ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne znam za vještice i LGBT....

Go down

Ne znam za vještice i LGBT.... Empty Ne znam za vještice i LGBT....

Post by oldie Sat 24 May - 15:48

Ovo je odgovor na pitanje koje je na drugoj temi postavio vuk-efendija

vuk-efendijaEvo pitam raju ođe da li kome poznato koliko su razne alternativne udruge vještica, queer, swing, LGBT, delmati, ateisti, Protagore i ostali poslali humanitarne pomoći (novaca, dobrovoljaca) unesrećenima svih (ne)vjera u županjskoj Posavini, BiH i Srbiji???




Dakle, stvari sa raznim protagorama i ateistima stoje ovako:

Dvojica ljudi (koja spadaju među najbogatije ljude na svijetu) g. Bill Gates i Warren Buffet (obojica ateisti) osnovali su 2010. The Giving Pledge http://en.wikipedia.org/wiki/The_Giving_Pledge fond koji okuplja milijardere iz cijelog svijeta koji su spremni dati 50% ili više svoga bogatstva u humanitarne i dobrotvorne svrhe...Prvi ne-amerikanac koji se odazvao bio je Sir Richard Branson (ateist - naravno)...obećao je dati najmanje pola od svoga bogatstva (8 mlrd usd) u humanitarne svrhe...

- jesi li čuo za Boba Geldofa?  - da, i on je ateist - zar si sumnjao?


Ajmo sad pokušati primijeniti to načelo koje su izmislili ti odvratni ateisti na neke druge super (mega) bogataše...
-Jesi li znao da katolička crkva samo u Rimu ima 20000 stanova?
- Znaš li koliko vrijedi Dajla? 
caritas je skupio 2 milijuna kuna (to su dali dobri ljudi katolici, a ne crkva!) za stradale u poplavama...Zašto crkva ne proda
nešto...zašto ne proda pola i pokloni kao ovi smrdljivi ateisti... - čeka još veću poplavu?

evo i tebi dva ateistička (od srca..... :blj  :blj ...i od želudca)

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Ne znam za vještice i LGBT.... Empty Re: Ne znam za vještice i LGBT....

Post by zanstr Sat 24 May - 15:53

Ček malo. Zašto bi crkva išta prodavala. Pa dobivaju svake godine 350 milijuna kuna koji se samo gomilaju. Imaju oni otkuda dati. Ne moraju niš prodavati.

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Ne znam za vještice i LGBT.... Empty Re: Ne znam za vještice i LGBT....

Post by genitalni_herpes Sat 24 May - 16:36

što se tiče o aktivnosti HRVATSKE katoličke Crkve u konkretnom primjeru poplava to sam već napisao na drugoj temi (hm..ne znam ni kojoj, nije bitno).

a što se tiče vatikana
Dobit vatikanske banke povećala se četiri puta u 2012. u odnosu na prethodnu godinu zahvaljujući neto zaradi od trgovanja. IOR je zaradio 86,6 milijuna eura (658 milijuna kuna) jer je vrijednost njegovih vrijednosnica porasla na 51,1 milijun eura u odnosu na gubitak od 38,2 milijuna eura 2011. godine. Profit je na raspolaganju Svetoj Stolici. Više od 50 milijuna eura od prošlogodišnje dobiti proslijeđeno je papi za njegove humanitarne aktivnosti, navodi agencija AP.


link
-Crkva puno daje u humanitarne fore
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Ne znam za vještice i LGBT.... Empty Re: Ne znam za vještice i LGBT....

Post by Trinity Sat 24 May - 17:41

oldie wrote:Ovo je odgovor na pitanje koje je na drugoj temi postavio vuk-efendija

vuk-efendijaEvo pitam raju ođe da li kome poznato koliko su razne alternativne udruge vještica, queer, swing, LGBT, delmati, ateisti, Protagore i ostali poslali humanitarne pomoći (novaca, dobrovoljaca) unesrećenima svih (ne)vjera u županjskoj Posavini, BiH i Srbiji???




Dakle, stvari sa raznim protagorama i ateistima stoje ovako:

Dvojica ljudi (koja spadaju među najbogatije ljude na svijetu) g. Bill Gates i Warren Buffet (obojica ateisti) osnovali su 2010. The Giving Pledge http://en.wikipedia.org/wiki/The_Giving_Pledge fond koji okuplja milijardere iz cijelog svijeta koji su spremni dati 50% ili više svoga bogatstva u humanitarne i dobrotvorne svrhe...Prvi ne-amerikanac koji se odazvao bio je Sir Richard Branson (ateist - naravno)...obećao je dati najmanje pola od svoga bogatstva (8 mlrd usd) u humanitarne svrhe...

- jesi li čuo za Boba Geldofa?  - da, i on je ateist - zar si sumnjao?


Ajmo sad pokušati primijeniti to načelo koje su izmislili ti odvratni ateisti na neke druge super (mega) bogataše...
-Jesi li znao da katolička crkva samo u Rimu ima 20000 stanova?
- Znaš li koliko vrijedi Dajla? 
caritas je skupio 2 milijuna kuna (to su dali dobri ljudi katolici, a ne crkva!) za stradale u poplavama...Zašto crkva ne proda
nešto...zašto ne proda pola i pokloni kao ovi smrdljivi ateisti... - čeka još veću poplavu?

evo i tebi dva ateistička (od srca..... :blj  :blj ...i od želudca)
Odgovora, naravno,nema. Riganje, po običaju...Bulimija kronična ?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ne znam za vještice i LGBT.... Empty Re: Ne znam za vještice i LGBT....

Post by oldie Sat 24 May - 19:27

Trinity wrote:

Odgovora, naravno,nema. Riganje, po običaju...Bulimija kronična ?
odgovora nema -  jer sve je jasno....korisnik (vjernik) s visoka propituje kako (ako uopće) ateisti (i Protagora) sudjeluju u dobrotvornim akcijama...
Za lgbt i "vještice" ne znam, ali za ateiste znam - i dao sam primjere...Ispostavilo se da stvari nisu baš takve kakvima ih vjernici žele predstaviti, a sa druge strane najbogatija multinacionalna kompanija na svijetu /kojoj i sam pripada/ ne daje niti 0,0005 % svog bogatstva za potrebite

ime joj je u videu (The roman catholic cult is rich a whore):
http://vimeo.com/41617558


molim, nema na čemu!

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Ne znam za vještice i LGBT.... Empty Re: Ne znam za vještice i LGBT....

Post by Trinity Sat 24 May - 20:19

Namjerno se praviš glup. Riječ je o županjskoj Posavini, Srbiji i BiH . Nisi podastro dokaze da je Bill Gates donirao u ovom slučaju.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ne znam za vještice i LGBT.... Empty Re: Ne znam za vještice i LGBT....

Post by oldie Sat 24 May - 21:26

Trinity wrote:Namjerno se praviš glup. Riječ je o županjskoj Posavini, Srbiji i BiH . Nisi podastro dokaze da je Bill Gates donirao u ovom slučaju.

Ne, nego ti po običaju ne kužiš....

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

Ne znam za vještice i LGBT.... Empty Re: Ne znam za vještice i LGBT....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum