ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU?

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU? - Page 5 Empty Re: KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU?

Post by mentalitet 11/8/2022, 19:09

Šandor Winnetou wrote:
zoro avenger wrote:
mentalitet wrote:
zoro avenger wrote:
mentalitet wrote:
zoro avenger wrote:
Sora wrote:i tako opet se pokušaj kritike 
utemeljene kritike 
pretvori u svađu 
Hrvati su jednostavno nezreli narod koji ne podnosi kritiku 
Nijedan narod ne voli kad mu kažeš da slavi zločince. Nisu Hrvati u tome posebni.

A to i nije kritika, nego uvredljiva provokacija i to treba jasno reći.

Ja kada pishem o zlochincima ,naravno da ne misliim na prave hrvate koji su dali svoje ziivote borecii se protiiv fashizma i ustashluka,ali danas mnogi hrvati odobravaju te zlochine i u WWII i u zadnjem ratu .ne samo to ,nego se ismijavaju zrtvama  a posebno ubijenoj djeci.Zar ne b trebao svaki normalan Hrvat da ustane protiv toga ,ako nishta da ne dozvolii da se na takav nachin ne govor u ime njih nego preshucujuci samo daje za pravo onima koji svrstavaju hrvate u ist kosh.
Ne seri.
Pročitaj opet naslov propagandnog videa kojeg si stavio na ovu temu.

Imam dobro pamcenje ali se ne mogu ti chitati misli niiti se sjetiit koji je to vdeo jer sam na ovome forumu zaljepo dosta.Mada pretpostavljam na koji video miislish. I men je to palo na pamet pa sam ishao provjeravati accaunt dotichnog autora jer sam pomislio da je to UDBA ali jebiga na tvoju zalost a i moju chovjek je originalni Hrvat.
Naravno kad si glup. Ne znaš ni što si stavio, pa onda na račun toga ideš u raspravu.
Ne znam tko si ni  od kada si tu no ti raspravljaš sa debilom koji tvrdi da je T55 izmišljen od strane rusije u ww2 i da su rusi njime razvali njemce - da ne nabrajam dalje njegove idiotluke.


Jebo majku sebi shto je njemuu vazno???!!Hhhaaaahahahahaha T55 iili T34??NJEMAC,ajde napiishi josh koju da ti pogodm iz koje sii vukojebine mada vec sada znam al necu da te sramotm jer to uspjeshno radish sam kao ovaj Zero (0).Dobar mu nadimak ,mada mislim da znam tko je ,ona debela mjeshiina govana koja ne zna chitati napsano a htjeo b diskuutrat kao t.Nema shto,prav ste rvati ponos svoga roda polupismena bagra:::)))
Josh ce me optuuziti da sam ustasha i da sam ja taj accaunt stvorio na YT.

mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU? - Page 5 Empty Re: KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU?

Post by Šandor Winnetou 11/8/2022, 20:03

Aj budaletino napiši opet kako si se zaposlio u americi  u hotelu sa 5 zvjezdica iako nisi znao engleski. Da stvar bude jasnija napiši kako si jebavao švabice jer si znao švapski a one ti zbog toga davale pi*ke skoro pred vlastitim muževima.

BUDALETINA No

_________________
KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU? - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU? - Page 5 Empty Re: KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU?

Post by mentalitet 11/8/2022, 20:16

Šandor Winnetou wrote:Aj budaletino napiši opet kako si se zaposlio u americi  u hotelu sa 5 zvjezdica iako nisi znao engleski. Da stvar bude jasnija napiši kako si jebavao švabice jer si znao švapski a one ti zbog toga davale pi*ke skoro pred vlastitim muževima.

BUDALETINA No

Kretenchino ja niisam kao vi krvatici koji misle da jebaju zene ako im ova da pichke.Kao prvo takve ne bi dotakao ni usranim shtapom a posebno ne njemice koje su zadnje smece od zena isto kao i nijemci.Mene pale inteligentne zene sa kojima mogu uspostaviti trodimenzionalni odnos pa se ne jebavamo nego vodimo ljubav.Ti i veber idete u Mhanovicevu i tamo jebete za 100 kuna.Polupismeni stvore objasnio sam ti vec da ako znash 100 engleskih rijechi ili fraza to ne znach da znash engleski jezk.Znash li ti uopce shto znach fraza?Eto pitaj vebera, on zvi u Njemachkoj i shuta se sa 100 rijechi fraza pa se moze dobro sporazumijevati.I ti znash zasigurno njemachki pa se u drushtvu vjerojatno hvalish da znash reci folksvagen ,sharafciger.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU? - Page 5 Empty Re: KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU?

Post by Šandor Winnetou 11/8/2022, 20:21

mentalitet wrote:
Šandor Winnetou wrote:Aj budaletino napiši opet kako si se zaposlio u americi  u hotelu sa 5 zvjezdica iako nisi znao engleski. Da stvar bude jasnija napiši kako si jebavao švabice jer si znao švapski a one ti zbog toga davale pi*ke skoro pred vlastitim muževima.

BUDALETINA No

Kretenchino ja niisam kao vi krvatici koji misle da jebaju zene ako im ova da pichke.Kao prvo takve ne bi dotakao ni usranim shtapom a posebno ne njemice koje su zadnje smece od zena isto kao i nijemci.Mene pale inteligentne zene sa kojima mogu uspostaviti trodimenzionalni odnos pa se ne jebavamo nego vodimo ljubav.Ti i veber idete u Mhanovicevu i tamo jebete za 100 kuna.Polupismeni stvore objasnio sam ti vec  da ako znash 100 engleskih rijechi ili fraza to ne znach da znash engleski jezk.Znash li ti uopce shto znach fraza?Eto pitaj vebera, on zvi u Njemachkoj i shuta se sa 100 rijechi  fraza pa se moze dobro sporazumijevati.I ti znash zasigurno njemachki pa se u drushtvu vjerojatno hvalish da znash reci folksvagen ,sharafciger.
Budaletina No Nitko uopće nema potrebu pisati o tome  osim tebe budaletine, zamisli ti si jebo a to je ono valjda najveća stvar u životu koja ti se dogodila poslje 50 godina života.
BUDALETINA No

_________________
KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU? - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU? - Page 5 Empty Re: KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU?

Post by jastreb 11/8/2022, 20:34

Moje je mišljenje da smo u ovakvome stanju jer smo previše išli na ruku CUH-u.

CUH je sebi uzeo previše slobode i možemo reći da on vlada Hrvatskom.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU? - Page 5 Empty Re: KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU?

Post by Ringo10 12/8/2022, 06:02

Da, fratri i popovi DeFacto vladaju Hrvatskom
Ringo10
Ringo10

Posts : 21598
2015-09-24


Back to top Go down

KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU? - Page 5 Empty Re: KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU?

Post by mentalitet 12/8/2022, 15:23

jastreb wrote:Moje je mišljenje da smo u ovakvome stanju jer smo previše išli na ruku CUH-u.

CUH je sebi uzeo previše slobode i možemo reći da on vlada Hrvatskom.


Miisliim ono,ako vec kopirate zapadnu takozvanu demokraciju zashto onda kopiirate ono najgore iz nje?Na zapadu koliiko znam samo na dobrovoljnoj bazi ako si vjerniik izdvaja se reciimo za katoliichku crkvu a svi drugi koji su razliichiitih konfesija mogu svoju donaciju prikazati na poreskoj prijavi gdje mu se smanjuje porez.Dakle,to je na dobrovoljnoj bazi a ovako ispada da je CUH-a neki okupator ala Turci ,"HARACH RAJO".Pa ja bi se odmah iispiisao iz te vjere ii vratio se origiinalnoj gdje nema nameta.U Srbiji 100% srbi placaju danak crkvi tri puta vishe pa je onda ii hrvatima nekako lakshe::::))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU? - Page 5 Empty Re: KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU?

Post by jastreb 12/8/2022, 16:56

mentalitet wrote:
jastreb wrote:Moje je mišljenje da smo u ovakvome stanju jer smo previše išli na ruku CUH-u.

CUH je sebi uzeo previše slobode i možemo reći da on vlada Hrvatskom.


Miisliim ono,ako vec kopirate zapadnu takozvanu demokraciju  zashto onda kopiirate ono najgore iz nje?Na zapadu koliiko znam samo na dobrovoljnoj bazi ako si vjerniik izdvaja se reciimo za katoliichku crkvu a svi drugi koji su razliichiitih konfesija mogu svoju donaciju prikazati na poreskoj prijavi gdje mu se smanjuje porez.Dakle,to je na dobrovoljnoj bazi a ovako ispada da je CUH-a neki okupator ala Turci ,"HARACH RAJO".Pa ja bi se odmah iispiisao iz te vjere ii vratio se origiinalnoj gdje nema nameta.U Srbiji 100% srbi placaju danak crkvi tri puta vishe pa je onda ii hrvatima nekako lakshe::::))))
Nije u pitanju to.

Za razliku id Srbije gdje je SPC instrument u rukama vladajuće garniture,u Hrvatskoj je vladajuca garnitura instrument u rukama CUH-a.

Kada god je u Hrvatskoj glavnu riječ vodio CUH,Hrvatska je bila u banani
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU? - Page 5 Empty Re: KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU?

Post by mentalitet 12/8/2022, 17:23

jastreb wrote:
mentalitet wrote:
jastreb wrote:Moje je mišljenje da smo u ovakvome stanju jer smo previše išli na ruku CUH-u.

CUH je sebi uzeo previše slobode i možemo reći da on vlada Hrvatskom.


Miisliim ono,ako vec kopirate zapadnu takozvanu demokraciju  zashto onda kopiirate ono najgore iz nje?Na zapadu koliiko znam samo na dobrovoljnoj bazi ako si vjerniik izdvaja se reciimo za katoliichku crkvu a svi drugi koji su razliichiitih konfesija mogu svoju donaciju prikazati na poreskoj prijavi gdje mu se smanjuje porez.Dakle,to je na dobrovoljnoj bazi a ovako ispada da je CUH-a neki okupator ala Turci ,"HARACH RAJO".Pa ja bi se odmah iispiisao iz te vjere ii vratio se origiinalnoj gdje nema nameta.U Srbiji 100% srbi placaju danak crkvi tri puta vishe pa je onda ii hrvatima nekako lakshe::::))))
Nije u pitanju to.

Za razliku id Srbije gdje je SPC instrument u rukama vladajuće garniture,u Hrvatskoj je vladajuca garnitura instrument u rukama CUH-a.

Kada god je u Hrvatskoj glavnu riječ vodio CUH,Hrvatska je bila u banani


Pa to je isti kurac,mada ja vidim to drugachije.Pandorina kutija je otvorena 1991 pa ono shto su hrvati bili devedesetih to su sada srbi koji se lijeche od jugoslovenstva mada im to teshko ide jer je BG zadnje leglo jugoslovena pa se sluze svim sredstvima da otrijezne srbe od toga.Nigdje nisam primijetio (ne chitam srpske tabloide jer to nije zdravo za mozak,pogledaj samo ovdje neke forumashe koji su poludili od toga) nekog srpskog intelektualca sa prefiksom Dr.,Mr da iima neshto protiv drugoga naroda nego priziivaju na razum i suradnju ali sve vishe poshtuju svoje shto ne osporavaju drugima jer nacionalizam nije bolest nego shovinizam.Bilo bi licemjerno osporavati srbima ono kroz shto su proshli ostali narodi bivshe Yu.Oni to rade kudikamo inteligentnije od hrvata jer se poziivaju na kulturu na shto su se nekada pozivali hrvati u biivshoj drzavi.Paradoxalno je da danas kada analizirash taj biivshi YU prostor josh samo srbi drze do kulture pa im odlazak u kazalishte dodje kao nekom vjerniku odlazak u crkvu.Takva atmosfera je vladala u Hrvatskoj osamdesetih dok danas kazalishte u hrvata egziistira samo kao riijech.Srbi se jako brzo razvijaju u duhovnom smislu shto se vidi po novoj mladoj generaciji srpske elite mada ima josh onih koji bi stvarali novu YU,no vecina mladih obrazovanih zeli samo Srbiju i ne zele nikakve integracije u politichkom smislu.Dodushe ,ne mogu se zanemariti ni oni srbi koji su ostali u proshlim vremenima kao shto ima i mnogo hrvata koji bi najradije da nisu napushtalii YU posebno sada kada su shvatili da nishta od hrvatske pushke na hrvatskom rameni i hrvatske lisnice u hrvatskom dzepu a da ne priichamo o Shvicarskoj.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU? - Page 5 Empty Re: KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum