palonkica pa u skolu dvokorakom
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima  - Page 5 Empty Re: Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima

Post by RayMabus Sat 11 Feb - 9:48

Ić ću sad opet spavat. Plamen gori val se pjeni jebe se meni.

U krpe i mirna Bosna. Zima je. Nabijen i vas i ovu ludu psihijatricu na niku stvar.

Ona je drekavac a to je vukodlak jer ovi tamo na dinarskom gorju nisu znali šta je točno to al ja znam pa su ga nazvali drekavac.

Ona je drekavac.


https://hr.wikipedia.org/wiki/Drekavac_(mitologija)

Opis u kome je nalik na zvijer sličnu psu sa zmijolikom glavom, dugim očnjacima, dugim vratom, kožicama između prstiju, dugim zadnjim nogama sličnim nogama kod klokana, i s kožom bez dlake
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima  - Page 5 Empty Re: Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima

Post by RayMabus Sat 11 Feb - 10:00

To šta ona radi to se zove jednoumlje.

Ja neću pričat s nikim tko ne razmišlja kao i ja.

Ma puši ti kurac.

Dvi pleščurine i vozi ća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima  - Page 5 Empty Re: Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima

Post by RayMabus Sat 11 Feb - 10:10

Ona je nebitna u mojim očima totalno.

Reka san šta ću izvest budu li nastavili tupit kako vrsta homo sapiens sapiens ima više od dva spola.

Ako mogu oni bit transrodni mogu i ja bit MiKI MAUS.

TKO MI ŠTA MOŽE ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima  - Page 5 Empty Re: Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima

Post by RayMabus Sat 11 Feb - 10:11

RayMabus wrote:Prcate nas u mozak ode.

Dođe mi da podnesem zahtjev da se upiše u zakon neki treći spol koji sam ja zamislio i nazvat ću ga recimo : Paja Patak

Onda ću tako pozvat još deset ljudi da podnesu slične takve zahtjeve al sa svojim imenima pa će ovaj podnijet zahtjev za novim spolom koji se zove Šilja a onaj drugi Miki Maus.

Pa ćemo imat sto spolova i kaos.

Kad ti možeš bit taj transrodni onda mogu i ja bit Miki Maus.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima  - Page 5 Empty Re: Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima

Post by RayMabus Sat 11 Feb - 10:17

Oćete nametat svoju nakaradnu ideologiju pa ćete dobit Miki Mausa.

Šta oćeš ? Poseban wc po zakonu za transrodne osobe da ti se napravi naokolo itd u svakom objektu javnom i tako to.

Nema problema. I ja isto oću jedan za sebe. Za Mikija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima  - Page 5 Empty Re: Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima

Post by RayMabus Sat 11 Feb - 10:26

Bit će štemanja.

Tako izglasaj ti da ima taj treći spol i eto mene s četvrtim pa ćeš štemat opet wc jer triba sad napravit novi wc za novi spol.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima  - Page 5 Empty Re: Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima

Post by RayMabus Sat 11 Feb - 10:30

Nemojte se ništa čudit. To će vam se i desit.

Ako se taj netko inkarnira a može se inkarnirat u samo jedan od ta dva spola jer vrsta homo sapiens sapiens ima samo dva spola i onda dođe s pričom kako je on neki treći...

Pa ako ti misliš da si neki treći pa onda mogu bit i ja neki četvrti.

Zašto bi samo ti moga izmišljat nove spolove ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima  - Page 5 Empty Re: Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima

Post by RayMabus Sat 11 Feb - 10:44

Mene ne možeš zaustavit samo šta to vama nije jasno.

Imaš rodilište. Koliko spolova ima u tom rodilištu kad se dica rađaju ? DVA.

Znači ti si izmislija taj treći naknadno.

Pa zašto bi ti jedini bija koji može izmišljat nove spolove ?

Štemat ćete.

ŠTEMAT ĆETE DOK NE CRKNETE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima  - Page 5 Empty Re: Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima

Post by debotoijusto Sat 11 Feb - 14:01

odi spit nesrico :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima  - Page 5 Empty Re: Kekin besna i ne zeli imat posla sa desnicom,konzervativcima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum