ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zbunjena Sabina u Nu2 o Zokiju:'Pa znate...Zoki je u pravu..pa znate i nije bas u pravu u svemu..pa ipak ima nesto u cemu je u pravu..a ima i da nije'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zbunjena Sabina u Nu2 o Zokiju:'Pa znate...Zoki je u pravu..pa znate i nije bas u pravu u svemu..pa ipak ima nesto u cemu je u pravu..a ima i da nije' - Page 2 Empty Re: Zbunjena Sabina u Nu2 o Zokiju:'Pa znate...Zoki je u pravu..pa znate i nije bas u pravu u svemu..pa ipak ima nesto u cemu je u pravu..a ima i da nije'

Post by sitting_bull 31/10/2022, 19:27

zoro avenger wrote:Ma razumijem ja vas stranačke vojnike.

Da ti Peđa kaže "Čuvaj ova vrata od zahoda i ne daj nikome unutra", ti bi me bio u stanju ubiti kad bi se ja tamo išao popišati.

Zatucani ste do besvjesti.
razumijem i ja vas, lopovske simpatizere.

popišani ste  bez da se sami popišate, a i ne grizete ruku koja vas hrani.

kao ja nisam za hdz, ja sam ovaj, ja sam onaj, a kad dođu izbori zaokružuje se hdz i anemičar.

svi ste za promjene, ali da se ništa ne mijenja.

zanimljivo je što si me odmah napao čim sam spomenuo hdz, premda o sdp-u nisam već dugo imao komentare što je i logično obzirom na hdz diktaturu gdje nitko iz oporbe ni na što ne može utjecati.
anemičar i hdz su stavili kandže na hrvatsku i ne puštaju, a takvi kao ti ih zaljubljeno gledaju.
čim vam netko takne u anemično đubre i hdz skačete kao našpičeni.

sitting_bull

Posts : 11143
2015-09-28


Back to top Go down

Zbunjena Sabina u Nu2 o Zokiju:'Pa znate...Zoki je u pravu..pa znate i nije bas u pravu u svemu..pa ipak ima nesto u cemu je u pravu..a ima i da nije' - Page 2 Empty Re: Zbunjena Sabina u Nu2 o Zokiju:'Pa znate...Zoki je u pravu..pa znate i nije bas u pravu u svemu..pa ipak ima nesto u cemu je u pravu..a ima i da nije'

Post by Guest 31/10/2022, 19:36

sitting_bull wrote:
zoro avenger wrote:Ma razumijem ja vas stranačke vojnike.

Da ti Peđa kaže "Čuvaj ova vrata od zahoda i ne daj nikome unutra", ti bi me bio u stanju ubiti kad bi se ja tamo išao popišati.

Zatucani ste do besvjesti.
razumijem i ja vas, lopovske simpatizere.

popišani ste  bez da se sami popišate, a i ne grizete ruku koja vas hrani.

kao ja nisam za hdz, ja sam ovaj, ja sam onaj, a kad dođu izbori zaokružuje se hdz i anemičar.

svi ste za promjene, ali da se ništa ne mijenja.

zanimljivo je što si me odmah napao čim sam spomenuo hdz, premda o sdp-u nisam već dugo imao komentare što je i logično obzirom na hdz diktaturu gdje nitko iz oporbe ni na što ne može utjecati.
anemičar i hdz su stavili kandže na hrvatsku i ne puštaju, a takvi kao ti ih zaljubljeno gledaju.
čim vam netko takne u anemično đubre i hdz skačete kao našpičeni.
Ili si glup, ili si me zamijenio s nekim.

Ja bih prije rekao da si glup.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zbunjena Sabina u Nu2 o Zokiju:'Pa znate...Zoki je u pravu..pa znate i nije bas u pravu u svemu..pa ipak ima nesto u cemu je u pravu..a ima i da nije' - Page 2 Empty Re: Zbunjena Sabina u Nu2 o Zokiju:'Pa znate...Zoki je u pravu..pa znate i nije bas u pravu u svemu..pa ipak ima nesto u cemu je u pravu..a ima i da nije'

Post by sitting_bull 31/10/2022, 19:51

zoro avenger wrote:li si glup, ili si me zamijenio s nekim.

Ja bih prije rekao da si glup.
Ako hoda kao patka, glasa se kao patka i izgleda kao patka, onda je patka.


takva je veza između tebe i hdz suportera, članova hdz-a i fanova anemičnog đubreta.


o tome je li glup netko tko je indiferentan na hdz lopove, posebice na anemičara koji je sve to omogućio, ili je glup onaj kome se taj hdz i takav anemičar gade ti objektivno ne možeš procijenjivati jer si, barem prema ovim upisima, zainteresirana strana.


u svakom slučaju, lakoća etiketiranja ti nije strana pa je taj element kod tebe i hdz lopova isti.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Zbunjena Sabina u Nu2 o Zokiju:'Pa znate...Zoki je u pravu..pa znate i nije bas u pravu u svemu..pa ipak ima nesto u cemu je u pravu..a ima i da nije' - Page 2 Empty Re: Zbunjena Sabina u Nu2 o Zokiju:'Pa znate...Zoki je u pravu..pa znate i nije bas u pravu u svemu..pa ipak ima nesto u cemu je u pravu..a ima i da nije'

Post by Guest 31/10/2022, 19:53

sitting_bull wrote:
zoro avenger wrote:li si glup, ili si me zamijenio s nekim.

Ja bih prije rekao da si glup.
Ako hoda kao patka, glasa se kao patka i izgleda kao patka, onda je patka.


takva je veza između tebe i hdz suportera, članova hdz-a i fanova anemičnog đubreta.


o tome je li glup netko tko je indiferentan na hdz lopove, posebice na anemičara koji je sve to omogućio, ili je glup onaj kome se taj hdz i takav anemičar gade ti objektivno ne možeš procijenjivati jer si, barem prema ovim upisima, zainteresirana strana.


u svakom slučaju, lakoća etiketiranja ti nije strana pa je taj element kod tebe i hdz lopova isti.
Koje nebuloze.... Izmjeri temperaturu.
Idiote, ja u životu nisam imao stranačku iskaznicu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zbunjena Sabina u Nu2 o Zokiju:'Pa znate...Zoki je u pravu..pa znate i nije bas u pravu u svemu..pa ipak ima nesto u cemu je u pravu..a ima i da nije' - Page 2 Empty Re: Zbunjena Sabina u Nu2 o Zokiju:'Pa znate...Zoki je u pravu..pa znate i nije bas u pravu u svemu..pa ipak ima nesto u cemu je u pravu..a ima i da nije'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum