ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Umro vojnik nakon trčanja

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Umro vojnik nakon trčanja Empty Umro vojnik nakon trčanja

Post by newuser 19/9/2022, 20:31

Informaciju je potvrdio MORH koji navodi kako se radi o pripadniku Zapovjedništva za kibernetički prostor Oružanih snaga RH.
Preminuo je, kako navode, ambulanti Hrvatskog vojnog učilišta “Dr. Franjo Tuđman”, nakon što mu je pozlilo poslije rekreativnog trčanja, navode iz Ministarstva obrane. Dodaju kako će se obdukcija se provesti na Zavodu za sudsku medicinu i kriminalistiku.
Ministar obrane, djelatnici Ministarstva obrane i pripadnici Oružanih snaga izražavanju sućut obitelji, navode još iz MORH-a.

Index.hr
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Umro vojnik nakon trčanja Empty Re: Umro vojnik nakon trčanja

Post by newuser 19/9/2022, 20:35

Zašto mladi ljudi u naponu snage u zadnje vrijeme umiru?
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Umro vojnik nakon trčanja Empty Re: Umro vojnik nakon trčanja

Post by RayMabus 19/9/2022, 20:40

newuser wrote:Zašto mladi ljudi u naponu snage u zadnje vrijeme umiru?
Zato šta su blesavi.

Tako meni pod punom ratnom opremom i s maskom na licu jedan tamo razvodnik da se dokaže pa nas forsira pa meni puka film pa sam mu reka da ću mu izbit zube kundakom ako nam još jedan put kažemo da dignemo puške u vis i držimo s dvi ruke kalaš u zraku nakon cilog tog jutarnjeg forsiranja.

Da rekreativno trčanje. Ide forsirat i ako ima kakvih zdrastvenih problema i ovo sad covid ruši zdravlje isto bez obzira ako si ga pribolija jer te načme i onda misle da mogu forsirat sebe il da ih netko forsira a ne mogu.

Sidi, odmori, nije nigdi priša, neće ništa uteć nit ćeš išta ubrzat. Tko nema u glavi ima u nogama pa onda trče ko blesavi i ko muve bez glave naokolo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Umro vojnik nakon trčanja Empty Re: Umro vojnik nakon trčanja

Post by RayMabus 19/9/2022, 20:46

Ja sam ABKO. Znači to ti je biološka obrana.

Oni su posijali taj virus da optuže Kinu i maknu Trumpa i sad to kola naokolo a to je resoiratorni virus dakle dišeš, pluća napada jel itd.

Isto tako oslabi ti imunitet ako si ga i pribolija i onda misle da mogu ko prije a tamo u vojarni puno ljudi frekventira i dođe do tog prenosa virusa i tamo su svi zaraženi.

Il ako su to cjepivo primili to isto govno neko koje ti slabi imunitet jer je bučkuriš nekakvi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Umro vojnik nakon trčanja Empty Re: Umro vojnik nakon trčanja

Post by RayMabus 19/9/2022, 21:00

Triba zabranit trčanje po vojarnama.

Kome se trči nek trči po kući doma.

Šta imaš ti trčat ? Jedino štaš radit u vojsci osim ako nisi neka pješadija specijalna je nosat pedeset kila opreme na leđima. Šetaj. Stavi samar na leđa i šetaj. To te čeka u stvarnom ratu. Ako te bude šta gonjalo sam ćeš upalit pedale ne brini se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Umro vojnik nakon trčanja Empty Re: Umro vojnik nakon trčanja

Post by RayMabus 19/9/2022, 21:07

Šta ti jačaš kad trčiš uopće ?

Noge.

Pa s pedeset kila opreme neš trčat sto metara riknit ćeš.

Moraš jačat leđa i izdržljivost i hodanje s tim teretom na duge staze i u brdo.

Nećeš trčat s time na leđima naokolo ko debil. Ako budeš šta i trča to ćeš sam upalit pedale a imat ćeš jaku konstrukciju mišićne mase ako si dotad šetat s teretom po xy kilometara.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Umro vojnik nakon trčanja Empty Re: Umro vojnik nakon trčanja

Post by RayMabus 19/9/2022, 21:12

Sidi i igra igrice taj kibernetika il taj iz Lučkog jučer u kafani bija i onda dođe u vojarnu tako nije u kondiciji i onda šprint.

I onda kaže riknija a još i ovi covid šeta okolo i to je to još načme 10, 20, 30% itd kako koga tj smanjiti tu izdržljivost i umori te prije.

I  onda kaže uvatilo ga stezanje itd. Pa normalna stvar.

Teret na leđa i amo lagano laganini šetnja deset kilometra. Ako se zatrčit dobit ćeš letvu u glavu odma. Nema trčanja. Zabranit odma. Trči sto metara i onda ne može maknit a triba preč deset kilometara u komadu s pedest kila tereta na leđima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Umro vojnik nakon trčanja Empty Re: Umro vojnik nakon trčanja

Post by IL Risorto 19/9/2022, 23:49

Astra Zeneca ili Pfizer ?   scratch
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Umro vojnik nakon trčanja Empty Re: Umro vojnik nakon trčanja

Post by catabbath 20/9/2022, 00:13

Boosteriranima nije baš pametno ići trčati.

_________________
Umro vojnik nakon trčanja Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Umro vojnik nakon trčanja Empty Re: Umro vojnik nakon trčanja

Post by AssadNaPodmornici 20/9/2022, 00:40

najjače su mi ove priče online .. da "umiru od efedrina".. ta dva pokojna, a nekoliko u bolnici u rasponu od dva tjedna od efedrina.. a efedrin se roka po teretanama RH zadnjih 20godina nikome ništa..

e da druge priče da umiru od "napora" jer su "van forme". ekipa koja cijeli život trenira sada umire od treninga :D i to padaju ko muve.. bože sačuvaj

samo znamo kada su novinari pitali jesu li ovi zadnji bili cjepljeni odgovor je bio "to je privatno".
tako i ovdje -status - privatno.

pobilo nam cijepivo mladosti više nego korona 100puta. od korone niti jedna mlada zdrava osoba mlađa od 40godina ne može umrijeti. ponavljam zdrava osoba koja se tu i tamo bavi sportom . niti jedna.

a pitaj boga koliko ih je cijepivo potamanilo na razini RH. imate svako malo umro u snu i takve stvari po lokalnim novinama, samo nisu poznate osobe pa ne izlazi u javnost..

i tako diljem zapada.

jeste li primjetili da nitko od elite i političara i njihove djece nije ciknuo.. samo srednja klasa i ovi ispod ..
kada se ludi safet trovao i još hvalio da je potrova prinčeve i princeze.. e da epi govori "nu našeg premijera".. a ja njemu tvrdim - ono što si ti (epi) uštrca i nedaj bože tvoja djeca, to plenki i njegova djeca nisu uštrcali 100%.
a nisu lipo slovslagar i gnječ stavljali stotine linkova (dok onaj bolesnik safet nije spamom uništio temu tada još nisam bio moderator) gdje cijepiva uzrokuju srčane probleme koji se manifestiraju godinama, i gdje je kroz 2-5godina veliki postotak umiranja. dakle umiranje je tek počelo i nastavit će se idućih godina. i to pod uvjetom da se ne ostvari ono što tvrdi Domazet Lošo a onda će nakon toga navaliti rakovi i ostalo..
e da pad plodnosti i skok u broju pobačaja, to ne moramo niti pričati. kao i da cijepva napadaju i mozak, živce, i jetru.. to ono kada odete u doktora a nemate pojma zašto ste odjedanput sjebani, tako znam jednog poznanika, glavno da je on trčao po treću dozu, još mu govorim da mu to netreba..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21067
2018-06-14


Back to top Go down

Umro vojnik nakon trčanja Empty Re: Umro vojnik nakon trčanja

Post by AssadNaPodmornici 20/9/2022, 00:42

pogledajte malo po twiteru koliko ima rasprava o srčanim udarima po zapadu.. ekipa doslovno otvoreno govori da im je žao što su cijepili djecu, i onda već idu rasprave ako su cijepili djecu da ih maknu idućih pola godine od sporta.. ja bih rekao i duže..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21067
2018-06-14


Back to top Go down

Umro vojnik nakon trčanja Empty Re: Umro vojnik nakon trčanja

Post by AssadNaPodmornici 20/9/2022, 00:43

eto zašto onom bolesniku safetu ne mogu oprostiti.. trudim se, ali onda me ovakve stvari raspizde.. a gdje su novinari indexa, jutarnjeg, večernjeg, ceci, srića, panickhauer, đikić, i "libertarijanac" bauer i takva gamad

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21067
2018-06-14


Back to top Go down

Umro vojnik nakon trčanja Empty Re: Umro vojnik nakon trčanja

Post by Hektorović 20/9/2022, 05:22

AssadNaPodmornici wrote:glavno da je on trčao po treću dozu, još mu govorim da mu to netreba..

To je ono “vjerujem struci” samo problem je što je struka često potplaćena, ideologizirana i uopće ne prati istraživanja.

Zato smo i imali čitav ovaj cirkus, iako su pametnije glave od početka vidjele da stvari ne štimaju.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Umro vojnik nakon trčanja Empty Re: Umro vojnik nakon trčanja

Post by Guest 20/9/2022, 09:27

Hektorović wrote:

To je ono “vjerujem struci” samo problem je što je struka često potplaćena, ideologizirana i uopće ne prati istraživanja.

Grdno se varaš ako misliš da se "struka" također ne oslanja na neka itekako relevantna znanstvena istraživanja.
Dodatni problem leži i u tome da nije samo "struka" ideologizirana, da ne upotrijebim fancy izraz biased u stavovima koje zastupa i tvrdnjama koje iznosi. 
Dapače.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro vojnik nakon trčanja Empty Re: Umro vojnik nakon trčanja

Post by IL Risorto 20/9/2022, 15:48

AssadNaPodmornici wrote:

a pitaj boga koliko ih je cijepivo potamanilo na razini RH. imate svako malo umro u snu i takve stvari po lokalnim novinama, samo nisu poznate osobe pa ne izlazi u javnost..

i tako diljem zapada.
Zbilja se ne sjećam da sam ikad prije ovog sranja s koronom i cjepivima,čuo da toliko mladih zdravih ljudi iznenada umrli.
Prva kuća do mene,susjeda 45 god. malo prilegla i više se nije niti probudila a nikad bolesna,nikad kod doktora.
Koliko je ljudi sjebalo svoj život,samo da bi mogli putovat,ili još gore,da budu,,moderni i u trendu'' da im netko,ne daj bože ne bi rekao,kako su zatucani antivakseri.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Umro vojnik nakon trčanja Empty Re: Umro vojnik nakon trčanja

Post by AssadNaPodmornici 20/9/2022, 16:11

IL Risorto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

a pitaj boga koliko ih je cijepivo potamanilo na razini RH. imate svako malo umro u snu i takve stvari po lokalnim novinama, samo nisu poznate osobe pa ne izlazi u javnost..

i tako diljem zapada.
Zbilja se ne sjećam da sam ikad prije ovog sranja s koronom i cjepivima,čuo da toliko mladih zdravih ljudi iznenada umrli.
Prva kuća do mene,susjeda 45 god. malo prilegla i više se nije niti probudila a nikad bolesna,nikad kod doktora.
Koliko je ljudi sjebalo svoj život,samo da bi mogli putovat,ili još gore,da budu,,moderni i u trendu'' da im netko,ne daj bože ne bi rekao,kako su zatucani antivakseri.
čujem se sa bivšim kolegom, pitam ga kako je .. i tako ja i on došli na temu da se on morao cijepiti da može sina voditi u bolnicu(mali mu je sada dobro) radi toga se cijepio da ga ne jebavaju inače as nebi. i kaže da za sada nema nikakvih posljedica- ali da mu je frend samo se cijepio i otišao se tuširati, momak živ i zdrav, mlad nikada ništa i samo se srušio i našli ga mrtvog ... srčani udar jel.. naravno jebe se koga, roditelji u šoku  izgubili djete, boli koga kurac, ne možeš nikoga tužiti, niti roditelji imaju snage..
e da frend/poznanik mi kupio stan.. kaže da je kupio od jedne žene, stan bez lifta.. kaže da je ova planirala taj stan ostaviti svojoj kćeri, ali je jadna cura uzela cijepivo i dobila začepljene nekih žila u mozgu, i oštetilo joj mozak i sada je invalid u kolicima, pa jadnoj curki koja je bila zdrava i mlada, trebaju kolica i ne može u stan bez lifta..

kada slušam takve priče dođe mi doslovno da potamanim određen broj ljudi ono bez grižnje savjesti. .....čak i neke sa foruma boli me kurac, u životu nisam mrava zgazio, ali ovdje nebih imao milosti

a još su mi također jadni pojedinci.. tipa znamo svi ljude.. protiv cijepiva su, pali su pod pritisak pa se cijepili... i onda čim su se oni cijepili upiru "kada ćeš ti , ajde i ti itd".. mislim znaju da su se zajebali pa ono..

evo ova susjeda pokušava non stop ostati trudna i svako malo pobaci plod nakon par tjedana trudnoće.. on i ona ciepljeni.. uopće ne piše na linkovima koje je gnječ i slovoslagar stavljali i domazet lošo također, da cijepivo napada i spolne stanice.

e da možete provjeriti da sve zemlje koje su cijepile većinu mlade populacije stavljao sam linkove na onoj temi, imaju značajan broj pobačaja, pad nataliteta i značajan skok rađanja mrtvih beba. uključujući i "konzervativnu Mađarasku" gdje je "konzervativac Orban koji se brine za interese svoje guzice pardon Mađarskog naroda" prisilo cijelu populaciju na trovanje,

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21067
2018-06-14


Back to top Go down

Umro vojnik nakon trčanja Empty Re: Umro vojnik nakon trčanja

Post by prckov 20/9/2022, 16:32

btw moj kolega je prije rata u BiH  trco i umro od toga
navodno srce mu otkazalo
zna li iko pouzdano da je ovaj vojnik umro od vakcine
da se odma razumijemo, protiv  sam nametanja silom vakcinacije protiv kovida

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Umro vojnik nakon trčanja Empty Re: Umro vojnik nakon trčanja

Post by prckov 20/9/2022, 16:49

AssadNaPodmornici wrote:eto zašto onom bolesniku safetu ne mogu oprostiti.. trudim se, ali onda me ovakve stvari raspizde.. a gdje su novinari indexa, jutarnjeg, večernjeg, ceci, srića, panickhauer, đikić, i "libertarijanac" bauer i takva gamad
sto ovo nisi obriso ojebino bolesna

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Umro vojnik nakon trčanja Empty Re: Umro vojnik nakon trčanja

Post by AssadNaPodmornici 20/9/2022, 17:03

aj sjaši i ti corona fašist i tvj zemo i sovak

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21067
2018-06-14


Back to top Go down

Umro vojnik nakon trčanja Empty Re: Umro vojnik nakon trčanja

Post by prckov 20/9/2022, 17:07

AssadNaPodmornici wrote:aj sjaši  i ti corona fašist i tvj zemo i sovak
sta je pizdurino bezobrazna
sto ne  brises svoje balavo histericno smece  sto naseres
kako te nije stid majmune siklit se ljudima i nazivat ih pogrdno, otac ti moze bit ojebino izdrkana

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Umro vojnik nakon trčanja Empty Re: Umro vojnik nakon trčanja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum