ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruski zastupnik trazi daljnju 'denacificiranje' ovaj put Kazahstana,Poljske,Moldavije,Estonije,Litve,Latvije

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Ruski zastupnik trazi daljnju 'denacificiranje' ovaj put Kazahstana,Poljske,Moldavije,Estonije,Litve,Latvije - Page 5 Empty Re: Ruski zastupnik trazi daljnju 'denacificiranje' ovaj put Kazahstana,Poljske,Moldavije,Estonije,Litve,Latvije

Post by crvenkasti 27/3/2022, 18:42

Kad dođu Rusi, reći ćemo im da smo mi isto Srbi, samo se zovemo Hrvati.

Možda nam neće ništa. Slično je bilo i prošli put.

crvenkasti

Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

Ruski zastupnik trazi daljnju 'denacificiranje' ovaj put Kazahstana,Poljske,Moldavije,Estonije,Litve,Latvije - Page 5 Empty Re: Ruski zastupnik trazi daljnju 'denacificiranje' ovaj put Kazahstana,Poljske,Moldavije,Estonije,Litve,Latvije

Post by FRANK 27/3/2022, 18:45

crvenkasti wrote:Kad dođu Rusi, reći ćemo im da smo mi isto Srbi, samo se zovemo Hrvati.

Možda nam neće ništa. Slično je bilo i prošli put.
Ako i dodju tebi ce biti isto.
Naime dok rusi uspiju osvojiti par ukrajinskih sela sa babetinama dotle srba nebu vise bilo.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Ruski zastupnik trazi daljnju 'denacificiranje' ovaj put Kazahstana,Poljske,Moldavije,Estonije,Litve,Latvije - Page 5 Empty Re: Ruski zastupnik trazi daljnju 'denacificiranje' ovaj put Kazahstana,Poljske,Moldavije,Estonije,Litve,Latvije

Post by crvenkasti 27/3/2022, 18:56

FRANK wrote:
crvenkasti wrote:Kad dođu Rusi, reći ćemo im da smo mi isto Srbi, samo se zovemo Hrvati.

Možda nam neće ništa. Slično je bilo i prošli put.
Ako i dodju tebi ce biti isto.
Naime dok rusi uspiju osvojiti par ukrajinskih sela sa babetinama dotle srba nebu vise bilo.

Čim su oni krenuli, gotovo je.
Možda im treba malo duže da krenu, ali kad krenu, to samo ide.

A stvarno smo prekrdašili: useljavaju se islamisti, žene se pederi, kažnjavaju se ljudi jer ne nose maske..
Jedva čekam.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

Ruski zastupnik trazi daljnju 'denacificiranje' ovaj put Kazahstana,Poljske,Moldavije,Estonije,Litve,Latvije - Page 5 Empty Re: Ruski zastupnik trazi daljnju 'denacificiranje' ovaj put Kazahstana,Poljske,Moldavije,Estonije,Litve,Latvije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum