ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DUHOVNOST

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

DUHOVNOST - Page 6 Empty Re: DUHOVNOST

Post by red wolf 22/8/2022, 23:35

Što je sloboda? Sloboda je ne biti dio ovog svijeta. Postići stanje bezželjnosti. To je jedna mogućnost. No, to nije neophodno. Druga je mogućnost da oslobodite vlastiti um. Tad ćete zaista biti slobodni. Vašim mislima, vi kreirate vašu stvarnost. Ono ste što mislite. Najveća nepravda ljudskoj civiliizaciji se dogodila kad joj je zarobljen um.

red wolf

Posts : 15940
2016-02-10


Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 6 Empty Re: DUHOVNOST

Post by red wolf 22/8/2022, 23:38

Kad vidiš gladnog čovjeka, shvati da si to zapravo ti. Želiš i dalje biti gladan?
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 6 Empty Re: DUHOVNOST

Post by red wolf 23/8/2022, 23:46

Svjetionik ljudske vrste je 2030. godina. Tad će bit uspostavljen Novi svjetski poredak. Starog svijeta koji će uskoro nestati, rijetki će se sjetiti.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 6 Empty Re: DUHOVNOST

Post by red wolf 23/8/2022, 23:49

Slijede ljudskoj vrsti teška vremena...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 6 Empty Re: DUHOVNOST

Post by red wolf 2/10/2022, 21:40

Trebate pogedat ovaj film...Nije ga lako gledati...

https://www.imdb.com/title/tt1277737/

Kamenovanje Soraye...

Ovo je primjer zašto religije treba izbaciti iz ljudskih života...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 6 Empty Re: DUHOVNOST

Post by AlfaOmega 19/1/2023, 19:05

Alo mamlaz, gdi zapelo?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10240
2015-09-11


Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 6 Empty Re: DUHOVNOST

Post by Ringo10 6/3/2023, 07:55

red wolf wrote:Trebate pogedat ovaj film...Nije ga lako gledati...

https://www.imdb.com/title/tt1277737/

Kamenovanje Soraye...

Ovo je primjer zašto religije treba izbaciti iz ljudskih života...
Znam taj film
Istinita priča
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 6 Empty Re: DUHOVNOST

Post by Gast 6/3/2023, 09:29

Ringo10 wrote:
red wolf wrote:Trebate pogedat ovaj film...Nije ga lako gledati...

https://www.imdb.com/title/tt1277737/

Kamenovanje Soraye...

Ovo je primjer zašto religije treba izbaciti iz ljudskih života...
Znam taj film
Istinita priča
IMATE LI KOJI FILM O SOCIJALISTIČKOM RASIZMU

taj monstrum u duhu gamadi  danas  više ubija od rata gladi i svih religija zajedno sa rasizmima
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 6 Empty Re: DUHOVNOST

Post by mentalitet 28/3/2023, 21:44

škutor wrote:
Ringo10 wrote:
red wolf wrote:Trebate pogedat ovaj film...Nije ga lako gledati...

https://www.imdb.com/title/tt1277737/

Kamenovanje Soraye...

Ovo je primjer zašto religije treba izbaciti iz ljudskih života...
Znam taj film
Istinita priča
IMATE LI KOJI FILM O SOCIJALISTIČKOM RASIZMU

taj monstrum u duhu gamadi  danas  više ubija od rata gladi i svih religija zajedno sa rasizmima


Ne znam odakle si izvukao ovu temu ali znam po tvome upisu kojim povodom.Ono fakat si dosadan sa tim svojim papagajskim floskulama o kojima vjerojatno nisi nikada ni razmishljao ali eto vjerojatno zato shto su ne razumljive tvome mozgu stalno ih ponavljash u zelji da ti ih netko objasni.Mislim ono,od osnovne kada mi neshto nije bilo jasno pitao sam uchiteljicu da mi objasni jer sam chak tada shvacao da sam mali rastom ali i mali u mozgu.Dochim ,ti to nisi nikada shvatio pa lupash te gluposti po forumu.Meni nije jasno zashto vas mnogi zovu desnichari iako je povijest ali i sadashnjost dokazala da su mnogi desnichari kako ih nazivaju pametniji i poshteniji od takozvanih ljevichara.Elem da ne duzim pa cu ti ppokushati neshto objasniti.Postoji u ljudskoj povijesti jako puno dobrih ideja koje su izmanipulirali pokvareni ljudi koji sebe nazivaju desnicharima ili ljevicharima u novije vrijeme demokratima i ne znam sve kojim kurcima i palcima..Danas svaki imalo misleci chovjek zna da to ne postoji nego da postoje kao shto postoji svjetlo i tama pokvareni ili poshteni ljudi,humanisti i oni drugi.Da ne nabrajam dalje,valjda ce ti biti dovoljna samo ta neoboriva chinjenica da shvatish ono shto cu napisati u nastavku ovog teksta.Elem,meni je drazi svaki chovjek koji je pravi vjernik i zivi u skladu sa svojom vjerom nego neki moderni mladomudant koji me uvjerava da bog postoji ili da ne postoji a sam u to ne vjeruje nego iz samo njemu nekih poznatih razloga i vjerojatno neke materijalne koristi (skoro je uvijek tako bilo kroz povijest a i sada).Krshcanstvo je valjda i smishljeno zbog toga i odrzalo se iako je u njegovo ime ubijeno miliune ljudi.Zashto se odrzalo?Pa to je jedini dokaz (duhovnost) da se razlikujemo od zivotinja koje su chak u nekim elementima iznad ljudskih bica..
Da se vratim na tvoje nebulozno trkeljanje i samohipnozu kojom se drogirash.Socijalizam sam po sebi nije nishta loshe jer kao i i svaka prava vjera propagira i promovira jednakost medju ljudima skoro u svemu sa chime se ja ne slazem ,jer promovirati pravo na zivot i jednake uslove fizichkog opstanka je jedno a drugo je davati pravo svakom idiotu danas da moze na internetu neshto neutemeljeno tvrditi kao ti.To nije demokracija i jednakost ,to je vishe mentalno silovanje drugih i mazohizam.Takvima bi trebalo biti mjesto u izolaciji dok ne shvate smisao zivota i duhovnosti.Ja sam sam sebi dokazao da mogu podnijeti i razumjeti svakake budalashtine u stvarnom i virtualnom svijetu,ali jarane par godina chitam tvojih par rechenica koji nemaju nikakvi smisao ni logiku,pa jebo te ne uziva svako u loshoj brlji kao ti ,ima nas koji volimo dobru kap vina.Kuzish metaforu?.E sad,nisam chitao cijelu temu i ne pada mi napamet osim shto sam vidio tebe prvog kada sam se ulogirao i pomislio da si napisao mozda neshto pametno (koji sam ja chovjek kad vjerujem da cesh nakon toliko godina doci pameti);;;;))) ali avaj ludom nadanju.Pomislio sam da cesh neshto napisati o katolichkoj duhovnosti koja je zaboravljena i koja se pretvorila u materualno u skoro svim crkvama i na taj nachin proizvela pedofiliju i razne druge opachine i nanijele vjeri i katolicizmu neizmernu shtetu isto kao shto su pokvareni ljudi nanijeli shtetu socijalizmu.Ako se tim zarom borish protiv socijalizma onda bi trebao i protiv vjere ali bi onda upao u kontradiktornost samoga sebe jer bi shvatio da si rodjeni komunist.U prevodu,jarane ,daj malo smiri te hormone i ako nemash shto pametno napisati onda se zavuci u svoj kokoshinjac i tamo kokodachi sa kokoshima i chekaj da te neki pijetao jebe u dupe.ET'.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 6 Empty Re: DUHOVNOST

Post by Gast 31/3/2023, 09:47

neda mi se govnarije čitat

danas postoji samo jedan rasizam


SOCIJALISTIČKI RASIZAM

socijalizamje ubio više ljudi nego sva zla u evoluciji

pored tog socijalizam je sve ,, i religija i rasizam i kultura i osobnost ,,,, mutantni koncept ,,,sve u jedan

pogledaj po sebi cigane ,,,, ti namaš ništa a kontaš da imaš sve ako si socijalist
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 6 Empty Re: DUHOVNOST

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum