ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najgore smece i bijeda konacno je gotov

Go down

Najgore smece i bijeda konacno je gotov Empty Najgore smece i bijeda konacno je gotov

Post by FRANK 14/11/2022, 16:44

Inace vec duze ovdje nepisem. Tocno me sramota ovdje i pisati.
Doduse Forum me je ionako zamorio.
Pomalo stize kraj.
Dovoljno je reci da su nekad respektabilne teme o CL
PREMIER BUNDES ILI SERIE 
Zamjenile bezgranicne rasprave 5 obezglavljenih idiota.
Mojih Zeke i Shittinga a od propasti barce i svjetovno probudjenog Enda.
I sa one sektaske strane Enda i Nicheta.
Cak su se i sektaski ludjaci Brend i Baka povukli.
No to nije bitno.
Tema je sramotno ponasanje i brukanje nadrogirane portugalske prevare.
Covjek ako ga se tako moze nazvati teska ljiga i prevara.
Sad se u nedostatku genija i inteligencije poziva cak i na ljepotu zbog Rooneya.
Moze li gore.
Trebalo bi skupiti tim vrhunskih profesora da mu ispita sve krvne nalaze u zadnjih 15  godina i da mu dokazu drogiranje i nedozvoljene supstance.
I da mu se izbrisu lazni i namjesteni rekordi.
Ujedno jednako tako na sud izvesti i real madrid zbog organiziranog kriminala i sve im oduzeti.
I jos jedno
SVATKO TKO UOPCE USPOREDI MALI MESSIJEV PRSTAO NA DESNOJ NOZI I KAZE DA JE RONALDO U RANGU TOG MALOG PRSTA JE PSIHICKI BOLESNA OSOBA.
SVAKO USPOREDJIVANJE SUGAVE BADR HARI PEDERCINE SA NAJVECIM NOGOMETNIM BOGOM SVIH VREMENA IZ ROSARIJA JE TOCNO DA NEKOME KAZES UBIJ SE MAJKU TI SAV PRVI ROD NA SAHRANI JEBEM.
IDIOT SE CAK I POZIVA NA LJEPOTU.
MORA DA JE BADR HARI PRCIO CMAR ZESCE.
A ONA KURVA SA NJIME HAH JEBE SE NJOJ
NAPLACIVA GLUMU 250 000 EURA MJESECNO.
WHY NOT

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Najgore smece i bijeda konacno je gotov Empty Re: Najgore smece i bijeda konacno je gotov

Post by End 14/11/2022, 16:50

vrhunski post, sve u srž
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Najgore smece i bijeda konacno je gotov Empty Re: Najgore smece i bijeda konacno je gotov

Post by FRANK 14/11/2022, 17:29

Najjace mi ono precjenjeno govno koje drka na pederka ona camuuga mbappe. Kao zeli biti glavni i daju mu to sve dok kombiinacija Mozarta beethovena verdija i bacha u jednom ne uzme loptu i pokaze koliki je genije.
Zaista vjerujem da Messi nije sa ove planete 
Ovo covjek ne radi.
Nakon vatrenih i elfa za koje srce navija ali mozak govori da ce nogometni Zeus popeti na olimp i za iducih 500 godina svaku eventualnu debatu zavrsiti u startu.
A mbappe haaland.
U njihovim je godinama messi postavio rekorde koje oni samo mogu sanjati

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Najgore smece i bijeda konacno je gotov Empty Re: Najgore smece i bijeda konacno je gotov

Post by FRANK 14/11/2022, 17:31

Sad cekamo pijanu mater napusenu sestru i placenu drolju da na svojim instagram profilima pocnu brati pedersku picku jer je eto on ljepsi od Rooneya.
Srca ti Isusova moze li jadnije.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Najgore smece i bijeda konacno je gotov Empty Re: Najgore smece i bijeda konacno je gotov

Post by FRANK 14/11/2022, 17:34

Aguero se zbog povrede oprasta cijeli svijet se oprasta sa suzama a spanjolska drolja po uputama gay lobija i pr sluzbe pise 
Cr7 is the best.
Naravno da joj je napisano sta triba reci jer inteligencija slagacice i spremacice u nekom guccijevom drugorazrednom shopping mallu i nije velika.
Ali opet cujes prosjakinji iz madrida je ipak na umu 250 000 koje prima za glumu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Najgore smece i bijeda konacno je gotov Empty Re: Najgore smece i bijeda konacno je gotov

Post by EstebanEnrique 14/11/2022, 17:39

...preko sto golova za juventus u tri sezone ...tacnije 101...


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Najgore smece i bijeda konacno je gotov Empty Re: Najgore smece i bijeda konacno je gotov

Post by End 14/11/2022, 20:55


Ronaldo autističnom dječaku razbio mobitel. Policija mu izdala upozorenje


što reći
pederski iskompleksirani degenerik
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Najgore smece i bijeda konacno je gotov Empty Re: Najgore smece i bijeda konacno je gotov

Post by FRANK 14/11/2022, 21:19

End wrote:
Ronaldo autističnom dječaku razbio mobitel. Policija mu izdala upozorenje


što reći
pederski iskompleksirani degenerik
Zastrasujuce st taj manijak radi.
Hitno na krvni pregled.
Ocigledno je da vec 15 godina uzima droge i stimulanse.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Najgore smece i bijeda konacno je gotov Empty Re: Najgore smece i bijeda konacno je gotov

Post by fridrih_niche 15/11/2022, 07:50

FRANK wrote:Inace vec duze ovdje nepisem. Tocno me sramota ovdje i pisati.
Doduse Forum me je ionako zamorio.
Pomalo stize kraj.
Dovoljno je reci da su nekad respektabilne teme o CL
PREMIER BUNDES ILI SERIE 
Zamjenile bezgranicne rasprave 5 obezglavljenih idiota.
Mojih Zeke i Shittinga a od propasti barce i svjetovno probudjenog Enda.
I sa one sektaske strane Enda i Nicheta.
Cak su se i sektaski ludjaci Brend i Baka povukli.
No to nije bitno.
Tema je sramotno ponasanje i brukanje nadrogirane portugalske prevare.
Covjek ako ga se tako moze nazvati teska ljiga i prevara.
Sad se u nedostatku genija i inteligencije poziva cak i na ljepotu zbog Rooneya.
Moze li gore.
Trebalo bi skupiti tim vrhunskih profesora da mu ispita sve krvne nalaze u zadnjih 15  godina i da mu dokazu drogiranje i nedozvoljene supstance.
I da mu se izbrisu lazni i namjesteni rekordi.
Ujedno jednako tako na sud izvesti i real madrid zbog organiziranog kriminala i sve im oduzeti.
I jos jedno
SVATKO TKO UOPCE USPOREDI MALI MESSIJEV PRSTAO NA DESNOJ NOZI I KAZE DA JE RONALDO U RANGU TOG MALOG PRSTA JE PSIHICKI BOLESNA OSOBA.
SVAKO USPOREDJIVANJE SUGAVE BADR HARI PEDERCINE SA NAJVECIM NOGOMETNIM BOGOM SVIH VREMENA IZ ROSARIJA JE TOCNO DA NEKOME KAZES UBIJ SE MAJKU TI SAV PRVI ROD NA SAHRANI JEBEM.
IDIOT SE CAK I POZIVA NA LJEPOTU.
MORA DA JE BADR HARI PRCIO CMAR ZESCE.
A ONA KURVA SA NJIME HAH JEBE SE NJOJ
NAPLACIVA GLUMU 250 000 EURA MJESECNO.
WHY NOT
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Najgore smece i bijeda konacno je gotov Empty Re: Najgore smece i bijeda konacno je gotov

Post by fridrih_niche 15/11/2022, 07:50

FRANK wrote:Sad cekamo pijanu mater napusenu sestru i placenu drolju da na svojim instagram profilima pocnu brati pedersku picku jer je eto on ljepsi od Rooneya.
Srca ti Isusova moze li jadnije.
Samo napalm!
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Najgore smece i bijeda konacno je gotov Empty Re: Najgore smece i bijeda konacno je gotov

Post by kic 15/11/2022, 07:58


coek se samo brani
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Najgore smece i bijeda konacno je gotov Empty Re: Najgore smece i bijeda konacno je gotov

Post by niels 15/11/2022, 16:21

Ja sam ga uvijek branio - ako ništa, onda radnu etiku, individualne rekorde i priznanja. Nisam ga uspoređivao s Messijem - jesu li to nekakvi kultovi? Ak pratiš Ronalda, moraš mrziti Messija i obratno.

Ali ove zadnje dvije godine mu nisu trebale, neću se petljati čovjeku u život i obitelj. Intervju je ispod svake razine.

Ako tvrdiš da si jedan od najboljih nogometaša ikada, onda moraš biti primjer, i to primjer u svemu, pa koliko djece samo prati njegove upise, utakmice, korake...
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Najgore smece i bijeda konacno je gotov Empty Re: Najgore smece i bijeda konacno je gotov

Post by Lt.Topper Harley 16/11/2022, 09:02

Gdje su skorpija i bracala...da cujemo lgbtq+ lobi
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 768
2022-10-28


Back to top Go down

Najgore smece i bijeda konacno je gotov Empty Re: Najgore smece i bijeda konacno je gotov

Post by FRANK 16/11/2022, 14:38

Lt.Topper Harley wrote:Gdje su skorpija i bracala...da cujemo lgbtq+ lobi
Cekaju upute iz PR

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Najgore smece i bijeda konacno je gotov Empty Re: Najgore smece i bijeda konacno je gotov

Post by Guest 19/11/2022, 19:57

Sve što je uradio u karijeri, a uradio je više nego bilo ko ikada, je bacio i zapalio sa ovim intervjuom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najgore smece i bijeda konacno je gotov Empty Re: Najgore smece i bijeda konacno je gotov

Post by End 19/11/2022, 20:06

vaistinu ciganine, uradio je daleko najviše da svakom normalnom čovjeku ogadi nogomet i sport
naime nikad u povijesti nije viđen takav lopov i simulator
lako još za bankomata, ali ovoj nakazi dijelile su se zlatne lopte samo zato što je plačljivi peder
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Najgore smece i bijeda konacno je gotov Empty Re: Najgore smece i bijeda konacno je gotov

Post by darth_vader 19/11/2022, 21:05

End wrote:vrhunski post, sve u srž
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Najgore smece i bijeda konacno je gotov Empty Re: Najgore smece i bijeda konacno je gotov

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum