ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska po zapadnim standardima vishe nije vuukojebina

Go down

Hrvatska po zapadnim standardima vishe nije vuukojebina Empty Hrvatska po zapadnim standardima vishe nije vuukojebina

Post by mentalitet 25/5/2022, 04:48

Sram vas može biti što muškarcima negirate mogućnost da budu trudni i da rađaju!


Pa jest,zashto vuku ,eri i ostalim kretenoidima sa ovog foruma ne dozvoliti da radjaju.Sunce ti jebem zareno,da mi je netko priichao da je u danashnjoj Hrvatskoj ovo moguce poslao bi ga uu sto piichkih materina.Mislim ono ,srbi se smiju kao blesavii i podjebavaju na kub,Obavezno kliiknite na link i pogledajte video.Ja sam prvo pomislio da je nekii srpski uradak u Adobeu , za nevjerovati.Ovaj Kurir nikad ne otvaram ali jedan dobar frend mi ucera do balchaka,Veli nr boj se necesh ostati trudan,::::)))))))


Poslanik grupe Most u hrvatskom parlamentu objavio je zanimljiv snimak.

Nino Raspudić objavio je snimak na kom se vidi kako se u Saboru sarkastično obraća poslanicima Sandri Benčić i Ivani Kekin, optužujući ih da promovišu patrijarhalne i srednjevjekovne vrednosti.

‘Ja ne mogu verovati da 2022. godine, u 21. veku, vi izgovarate takve patrijarhalne i srednjevjekovne izjave u parlamentu da samo žene mogu biti trudne i rađati, čime negirate muškarcima da su trudni i da rađaju, čime pokazujete da nimalo niste rodno fluidni. I da idete kontra zelenih i levih politika u Evropi koje priznaju više od 60 rodova, a time i muškarcima mogućnost da rađaju i da budu trudni’, rekao je Raspudić.

Potom im je poručio da treba da se stide. "Sram vas može biti što muškarcima negirate mogućnost da budu trudni i da rađaju, kao i vaše kolege".


https://www.kurir.rs/region/hrvatska/3934433/hit-snimak-hrvatskog-poslanika-o-trudnim-muskarcima

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Hrvatska po zapadnim standardima vishe nije vuukojebina Empty Re: Hrvatska po zapadnim standardima vishe nije vuukojebina

Post by mentalitet 25/5/2022, 22:46

Ne mogu da vjerujem ,ma lazem,vjerujem ,odnosno znao sam da nii jedna hrvatska pichkica nece doci na ovu temu a oni drugi normalni se srame vlastite drzave pa im neugodno jer kod hrvata je poznata ona sintagma,guraj sve pod tepih pa kada mu dodje susjed u kucu i veli da tu neshto smrdii on se chudi i negira govoreci ako smrdi jebaji ga navikao sam pa vishe nishta ne osjecam.Ej u Saboru jedan ovakav govor znachi da vam je vec netko ucero kurchinu do zeludca.Ajde tko sam ja da vam bran da radjate hahhaaahahahahahahaaaaaaa bog te jebo.A nii jedna zena da se nadje kaze mushka gamad shto nam otimate poso:::))))))

Ona mjeshina govana je sigurno vec trudan.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Hrvatska po zapadnim standardima vishe nije vuukojebina Empty Re: Hrvatska po zapadnim standardima vishe nije vuukojebina

Post by mentalitet 25/5/2022, 23:04

Pa shta me pushtate da patim,zar nema ni jednog Hrvata sa dobrim djozlukama? ::))))Koja sam ja budala a znam da su hrvati uglavnom coravi,ono trazish od coravog da vidi ,chista budalashtina.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Hrvatska po zapadnim standardima vishe nije vuukojebina Empty Re: Hrvatska po zapadnim standardima vishe nije vuukojebina

Post by mentalitet 26/5/2022, 06:19

Gdje si Shandore inteligencio???:::)))Jesi vidio video???Hocesh da ti ga prepricham ???

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Hrvatska po zapadnim standardima vishe nije vuukojebina Empty Re: Hrvatska po zapadnim standardima vishe nije vuukojebina

Post by Joža 26/5/2022, 09:02

mentalitet wrote:Gdje si Shandore inteligencio???:::)))Jesi vidio video???Hocesh da ti ga prepricham ???

lol!


_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2509
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Hrvatska po zapadnim standardima vishe nije vuukojebina Empty Re: Hrvatska po zapadnim standardima vishe nije vuukojebina

Post by immortal 26/5/2022, 18:45

Koba wrote:
mentalitet wrote:Gdje si Shandore inteligencio???:::)))Jesi vidio video???Hocesh da ti ga prepricham ???

lol!



bolesnici se zavukli u sabor

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Hrvatska po zapadnim standardima vishe nije vuukojebina Empty Re: Hrvatska po zapadnim standardima vishe nije vuukojebina

Post by mentalitet 27/5/2022, 00:58

mortal wrote:
Koba wrote:
mentalitet wrote:Gdje si Shandore inteligencio???:::)))Jesi vidio video???Hocesh da ti ga prepricham ???

lol!



bolesnici se zavukli u sabor


Ajde ti si se ulovila ali imash veca muda od svih ovih velikih 'rvata,medjutim fulala si ,preporucham da pogledash josh jednom viideo pa ako imash dobro oko shvatit cesh o chemu se radi,isti uradak koji non stop plasiirash ti i ona bulumenta bolesnika.Dokaz shta propaganda i montaza moze danas napraviti od ljudi.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Hrvatska po zapadnim standardima vishe nije vuukojebina Empty Re: Hrvatska po zapadnim standardima vishe nije vuukojebina

Post by Ringo10 27/5/2022, 08:32

Hrvatska nije vukojebina.
Nego su gospoda Hrvati previse ocekivali od neovisnosti.
Mislili - samo da se rijesimo Jugoslavije I Srba, I svi cemo voziti Porsee i Ferarije, ljetovati po Monacu i Monte Carlu, jesti kavijar i piti najskuplja vina,  svi imati vile i palate i jebavati najljepse picke a niko nista nece morati da radi.
Ali jebi ga, ne ide to tako...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Hrvatska po zapadnim standardima vishe nije vuukojebina Empty Re: Hrvatska po zapadnim standardima vishe nije vuukojebina

Post by mentalitet 29/5/2022, 06:57

Ringo10 wrote:Hrvatska nije vukojebina.
Nego su gospoda Hrvati previse ocekivali od neovisnosti.
Mislili - samo da se rijesimo Jugoslavije I Srba, I svi cemo voziti Porsee i Ferarije, ljetovati po Monacu i Monte Carlu, jesti kavijar i piti najskuplja vina,  svi imati vile i palate i jebavati najljepse picke a niko nista nece morati da radi.
Ali jebi ga, ne ide to tako...

Nije tako,nisi zivio u Zagrebu pa ne znash kao shto ja ne znam nishta o Sarajevu.Zagreb do 1990 je bio vishe nego europski grad ,bio je svjetski.Nazirale su se neke promjene na bolje ,chak sam i ja imao neke planove u prozvodnj medicinske opreme jer se bash u to vrijeme pojavila sida pa su se igle upotrebljavale samo jednom.Bio u Njemachkoj i dogovotio josh sa nekim ljudima detalje oko opreme i prisustvovao rushenju zida ali su se 1990 odjednom pojavili "borci za slobodu" iz legije stranaca neki drugi istetovirani chudnii tipovi koji su obogatili zagrebachku nocnu scenu.Nisam pridavao tome neki znachaj i naivno sam mislo da je to sve stvar folklora nastupajucih promjena.Jednu noc se shuljam Ilicom i odmah kod trga ispred name vidim neke tri piichke gledaju u iizlog ono na shtiklicama uredno noge boli glava dupeta isto tako ,minice sijevaju,stanem otvorim prozor kao fol da ih povezem ako je usput negdje prema Crnomercu.Bog te jebo kada su se okrenile prema meni nashminkani mushkarcu.U shoku sam pritisnuo po gasu i nisam se zaustavljao do pivare.Nikad mi nece biti jasno ai dan danas kada o tome razmishljam kako jedno mushko moze imati takve noge dupe:::)))

Hrvatska je Vukojebina ne u onom geografskom smislu nego ljudskom.Grad ne chine zgrade nego ljudi a do 1990 tamo su zivjeli stvarno normalni i tolerantni ljudi.Ne znam shto se promijeniilo ali mislim da je preokret nastao kada su tadashnje vlasti 1991 pustile sve kriminalce iz zatvora i dali su im MUP iskaznice ii sve ovlasti da maltretiraju i pljachkaju normalan svijet.Da se razumijemo to sam kasnije doznao i povezao sa dogadjajima da su i srbi a bogami i tvoji iz Sarajeva uchinili isto.Vidiio svojim ochima kako neki bosancerosi istetovirani sa znanjem stranh jezika(ovi su spikali shatrovachk)::))) dolaze u shkolu MUP-a na obuku a rat josh nije ni pocheo.Pita me jedan krimnalac u jednom tada poznatom nocnom klubu.imam li MUP-ovu iskazniicu i objasnio mi koji su benefit to imati.Jebo mater svoju zajedno sa jednim srbinom iz Nisha ubilii paroka u Slovenji i uzeli mu 100. 000 tiisuca maraka i on sada policajac.Tada sam donio odluku da odem i shvatio da netko veliiki igra svoju igru sa budalama.To ti je isti mentalitet ljudi kao ovdje na forumu zadnja bagra i zohari koji su bili spremni uchiniti sve za lovu.Tako je bilo na svim stranama to vidiim sada .Oni su pokrenuli spiralu nasilja i rata pa poslije izvukli svoje guziice i gurnuli poshten i normalan svijet da ratuje a on postal ugledni gradjani u svojim sredinama.Ista ta formula se primjenjuje u Ukrajini,od istoga scenariste.Prije sam zalio taj narod a sada kazem svi su dobili shto su trazilii pa neka uzivaju.Da su bili poshteniji na sve tr strane do rata ne bi ni doshlo na Balkanu jer kako i sam reche zinula im guzca na dzabalesku zivot.Ja sam vec tada prestao placati sve porezna i socijalna davanja kao i HTV prstojbe.Sjeo u auto ko gospon sa mercedesom 350CSL W116 otishao u Njemachku gdje sam proveo najuzasnje godne svoga zivota.O njemachkom fashizmu u bijelim rukavcama bi moga napisati roman.Tek kada sam doshao u USA mogao sam svoj talenat za sticanje love skoristiti do kraja tako da sam svo americhki san (imati kucu) ostvario nakon dvije godine i to prvo na kredu pa nakon godinu dana iskeshiro chistom lovom.Do 1990 da mi je netko davao miliione dolara da se iselim z Zagreba bo bi ga poslao u tri pchke materine ,a sada da mi netko da milione dolara da se vratim isto bi to napraviio.Eto shto ti je zvot.Nikad nsam nishta imao protiv normalnih hrvata koj cijene vole svoje ali mi se gade ljudi koj velichaju svoje govno a pljuju i seru po drugim poshtenim ljudima bilo koje vjere nacije li boje koze bili.Svaki poshten chovjek je moj chovjek a lopov i onaj koji samo gleda da te zajebe taman da mi je brat za mene nije chovjek i tako se odnosim prema njima.
Svi me ovdje chaste da sam chetnk kao tebe chim nisi uz njihove bolesne priche.Meni to nije vazno ii zaboli me kurac a oni samo potvrdjuju svoju bijedu u mozgu.Ja znam tko sam i shto sam ,posebno poznajem svoje korijene u zadnjih 500 god. u kojima nema ni zrno srpstva a ni hrvatstva a kamo li muslimanstva.Ne znam shto me drzi ovdje ,vjerojatno chudjenje da takvi ljudi postoje i udishu zrak pa se valjda nadam negdje podsvjesno da nisam u pravu ono shto mislim o njima ii ostajem ovdje nadajuci se da cu makar neko zrno ljudskosti i dobrote naci i njima i tako demantirati sam sebe,ali AVAJ.
Ovaj video je dobro izmontiran kao i ono shto oni postaju u svezi sa Ukrainom ,explozija gnojiva iz Libana ,iz raznih igrica itd. i shto je najgore ,oni to znaju ali ih boli kurac za to ,debili kakvih nema a u svome stvarnom zivotu takvima nisam dozvolio da mi pridju na tri metra a ovdje svaka gnjida kupi PS i moze da trkelja shto ga volja.Jebi ga to je takav svijet i od toga se moze samo pobjeci ako iskljuchish internet i bacish laptop u smece zajedno sa telefonom.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Hrvatska po zapadnim standardima vishe nije vuukojebina Empty Re: Hrvatska po zapadnim standardima vishe nije vuukojebina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum