ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati" - Page 2 Empty Re: Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati"

Post by newuser Sun 8 May - 16:05

abraham wrote:Zanimljivo je kako vi dva kolege gurate jedno te isto a realnost vas stalno pljuska i pokusava probuditi. Kao dva zadrigla rusa na votki ili srbina na rakiji govnari... Sve ovo sta vi pisete znaju svi u DNRH, naravno oni koje zanima. Tajne sluzbe, politicari, politikanti i prodavaci sa placa. Sto se desilo?? Jebeno nista...Sasvim svejedno tko je na vlasti i tko ce doci. Milanovic je bio premijer i sto je uradio osim Busovaca Zdraavvvooo. Sada se zadrigli bobuljicavi gad probudoi i promijenio. Presao sa janjetine na prasetinu????? Dajte se saberite...Prije ce Kosovo samo traziti da se vrati u okrilje Srbije nego sta se ostvari bilo sto sta vi sanjate da ce netko drugi , kao, uraditi. Nece. Hrvati u BiH ako urade nesta(a nece) urade a ostalo jaka glazba, bljeskalice, cupkanje nozicama i deranje hhuuurrraaaaaaa
Shvatili su da se BiH dijeli na muslimanski i srpski dio. Bilo koji iole ozbiljan politicar bi se borio za interes svoje zemlje, to sada i cine samo ne znam je li prekasno. To sto je pricao prije 10-15 godina je sada nebitno. Kad bi svakome kopali po proslosti ne bi nasli nikoga da odgovara.

newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati" - Page 2 Empty Re: Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati"

Post by abraham Sun 8 May - 16:13

Najmanje 20 godina prekasno. A Milanovic dosao sebi i shvatio , sto tocno????? Kada je imao ovaj igrokaz, bio je punoljetan i predsjednik SDP. Poslije je bio premijer. U Odnosu na Hrvate u BiH nije uradio nista, nista dobro. Sada se izvlaciti da nije znao, da je ljudski gijesiti i sl su samo puke floskule. Da i nije se on promijenio vec je jednostavno vidio priliku da se prepucava sa anemijom. To je bit, bit politike u DNRH. Od dva zla biraj manje i neka susjedu crkne krava, na to jos malo boljsevicko, mediteranski floskula i nema zime....Osim toga mogao je pitati dvije prve babe sta cuvaju ovce kod Kiseljaka o cemu se radi... Bio bi pametniji..

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati" - Page 2 Empty Re: Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati"

Post by abraham Sun 8 May - 16:16

BiH je podijeljena na srpski i muslimanki dio jos 95-te. Hrvati su dosli samo kao oni cvjetici na skupim jelima po Michelin restoranima...Jao kako oku ugodno a onda to bacis, pojedes obrok, nahvalis do neba, na putu kuci pojedes burek/gibanicu da ne zaspes gladan. Tako nekako...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati" - Page 2 Empty Re: Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati"

Post by epikur37 Sun 8 May - 16:19

newuser wrote:
epikur37 wrote:Kaže Čovke da je usuglasio sljedeće poteze s oba brda....

Pa da vidimo.
Kako komentiras poteze Plenkovica kako Milanovica u i oko BiH?

Pa Kenwood Kenon je iskreno krenuo vezano za reformu IZ međutim čini se da je tek u ovom procesu uvidio koliko su stvari zapekle i otišle predaleko i preduboko.

On nije čovjek od pritiska posebice ne na euroatlatske strukture prema kojima ima osobni interes i provincijsko strahopoštovanje. Pokušava progurati ali bojim se da u ovom slučaju to neće ići jer je kao što rekoh previše zapeklo.

Milanović je u ovome osobno i emotivno sa svojim naglašenim karakterom. On će pritiskati i galamiti koliko može i to je dobro.

Ako se ne bavimo stvarima i ne vičemo one padaju u zaborav, posebice stvari kojima se ne volimo baviti ili ih nevoljko radimo, a to je za Hrvatsku pitanje BiH.

Milanovićev nastup po pitanju BiH je pravo osvjesženje kad je pristup u pitanju.

Milanović je glasniji i agresivniji a Kenwood Kenon ima više prostora i utjecaja.

Tako da meni je ova kombinacija pristupa jako dobra samo da između njih dvojice nije toliko animoziteta.

Čović kao treći u ovom hrvatskom-hercegbosanskom trokutu je razgovarao i s jednim i drugim i kasže da su se svi slosžili i posve su ajsni oko poteza koje treba povlačiti ubuduće.

Lijepo je viditi makar samo i medijski pritisak hercegbosanskih portala na Plenkija.

Pratimo dalje...






epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati" - Page 2 Empty Re: Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati"

Post by epikur37 Sun 8 May - 16:21

Abrahame ja nisam u forumskom životu vidio i jedanput jednu stvar u politici RH koju si ti podržao ili išta općenito ocijenio pozitivno.

Mrzovoljni starac, njah, kilomozga.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati" - Page 2 Empty Re: Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati"

Post by abraham Sun 8 May - 17:05

Kolega, ja nema ruzicaste naocale. Sto sam to pozitivno trebao vidjeti ????? Sto se to dobro desilo???? Od druge najperspektivnije tranzicske zemlje DNRH je cvrsto na kraju i poredi se bugarskom i njenim narodima, jelte... To sta je vama dobrom krenulo i sta cete poljubiti ruku svakom mocniku je vas problem. Vratite se na pocetak ruske agresije i vas salto mortale u tom pitanju. Bilo kako bilo vama takov stav donosi benefite  i to je ok. Citam ovdje vase komentare kako ce netko drugi, samo sta nije netko drugi i sl a rezultata nema ii je porazan. Zavrsno, nije stanje Hrvata u BiH samo pitanje Hrvata u BiH vec je ujedno i lakmus papir dogadjanj u DNRH. Zemlja se ubrzano prazni i pocinje se puniti nepoznatim elemntom. Prije je to bio BiH i to ne samo Hrvati sada su Pakistan, Filipini ili sto ja znam tko. To je bit i to je sva kratkovidost politike hrvata u BiH i DNRH. to je to.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati" - Page 2 Empty Re: Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati"

Post by epikur37 Sun 8 May - 17:48

abraham wrote:Kolega, ja nema ruzicaste naocale. Sto sam to pozitivno trebao vidjeti ????? Sto se to dobro desilo???? Od druge najperspektivnije tranzicske zemlje DNRH je cvrsto na kraju i poredi se bugarskom i njenim narodima, jelte...

Pobijedili smo u ratu i presživjeli, utemeljili državu na zdravim i stabilnim osnovama.

Nakon bestijalnog rata ušli u EU i NATO.

Zemlja je stabilna, prometno povezana a ekonomija ide bolje kao i standard građana. Trebalo je malo vremena ankon svega ali ide.




abraham wrote:To sta je vama dobrom krenulo .

Meni je krenulo na bolje prvenstveno mojim radom (2-3 posla, 12h dnevno) i malo sreće. Volim raditi, volim posao...ugradio sam 12 klima a ja i obitelj smo 10 godina bez klime,  ja sam na ležaju gdje opruga još uvijek žulja.

Moj izbor, volim stvarati. Netko bi zarađeno potrošio na putovanja, restorane...ja ulažem i pečem sebi kotlet doma. I sve poreze plaćam.



abraham wrote:i sta cete poljubiti ruku svakom mocniku je vas problem, Vratite se na pocetak ruske agresije i vas salto mortale u tom pitanju.

Pretpostavio sam ovo spočitavanje.

Situacija se radikalno promijenila, ali moj stav ima dosljednost ako izuzmemo naglašene prepirke.

Bio sam protiv širenja NATO pakta na Ukrajinu i za implementaciju Minskih sporazuma, moja nada je bila sigurnosni sporazum s Rusijom i mir u Europi.

Međutim nije došlo do toga a ruska invazija i sirova agresija su daleko izvan opravdanog odgovora i njihove zabrinutosti za stratešku sigurnost.

I to sam napisao isto jutro kada je krenulo na generalovoj temi o priznanju luganska.

Dosljednost se valjda mjeri prema ideji a ne prema političaru, stranci i sl....




abraham wrote:Bilo kako bilo vama takov stav donosi benefite  i to je ok.

Nije mi jasno tko očekuje ili ima benefite od svojih stavova a običan je građanin.


 
abraham wrote:Citam ovdje vase komentare kako ce netko drugi, samo sta nije netko drugi i sl a rezultata nema ii je porazan.

Pa neće nitko drugi ništa ali ovu agoniju tamo već treba dovesti do zida.

Osobno, teško će mi pasti da Hrvati budu izbačeni kao politički faktor i postanu nacionalna manjina.

Ali to mi je isto ok, bolje nego ovo.




abraham wrote:Zavrsno, nije stanje Hrvata u BiH samo pitanje Hrvata u BiH vec je ujedno i lakmus papir dogadjanj u DNRH. Zemlja se ubrzano prazni i pocinje se puniti nepoznatim elemntom. Prije je to bio BiH i to ne samo Hrvati sada su Pakistan, Filipini ili sto ja znam tko. To je bit i to je sva kratkovidost politike hrvata u BiH i DNRH. to je to.

a to su već i malo širi uvjeti i politike

gledam oko sebe po bauštelama sve češće indija i filipini

ta stavr nije do nas, ta stavr je globalizacija i ideološki  zatvor cijelog zapada


............

Malo sam si dao truda pa odgovorio, premda se ne slažemo oko osnovnog stava glede situacije vi ste uvijek pristojan sugovornik.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati" - Page 2 Empty Re: Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati"

Post by ljubo1212 Sun 8 May - 17:58

ništa, kako je rekao rahmetli izetbegović, u dejtonu, idemo to progutat ko gorku tabletu, i radit na trećem
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


epikur37 likes this post

Back to top Go down

Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati" - Page 2 Empty Re: Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati"

Post by Ringo10 Mon 9 May - 7:11

Nas je Zapad unistio
Zato bih volio da ih Rusi pregaze
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati" - Page 2 Empty Re: Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati"

Post by vuksadinare Mon 9 May - 8:08

..svi komsu podcjenjuju a on dalje jase..nije on glup..ima i drugih uguznicara poput komsoglua ali ocito je on ispekao najbolje zanat uguzivanja i kako se prikloniti...takav tip je i mesic...komso je shvatio da na racun borbe za hr interese nece profitirati...vidi da sarajevo drzi za jaja zapad zbog rata i poglavito srebrenice-naucili su od zidova a i dijelom srba da je najbolje tisucu puta ponavljat genocid..uzp..i slicno i imas bonus...plus sto je komsoglu jos sirov..a sirovost ti je tamo uvijek plus ne minus...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati" - Page 2 Empty Re: Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati"

Post by vuksadinare Mon 9 May - 8:33

...opcenito mislim da je hrvatska politika podcjenila sarajevsku i njihov utjecaj....npr.nasi su se sad sjetili kontrirati im njihovim 'oruzjem' ali ipak kasno...zapad je vrlo osjetljiv na politiku prema bh-a i tu su vrlo izriciti..bez obzira jesi ti clanica eu i nato-a ako tu ides na svoju ruku nece te jebati 2%.....to je nama strahovito jeben problem...i zacaran krug...i to sarajevo odlicno koristi za svoju dobit
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati" - Page 2 Empty Re: Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati"

Post by epikur37 Mon 9 May - 19:45

Mehmedović: Pozivam EU da zatraži od EUFOR-a hapšenje Dragana Čovića


https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna-i-hercegovina/mehmedovic-pozivam-eu-da-zatrazi-od-eufor-a-hapsenje-dragana-covica/455989?fbclid=IwAR27QL2882Jg2uCc1Woyx0qoIAZGdZBI3TC_BS7sH3RmXtSDkdnvQnDYJz0

----------------------

Adil Medic
Bego Karovic
Avdo Kopić
Fedza Tuco
Azra Hajdarpašić
Izet Avdić
Elvis Zeus Pivic
Emsudin Kadić
Senad Krajnovic
Adisa Mujkanović
Ilham Bilal
Jasmin Manjgafic
Majida Suša
Azra Kadic-Polimac
Ferid Sistek
Erzedin Colic
Ertan Erko O
Vuk Igman
Otilia Mita Gubeljic
Ado Adnan Cebic
Wosan Husein Vosanovic
Salimatic Matic
Admir Music
Zenun Kulici
Applause EventTechnik
Agim Rama
Enisa Ibrisagic-Herceg
Dževad Ajdinović
Suad Hadzic
Nijaz Nick Dolic
Mijo Kuzmic
Abdul Sahbaz Osmanović
Rašid Tanjić
Taxi Priča Bugojno Brend
Damir Bajraktarevic
Elvir Hamzabegović
Admir Mesanovic
Nico Velic
Svetlozar Dzambazov
Seno Sahadzija
Azra Emic
Amra-Refik Mujanovic
Amir Velić
Sabina Alibegovic Kelic
Samira Suljagic
Safir Merdzo
Mida Lagumdžić
Zumreta Uzunovic Zimic
Elma Koradzic Bobeta
Safeta Malić
Enes Osmancevic
Zakira Dervić
Akif Bliznovic
Dinko Zolj
Senal Zorlak
Mehmed Salic
Zahid Veladzić
Nedzad Spahic
Smajo Becirspahic
Hasim Taranis
Almir Mujic
Zerfija Turanovic
Đemal Balić
Rijad Riko Dumpor
Halac Besima
Ubejid Pajalic
Kasim Dzaferovic
Vesna Žilić
Elvedin Hasanič
Salih Gosic
Koki Kocky Koki
Sena Murgic
Hamid Pamukovic
Amira Hatkic Dervisevic
Adnan Mulahadzic
Nermin Rođo Fejzić
Admir Čolić
Niaza Dorfer
Edin Čopra
Mirzad Medic
Dajo Hidajet
Muharem Đozo
Medo Numanovic
Nino Bukva
Dzeno Krusko
Pežo Peugeot
Muhamed Pajalic
Puric Adil
Halim Kićo
Omer Gušo
Rasim Custovic
Mirsada Karić
Suad Krijestarac
Azer Dzananovic
Izet Hasanovic
Admir Kapo
Agan Muminović
Fadil Mesterbasic
Mirsad Velagić
Misa Mu
Amila Mirvić
Predrag Saratlija
Vezira Pjevo
Samir Hadžić
Ahmet Hadziavdic
Dzemila Krupic Talic
Emir Kulaglic
Amela Japalak Kovacevic
Almir Brato Husnic
Meho Alihodžić
Denisa Dena Mustafi Kekic
Osman Mrsanovic
Ziba Durakovic
Nadza Duhri
Nevzeta Zaljevic
Rafet Secerovic
Samir Ribic
Cazim Mujak
Ajdin Suvalic
Armin Fejzic
Nesiba Mehidic
Dzemo Selimovic
Nermin Lagumdzija
Edo Edo
Begija Karamovic
Ešref Lakovic
Enisa Mulahusic
Hasic Asim Malke
Nevresa Neca Avdukić
Hafiza Veladzic
Enisa Fermić
Rifet Mulalic
Ćazima Nasić
Feriha Susic
Bull Null
Sead Sejo Dedeić
Senad Hasic
Anastazija Pašalić
Enes Karić
Goretić Rile
Alija Redžepovac
Muhamed Kartal
Senad Ešpić
Zulfik Zuka Salkić
Stipo Relota
Samir Spaho
Sevko Elez
Juso Jusic
Enes Pita
Edvina Hidic
Sulejmanovic Dzevad
Cidzoh Nidusrem
Rifet Turkovic
Kenan Nuhanović
Remzo Omerasevic
Muris Sirovica
Almira Dzamdzic Dzevad Alagic
Muaz Hasic
Nepostenoo Postenn
Eni Sa Vehabovic
Reshyt Riki Martini Memqaj
Sanin Alihodžić
Ehlimana Alihodzic
Emir Zubić
Abdulelvedin Vele
Erdem Naide
Dzenana Mujkic
Kico Vahid Marzena
Zijo Bašalija
Munira Kabaric
Emira Mujčinović
Mithat Rahic
Maid Hadzic
Hata Becirovic
Ajla Smailović
Dursa Mesud Hadzic
Ilijaz Vejzovic
Hida Idrizovic Vrabac
Nađa Spahija
Sabiha Ambešković
Fikret Alibabić
Mujo Spahic
Amir Šljivo
Silvana Poric
Fatima Kapic
Kemal Delicc
Adna Hadžić
Sead Tutnjić
Ismet Cenanovic
Hara Hara
Zumret Senija Račinovic Pašic
Mirsad Fehrić
Hazim Lukavackic
Azra Ademovic
Almir Ibraković
Del Boske
Admir Eldina Latić
Nedžad Bubregović
Admir Bilalic
Tanja Čaušević
Samer Kalabušić
Adis Cosic
Nijaz Omercevic
Meliha Delic
Imad Hadzic
Idris Dervisagic
Rasida-Jusmir Avdibasic
Mell Mell
Amir Siljic
Edin Mujkic
Branko Celar
Bedro Omeragic
Enes Zanacic
Suki Sutka
Asim Omerovic
Senad Berberovic
Adi Birindzic
Slavica Pavlović
Irfan Irfo
Samir Saric-Bebi
Benjamin Ahmetović
Munib Hodzic
Maggie Svensson
Sadeta Junuzović
Cazim Dedic
Zlatko Buric
Sa Gračić
Mido Tanjic
Haris Djecevic
Murguz Adnan
Nadija Branković Sendo
Amir Hasic
Bajro Sadeta Trbalic
Esen Salkic
Besalet Borisic
Enisa Basic
Senad Coralic
Fatima Beba Budimlija
Emir Mahmutovic
Emira Emira
Semir Hodžić
Ismet Vukalic
Jusuf Karic
Senad Meskovic
Sinovi Posavine
Nihad Djulovic
Izet Saric
Emir Alic
Nurija Tabakovic
Fudo Terzic
Nermina Jašarspahić
Dzana Alic
Denisa Goletic
Ahmet Saletovic
Hana Berg
Josip Brezovec
Ramija Rami
Iso Stupar
Alija Dedic
Hazim Kadić
Rasema Stoller Osmic
Alisa Alisa
Hakalovic Salem
Mehmed Povlakic
Elkaz Muhić
Anida Hodžić
Faruk Karahodzic
Fikret Kurbegovic
Alija Begić
Hedija Hasic
Šeherzada Dada Mešinović
Sihvet Masinovic
Selim Borcak
Ilijaz Krasnici
Husein Ahmetasevic
Senad Hodzic
Adem Buca
Fikret Hamzic
Haris Hari
Enisa
Hada Skalonjic
Bahra Zorlak
Suada Omanović Imamović
Mediha Kulović
Mirza Avdic
Omer Muratović
Amelita Pezerovic
Mirsada Kozljak
Sejo Pezo Pezo
Josi Simone
Dunja Hrnjicic
Jasmina Ratkusic Pajevic
Paja Patak
Zahida Durmic
Senaid Selman
Atifa Ahmedagić Čaušević
Huso Dulovic
Munevera Mujicic
Dinka Obradovic Zubovic
Ajdan Aid Aid
Amela Mirche Jakich
Ado Hodžic
Meliha Husanovic Mulić
Ģoran Gavrič
Dzevad Guso
Alaga Alibabic
Vedrana Bosnjak
Zurijeta Hajdarevic
Rasim Ljubijankić
Alis Jusić
Salih Ajdinovic
Emin Jelovac
Alma Kribitz
Refik Reka Dedukic
Ferhat Uzunovic
Kemo Hodzic
Zihnija Ibisevic
Abid Elezovic
Zihnija Hodžić
Naja Talic
Amir Pehilj
Fadila Korjenic
Zijad Cinac
Josko Vegar
Hamo Hame
Esmin Ališanović
Burhan Delibasic
Senahid Kesetovic
Esma Veletanlic
Nijaz Kokor
Atif Okerić
Ja Sna
Mujo Milak
Zikreta Merdan
Muradija Beganovic
Nijaz Srce Krajisko Majetic
Fikret Rotić
Dzevad Maric
Nurudin Susic
Sead Sedo Cizmic
Ibrahim Dervišević
Sifeta Tutnjic
Nihada Ibrahimović
Enes Zema
Jasna Gmaz
Fuad Skender
Bećir Durakovic
Zeljko Medved Dva
Edin Behrić
Hađera Nikšić
...........................................................i ovako 1100 lajkova.



Oni su stvorili jednu posve opasnu psihozu....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati" - Page 2 Empty Re: Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati"

Post by Guest Mon 9 May - 19:47

Pežo Peugeot :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati" - Page 2 Empty Re: Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati"

Post by epikur37 Mon 9 May - 19:49

MDMiridije wrote:Pežo Peugeot :^0

Sve u redu,

ali stvorili su vrlo opasnu atmosferu...neće to biti dobro.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati" - Page 2 Empty Re: Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati"

Post by Guest Mon 9 May - 19:52

epikur37 wrote:
MDMiridije wrote:Pežo Peugeot :^0

Sve u redu,

ali stvorili su vrlo opasnu atmosferu...neće to biti dobro.

Opasno je odkad je završilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati" - Page 2 Empty Re: Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati"

Post by dijagram Mon 9 May - 19:56

epikur37 wrote:
MDMiridije wrote:Pežo Peugeot :^0

Sve u redu,

ali stvorili su vrlo opasnu atmosferu...neće to biti dobro.
Zato je najbolje bilo kad smo ratovali svi protiv svih.

Jasno je bilo tko je tko:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati" - Page 2 Empty Re: Komšić će se ponovo kandidirati za Predsjedništvo BiH: "Ne mogu sada stati"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum