ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture - Page 10 Empty Re: Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Post by Guest 22/1/2016, 00:05

dawson wrote:
cassanowa wrote:
 zrakomlat (za srbe helikopter)....

Nadam se da se šališ.
da, poput udbe... :20

Guest
Guest


Back to top Go down

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture - Page 10 Empty Re: Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Post by melkior 22/1/2016, 00:05

tre911 wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
Eva wrote:
n_razbojnik wrote:nenadjebivi su...najprije prosvjed protiv rezultata izbora, sada prosvjed protiv ministra koji još to službeno niti nije  :D
Protiv terorista džihadista cijeli svijet se bori, a jedino glupi Rvati stave ga u vladu. Kao da vas je Mutti Merkel dojila.
gle lik nije nikakav đihadist, lik je 100% bijelac, ima plave oči,  hrvat, rođeni zagrebčanin, i najvažnije od svega neprijatelj anti fašistima , to je jedino bitno.
I zateže antifama živce ko na tamburi :DDD Boljeg ministra je teško poželjeti :)))))
Jebla ga kultura. I njega kao i onog ludog Borasa ćirilica.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture - Page 10 Empty Re: Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Post by melkior 22/1/2016, 00:06

udba wrote:
bogomdani wrote:Da rezimiramo..Pola Hrvata je wanabe desnica,pola je Ljevica..kazema wanabe jer desnica ne postoji,postoji samo kontralijevica,koja opet ima desetljeca iskustva u svemu..jedni druge pljuckaju kao kamile,govoreci kako su upravo oni u pravu i kako upravo oni Hrvatskoj zele najbolje..Tkogod od njih dosao na vlast,smjeska se krade i potkrada i drzavu i narod,i tako se smjenjuju u ciklusima na vlasti,kad dopizde narodu,koji se nada da su se "ovi" mozda malo opoštenili(citaj:dovoljno nakrali) pa ce se sjetiti,malo i naroda,ali avaj..!!! posto opet dojdu na vlast,Odabrani,nastavljaju gdje su stali,a narod zapeo u Logičkoj petlji i dalje pljucka na one druge Koji su "protiv" Hrvatske...aaaaa...nije vama dosadno.,... jocolor
ti si na aparatima
Ako je u Njemačkoj, nije na aparatima.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture - Page 10 Empty Re: Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Post by melkior 22/1/2016, 00:09

dawson wrote:Pa jebmu ako je već kultura u pitanju i ako nisu mogli naći nekog dovoljno kulturnog u svojim redovima pa već kad stavljaju stranca mogli su nekog iz bečke škole a ne osmanske :(
Koga briga za kulturu, pola naroda svršava na Hitlery Clinton, a pola naroda na Jugoslaviju. Jedni i drugi okidaju na cajke.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture - Page 10 Empty Re: Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Post by Guest 22/1/2016, 00:10

bogomdani wrote:
tre911 wrote:
dawson wrote:
cassanowa wrote:Ne znam kako je u vas u švabiji, ali u nas je kontra ljieve strane desna... :lol:

Htio je reći da nemate veze sa onim šta se u Europi smatra desnicom iako smo mi u Europi ali vi ste još mentlno zarobljeni u držvi koja ne postoji već 20 godina.
Pa ne gura desnica u region nego ljevica i ko je onda gdje zarobljen???
greska Tre,niti ljevica niti desnica ne guraju u region,nego netko izvana..tko je tome blizi ideji,manje se opire,ali je rezultat isti..radite po nalogu,a ovo radovanje,ce se vremenom pretvoriti u kiseli osmjeh,jer nece biti ono sto su ljudi zamislili,nesto bolje ,neko rjesenje za razvoj drzave..na kikija i ministar kulture i slicnih metastaza parazitastva..
Bez veze, zna se čiji je projekt bio juga i ko i danas tamo gura i ko su mu igrači u RH bili i ostali, ko je rekao da je london partner RH a posvađao se sa njemcima i amerima itd. Zašto se KGK okrenila uspravnici i odkantala josipovićev region ako su svi isti i svi isto guraju?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture - Page 10 Empty Re: Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Post by Guest 22/1/2016, 00:11

dawson wrote:
tre911 wrote:Pa ne gura desnica u region nego ljevica i ko je onda gdje zarobljen???

"region" postoji još samo u glavama nekih ljudi jer mi smo sada u EU dakle dio smo jednog drugog sustava. Istina svi naši mainstream mediji još koriste taj izraz "vijest koja je potresla regiju" i sl. ili Big Brother sa ekipom iz ex-yu, tako da bi te novinare i estradnjake trebalo malo priupitati koji im je kiki ali mene osobno to ne dira, ja istočno idem najviše do Zg a ostalo sve na zapad...
jebiga ja sam na istoku i nismo jednom najebali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture - Page 10 Empty Re: Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Post by Guest 22/1/2016, 00:13

melkior wrote:
tre911 wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
Eva wrote:
n_razbojnik wrote:nenadjebivi su...najprije prosvjed protiv rezultata izbora, sada prosvjed protiv ministra koji još to službeno niti nije  :D
Protiv terorista džihadista cijeli svijet se bori, a jedino glupi Rvati stave ga u vladu. Kao da vas je Mutti Merkel dojila.
gle lik nije nikakav đihadist, lik je 100% bijelac, ima plave oči,  hrvat, rođeni zagrebčanin, i najvažnije od svega neprijatelj anti fašistima , to je jedino bitno.
I zateže antifama živce ko na tamburi :DDD Boljeg ministra je teško poželjeti :)))))
Jebla ga kultura. I njega kao i onog ludog Borasa ćirilica.
Nek se talasa dok se sve to ne iskristalizira.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture - Page 10 Empty Re: Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Post by melkior 22/1/2016, 00:13

tre911 wrote:
bogomdani wrote:
tre911 wrote:
dawson wrote:
cassanowa wrote:Ne znam kako je u vas u švabiji, ali u nas je kontra ljieve strane desna... :lol:

Htio je reći da nemate veze sa onim šta se u Europi smatra desnicom iako smo mi u Europi ali vi ste još mentlno zarobljeni u držvi koja ne postoji već 20 godina.
Pa ne gura desnica u region nego ljevica i ko je onda gdje zarobljen???
greska Tre,niti ljevica niti desnica ne guraju u region,nego netko izvana..tko je tome blizi ideji,manje se opire,ali je rezultat isti..radite po nalogu,a ovo radovanje,ce se vremenom pretvoriti u kiseli osmjeh,jer nece biti ono sto su ljudi zamislili,nesto bolje ,neko rjesenje za razvoj drzave..na kikija i ministar kulture i slicnih metastaza parazitastva..
Bez veze, zna se čiji je projekt bio juga i ko i danas tamo gura i ko su mu igrači u RH bili i ostali, ko je rekao da je london partner RH a posvađao se sa njemcima i amerima itd. Zašto se KGK okrenila uspravnici i odkantala josipovićev region ako su svi isti i svi isto guraju?
Zašto princ Charles dolazi u ožujku u Hrvatsku?
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture - Page 10 Empty Re: Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Post by Guest 22/1/2016, 00:18

melkior wrote:
tre911 wrote:
bogomdani wrote:
tre911 wrote:
dawson wrote:
cassanowa wrote:Ne znam kako je u vas u švabiji, ali u nas je kontra ljieve strane desna... :lol:

Htio je reći da nemate veze sa onim šta se u Europi smatra desnicom iako smo mi u Europi ali vi ste još mentlno zarobljeni u držvi koja ne postoji već 20 godina.
Pa ne gura desnica u region nego ljevica i ko je onda gdje zarobljen???
greska Tre,niti ljevica niti desnica ne guraju u region,nego netko izvana..tko je tome blizi ideji,manje se opire,ali je rezultat isti..radite po nalogu,a ovo radovanje,ce se vremenom pretvoriti u kiseli osmjeh,jer nece biti ono sto su ljudi zamislili,nesto bolje ,neko rjesenje za razvoj drzave..na kikija i ministar kulture i slicnih metastaza parazitastva..
Bez veze, zna se čiji je projekt bio juga i ko i danas tamo gura i ko su mu igrači u RH bili i ostali, ko je rekao da je london partner RH a posvađao se sa njemcima i amerima itd. Zašto se KGK okrenila uspravnici i odkantala josipovićev region ako su svi isti i svi isto guraju?
Zašto princ Charles dolazi u ožujku u Hrvatsku?
Pokušaj popravljanja pozicija, ministar vanskih poslova je dojurio istog trena kada je SDP izgubio izbore a sjeti se i trenutka kada je slovenija blokirala ulazak RH u EU i pritiska na nju od strane EU i gle čuda tada je sletjela britanska kraljica u Ljubljanu i priče sa pritiscima prestaju a mi opet u zapećak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture - Page 10 Empty Re: Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Post by Guest 22/1/2016, 00:48

kaja_333 wrote:Pa gle, ne možeš sva zbivanja promatrati kroz svoju opsjednutost mujama jer onda bi dodiga morali za ministra postaviti ili Karađića ..
HAHAHAHAHAHAHAHAHA
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture - Page 10 Empty Re: Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Post by michaellcmacha 22/1/2016, 02:53

Eva wrote:A Joda, veliš ti za ministra kulture u HR nema boljeg od Muje? Hahah, ni čudno kak je HR sa s takvim stanovnicima. Pa vi svako HDZ sranje progutate kao najukusniju deliciju jer to prca antifašiste. Super, nek svima crknu krave, pa se onda ide past travu, valjda je to taj cilj. Hahha, ludilo.
nek samo vama pocrkaju kojekakve pudlice i glodavci i bit će dosta... aj što se vas mora hraniti, ali ko će durat te vaše silne ljubimce.... što se tiče noževa tebi je bolje da paziš da te ne zaskoči kakav trokrsti bradonja, s obzirom da si njima okružen, a bit će da se još nisi prešalto.... usput ti iz 112 kurac palac udruge inicijative su se malo zajebali.... crnoja će itekako imati utjecaja i to puno šireg od braniteljske populacije. pod broj jedan ide se sa skeniranjem tko je sve i po kojoj osnovi bio zapošljavan u samo ministarstvo (imamo saznanja, da je ova ekipa ufutrala u ministarstvo branitelja hrpu čejena), onda idemo vidjeti tko je sve čejene zapošljavao po javnim i državnim tvrtkama, ignorirajući regulativu vezano uz zapošljavanje branitelja zatim dodjeljivanje braniteljskog statusa unazad 2 godine za 2000 i kusur osoba za koje ZNAMO da nisu bili branitelji ni po kojoj osnovi, zatim provjere u mrsićevom ministarstvu vezano za umirovljenje oko 28 000 ljudi za koje pouzdano znamo da su bili u sastavu terorističkih nakupina u sklopu tzv vojske RSK a koji su umirovljavani unazad 3 godine po nekavom "posebnom" i za sada nedostupnom propisu koji je tajno osmišljen i inkorporiran u mirovinski sustav... ima posla preko glave, podnešeno je oko 1000 kaznenih prijava i još toliko je spremno za podnošenje, a ja ti pouzdano mogu reći da će Mijo biti odličan ministar, ne sumnjam ni "zeru" ;), da će ono što je obećao i odraditi, naravno zajedno s nama.... mi tek sad počinjemo delati.... još 25 i 26 na trgu moje ratne kolegice Nevenke, a poslije tog u sklopu udruga na terenu.... dosta je bilo zajebancije, sad se idu prikupljat sva saznanja i na dnevnoj razini ćemo podnositi kaznene prijave, evo ekskluzive... prva kaznena prijava će ići za hrvoja klasića vezano za krivotvorenje dokumentacije u arhivi pričuvne policije, pa nek vojničina, al u kurcu ko i maras objasni gdje i kad je on to bio pričuvni policajac (inače glupi su da boli, i pričuvni su bili evidentirani i u radnim nalozima i na spiskovima dnevne nabave, kao i na reversima) a njega nema na tim spiskovima, niti ga može biti jer nikad nije bio pričuvni policajac, niti branitelj po bilo kojoj osnovi........
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture - Page 10 Empty Re: Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Post by v_vlado 22/1/2016, 04:58

Jaaako puno posla a nitko se nije voljan primiti ga,a ta obećanja ,ludom radovanja.......krive drine se ne ispravljaju,hrvati to ne rade.......?..?
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture - Page 10 Empty Re: Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Post by n_razbojnik 22/1/2016, 06:01

kaja_333 wrote:
dawson wrote:

Neoliberalni portugalac wrote:
gle lik nije nikakav đihadist, lik je 100% bijelac, ima plave oči,  hrvat, rođeni zagrebčanin, i najvažnije od svega neprijatelj anti fašistima , to je jedino bitno.

Gle lik je poturica a oni su još gori i ekstremniji talibani. Budale svšravaju sad jer on kao ne voli komuniste kao niti oni  jer su ograničeni glupi balkanci koji su pre dugo bili pod turcima.
Je, jon jihadi Zlatan, odezace sad frlji glavu
stati će sharia na kraj svježem mesu u obliku svastike  cheers
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture - Page 10 Empty Re: Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Post by vuksadinare 22/1/2016, 06:06

tre911 wrote:
melkior wrote:
tre911 wrote:
bogomdani wrote:
tre911 wrote:
dawson wrote:
cassanowa wrote:Ne znam kako je u vas u švabiji, ali u nas je kontra ljieve strane desna... :lol:

Htio je reći da nemate veze sa onim šta se u Europi smatra desnicom iako smo mi u Europi ali vi ste još mentlno zarobljeni u držvi koja ne postoji već 20 godina.
Pa ne gura desnica u region nego ljevica i ko je onda gdje zarobljen???
greska Tre,niti ljevica niti desnica ne guraju u region,nego netko izvana..tko je tome blizi ideji,manje se opire,ali je rezultat isti..radite po nalogu,a ovo radovanje,ce se vremenom pretvoriti u kiseli osmjeh,jer nece biti ono sto su ljudi zamislili,nesto bolje ,neko rjesenje za razvoj drzave..na kikija i ministar kulture i slicnih metastaza parazitastva..
Bez veze, zna se čiji je projekt bio juga i ko i danas tamo gura i ko su mu igrači u RH bili i ostali, ko je rekao da je london partner RH a posvađao se sa njemcima i amerima itd. Zašto se KGK okrenila uspravnici i odkantala josipovićev region ako su svi isti i svi isto guraju?
Zašto princ Charles dolazi u ožujku u Hrvatsku?
Pokušaj popravljanja pozicija, ministar vanskih poslova je dojurio istog trena kada je SDP izgubio izbore a sjeti se i trenutka kada je slovenija blokirala ulazak RH u EU i pritiska na nju od strane EU i gle čuda tada je sletjela britanska kraljica u Ljubljanu i priče sa pritiscima prestaju a mi opet u zapećak.
Tocno....previse da bi bilo slucajno...strateski britima hrvatska trenutno odgovara zbog napetosti s rujama..ali odgovara joj samo onda ako je anacionalna vlast u hrvatskoj i ljevica...nikako prohrvatska vlast i desnica ne odgovaraju...ako je ne uspiju srusiti sa vlasti u hr onda se opet okrecu prokusanom starom savezniku na ovim prostorima - srbiji..lozeci je da pokusa hrvatsku vlast uzdrmati prijetnjama,prljavom propagandom i pricama o hrvatima kao ustasama sto vidimo da se desava posljednjih dana preko spc-a i nekih srpskih politicara i medija..i gle tad dolazi princ charles...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture - Page 10 Empty Re: Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Post by vuksadinare 22/1/2016, 06:34

Kad ce vise ta seoba ovih iz antihrvatskih udruga...daj odite vise iz hrvatske tamo gdje vas srce vuce gdje su oni koji razmisljaju kao vi..odlazite vise i skinite nam se s fonancijske grbace...muka mi je u vasoj blizini i kavu popiti..zlo mi je...odlazite zauvijek
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture - Page 10 Empty Re: Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Post by vuksadinare 22/1/2016, 06:35

....da mi je i iz rodbine najblize na toj drugoj strani isto bi mislio o njemu i pozelio bi mu da odjebe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture - Page 10 Empty Re: Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Post by stenjalica 22/1/2016, 09:13

vuksadinare wrote:Kad ce vise ta seoba ovih iz antihrvatskih udruga...daj odite vise iz hrvatske tamo gdje vas srce vuce gdje su oni koji razmisljaju kao vi..odlazite vise i skinite nam se s fonancijske grbace...muka mi je u vasoj blizini i kavu popiti..zlo mi je...odlazite zauvijek

tako oni misle i o tebi ajde u svoju pećinu,,obostrana ljubav

zanimljivo je kad je mjera za hrvatstvo revanje Jure i Bobana i krađa svega šta se stgne

ono šta je činjenica je da najveći dio Hrvata i misli kao ovi iz 112 samo se ljudima ne eksponira po udrugama,dosta ekstremizma i mržnje
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture - Page 10 Empty Re: Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Post by stenjalica 22/1/2016, 09:14

Eva wrote:
jastreb wrote:Nije Zlatko,već Zlatan.
Jastrebe, ti si pital za Alibegović. To je Dubravka Jurlina udata Alibegović. Bila je zgodna ženskica, sjećam je sa Ekonomskog instituta. Tam su je zvali Crna.
ja mislim da je ona iz jednog sela kraj Zadra a muž joj je musliman,jel tako
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture - Page 10 Empty Re: Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Post by mutava baštarda 22/1/2016, 09:48

Možda bi dobar potez bio umjesto ćirilice u škole uvesti arabicu kao obveznu. 
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture - Page 10 Empty Re: Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Post by Guest 22/1/2016, 09:56

Jebote; koja aktivnost na svim frontovima koje drži oporba - zanima me samo dali je bila ijedna AKCIJA sličnih dosega kao ova sadašnje oporbe od strane HDZa kada su KAKA - RIKAVCI pobijedili s svojom FATAMORGANOM od programa zvanog Z 21 ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture - Page 10 Empty Re: Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Post by Sora 22/1/2016, 10:04

Eva wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
Eva wrote:A Joda, veliš ti za ministra kulture u HR nema boljeg od Muje? Hahah, ni čudno kak je HR sa s takvim stanovnicima. Pa vi svako HDZ sranje progutate kao najukusniju deliciju jer to prca antifašiste. Super, nek svima crknu krave, pa se onda ide past travu, valjda je to taj cilj. Hahha, ludilo.
nik nije kradezovac nego iz HČSPa

drugo lik jest musliman, ali neviruje da je lik za trpačinu i Hrvatske i Europe. Pa hrpa muslimana je protiv toga. Ok vidit ćemo što će reći, ako lik kaže kao ona hdzovka miltećika(kako se već zove) da je to super, onda jebiga bila si u pravu. 

za sada mi se čini izvrstan jer lik je spominja da su udruge anti državni element, i ovi prosvjeduju protiv njega hahaha
Meni je dovoljna referenca za njega da je pisal disertacije na teme iz Kurana. Tko god proučava to sranje i radi "znanstvene" zaključke temeljem istog za mene je precrtan. Štovatelj silovatelja i pedofila, nema umjerenog islama, to ne postoji. Nije islam liberalan kao kršćanstvo, judaizam, budizam ili druge religije. Oni su zločinačka sekta, koji zapad preziru iz dna duše.
Koja si ti Eva budaletina 
Pa zasto pises napamet ? 
Kako mozes uspoređivati različite religije , kao da su kruške i jabuke ? 
 I na koncu koja je to religija imalo i vezi s liberalizmom . Pa to su vjere temeljene na dogmama i koju jrbeni vezu imaju s liberalnim ? 
Isto tako islam izjednačiti Sa sektom, religiju s preko milijardu vjernika. 


:cry
E Eva eva ,. Na krivu popeva , dođe faca pa ju staca. 
Ovo je Eva tvoj nivo . O tome piši zlato moje
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture - Page 10 Empty Re: Sve je bolje i bolje.. parazitske udruge spremaju prosvjed protiv novog min. kulture

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum