ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da imam priliku i potrebne vještine, sigurno bih ratovao u ukrajini , kaze ruski porucnik

Go down

Da imam priliku i potrebne vještine, sigurno bih ratovao u ukrajini , kaze ruski porucnik Empty Da imam priliku i potrebne vještine, sigurno bih ratovao u ukrajini , kaze ruski porucnik

Post by debotoijusto Mon 12 Dec - 16:17

VIKTOR BOUT, ruski trgovac oružjem koji je oslobođen u četvrtak nakon 14 godina u američkom pritvoru, na ruskoj državnoj televiziji se žalio na uvjete u američkim zatvorima.


"Tko je stvorio američki zatvorski sustav? Nacisti. Oni su dovedeni u SAD u Operaciji Spajalica. Nakon eksperimenata su napisali kako slomiti ljude i dobiti ono što želiš", rekao je Bout.



Kaže da bi se svaki dan nakon buđenja po pet minuta glasno i histerično smijao jer nije želio dopustiti da ga slome. Ponekad mu cijeli dan ne bi u ćeliju donijeli hranu, rekao je.
"To zapravo i nije hrana, sve je isplanirano po nacističkim praksama, do najsitnijeg detalja. Nema slučajnosti", rekao je.
"Zamisli, svih 12 godina koje sam proveo tamo, svake srijede bi mi donijeli hamburger i preprženi pomfrit. Svaki četvrtak, piletina. Pilići su tako ogromni, to je nemoguće. Marina, zamisli da deset godina ne okusiš češnjak, kopar, peršin, divlje jagode", rekao je Bout.




Sve što se dogodilo njemu, sada se događa Rusiji, rekao je. 
Bout se požalio i na odvjetnicu koja ga je branila po službenoj dužnosti. Kaže da se radi o poznatoj odvjetnici koja ga je pokušavala zavesti. Rekao je i da podupire invaziju na Ukrajinu.
"Iskreno, nije mi jasno zašto to nismo napravili i ranije. Da imam priliku i potrebne vještine, sigurno bih volontirao da idem tamo", rekao je Bout.

Bout, prozvan "trgovcem smrti" i "razbijačem sankcija" zbog svoje sposobnosti zaobilaženja embarga na prodaju oružja, do svog uhićenja 2008. bio je jedan od najtraženijih kriminalaca na svijetu. 
Danas 55-godišnji Bout prodavao je naoružanje autokratskim državama, diktatorima i pobunjeničkim skupinama u Africi, Aziji i Južnoj Americi. 
Rođen je 1967. u Dušanbeu, prijestolnici tadašnjeg sovjetskog Tadžikistana. Njegov talent za jezike – govori engleski, francuski, portugalski, arapski i perzijski – pomogao mu je u izgradnji međunarodnog carstva prodaje oružja. Služio je u sovjetskoj vojsci gdje je, prema njegovim riječima, stekao čin poručnika, a kao vojni prevoditelj je služio u Angoli, zemlji koja će kasnije postati ključna za njegove poslove. 

Proboj na ilegalnom tržištu dogodio se nakon raspada komunističkog bloka, nakon čega je zaradio na sovjetskom naoružanju koje je prodavao u Africi, Aziji i drugdje. Uspio je nabaviti 60 sovjetskih zrakoplova, s bazom u UAE-u, kojima je slao naoružanje diljem svijeta. 
Uhićen je 2008. u operaciji američkih vlasti, u luksuznom hotelu u Bangkoku, tijekom pristanka na prodaju oružja američkim agentima koji su se predstavili kao članovi kolumbijske ljevičarske gerile FARC. Na sudu u Manhattanu 2012. je osuđen na 25 godina zatvora, a ruske vlasti su ga od tada pokušavale vratiti u zemlju. 


https://www.index.hr/vijesti/clanak/ruski-trgovac-smrcu-zatvori-u-sadu-su-uzas-pomfrit-uz-hamburger-je-bio-preprzen/2420091.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Da imam priliku i potrebne vještine, sigurno bih ratovao u ukrajini , kaze ruski porucnik Empty Re: Da imam priliku i potrebne vještine, sigurno bih ratovao u ukrajini , kaze ruski porucnik

Post by omni Mon 12 Dec - 18:33

Ovo govori Rus? Meni zvuci kao glupa vuciceva srbenda, ah da sve slicnosti su slucajne.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Da imam priliku i potrebne vještine, sigurno bih ratovao u ukrajini , kaze ruski porucnik Empty Re: Da imam priliku i potrebne vještine, sigurno bih ratovao u ukrajini , kaze ruski porucnik

Post by zganci_i_jetrica Mon 12 Dec - 23:23

A-ha, to je onaj Nicolas Kačket  :)

Da imam priliku i potrebne vještine, sigurno bih ratovao u ukrajini , kaze ruski porucnik Lordofwar
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1319
2021-06-05


Back to top Go down

Da imam priliku i potrebne vještine, sigurno bih ratovao u ukrajini , kaze ruski porucnik Empty Re: Da imam priliku i potrebne vještine, sigurno bih ratovao u ukrajini , kaze ruski porucnik

Post by veber Mon 12 Dec - 23:38

jadni srbalj. žderal je bifteke, kurve je podvodio čuvarima.
sada je frka kada se vraća putinu.

jop bu on cbilio za mekšitom mekšitpomes.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da imam priliku i potrebne vještine, sigurno bih ratovao u ukrajini , kaze ruski porucnik Empty Re: Da imam priliku i potrebne vještine, sigurno bih ratovao u ukrajini , kaze ruski porucnik

Post by Ringo10 Tue 13 Dec - 1:37

Frajer je kriminalac
Al ajde...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Da imam priliku i potrebne vještine, sigurno bih ratovao u ukrajini , kaze ruski porucnik Empty Re: Da imam priliku i potrebne vještine, sigurno bih ratovao u ukrajini , kaze ruski porucnik

Post by AssadNaPodmornici Tue 13 Dec - 9:05

debotoijusto wrote:


[size=17] Da imam priliku i potrebne vještine, sigurno bih volontirao da idem tamo", rekao je Bout.



https://www.index.hr/vijesti/clanak/ruski-trgovac-smrcu-zatvori-u-sadu-su-uzas-pomfrit-uz-hamburger-je-bio-preprzen/2420091.aspx

:dramaq

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Da imam priliku i potrebne vještine, sigurno bih ratovao u ukrajini , kaze ruski porucnik Empty Re: Da imam priliku i potrebne vještine, sigurno bih ratovao u ukrajini , kaze ruski porucnik

Post by omni Tue 13 Dec - 11:17

Priliku itekako ima a vjestine, ah pa nemaju ih ni oni koji tamo sada ratuju.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Da imam priliku i potrebne vještine, sigurno bih ratovao u ukrajini , kaze ruski porucnik Empty Re: Da imam priliku i potrebne vještine, sigurno bih ratovao u ukrajini , kaze ruski porucnik

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum