ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moćni svjetski fond: Svijet srlja u potpuni kolaps, opcije su zastrašujuće

Go down

Moćni svjetski fond: Svijet srlja u potpuni kolaps, opcije su zastrašujuće Empty Moćni svjetski fond: Svijet srlja u potpuni kolaps, opcije su zastrašujuće

Post by RayMabus 4/11/2022, 14:03

Moćni svjetski fond: Svijet srlja u potpuni kolaps, opcije su zastrašujuće
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Moćni svjetski fond: Svijet srlja u potpuni kolaps, opcije su zastrašujuće Empty Re: Moćni svjetski fond: Svijet srlja u potpuni kolaps, opcije su zastrašujuće

Post by RayMabus 4/11/2022, 14:10

Elliott je jedan od najutjecajnijih hedge fondova na svijetu i plaše ga se u korporativnim upravnim odborima zbog svog pristupa aktivističkim ulagačima, piše Telegraph. Središnje banke prisiljene su na brzi porast kamatnih stopa kako bi se uhvatile u koštac s inflacijom, pri čemu stopa rasta cijena u Ujedinjenom Kraljevstvu doseže dvoznamenkaste brojke.

Američka središnja banka izglasala je četvrto uzastopno povećanje referentne kamatne stope od 0.75 postotnih bodova u srijedu, a isto je učinila i Banka Engleske.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Moćni svjetski fond: Svijet srlja u potpuni kolaps, opcije su zastrašujuće Empty Re: Moćni svjetski fond: Svijet srlja u potpuni kolaps, opcije su zastrašujuće

Post by RayMabus 4/11/2022, 14:12

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.


EU sastanak i svi osim Orbana za održavanje izbora u BiH dakle podrška Komšiću i odma dva dana nakon toga napad na Ukrajinu i sad kad su izbori u BiH idući tjedan Rusija službeno anketira dijelove Ukrajine.

Mislite da je ovo slučajno kako se datumi poklapaju.

Moćni svjetski fond: Svijet srlja u potpuni kolaps, opcije su zastrašujuće 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Moćni svjetski fond: Svijet srlja u potpuni kolaps, opcije su zastrašujuće Empty Re: Moćni svjetski fond: Svijet srlja u potpuni kolaps, opcije su zastrašujuće

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum