ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva

Go down

Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva Empty Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva

Post by Hektorović 24/7/2022, 12:45

Bećirović populistički prozvao Milanovića i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva
Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva O_115893_1024
“Nedobronamjerni političari u Zagrebu očito su zabrinuti jer će u listopadu 2022. građani u bh. entitetu Federacija BiH izabrati dva člana Predsjedništva BiH koji ne dolaze iz HDZ-a i SDA. Porazom HDZ-a i SDA Milanović i njemu slični političari neće moći više obmanjivati europsku javnost o navodnom preglasavanju naroda jer će ljudi masovno preglasati destruktivne politike i HDZ-a i SDA“, ispalio je Bećirović.
Dodao je da najnovije neprimjerene Milanovićeve izjave na kojima, kako kaže, nediplomatskim rječnikom govori o državi BiH i Bošnjacima, predstavljaju primjer štetne politike kojom se ne može riješiti nijedan problem.
“Umjesto diskreditacija i vrijeđanja puno je prikladnije da dužnosnici Hrvatske i Bosne i Hercegovine govore jezikom uvažavanja i činjenica. Primitivnom politikom uvreda i omalovažavanja ne štite se interesi državljana Hrvatske i Bosne i Hercegovine. Naprotiv, zbog takve politike i građani Republike Hrvatske masovno bježe u zapadne zemlje“, poručio je demagoški i "moralistički" Bećirović.
Rekao je da se u Općem okvirnom sporazumu za mir u Bosni i Hercegovini Republika Hrvatska, kao jedna od tri potpisnice, obvezala da će poštivati suverenu jednakost države Bosne i Hercegovine i da će se suzdržati od bilo kakvih akcija, putem prijetnje ili upotrebe sile ili na bilo koji drugi način, protiv teritorijalnog integriteta ili političke nezavisnosti Bosne i Hercegovine ili bilo koje druge države (čega se i pridržava, op.a.).
“Imajući to u vidu, gospodin Milanović bi trebao napokon početi poštivati suverenu jednakost države Bosne i Hercegovine i Republike Hrvatske. Svako protupravno djelovanje neke države prema međunarodnom pravu povlači i njenu međunarodnu odgovornost. Zato bi bilo korisno da Milanović između tuđmanizma i međunarodnog prava izabere ovo drugo, jer je to jamstvo sigurne budućnosti za građane naših država. Tuđmanova velikodržavna politika iz 1990-ih godina detaljno je dokumentirana, opisana i pravomoćno osuđena na najvišim sudovima UN-a. Jedini način da se pomogne u zacjeljivanju rana takve pogubne politike je da dužnosnici Hrvatske rade na detuđmanizaciji i u skladu s odgovornošću Republike Hrvatske preuzmu svoj dio obaveza za otklanjanje pogubnih posljedica koje je provedba udruženog zločinačkog pothvata ostavila na državu Bosnu i Hercegovinu“, dodao je.
Mišljenja je da najviši predstavnici Hrvatske i Bosne i Hercegovine trebaju izabrati konstruktivan dijalog, pristojan rječnik, ekonomsku i političku suradnju, razumijevanje i međusobno poštovanje, čega se i sam ne pridržava spinujući, iznoseći poluinformacije i dezinformacije u duhu populističke predizborne kampanje.
“Hrvatska od populističkih promotora trajno poražene velikodržavne ideologije koja je Bosnu i Hercegovinu zavila u crno, a Republici Hrvatskoj ostavila crnu mrlju na obrazu, ne može imati nikakve koristi“, zaključio je.
Dnvenik.ba
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva Empty Re: Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva

Post by Ringo10 24/7/2022, 13:54

Moze im se kad je Zapad na njihovoj strani
Ringo10
Ringo10

Posts : 21598
2015-09-24


Back to top Go down

Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva Empty Re: Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva

Post by RayMabus 24/7/2022, 14:50

Gotovo je njima ako Komšić bude izabran i četvrti put.

Nikakva Amerika, Europa il Turska tu BiH više neće spasiti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva Empty Re: Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva

Post by RayMabus 24/7/2022, 15:30

Sad kad smo zbacili vladu u Italiji tako šta smo rasturili Pokret pet zvjezdica im je pala jako popularnost pa su oni onda odlučili izać iz vlade da bar nešto glasova sačuvaju tamo fašisti imaju po anketama 24% podrške a to je treća ekonomija europodručja.

Dakle to je udar na Europu. Ameriku ćemo odvuć Kinom na drugi kraj svijeta a u Europi će porasti antiislam i to je udar na Tursku i muslimansko brastvo.

Nećete postojati ako taj Komšić opet bude izabran.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva Empty Re: Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva

Post by AlfaOmega 24/7/2022, 18:24

Jbt, koliko je tim muslimanima stalo da preglasavaju Hrvate, doslovce prijete ratom ak ovaj nametne izmjene Izbornog zakona kojim bi se spričila majorizacija. Ja sam fkt. živija u ubjeđenju da su oni tam još i najmanji šovinisti, čak sam se donekle i solidarisa sa njima zbog tih pizdarije koje su im Srbi radili 92'-95'. 
Ali kad vidim koliku histeriju dižu sam zato što više neće moći otimati Hrvatima člana Predsjedništva iz reda tog naroda, vidim koliko sam bija u krivu. Budale teške.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10293
2015-09-11


Back to top Go down

Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva Empty Re: Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva

Post by AlfaOmega 24/7/2022, 18:28

Lik nije normalan

https://hms.ba/reuf-bajrovic-porucuje-da-su-muslimani-u-bih-medu-najbolje-naoruzanima-na-svijetu/

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10293
2015-09-11


Back to top Go down

Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva Empty Re: Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva

Post by RayMabus 24/7/2022, 18:39

Oni mogu zaboraviti na tu BiH ako Komšić bude još jednom izabran i općenito ikad više se uzelo pravo glasa Hrvatskoj.

Ja znam šta govorim a oni će to tek skužit kad to krene.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva Empty Re: Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva

Post by Hektorović 24/7/2022, 18:45

AlfaOmega wrote:Jbt, koliko je tim muslimanima stalo da preglasavaju Hrvate, doslovce prijete ratom ak ovaj nametne izmjene Izbornog zakona kojim bi se spričila majorizacija. Ja sam fkt. živija u ubjeđenju da su oni tam još i najmanji šovinisti, čak sam se donekle i solidarisa sa njima zbog tih pizdarije koje su im Srbi radili 92'-95'. 
Ali kad vidim koliku histeriju dižu sam zato što više neće moći otimati Hrvatima člana Predsjedništva iz reda tog naroda, vidim koliko sam bija u krivu. Budale teške.

Moći će

Jedino Bihać i Goražde više neće moči slati razne Amele i Emire u Dom Naroda kao Hrvatske zastupnike. To je sve što švabo predlaže.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva Empty Re: Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva

Post by RayMabus 24/7/2022, 18:52

Oni mogu računat na raspad te države vidim li Komšića opet tamo.

Ja znam šta pričan i nikad ne pričan pizdarije ( koliko god se to vama činilo da je to tako pošto mišate način na koji netko nešto govori i ŠTA govori ).

RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva Empty Re: Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva

Post by RayMabus 24/7/2022, 18:54

Znate šta će se sad dešavat gospodo draga ?

Prve dolaze te antiislamske opcije po Europi i kad je ovo u pitanju odma podrška RS a ne njima ( islamskoj državi ) i odma ih tu blokira a kako vrijeme ide taj antiislam postaje sve veći a oni se s nama kaće.

Vidit ćeš šta će to biti. Oni to uopće ne vide.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva Empty Re: Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva

Post by RayMabus 24/7/2022, 19:00

Hrvatska nikad nije njima osporila ništa. Imaju svog člana predsjedništva i nikad nam nije palo na pamet da im ga oduzimamo.

Nakon trećeg puta tog Komšića lipo smo im rekli a onda na sastanku EU par država nam je reklo da odjebemo.

Par dana nakon toga je počeo rat i te države su ostale bez jeftinih ruskih energenata i sad imaju veliki problem.

Uvod.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva Empty Re: Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva

Post by RayMabus 24/7/2022, 19:04

Sad ćemo izvršiti ovo :



Ujedno ako Ukri naprave napad na Kerson il tako šta Putin odma zatvara pipu Njemačkoj kako bi bacio EU na koljena ( oni su protiv mene tj podržavaju Komšića i oni su moj pravi cilj napada ).



Napad je najbolja obrana. Pametni ste pa ćete i sami skužiti da je pokrenut napad na te šta podržavaju Komšića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva Empty Re: Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva

Post by RayMabus 24/7/2022, 19:13

Ukrajinski dužnosnik rekao je u nedjelju da će južna regija Herson, koja je pala u ruke ruskih trupa početkom njihove invazije u veljači, biti ponovno zauzeta od strane snaga Kijeva do rujna.

"Možemo reći da će oblast Herson definitivno biti oslobođena do rujna, a svi planovi okupatora će propasti", rekao je Serhij Klan, pomoćnik načelnika regije Herson, u intervjuu za ukrajinsku televiziju, a prenosi The Moscow Times.

Ukrajinska vojska, ohrabrena isporukama dalekometnog topništva sa Zapada, zadnjih tjedana osvaja teritorij u južnoj regiji Herson.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/dogodio-se-preokret-na-bojistu-ruski-planovi-se-raspadaju-cijeli-herson-ce-biti-nas-do-rujna-15226615


Uopće nije bitno oće li oni sad u ovom naletu to povratit nego je bitno OVO :

Ujedno ako Ukri naprave napad na Kerson il tako šta Putin odma zatvara pipu Njemačkoj kako bi bacio EU na koljena ( oni su protiv mene tj podržavaju Komšića i oni su moj pravi cilj napada ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva Empty Re: Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva

Post by Ringo10 25/7/2022, 03:58

Lako bih ja rijesio sa Komsicem i slicnim Komsicima
Ne bi njemu ni slicnima vise nikad na pamet palo da rade pizdarije
Ringo10
Ringo10

Posts : 21598
2015-09-24


Back to top Go down

Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva Empty Re: Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva

Post by Ringo10 25/7/2022, 04:02

Da, uzeti ce Ukri Herson...Samo sto nisu
Njihov problem je sto ih narod tamo vise ne zeli ...
Previse su tamo zasrali Ukri na cijelom Jugoistoku
Ringo10
Ringo10

Posts : 21598
2015-09-24


Back to top Go down

Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva Empty Re: Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva

Post by vuksadinare 25/7/2022, 06:31

...problem ovih u sarajevu nije izborni proces kao proces vec sto tim izborima gube kontrolu nad citavim prostorom federacije pa im ostaje kontrola na onih 20-tak posto bosnjackog dijela federacije..drugo oni ekonomski zaostaju za hrvatskim djelom federacije da svaki autonoman polozaj hrvata u federaciji i bih njima blagajna praznija..to je upravo nekidan rekao jedan bosnjacki ekonomist..da su hrvati u federaciji i bh-a ekonimski neovisniji problem za sarajevo i bh-a u globalu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva Empty Re: Bećirović populistički prozvao Milanovića da Detuđmanizira Hrvatsku i najavio da će Bošnjaci opet izabrati dva člana Predsjedništva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum