ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ako koga zanima - iako nikoga nije briga - "ukida" se novinarska gripa zvana Korona

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ako koga zanima - iako nikoga nije briga  - "ukida" se novinarska gripa zvana Korona - Page 3 Empty Re: Ako koga zanima - iako nikoga nije briga - "ukida" se novinarska gripa zvana Korona

Post by epikur37 Thu 7 Apr - 16:03

Galina wrote:
epikur37 wrote:
Galina wrote:
epikur37 wrote:
Galina wrote:
epikur37 wrote:
Galina wrote:
epikur37 wrote:Bolje korona nego rat...malo maskica, digneš maskicu popiješ i vozi dalje.
epi, na kojem ubodu si sada? ideš dalje?

Na ovom iz Smiljčića, neka kupaža.
znači i 4. si primio
kaće 5.? :D

Dok popijem ovu, valja nešto i pojesti :)
nije valjda da odustaješ?
eee, kasno ti je sad

A glede cjepiva, na jesen ću se cijepiti. Tako sam planirao.

Sad imam ful imunitet i osjećam se odlično. Ipak sam jutros istrčao 11km  je da je bilo kiša,  ali skin is waterproof ;)

Ljeto dolazi, ali pred zimu...vidjet ću što kaže struka ali vjerojatno će trebati obnoviti imunitet.

znam, sve pred očima ti se otvorilo, osjećaš se kao da lebdiš...ispunjen neviđenom energijom, jel :)

danas sam bila na plaži pozdravit more nakon zimske pauze i obećat mu da ću koncem mjeseca svakodnevno dolaziti i uživati, prepuštajući se njegovom šapatu i milovanju :D

Sad je najljepše :)

Ja se nadam ugrabiti koji dan za sebe pa na Kornate dok nije vreva.

Navalio sam si previše poslova ali kanda vidim da mi se malo oslobađa vremena, koncem svibnja ako ne odem na Hvar...

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ako koga zanima - iako nikoga nije briga  - "ukida" se novinarska gripa zvana Korona - Page 3 Empty Re: Ako koga zanima - iako nikoga nije briga - "ukida" se novinarska gripa zvana Korona

Post by dijagram Thu 7 Apr - 16:29

Koliko upisa

Rekoh, nedostaje korona :)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Ako koga zanima - iako nikoga nije briga  - "ukida" se novinarska gripa zvana Korona - Page 3 Empty Re: Ako koga zanima - iako nikoga nije briga - "ukida" se novinarska gripa zvana Korona

Post by kaya Thu 7 Apr - 16:32

Pa nije baš novinarska gripa, puno ljudi je umrlo. 
A što sada onom teorijom da vas porobljavaju svjetski centri moći? Ne da im se više ili..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ako koga zanima - iako nikoga nije briga  - "ukida" se novinarska gripa zvana Korona - Page 3 Empty Re: Ako koga zanima - iako nikoga nije briga - "ukida" se novinarska gripa zvana Korona

Post by marcellus Thu 7 Apr - 16:41

kaya wrote:Pa nije baš novinarska gripa, puno ljudi je umrlo. 
A što sada onom teorijom da vas porobljavaju svjetski centri moći? Ne da im se više ili..

vidjeli da se ovi neki ne daju čipirat pa odustali :D

_________________
Ako koga zanima - iako nikoga nije briga  - "ukida" se novinarska gripa zvana Korona - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ako koga zanima - iako nikoga nije briga  - "ukida" se novinarska gripa zvana Korona - Page 3 Empty Re: Ako koga zanima - iako nikoga nije briga - "ukida" se novinarska gripa zvana Korona

Post by Noor Thu 7 Apr - 17:01

kaya wrote:Pa nije baš novinarska gripa, puno ljudi je umrlo. 
A što sada onom teorijom da vas porobljavaju svjetski centri moći? Ne da im se više ili..
smišljaju i planiraju sljedeću pandemiju...Debill Gates je već govorio o tome :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ako koga zanima - iako nikoga nije briga  - "ukida" se novinarska gripa zvana Korona - Page 3 Empty Re: Ako koga zanima - iako nikoga nije briga - "ukida" se novinarska gripa zvana Korona

Post by catabbath Thu 7 Apr - 17:58

Haha evo par godina, 5-6 valova, neodređeni broj sojeva i opet ništa meni.
Ali Beroš seroš je najavio povratak na jesen, ipak je veliki business u pitanju i dok je ovaca biti će i vune.

Bockajte se debili, mislite na druge lol
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Ako koga zanima - iako nikoga nije briga  - "ukida" se novinarska gripa zvana Korona - Page 3 Empty Re: Ako koga zanima - iako nikoga nije briga - "ukida" se novinarska gripa zvana Korona

Post by michaellcmacha Thu 7 Apr - 19:10

AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:
ljubo1212 wrote:pusti sve, nek si ti roditelje 2x cijepio
ljubo... evo slučaj oca moje supruge...
živio je sam, 67 godina
nije pio nije pušio, zdravo se hranio 
nije izlazio nikuda, tipa družbe i veselice
i tako zove ga doktor (koji je inače i moj doktor) i predloži mu da se cijepikako ne bi imao teških posljedica od možebitnog zaražavanja coronavirusom i oboljnja od covid19.
i tako se punac cijepio prvom dozom i sve ok
dođe vrijeme da se cijepi i drugom dozom i tad mu se malo stanje pogoršalo, imao je nuspojave u vidu opće slabosti, intenzivna bol u cijepnoj ruci i to je trajalo nekih dva tjedna...
i tako je čovjek bio dvodozno cijepljen i lagano živio zimu 2022.-u, zdrav, zaštićen... i dalje mu nitko ne dolazi, a i on baš ne oda okolo da uz zaštitu svejedno ne izaziva vraga...
kad zove ti njega nećak iz zagreba i tako pričaju kako je pa se dotaknu i cijepnog statusa punca gdje brižni nećak pokuša uvjeriti ujaka da bi bilo jako dobro da se cijepi i sa trećom dozom, jer eto on i svi njegovi su se cijepili sa trećom dozom koja ih štiti od teških posljedica ukoliko bi se slučajno zarazili a posebno od smrtnog ishoda...
i tako zove ti punac jednu kćerku, pa onda i drugu kćerku i tako pita on i šogoricu i moju ženu šta one misle o tom da se on cijepi sa trećom dozom, da on ne bi ali da je nećak zvao iz zagreba i da mu je ozbiljno savjetovao da se cijepi sa trećom dozom kako ne bi umro ako se zarazi...
kako mi u kući imamo politiku odnosno zajednički donešen stav da nitko nikom nee ni na koji način sugerirati, navoditi, upućivaati da li da se cijepi ili ne moa supruga svom ocu kaže da se mi nismo nitko cijepili, pa da mu ona ne može reči ništa o cijepljenju, a on nek sam vidi što je za njega najbolje... tako mu je savjetovala i druga kćerka jer se i ona cijepila dvodozno i imala neugodne nuspojave sa drugom dozom i odlučila ne primiti treću dozu...
i tako punac još malo razmišljao pa ga nećak opet zvao i nagovorio da se i on ode cijepiti sa trećom dozom... 
i ode punac 05.02.2022. potpuno zdrav se cijepiti, da bi se nakon 3 dana 08.02.2022. počeo osjećati loše, ima poteškoća sa disanjem i osjeća se iznimno slabo i sjedne čovjek u auto i jedva se doveze do dooktora da bi ga doktor poslao na pulmologiju gdje mu utvrde da mu je niska razina kisika i da ima problem sa zgrušavanjem krvi.
ostavljaju ga na odjelu i kreću sa kisikom 7 litara, lijekovima protiv zgrušavanja krvi i tako 25 dana da bi ustanovili da je dobio i nekakvu bakteriju i sad se uz kisik, i lijekove za zgrušavanje krvi dodaju i antibiotici kako bi se riješio problem sa bakterijom, a u međuvremenu dobija i upalu pluća... bez obzira na sve navedeno 36ti dan istog sa bocom kisika otpuštaju kući bez da je išta od navedenog sanirano ili dovedeno u koliko toliko održivo stanje i on tako izmučen dođe kod šogorice gdje bude dani pol kada mu opet pozli, po njega dođe hitna, ista ga testira i konstatira da isti ima covid19 i spelja ga na infektivnu, gdje isti boravi do 25.03.2022. kada ga hitno prebacuju na intenzivnu njegu, spajaju na ventilaciju na kojoj živi do 28.03. kada umire sa dijagnozom covid19, oblače ga u dvije crne zip vakuumske vreće i potom pakuju u limeni sanduk... 
eto 67 godina čovjek dobrog zdravlja, primio 3 doze cijepiva kako bi se zaštitio od teškog oblika oboljenja covid19 bolesti i na koncu umro od teškog oblika...
znači ovo nije priča iz treće, a ni iz druge ruke... ovo je situacija u mojoj obitelji otac moje supruge...

moji su svi bili pozitivni, imali blage simptome, jedan dan, ja ništa iako sam bio sa svima svojim pozitivnima u neposrednom i dužem kontaktu u zatvorenom prostoru

gadno

i šta kaže nećak na sve to?
nije došao na sprovod, ispričao se da ima ozbiljne simptome corone... i on i žena i kćera.... a svi po 3 doze uredno

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ako koga zanima - iako nikoga nije briga  - "ukida" se novinarska gripa zvana Korona - Page 3 Empty Re: Ako koga zanima - iako nikoga nije briga - "ukida" se novinarska gripa zvana Korona

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum