ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pronađen planet deveti planet Nibiru

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pronađen planet deveti planet Nibiru - Page 3 Empty Re: Pronađen planet deveti planet Nibiru

Post by Winter is coming 22/1/2016, 11:25

https://www.rt.com/news/312607-space-elevator-canada-tower/

Winter is coming

Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Pronađen planet deveti planet Nibiru - Page 3 Empty Re: Pronađen planet deveti planet Nibiru

Post by Guest 22/1/2016, 11:33

uhhhh..kako bi to moglo drzati razvnotezu da se ne prevrne..vjetrovi,zemljina rotacija,turbulencije,potresi...biti na vrhu,i ono polako se pocne na stranu obarati..what a filling..!!! affraid

inace ideja iz jednog SF romana..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pronađen planet deveti planet Nibiru - Page 3 Empty Re: Pronađen planet deveti planet Nibiru

Post by Winter is coming 22/1/2016, 11:38

pa moralo bi biti izradjeno od cvrstih i fleksibilnih materijala i konektovana za satelit,ovo sto kanadjani prave,nemam pojma sta je to,mozda vise neka zajebancija za turiste,mada kad bi se na vrh tog tornja mogla dostaviti raketa nosac mozda ni to nebi bilo tako lose kao i lansiranje space shutla sa ledja nekog veceg nosaca aviona

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Pronađen planet deveti planet Nibiru - Page 3 Empty Re: Pronađen planet deveti planet Nibiru

Post by Yehudi 22/1/2016, 11:50




 Vjerojatnije mi je ovo.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Pronađen planet deveti planet Nibiru - Page 3 Empty Re: Pronađen planet deveti planet Nibiru

Post by Guest 22/1/2016, 11:53

bogomdani wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
udba wrote:
bogomdani wrote:pa,dok ne rjese gravitacijski bunar,nema nikakvim raketlinama nadaleko..a nece skoro,jerbo jos nitko ne zna sto uzrokuje gravitaciju istinski..svi kazu masa,ali kako masa,na koji nacin i koja joj je priroda..
To su male čestice, zovu se gravitoni, malo nemaš šta vidit, najslabija sila uz jaku, slabu i elektromagnetsku, niko ih nije vidio ali treba vjerovat u to ko u dogmu dok neko ne otkrije šta je to.
čitao sam te teorije o gravitonima... na kraju je šema da njihova masa proizlazi iz paralernih dimenzija, tamo se fizički nalaze, a mi ih nevidimo, a osjećamo njihove efekte lol.

a ona šema sa dark matter mi je tako šupppljaa.. ej.. wimp.. weakly interacting massive particles https://en.wikipedia.org/wiki/Weakly_interacting_massive_particles
Ovo je znimljivo..ostav se ti Ekonomije i mlati po quantnoj fizici,bude nes od tebe.. :)
kvantna fizika je nešto tipa filozofija multikulturalizma, toliko je otprilike relevatna.. zanimljiva, ali hrpa toga postoji samo u teoriji, u praksi se vjerojatno nikada neće moći dokazati, tipa strune , ili izmišljaju WIMP čestice da im model svemira funkcionira.. pa onda se fizičari sastanu, i dogovore se što će izmisliti da im postojeći model svemira može "funkcionirati" na papiru.. i onda dogovore "amo izmisliti to-to i to" , i onda naravno to trebaju empirijski dokazati. pokušavaju i ne uspjevaju.. ali mi je to simpatično sve skupa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pronađen planet deveti planet Nibiru - Page 3 Empty Re: Pronađen planet deveti planet Nibiru

Post by marcellus 22/1/2016, 12:02

red wolf wrote:
Yehudi wrote:To ne možemo znati. Možda se upravo približava.

 Tek je sada uočen, znamo jedino da se sporo kreće

 i da je oko 3-4 puta veći od Zemlje.
Možda je tu već... ;)

Pronađen planet deveti planet Nibiru - Page 3 Keep-calm-and-buy-a-brain-1

_________________
Pronađen planet deveti planet Nibiru - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pronađen planet deveti planet Nibiru - Page 3 Empty Re: Pronađen planet deveti planet Nibiru

Post by Winter is coming 22/1/2016, 12:17

za space lift trebaju ogromne kolicine tog nekog materijala koga u reali nema ni par centimetara tako da ce to jos pricekati

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Pronađen planet deveti planet Nibiru - Page 3 Empty Re: Pronađen planet deveti planet Nibiru

Post by Guest 22/1/2016, 18:46

marcellus wrote:
red wolf wrote:
Yehudi wrote:To ne možemo znati. Možda se upravo približava.

 Tek je sada uočen, znamo jedino da se sporo kreće

 i da je oko 3-4 puta veći od Zemlje.
Možda je tu već... ;)

Pronađen planet deveti planet Nibiru - Page 3 Keep-calm-and-buy-a-brain-1
Možda se začudiš...Biti će kasno tada.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pronađen planet deveti planet Nibiru - Page 3 Empty Re: Pronađen planet deveti planet Nibiru

Post by Guest 23/1/2016, 00:13

Većinu dana sam provela čitajuću o tome i moram priznati da me strašno obradovala ova tema. Razmišljala sam o Sumerićanima, Majama. Mi saznajemo vijest koja je stara tisuće i tisuća godina, i to s "naprednom tehnologijom". Al čini mi se da je uzaludna ona: čovjek i magarac su pametniji od čovjeka. Vjerojatno jer smo naučili se šlepati uz nekoga, pa makar to bio i magarac..... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pronađen planet deveti planet Nibiru - Page 3 Empty Re: Pronađen planet deveti planet Nibiru

Post by Riplex 23/1/2016, 00:29

mativka wrote:Većinu dana sam provela čitajuću o tome i moram priznati da me strašno obradovala ova tema. Razmišljala sam o Sumerićanima, Majama. Mi saznajemo vijest koja je stara tisuće i tisuća godina, i to s "naprednom tehnologijom". Al čini mi se da je uzaludna ona: čovjek i magarac su pametniji od čovjeka. Vjerojatno jer smo naučili se šlepati uz nekoga, pa makar to bio i magarac..... :D
aaaa šok i nevjerica

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Pronađen planet deveti planet Nibiru - Page 3 Empty Re: Pronađen planet deveti planet Nibiru

Post by Winter is coming 23/1/2016, 12:58


_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Pronađen planet deveti planet Nibiru - Page 3 Empty Re: Pronađen planet deveti planet Nibiru

Post by Regoč 23/1/2016, 17:20

Ne vidim čemu čuđenje. Ne znamo još ni što sve imamo na Zemlji, a još manje u Zemlji, kako bismo znali što se nalazi milijune kilometarah udaljeno od nas.

_________________
Pronađen planet deveti planet Nibiru - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Pronađen planet deveti planet Nibiru - Page 3 Empty Re: Pronađen planet deveti planet Nibiru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum