ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komsicev 'Hrvat' Sven Alkalaj nakon americkog samaranja vise nije Hrvat vec - Zidov

Go down

Komsicev 'Hrvat' Sven Alkalaj nakon americkog samaranja vise nije Hrvat vec - Zidov Empty Komsicev 'Hrvat' Sven Alkalaj nakon americkog samaranja vise nije Hrvat vec - Zidov

Post by vuksadinare 5/11/2022, 23:26

https://www.braniteljski-portal.com/video-odvjetnik-luka-misetic-razgolitio-komsicevog-covjeka-alkalaja-prisegnuli-ste-da-ste-hrvat-a-sad-ste-zidov-u-komsicevim-redovima-zavladala-panika/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Komsicev 'Hrvat' Sven Alkalaj nakon americkog samaranja vise nije Hrvat vec - Zidov Empty Re: Komsicev 'Hrvat' Sven Alkalaj nakon americkog samaranja vise nije Hrvat vec - Zidov

Post by vuksadinare 5/11/2022, 23:29

...skuzio lik da ce ga ameri maknuti pa bar da sacuva kakvu foteljicu vise nije unosno biti hrvat vec stara prokusana formula biti - zidov...ne cudi me da ce na kraju i komsic biti ono sto jest bosnjak,bosanac kurac palac sto je a ne hrvat kad mu povuku stolicu tj fotelju..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Komsicev 'Hrvat' Sven Alkalaj nakon americkog samaranja vise nije Hrvat vec - Zidov Empty Re: Komsicev 'Hrvat' Sven Alkalaj nakon americkog samaranja vise nije Hrvat vec - Zidov

Post by AssadNaPodmornici 5/11/2022, 23:39

ovo je kao ovaj (onaj bivši forum).. gdje je hrpa ljudi tvrdilo da su židovi, a na kraju se ispostavilo da su u najčešćem slučaju iz "mješanog braka" (hrvatsko srpskog naravno).

inače ima takvih i još po internetu, eno korona fašist tkz "libertarijanac" T.Bauer tvrdi da je židov to mi je često bila neka argumentacija u raspravi, a on je ništa drugo nego običan balkanac hrvat sa onom balkanskm tikvom-, jednog sam davno upoznao u STu lika, sidim na kavi, i nakon dvi tri rečenice as iz vedra neba da je židov. Ok čestitam ti. naravno posli sazna okolo da je lik umislio to u glavi. ne znam koja je fora sa time

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20897
2018-06-14


Back to top Go down

Komsicev 'Hrvat' Sven Alkalaj nakon americkog samaranja vise nije Hrvat vec - Zidov Empty Re: Komsicev 'Hrvat' Sven Alkalaj nakon americkog samaranja vise nije Hrvat vec - Zidov

Post by Hektorović 6/11/2022, 00:19

AssadNaPodmornici wrote:ovo je kao ovaj (onaj bivši forum).. gdje je hrpa ljudi tvrdilo da su židovi, a na kraju se ispostavilo da su u najčešćem slučaju iz "mješanog braka" (hrvatsko srpskog naravno).

inače ima takvih i još po internetu, eno korona fašist  tkz "libertarijanac" T.Bauer tvrdi da je židov to mi je često bila neka argumentacija u raspravi, a on je ništa drugo nego običan balkanac hrvat sa onom balkanskm tikvom-, jednog sam davno upoznao u STu lika, sidim na kavi, i nakon dvi tri rečenice as iz vedra neba da je židov. Ok čestitam ti. naravno posli sazna okolo da je lik umislio to u glavi.  ne znam koja je fora sa time

Po forumu ispadalo bi kako je 15% Zidova u HR.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Komsicev 'Hrvat' Sven Alkalaj nakon americkog samaranja vise nije Hrvat vec - Zidov Empty Re: Komsicev 'Hrvat' Sven Alkalaj nakon americkog samaranja vise nije Hrvat vec - Zidov

Post by Ringo10 6/11/2022, 00:45

Alkalaj prezime su Sefardi Zhidovi
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Komsicev 'Hrvat' Sven Alkalaj nakon americkog samaranja vise nije Hrvat vec - Zidov Empty Re: Komsicev 'Hrvat' Sven Alkalaj nakon americkog samaranja vise nije Hrvat vec - Zidov

Post by vuksadinare 6/11/2022, 07:26

najjaci su 'zidovi' svetoje i mentol :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Komsicev 'Hrvat' Sven Alkalaj nakon americkog samaranja vise nije Hrvat vec - Zidov Empty Re: Komsicev 'Hrvat' Sven Alkalaj nakon americkog samaranja vise nije Hrvat vec - Zidov

Post by dijagram 6/11/2022, 16:21

vuksadinare wrote:najjaci su 'zidovi' svetoje i mentol :)
i onih par pionirki druga tita, ne sjecam se kako se zvahu te drugarice, zidovke:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Komsicev 'Hrvat' Sven Alkalaj nakon americkog samaranja vise nije Hrvat vec - Zidov Empty Re: Komsicev 'Hrvat' Sven Alkalaj nakon americkog samaranja vise nije Hrvat vec - Zidov

Post by immortal 6/11/2022, 21:10

bravo za Luku Mišetića
ima prikrivenih židova daleko više nego taj jedan, daleko više

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Komsicev 'Hrvat' Sven Alkalaj nakon americkog samaranja vise nije Hrvat vec - Zidov Empty Re: Komsicev 'Hrvat' Sven Alkalaj nakon americkog samaranja vise nije Hrvat vec - Zidov

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum