ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brojne svjetske zvijezde ljetuju u Hrvatskoj

Go down

Brojne svjetske zvijezde ljetuju u Hrvatskoj Empty Brojne svjetske zvijezde ljetuju u Hrvatskoj

Post by vuksadinare 17/7/2022, 22:08

https://www.jutarnji.hr/scena/strane-zvijezde/brojne-svjetske-zvijezde-ljetuju-u-hrvatskoj-pogledajte-kako-se-opustaju-beckhamovi-mcconaughey-harrelson-15223642
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

Brojne svjetske zvijezde ljetuju u Hrvatskoj Empty Re: Brojne svjetske zvijezde ljetuju u Hrvatskoj

Post by vuksadinare 17/7/2022, 22:11

ipak najjaci je dj shaq o 'neal..lik je jebeno jednostavan kaze mi prijatelj zastitar koji osigurava njegove koncerte..slika se sa svima..pozdravi..jednostavno obucen..pije ozujsko..zafrkava se
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

Brojne svjetske zvijezde ljetuju u Hrvatskoj Empty Re: Brojne svjetske zvijezde ljetuju u Hrvatskoj

Post by Guest 17/7/2022, 23:18

Ja ne mogu otić 10 dana u neki hotel, a sad bi se ka triba divit nekim bogatim liptardskim turistima, kako mi zagađuju zemlju.
Ma ko vas je samo dovea ovdi, sunce mu žarko jebem.
Radi takvih mi je sve skuplje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brojne svjetske zvijezde ljetuju u Hrvatskoj Empty Re: Brojne svjetske zvijezde ljetuju u Hrvatskoj

Post by Guest 17/7/2022, 23:28

Blažen bija korona virus.

Moglo se litovat za male pare i to bez gužve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brojne svjetske zvijezde ljetuju u Hrvatskoj Empty Re: Brojne svjetske zvijezde ljetuju u Hrvatskoj

Post by mentalitet 18/7/2022, 07:08

cassanowa wrote:Blažen bija korona virus.

Moglo se litovat za male pare i to bez gužve.


Pa kakva je sezona ?Vidiim da se ovi ovdje takozvani veliki hrvati ne hvale ,pa mi je neshto sumnjivo.Mada mislim da trebaju kopirati grke ii zvati schvabe da dodju u Hrvatsku na more da se ne smrzavaju.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Brojne svjetske zvijezde ljetuju u Hrvatskoj Empty Re: Brojne svjetske zvijezde ljetuju u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum