ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 Empty Re: split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Post by vuksadinare 1/4/2022, 14:39

AssadNaPodmornici wrote:gle puljak se želi riješiti SDP i Franića koji je stao na stranu HDZa i Keruma.
ako su sada imali 3-4 mandata, nakon izbora će imati 1-2, a njihgove mandate uzima centar. a to 1-2 mandata će morati dati ruku puljku.
MOST će ostati na istom, mežemo , ne znam  oni će svakako u koaliciju sa puljkom.

što se tiče debila lopina i domoljuba iz HDZ/Kerum, ovisi o tome koga HDZ ubaci za "prvo lice". bude li ovaj debil od Mihanovića koji je "fetivi"  dolazi iz komunističke obitelji, i sve što je stekao u životu(od imovine do diploma) je stekao preko partije, a lik ne zna niti engleski jezik, onda Puljak osvaja sve redom.

Ako HDZ uvali nekog inteligetnijeg tipa Oparu onda imaju šanse. ja se nadam da će debil od Mihanovića biti protu kandidat.

najjači mi jedan domoljub prije koju godinu, ugl lik se htio uhljebiti, pa je došlo do neke promjene vlasti, pa mu je propalo "obećano radno mjesto u kancelariji" pa je as napisao  status na fejsu "-komunisti mi nedaju da radim hahaha".

nakon zadnjih izbora u Splitu bilo je žestoko "kuku-lele" nabrajanje, jer hrpa domoljuba sa diplomama iz osijeka i bosne su trebali biti zaposleni ili unaprijeđeni, dobili su kitu u usta, morali su prošle godine umjesto da piju kavu u klimatiziranoj prostoriji i uče se kako krasti i ne raditi ništa, morali na suncu raditi sezonu kao konobari i bauštelci
hdz nece staviti mihanovica vec ide kako sam citao doktor koji je sef pedijatrije u kbc split

vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 Empty Re: split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Post by debotoijusto 1/4/2022, 15:19

koji je to pedo doktor ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 Empty Re: split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Post by vuksadinare 1/4/2022, 15:32

debotoijusto wrote:koji je to pedo doktor ?
procitao sam pokusat cu to nac pa staviti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 Empty Re: split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Post by AssadNaPodmornici 1/4/2022, 15:33

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:gle puljak se želi riješiti SDP i Franića koji je stao na stranu HDZa i Keruma.
ako su sada imali 3-4 mandata, nakon izbora će imati 1-2, a njihgove mandate uzima centar. a to 1-2 mandata će morati dati ruku puljku.
MOST će ostati na istom, mežemo , ne znam  oni će svakako u koaliciju sa puljkom.

što se tiče debila lopina i domoljuba iz HDZ/Kerum, ovisi o tome koga HDZ ubaci za "prvo lice". bude li ovaj debil od Mihanovića koji je "fetivi"  dolazi iz komunističke obitelji, i sve što je stekao u životu(od imovine do diploma) je stekao preko partije, a lik ne zna niti engleski jezik, onda Puljak osvaja sve redom.

Ako HDZ uvali nekog inteligetnijeg tipa Oparu onda imaju šanse. ja se nadam da će debil od Mihanovića biti protu kandidat.

najjači mi jedan domoljub prije koju godinu, ugl lik se htio uhljebiti, pa je došlo do neke promjene vlasti, pa mu je propalo "obećano radno mjesto u kancelariji" pa je as napisao  status na fejsu "-komunisti mi nedaju da radim hahaha".

nakon zadnjih izbora u Splitu bilo je žestoko "kuku-lele" nabrajanje, jer hrpa domoljuba sa diplomama iz osijeka i bosne su trebali biti zaposleni ili unaprijeđeni, dobili su kitu u usta, morali su prošle godine umjesto da piju kavu u klimatiziranoj prostoriji i uče se kako krasti i ne raditi ništa, morali na suncu raditi sezonu kao konobari i bauštelci
hdz nece staviti mihanovica vec ide kako sam citao doktor koji je sef pedijatrije u kbc split
šteta, nadam se da će doktor mihanović biti a ne neki "pravi doktor".
ipak puljak je glatko razvalio mihanovića jer većina ljudi nije mogla glasovati za toga debila.

nadam se da će debil od doktora mihanovića ponovo biti protu kandidat puljku.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21048
2018-06-14


Back to top Go down

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 Empty Re: split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Post by debotoijusto 1/4/2022, 15:43

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:koji je to pedo doktor ?
procitao sam pokusat cu to nac pa staviti
nisam na taj podatak naletio no pun mi kurac doktora , u ovom slucaju pedijatar kojih nedostaje , u koje drzava ulozi xxx novca a oni napuste struku ili jos gore glume da rade u struci a zapravo samo podizu rucice po potrebi vladajuce stranke
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 Empty Re: split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Post by vuksadinare 1/4/2022, 17:04

na zalost yode

https://m.vecernji.hr/vijesti/doznajemo-plenkovic-otpisao-mihanovica-evo-tko-bi-mogao-biti-hdz-ov-kandidat-za-split-1575492
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 Empty Re: split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Post by vuksadinare 1/4/2022, 17:06

https://narod.hr/hrvatska/dr-goluza-teska-mozemo-dilema-hotel-za-macke-u-dumovcu-ili-djecji-vrtic-u-sesvetskom-kraljevcu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 Empty Re: split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Post by debotoijusto 1/4/2022, 17:39

vuksadinare wrote:na zalost yode

https://m.vecernji.hr/vijesti/doznajemo-plenkovic-otpisao-mihanovica-evo-tko-bi-mogao-biti-hdz-ov-kandidat-za-split-1575492
Tragičan slučaj zamjene identiteta dvije gospođe u Kliničko bolničkom centru Split završio je, za uobičajene prilike hrvatskih skandala, prilično neobično. Kao prvo, ravnatelj Julije Meštrović promptno je dao ostavku čime je dodatno naglašen apsurdan razvoj situacije s notornim ravnateljem Doma za starije, Ivanom Škaričićem. A nakon što je u javnom prostoru netko konačno bez odlaganja preuzeo odgovornost, iskrsnula je još jedna neobična okolnost; nitko od upućenih sugovornika s kojima smo razgovarali za potrebe ovog malog portreta, o prof.dr.sc. Juliju Meštroviću nije izrekao ružne riječi, što je u našem javnom prostoru neuobičajeni rasplet.
https://www.telegram.hr/zivot/zanimljiva-biografija-sefa-splitskog-kbc-a-koji-je-otisao-zbog-skandala-sa-zamjenom-identiteta/





https://slobodnadalmacija.hr/split/prof-julije-mestrovic-ne-izlazi-iz-bolnice-a-u-velikom-intervjuu-za-slobodnu-otkriva-nema-ustanove-u-svijetu-koja-se-bolje-skrbi-za-covid-bolesnike-od-splitskog-kbc-a-1129966






ne vjerujem da lik s ovakvom biografijom pristane biti maska zlocinackoj org.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 Empty Re: split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Post by AssadNaPodmornici 1/4/2022, 17:43

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:na zalost yode

https://m.vecernji.hr/vijesti/doznajemo-plenkovic-otpisao-mihanovica-evo-tko-bi-mogao-biti-hdz-ov-kandidat-za-split-1575492
Tragičan slučaj zamjene identiteta dvije gospođe u Kliničko bolničkom centru Split završio je, za uobičajene prilike hrvatskih skandala, prilično neobično. Kao prvo, ravnatelj Julije Meštrović promptno je dao ostavku čime je dodatno naglašen apsurdan razvoj situacije s notornim ravnateljem Doma za starije, Ivanom Škaričićem. A nakon što je u javnom prostoru netko konačno bez odlaganja preuzeo odgovornost, iskrsnula je još jedna neobična okolnost; nitko od upućenih sugovornika s kojima smo razgovarali za potrebe ovog malog portreta, o prof.dr.sc. Juliju Meštroviću nije izrekao ružne riječi, što je u našem javnom prostoru neuobičajeni rasplet.
https://www.telegram.hr/zivot/zanimljiva-biografija-sefa-splitskog-kbc-a-koji-je-otisao-zbog-skandala-sa-zamjenom-identiteta/





https://slobodnadalmacija.hr/split/prof-julije-mestrovic-ne-izlazi-iz-bolnice-a-u-velikom-intervjuu-za-slobodnu-otkriva-nema-ustanove-u-svijetu-koja-se-bolje-skrbi-za-covid-bolesnike-od-splitskog-kbc-a-1129966






ne vjerujem da lik s ovakvom biografijom pristane biti maska zlocinackoj org.

ako će netko mjenjati "doktura vicu" , nadam se da će biti također neka ojebina, kakvi uglavnom i jesu u HDZu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21048
2018-06-14


Back to top Go down

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 Empty Re: split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Post by debotoijusto 1/4/2022, 18:22

HDZ-ovci žele da Julije Meštrović, ravnatelj Kliničkog bolničkog centra Split, bude njihov gradonačelnički kandidat. Istina, u medijima su, uz Meštrovićevo, spominjana još neka imena poput Dragana Ljutića, rektora splitskog sveučilišta, i Nikše Jajca, dekana Fakulteta građevinarstva, arhitekture i geodezije, no obojica su nam u telefonskim razgovorima odbila tu mogućnost.

Štoviše, i Ljutić, inače rodbinski povezan s Andrejem Plenkovićem, i Jajac tvrde da o svojim kandidaturama nisu razgovarali ni s kim iz HDZ-a te da su zainteresirani nastaviti započeto na Sveučilištu i Fakultetu. Meštrović nam, pak, ne odgovara na pozive i poruke.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 Empty Re: split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Post by epikur37 1/4/2022, 19:00

Bilo koji solidan kandidat HDZa će pomesti Jeremiju Puljka...ima li HDZ solidnog kandidata?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 Empty Re: split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Post by debotoijusto 1/4/2022, 19:15

epikur37 wrote:Bilo koji solidan kandidat HDZa će pomesti Jeremiju Puljka...ima li HDZ solidnog kandidata?

ako je lovro kuscevic slobodan i prijavljen na onih par stanova po splitu ima
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 Empty Re: split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Post by marcellus 2/4/2022, 12:28

debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:Bilo koji solidan kandidat HDZa će pomesti Jeremiju Puljka...ima li HDZ solidnog kandidata?

ako je lovro kuscevic slobodan i prijavljen na onih par stanova po splitu ima
On i kninska kraljica trenutno nisu raspoloživi, sanader je jedan župan a drugi na robiji, ne znam možda imaju i trećeg brata da se kandidira

_________________
split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 Empty Re: split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Post by debotoijusto 2/4/2022, 13:19









debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 Empty Re: split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Post by debotoijusto 2/4/2022, 14:18

"Klub vijećnika Mosta na idućoj sjednici Gradskog vijeća podnijet će neopozive ostavke bez mogućnosti zamjene", priopćio je tročlani klub Mostovih vijećnika koji čine Josip Markotić, Ivana Bulj i Ivica Grković.

Oni podsjećaju kako su se pojavile informacije da su odustali od davanja ostavki te priopćenjem opovrgavaju takve informacije.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 Empty Re: split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Post by epikur37 2/4/2022, 14:25

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:Bilo koji solidan kandidat HDZa će pomesti Jeremiju Puljka...ima li HDZ solidnog kandidata?

ako je lovro kuscevic slobodan i prijavljen na onih par stanova po splitu ima
On i kninska kraljica trenutno nisu raspoloživi, sanader je jedan župan a drugi na robiji, ne znam možda imaju i trećeg brata da se kandidira

a ništa, jeremija puljak će onda svako malo će potvrđivati svoj mandat

sve 5,

u ostalom spićani su maniti kod njih je uvijek neki cirkus

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 Empty Re: split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Post by AssadNaPodmornici 2/4/2022, 14:31

ne znam po čemu su splićani maniti, u zadnjih godinu dana uvelo se više reda u grad split nego u zadnjih 30godina. sa takvim tempom split bi u svega dva mandata totalno ostavio zagreb iza sebe

to što puljak nije imao većinu, pa ga je prvo zbog toga ucjenjiva i SDP i onaj štakor Franić(koji ako bog da neće skupiti niti za biber nakon idućih izbora) a ostali su koristili tu situaciju tipa Most, Mežemo, Pametno da ih ucjenjuju , pa ono.. izbori najbolje rješenje.

nema smisla da ih ucjenjuju non stop, za svaki kurac a unatoč tome ovi napravili u godinu dana više toga pozitivnog nego svi ostali u 30godina(od keruma je ostala zapadna obala jedino, a od opare aj nešto je mrdnuo oko parkinga po gradu, a baldasara se nitko više ne sjeća, taj je jedino uveo pederske parade)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21048
2018-06-14


Back to top Go down

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 Empty Re: split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Post by dijagram 2/4/2022, 14:39

Tovari ocedu modernog nacelnika, kakvog imamo mi u zagrebu.

Mogu se nasaditi na glavu, al takvog vise nece naci.

Senf je jedan i neponovljiv:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 Empty Re: split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Post by epikur37 2/4/2022, 14:47

dijagram wrote:Tovari ocedu modernog nacelnika, kakvog imamo mi u zagrebu.

Mogu se nasaditi na glavu, al takvog vise nece naci.

Senf je jedan i neponovljiv:)

Slažem se Puljak podbacuje, nije tliko napredan kao Senf ali grabi :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 Empty Re: split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Post by AssadNaPodmornici 2/4/2022, 14:48

puljak i tomašević nemaju puno toga zajedničkog,

centar je baš stranka centra. ideološki nisu nabrijani, niti lijevo niti desno, fokus mu je uvođenje reda, ekonomija i kvaliteta života građana splita. ekonomska ideologija centra je -desno, dakle oni su totalno pro-market ekipa , najjača pro-tržište ekipa među većim gradovima.


senf i njeegova ekipa su ideološki radikalna ljevica. klečali su na BLMu , ulažu pare u imigrante i trpačinu pederima.

ekonomski su tvrdili da za sebe da su radikalna ljevica, iako ironično čak i senf i ekipa su postali pro-market zadnje vrijeme, jer su počeli "zemama" šibati otkaze, i pokušavaju uvesti kakav-takav red jer su "zeme" razjebali ZG, to ih jedino povezuje sa Puljkom..
iako pri tome nisu niti malo efikasni kao ovi moji u Splitu.

Zato se nadam da će Centar ponovo na vlast, neda mi se gledati one debile iz HDZa i Keruma, to su najveće ojebine i lopovi, jer znam neke iz Splita, ono kakav je Mihanović , takva je ta ekipa oko njega, ono ojebine koje u životu nisu ništa radile, nego koriste veze i uhljebljivanje da bi došle do para preko korupcije i ostaloga. i ne zanima ih nikakav napredak grada nego samo osobni probitak.

pogotovo što znam po pričama iz ekipe u HDZu, kada je Puljak osvojio vlast, da je bilo kukanja i nabrajanja.. jer deseci tamo HDZovaca su kupili diplome po bosni i osijeku su kukali i nabrajali, jer su im bila obećana ili radna mjesta, ili "napredovanje", a nakon Puljka, kurac, hrpa njih je morala raditi gadne poslove u sezoni..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21048
2018-06-14


Back to top Go down

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 Empty Re: split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Post by epikur37 2/4/2022, 14:50

AssadNaPodmornici wrote:ne znam po čemu su splićani maniti, u zadnjih godinu dana uvelo se više reda u grad split nego u zadnjih 30godina.  sa takvim tempom split bi u svega dva mandata totalno ostavio zagreb iza sebe

to što puljak nije imao većinu, pa ga je prvo zbog toga ucjenjiva i SDP i onaj štakor Franić(koji ako bog da neće skupiti niti za biber nakon idućih izbora) a ostali su koristili tu situaciju tipa Most, Mežemo, Pametno da ih ucjenjuju , pa ono.. izbori najbolje rješenje.

nema smisla da ih ucjenjuju non stop, za svaki kurac a unatoč tome ovi napravili u godinu dana više toga pozitivnog nego svi ostali u 30godina(od keruma je ostala zapadna obala jedino, a od opare aj nešto je mrdnuo oko parkinga po gradu, a baldasara se nitko više ne sjeća, taj je jedino uveo pederske parade)

ako je tako onda nemate dileme
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke - Page 3 Empty Re: split ide na izbore, puljak i ivošević daju neopozive ostavke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum