ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike'

Go down

Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike' Empty Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike'

Post by vuksadinare 4/30/2022, 05:15

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2360313&index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike' Empty Re: Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike'

Post by vuksadinare 4/30/2022, 05:24

...i ne samo index ..mnogi politicari sa lijevoliberalne scene u Hrvatskoj pokazuju svojim izjavama ali i djelovanjem da im je puno blize sarajevo nego interes hrvata u BiH...na zalost to je danas realnost u hrvatskoj..osim javno i to opet kod nekih politicara u hrvatskoj koji kazu da se bore za interese hrvata u bih..zapravo istina je da nema konsenzusa po tom pitanju u hrvatskoj ...gotovo citava lijevo liberalna sceba u hrvatskoj naklonjena je sarajevu i to ne treba vise skrivati..a to pokazuju posljednje izjave politicara kako aktivnih tako i bivsih sa te scene kako gledaju na situaciju u bih...grbin,mirela ahmetovic,fred matic,glavasevic,rada boric,mesic,kosor..su jos jednom javno prezentirali u cije diple ili rog pusu...mislim ako je milanovic takav borac za prava i interese hrvata u bih vrijeme da javno prozove te ljude ali i medije koji su protiv hrvatskih interesa u bih ali i koji doslovno ne skrivaju prijezir a mogli bi reci i mrznju neki..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike' Empty Re: Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike'

Post by Ringo10 4/30/2022, 06:02

Ja stvarno ne znam dokle ove zamjene teza.
Nije problem u nepostojecoj Herceg Bosni nego u muslimanskoj hegemoniji i I islamizaciji BiH.
Cim progovoris o tlacenju BiH Hrvata, u Sarajevu i Hrvatskoj pocne pljuvacina i optuzbe po Herceg Bosni
Eh tesko nama sa Hrvatskom.
I da, ti logori i sve sto se dogadjalo nije nam bilo potrebno.
Ali izgleda sa neki misle da muslimani nisu imali logore I da su bili andjeli.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21599
2015-09-24


Back to top Go down

Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike' Empty Re: Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike'

Post by vuksadinare 4/30/2022, 08:24

Ringo10 wrote:Ja stvarno ne znam dokle ove zamjene teza.
Nije problem u nepostojecoj Herceg Bosni nego u muslimanskoj hegemoniji i I islamizaciji BiH.
Cim progovoris o tlacenju BiH Hrvata, u Sarajevu i Hrvatskoj pocne pljuvacina i optuzbe po Herceg Bosni
Eh tesko nama sa Hrvatskom.
I da, ti logori i sve sto se dogadjalo nije nam bilo potrebno.
Ali izgleda sa neki misle da muslimani nisu imali logore I da su bili andjeli.
to su tvoje ljevare koje se kunu u tita...i u sarajevo i njihovu verziju bih gledaju kao nekakvu verziju zamjene za jugu....gdje sarajevo prodaje price o 'multi kulti' zivotu u sarajevu pa ce takva biti i bih ako se slusa sarajevo..no stvarnost je drugacija..onda ljevatorski i liberalni pljugeri ovdje puse price jer im ide na jetra price o nacionalnoj suverenosti..vjeri...i slicno...naravno pljugeri uvijek moraju imati krivca a tu kod nas ili ovdasnjih pljugera su uvijek rezervni krivci - hrvati u bh-a a poglavito hercegovci...problem sto kod nas pljugera i nije bas malo i stalno podckaljuju noge onima koji bi p9mogli hrvatima u bh-a...ali i opcenito za hrvatske interese
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike' Empty Re: Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike'

Post by epikur37 4/30/2022, 08:37

vuksadinare wrote:lno podckaljuju noge onima koji bi p9mogli hrvatima u bh-a...ali i opcenito za hrvatske interese

jebi ga, takva nam je medijska agentura

no samo je jedna jasna činjenica,

Hrvatska je jaka na ključnom jugoistoku onoliko koliko je jaka pozicija Hrvata u BiH,

Bez tog oslonca

zjapi rupa u sred stomaka
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike' Empty Re: Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike'

Post by vuksadinare 4/30/2022, 08:48

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:lno podckaljuju noge onima koji bi p9mogli hrvatima u bh-a...ali i opcenito za hrvatske interese

jebi ga, takva nam je medijska agentura

no samo je jedna jasna činjenica,

Hrvatska je jaka na ključnom jugoistoku onoliko koliko je jaka pozicija Hrvata u BiH,

Bez tog oslonca

zjapi rupa u sred stomaka
stvar ti je mentaliteta i nista drugo...to om
naj u medjimurju,istri,zagrebu ne moze shvatiti jer misle daleko je to od nas..zato se taj sentiment prema htvatima u bh-a tu ne moze cvrsto uhvatiti a stvara se slika druga..imas i tu takvih primjeraka...njima je blizi kakav austrijanac,talijan ili madjar nego hrvat iz bh-a...ne voje oni ni mujage,srbe iz bh-a da se razumijemo ali u borbi protiv arhineprijatelja glumis simpatije ili politicki se guras u njihov tabor..jbg cinjenica ali istinita..uostalom neki to ni ne skrivaju..i to je tragicnost te situacije...npr..milanovic ce prozvat plenkija da nije nista uradio za hrvate bih...ali nece javno prozvati mesica,grbina,ahmetovicku,freda matica,ahmetovicku koji zapravo ni ne skrivaju svoju naklonost prema sarajevu dapace jos sjedi sa njima u lozi i prica..nemre uz tebe biti mesic ako toliko zucno navijas za hrvatsku stvar u bh-a...ne moze..otvoreni lobist sarajeva
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike' Empty Re: Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike'

Post by epikur37 4/30/2022, 09:22

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:lno podckaljuju noge onima koji bi p9mogli hrvatima u bh-a...ali i opcenito za hrvatske interese

jebi ga, takva nam je medijska agentura

no samo je jedna jasna činjenica,

Hrvatska je jaka na ključnom jugoistoku onoliko koliko je jaka pozicija Hrvata u BiH,

Bez tog oslonca

zjapi rupa u sred stomaka
stvar ti je mentaliteta i nista drugo...to om
naj u medjimurju,istri,zagrebu ne moze shvatiti jer misle daleko je to od nas..zato se taj sentiment prema htvatima u bh-a tu ne moze cvrsto uhvatiti a stvara se slika druga..imas i tu takvih primjeraka...njima je blizi kakav austrijanac,talijan ili madjar nego hrvat iz bh-a...ne voje oni ni mujage,srbe iz bh-a da se razumijemo ali u borbi protiv arhineprijatelja glumis simpatije ili politicki se guras u njihov tabor..jbg cinjenica ali istinita..uostalom neki to ni ne skrivaju..i to je tragicnost te situacije...npr..milanovic ce prozvat plenkija da nije nista uradio za hrvate bih...ali nece javno prozvati mesica,grbina,ahmetovicku,freda matica,ahmetovicku koji zapravo ni ne skrivaju svoju naklonost prema sarajevu dapace jos sjedi sa njima u lozi i prica..nemre uz tebe biti mesic ako toliko zucno navijas za hrvatsku stvar u bh-a...ne moze..otvoreni lobist sarajeva

khah, pratimo dalje...

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike' Empty Re: Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike'

Post by Joža 4/30/2022, 10:15

što sad?
a utjecaj plenkovića u EU?
ništa?
a jebaj ga.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2585
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike' Empty Re: Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike'

Post by vuksadinare 4/30/2022, 11:43

Tovariš Koba wrote:što sad?
a utjecaj plenkovića u EU?
ništa?
a jebaj ga.
plenkovic da ne znam kakvi utjecaj ima..zakasnjelo...on nije sigurno pricao viceve o hercegovcima i tracao pred neprijateljima...znas koliko je to stete nanjelo hrvatima u bh-a...kosor,sanader,racan,mesic..nastavi niz..i sad plenki kakav god kao i zoki ispravljaj krive drine sto su ovi sve zajebali..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike' Empty Re: Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike'

Post by vuksadinare 4/30/2022, 11:45

...ali isto tako nepojmljivo mi je da se netko gorljivo zalaze za prava hrvata i to mu je nacionalni interes broj 1 a sjedi sa arhineprijateljima hrvata u bh-a i druzi se..meni to nejpomljivo ne znam vama ali meni da
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike' Empty Re: Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike'

Post by Joža 4/30/2022, 13:39

vuksadinare wrote:...ali isto tako nepojmljivo mi je da se netko gorljivo zalaze za prava hrvata i to mu je nacionalni interes broj 1 a sjedi sa arhineprijateljima hrvata u bh-a i druzi se..meni to nejpomljivo ne znam vama ali meni da

s muslimanima?

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2585
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike' Empty Re: Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike'

Post by vuksadinare 4/30/2022, 13:47

Tovariš Koba wrote:
vuksadinare wrote:...ali isto tako nepojmljivo mi je da se netko gorljivo zalaze za prava hrvata i to mu je nacionalni interes broj 1 a sjedi sa arhineprijateljima hrvata u bh-a i druzi se..meni to nejpomljivo ne znam vama ali meni da

s muslimanima?
ne covjece...sa mesicem i slicnima..lik sve radi da oteza hrvatima u bh-a i to je ocito a zoki sjedi sa njim po lozama na ruckovima i ne zeli ga javno zbog toga prozvat sto svi znaju tko je ovdje glavni capo di tutto u propagandi protiv hrvata u bh-a . ...onaj koji kaze da je borac za prava hrvata u bh-a i da ce svakog prozvati ovdje tko radi protiv druzi se sa onim koji arhitekt i arhineprijatelj hrvatskih interesa u bh-a koji je pricao viceve i slicno e njega se ne dira..cemu onda sve to
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike' Empty Re: Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike'

Post by epikur37 4/30/2022, 15:52

S druge strane index.hr je lakmus onog najnižeg u društvu i javnosti, tako da....
uzvrpoljili su se na mogućnost zaštite hrvatskih interesa

a i Ivkošić u VL lijepo piše preče nam je naravno zaštita Hrvata nego zaštita Finaca
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike' Empty Re: Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike'

Post by Ringo10 4/30/2022, 18:22

Vucina je u pravu
I zato ja nikad necu u Hrvatskoj zivjeti
Ringo10
Ringo10

Posts : 21599
2015-09-24


Back to top Go down

Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike' Empty Re: Imbex jos jednom dokazuje da su za njih Hrvati u BiH negativci:'Plenkovic i Milanovic bi trebali znati da su u Herceg Bosni pustali pse na zatvorenike'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum