ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jad

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Jad  Empty Jad

Post by FRANK 23/5/2022, 23:18

Nekada je ovi forum bio velik
A sada njime vladaju 
Tatine ulizice i Sektasi.
Strasno
Ali End.
10 godina ni jednon nije reka dinamo
Sta mu je messi ucio.
Shittinga niti ne smatram covikom
On je plod zohara i krpelji.
Zeko je romanticar i mislim da je dobar covik mada nema karaktera.

Tominjo je posljedica nicheova i amperova bolesnog pretjerivanja.

A onaj Torrance je splitska inacica shittinga

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Jad  Empty Re: Jad

Post by FRANK 23/5/2022, 23:20

Shitting... mrzi hdz mamicu se klanja
Zakleti komunjara a partizansku unucicu je prezirao.
I opet kako to komunista moze mrziti komunisticki hdz.
Sljam

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Jad  Empty Re: Jad

Post by sitting_bull 23/5/2022, 23:53

kad te štovatelj adolfa i izdajice pavelića ovako napada, onda znaš da si na dobrom putu.

zanimljivo je kako i koliko često koristi riječi koje imaju korijen - mržnja.

ne druže šakiću, ja ne mrzim hdz, ja ga prezirem jednako kao i nato kuharicu kave dok je stolovala na pantovčaku i prijateljevala s orbanom i vučićem.

evidentno je kako te tvoja zatucanost i isključivost  ometa da koristiš aktivni dio mozga racionalno što onda ima za posljedicu nekontrolirane moždane proljeve.

75 godina nakon 2ww i 32 godine nakon osamostaljenja hrvatske tebe još peru partizani i komunist?!

odi, lijepo nađi neku stručnu osobu i odgovarajuću ustanovu i liječi se.

da, mamić.
u usporedbi s onima koje ti idealiziraš i štuješ i u usporedbi s onima koji progone mamiće, mamić je čovik i po.
znam da to nećeš razumit, a i kako bi kad su ti idoli zločinci i koljači, a oni koji progone mamiće prodane duše i sitni lopovi koji su se nekako dočepali pozicija u hdz hijerarhiji.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Jad  Empty Re: Jad

Post by FRANK 24/5/2022, 01:41

Jesi li u svojoj sobi crve sam skupio snagu da napises jos jedan pamflet mrznje koje ti je kurvetina koja te okotila ostavila u amanet.
Nemas nista od zivota
Ni kuceta ni maceta. Zivot si posvetio besmislenoj mrznji prema svima koji ne misle kao i ti
Pravo lice i nalicje istih onih kopiladi koji su oslobadjali zagreb.
Jednog dama cemo se sresti 
Kunem ti se djecom.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Jad  Empty Re: Jad

Post by FRANK 24/5/2022, 01:42

A i mamica cu sresti 
Meni neke stvari nije problem napraviti jer sam to vec napravio

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Jad  Empty Re: Jad

Post by sitting_bull 24/5/2022, 02:24

FRANK wrote:Jesi li u svojoj sobi crve sam skupio snagu da napises jos jedan pamflet mrznje koje ti je kurvetina koja te okotila ostavila u amanet.
Nemas nista od zivota
Ni kuceta ni maceta. Zivot si posvetio besmislenoj mrznji prema svima koji ne misle kao i ti
Pravo lice i nalicje istih onih kopiladi koji su oslobadjali zagreb.
Jednog dama cemo se sresti 
Kunem ti se djecom.
ti si kreten zadojen mržnjom prema svima koji nisu po tvojem ćeifu.

kurčiš se nekakvim katoličkim odgojem, a lupetaš kao da te je rodila četnikuša.
ja neću tvoju mater zvati kurvetinom jer bi se moja pokojna mater u grobu na to okrenula, a ti reci svojoj materi ako smiješ kako ljudima za koje ne znaš ni tko su ni tituliraš majku.

ti si sramotni lik kojem krv udara u glavu i muti ti pamet, ruka ti makinalno poteže nož i klao bi tko di dođe pod nož.

jebali te oni koji su oslobađali zagreb u pogana usta jer po ovome što pišeš razlike između tebe i njih nema.
zapravo ima jedna - ti bi imao U na čelu, a oni zvijezdu petokraku. braća u zločinu prema hrvatima.

ako je božja volja, onda ćemo se sresti.
i ne kuni se u djecu, nisu ona kriva što imaju takvog ćaću.


p.s. pozdravi mater u moje ime i reci joj da nije ona kriva. ti si odabrao da budeš takav kakvim se prikazuješ.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Jad  Empty Re: Jad

Post by sitting_bull 24/5/2022, 02:27

FRANK wrote:A i mamica cu sresti 
Meni neke stvari nije problem napraviti jer sam to vec napravio
koja je razlika između tebe i mamića?

koje pravo ti imaš da se na nekoga nabacuješ kamenjem?

uostalom, kad se već kuneš u svoju djecu onda bi trebao toj djeci biti neka potpora u životu.
nisi više balavac bez odgovornosti.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Jad  Empty Re: Jad

Post by darth_vader 24/5/2022, 03:31

Pukli ste svi u tri pičke mile materine ako smim primjetiti...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Jad  Empty Re: Jad

Post by End 24/5/2022, 07:10

najviše su me iznenadili niche i brend
kako su samo prolupali momci, sekta kad te začara nema više povratka
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Jad  Empty Re: Jad

Post by Noor 24/5/2022, 07:40

volim sve vas i ovaj pdf zato, jer ste u stanju sve ono sto se po VIPu razvlaci na njih 100, sazeti na jednoj jedinoj temi - nogomet :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Jad  Empty Re: Jad

Post by FRANK 24/5/2022, 14:57

sitting_bull wrote:
FRANK wrote:A i mamica cu sresti 
Meni neke stvari nije problem napraviti jer sam to vec napravio
koja je razlika između tebe i mamića?

koje pravo ti imaš da se na nekoga nabacuješ kamenjem?

uostalom, kad se već kuneš u svoju djecu onda bi trebao toj djeci biti neka potpora u životu.
nisi više balavac bez odgovornosti.
Rakotino jedna a koje ti pravo imas nabacivati drugima 
Dalmatincina hercegovcina i inina.
Jado jadni.
Dlaka mog doteta vise vridi od tebe.
Ti si na sramotu 
CRVENKAPI i ostalim bbb vitezovima 
I da u bijegu sam zbog izdajnika poput tebe kojima je u srcu beograd jos uvik glavni grad a u srcu trubi hej slaveni

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Jad  Empty Re: Jad

Post by FRANK 24/5/2022, 14:58

darth_vader wrote:Pukli ste svi u tri pičke mile materine ako smim primjetiti...
Napusi se i ti kurca narkomanu gudarsko sektaski

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Jad  Empty Re: Jad

Post by FRANK 24/5/2022, 15:02

Odo se sad nadrogirati da 3 dana neznam.za sebe.
Da provarim ove gadljive bljuzgarije forumske stoke

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Jad  Empty Re: Jad

Post by darth_vader 24/5/2022, 15:05

FRANK wrote:
darth_vader wrote:Pukli ste svi u tri pičke mile materine ako smim primjetiti...
Napusi se i ti kurca narkomanu gudarsko sektaski

:<3
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Jad  Empty Re: Jad

Post by fridrih_niche 24/5/2022, 15:40

Samo ljubav i napalm!
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Jad  Empty Re: Jad

Post by sitting_bull 24/5/2022, 17:22

FRANK wrote:
sitting_bull wrote:
FRANK wrote:A i mamica cu sresti 
Meni neke stvari nije problem napraviti jer sam to vec napravio
koja je razlika između tebe i mamića?

koje pravo ti imaš da se na nekoga nabacuješ kamenjem?

uostalom, kad se već kuneš u svoju djecu onda bi trebao toj djeci biti neka potpora u životu.
nisi više balavac bez odgovornosti.
Rakotino jedna a koje ti pravo imas nabacivati drugima 
Dalmatincina hercegovcina i inina.
Jado jadni.
Dlaka mog doteta vise vridi od tebe.
Ti si na sramotu 
CRVENKAPI i ostalim bbb vitezovima 
I da u bijegu sam zbog izdajnika poput tebe kojima je u srcu beograd jos uvik glavni grad a u srcu trubi hej slaveni
dakle, već si ogriješio dušu i sad bez ikakvih realnih saznanja pizdiš jer si si umislio, temeljem nekih tvojih tumačenja mojih komentara i zbog prikraćenosti kako umne tako i ljudske da sam ja sve ono što ti sebi umišljaš.

bilo je takvih i prije tebe, recimo oni kojima se diviš, a biti će ih i u budućnosti.
budale su dio sudbine svijeta.

rekoh ti već više puta zašto imam slobodu da govorim kako ja vidim neke stvari i neću ti više objašnjavati jer si preglup da vidiš i nešto drugo osim onoga što si umisliš.

ako su tvoja djeca na tebe neka im bog pomogne.

je, ja sam izdajnik, isto kao i gotovina isto kao sačić, isto kao markač, isto kao merčep kretenu jedan kretenski ustašoidni bez imalo hrvatske časti i dostojanstva i bez imalo srca.
stoka koja bez zadrške vrijeđa tuđu majku i svršava na sve gnusnije epitete koje može izmisliti nije vrijedna komunikacije.
jebo te Adem Vuchiqi u pogana usta nasred kalemegdana i skupa s tobom pjevao bradate pjesme. 
to je tvoj svijet.
odjebi od mene u troskoku s tri prsta u zraku, kao prava hrvatina šešelj.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Jad  Empty Re: Jad

Post by darth_vader 24/5/2022, 17:46

fridrih_niche wrote:Samo ljubav i napalm!
<3
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Jad  Empty Re: Jad

Post by fridrih_niche 24/5/2022, 18:35

darth_vader wrote:
fridrih_niche wrote:Samo ljubav i napalm!
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Jad  Empty Re: Jad

Post by FRANK 25/5/2022, 00:06

Stara skola udbasa shittinga kojega je ucio tata sa durmitora i kera koja je prizivila kozaru.
Tako su i u emigraciji prvo optuzovali emigrantevda su udbadi onda ih ubijali
Sjekirama.
Tako i udbas shitting mene naziva cetnikom

Neces majku ti kozarsku jeben.
Koprcas se u strahu al polako kad tad ces mi naletjeti.
To ti Antisa Kaze 
Naletit ces mi 
Graciele mi Tafaele i Alvara Jure mojih.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Jad  Empty Re: Jad

Post by FRANK 25/5/2022, 00:07

Ima Antisa rodbine u Zagrebu 
Onaj zna onoga oni toga i tako dodje vrime da ce potrcko Ostoje Rankovica pozobati zube a to je tek pocetak

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Jad  Empty Re: Jad

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum