ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 19/3/2022, 19:05

Najbitnije je poklat ovu stoku :

[th]Active personnel[/th][th]Reserve personnel[/th]
5,500
20,000

https://en.wikipedia.org/wiki/Armed_Forces_of_Transnistria

RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 19/3/2022, 19:08

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
kaya wrote:To je kao da kakav nasilnik upadne u tuđi stan, ukućane ubija i eto ima bombu u ruci . Pa ga neće onda policija ni vojska ni nitko  dirati da bomba ne eksplodira.
Pa nek eksplodira, al ga zaustaviti treba.
osim kaj ti taj nasilnik 14 jebenih godina govori da će ti jebat mater ako mu nastaviš bacat smeće pod prozor, a ti 14 godina u novom versace kostimu svaki put kad pojedeš bacaš kosti pod njegov prozor jer te boli kurac, ti imaš para, tebi nitko niš ne može.
prije 14 jebenih godina!
to je trumanova greška, trebao je desetak nuklearnih bombi pobacati na tadašnji sovjetski savez, istjerati ruse iz europe odnosno protjerat ih iza urala gdje im je mjesto, i sad ne bi bilo ovih pizdarija... jebala ga moralna načela kojima se tada rukovodio...
problem je što je sovjertski savez bio i ukraina, 25% vojnika crvene armije su bili etnički ukrainci, tako da bi te nuklearke padale i po ukraini ..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 19/3/2022, 19:09

Ringo10 wrote:Mentalni ne vrijedi se svadjati.
Ljudi zive u paralelnoj stvarnosti

Ma shvatio sam davno,ali kada ih matirash sa argumentima onda pochnu sa ,ti si chedomir,ti si ovaj onaj i vidish da se pjene kao da su u perilici a nigdje nema nishta o temi ,bolesni trolovi .Ja to pokushavam razumjeti ali ochito nisam kapacitiran da razumijem budale koje su uvjerene da su u pravu iako kako rekoh nemaju ni jedan argument koji bih ja prihvatio sigurno i rekao hvala shto sam neshto nauchio.Zakljuchuju po sebi da mi navijamo za nekog ali barem ja a vjerujem ii ti ne boriimo se protiv neke zemlje nego protiv zla koje je vec okupiralo njihovu zemlju ali bolesnici nece da priznaju a i sam znash da bi prije bili spremni nego neshto priznat.Eto ta Njemachka u kojoj sam zivio 10 godina je americhka kujica i po meni to zasluzuje jer su napravili toliko zla na ovome svijetu da ne zasluzuju da postoje.Druzio sam se sa americhkim vojnicima koji su preko puta u jednom kultnom disko klubu drogirali se do besvijesti a preko puta je bila policijska stanica.Na moje pitanje da li se ne boje policije rekli su mi njemachke svinje ne smiju pisnuti.Bog te jebo u njihovoj zemlji su se vozili drogiirani sa autima kao ludjaci a murija ih ne smije zaustaviti.Pa jeboote Irud svatko normalan ce se zapitat ,da li je to normalno?Za mene je to normalno jer znam taj schwapski mentalitet koji je pokvaren do srzi pa zato ii navijam da americhke atomske rakete ostanu tamo jer su prvi na udaru ruskih supersonichniih.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 19/3/2022, 19:18

michaellcmacha wrote: jel nama hrvatima treba biti žao crvenkastog, i ostalih četničkih gadova, ne treba, što se nas tiče u smislu golog preživljavanja... ukoliko se sukob proširi, naš cilj treba biti potpuno uništenje srbije, što naravno za sobom povlači i eliminaciju crvenkastog, iako bi meni osobno bilo puno draže da sam ga ja okinuo kad je bježao iz Krajine...

Ali vidi kako milo gledam! Svatko bi se sažalio.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 19/3/2022, 19:20

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote: i sad ne bi bilo ovih pizdarija..
ovih sranja ne bi bilo da usrane američke pederčine ne pikaju prstom po karti svijeta jer di god su oni piknuli prstom u zadnjih 50 godina dogodio se krvavi rat. tih sranja ne bi bilo da netko na ameriku baci 150 nuklearki i i odjebe ih s lica ove planete.
ja se nadam da će prije nego padnu na ameriku pasti na rusiju, bar 20 komada W88, na srbiju može i W76,s obzirom da je bitnije da rusija zauvijek sklopi oči... a mi svi ostali kako nam bude nakon toga... opet ponavljam šteta pšto ih truman nije vratio u srednji vijek a mogao je... sad nek amerikanci a i svi mi s njima žalimo zbog toga...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 19/3/2022, 19:22

AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
osim kaj ti taj nasilnik 14 jebenih godina govori da će ti jebat mater ako mu nastaviš bacat smeće pod prozor, a ti 14 godina u novom versace kostimu svaki put kad pojedeš bacaš kosti pod njegov prozor jer te boli kurac, ti imaš para, tebi nitko niš ne može.
prije 14 jebenih godina!
to je trumanova greška, trebao je desetak nuklearnih bombi pobacati na tadašnji sovjetski savez, istjerati ruse iz europe odnosno protjerat ih iza urala gdje im je mjesto, i sad ne bi bilo ovih pizdarija... jebala ga moralna načela kojima se tada rukovodio...
problem je što je sovjertski savez bio i ukraina, 25% vojnika crvene armije su bili etnički ukrainci, tako da bi te nuklearke padale i po ukraini ..
iz ondašnje perspektive to je nebitno... a vrlo vjerojatno ni onda ne bi gađao ukrajinu jer je ona bila žitnica... 
tada rusi nisu imali nuklearno oružje i tada ih je trebalo zbombati, i potjerati  iza urala...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 19/3/2022, 19:24

Rusi napreduju u Mariupolju: ukrajinske vlasti objavile su u petak navečer da su izgubili kontrolu nad Azovskim morem. Danas ujutro trajale su borbe oko Azovstala, jedne od najvećih čeličana u Europi koja se nalazi u tom gradu, na strateški bitnom mjestu između Krima i Donecka. Čeličana u Mariupolju uništena je u granatiranju, izjavio je Vadim Denisenko, savjetnik ukrajinskog ministarstva unutarnjih poslova.
-
Ukrajinsko ministarstvo obrane priopćilo je kasno u petak da je "privremeno" izgubilo pristup Azovskom moru jer su ruske snage pojačale pritisak oko morske luke Mariupolj. Rusija je u petak objavila da njezine snage stežu obruč oko Mariupolja. Čini se da je grad pred padom. Savjetnik ukrajinskog predsjednika Oleksij Arestovič rekao je da je vojna operacija radi prekida opsade Mariupolja trenutno nemoguća. Najbliže ukrajinske jedinice sada su na oko 100 do 150 kilometara od grada. Svi su pokušaji pružanja zračne potpore opkoljenom Mariupolju propali, a Ukrajina trenutno nema sredstava za prevladavanje ruske zračne nadmoći na tom području, požalio se Arestovič.

-
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/rusi-stizu-sa-svih-strana-pomoc-je-udaljena-100-km-a-izjave-ukrajinskih-vlasti-su-jako-znakovite-15172545
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 19/3/2022, 19:28

crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote: jel nama hrvatima treba biti žao crvenkastog, i ostalih četničkih gadova, ne treba, što se nas tiče u smislu golog preživljavanja... ukoliko se sukob proširi, naš cilj treba biti potpuno uništenje srbije, što naravno za sobom povlači i eliminaciju crvenkastog, iako bi meni osobno bilo puno draže da sam ga ja okinuo kad je bježao iz Krajine...

Ali vidi kako milo gledam! Svatko bi se sažalio.
ja se nadam da je trident c4  W76 priređen i ukalkuliran za gađati ciljeve u srbiji, i kako rekoh to bi trebao biti imperativ europskim nuklearnim silama da ukoliko krene bpmbanje sa nuklearnim bombama da prvo vi nestanete sa lica zemlje... toplo se nadam da ćeš se naći negdje na ulici, ali ne preblizu tako da ne dehidriraš, nego da ipak malo potraje agonija... aj sad nosi se u pičku materinu i budi sretan zajedno sa mentalnim što sam vam dao/poklonio ovih 20 i kusur godina života, a nisam morao, a ni trebao...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 19/3/2022, 19:30

RayMabus wrote:Rusi napreduju u Mariupolju: ukrajinske vlasti objavile su u petak navečer da su izgubili kontrolu nad Azovskim morem. Danas ujutro trajale su borbe oko Azovstala, jedne od najvećih čeličana u Europi koja se nalazi u tom gradu, na strateški bitnom mjestu između Krima i Donecka. Čeličana u Mariupolju uništena je u granatiranju, izjavio je Vadim Denisenko, savjetnik ukrajinskog ministarstva unutarnjih poslova.
-
Ukrajinsko ministarstvo obrane priopćilo je kasno u petak da je "privremeno" izgubilo pristup Azovskom moru jer su ruske snage pojačale pritisak oko morske luke Mariupolj. Rusija je u petak objavila da njezine snage stežu obruč oko Mariupolja. Čini se da je grad pred padom. Savjetnik ukrajinskog predsjednika Oleksij Arestovič rekao je da je vojna operacija radi prekida opsade Mariupolja trenutno nemoguća. Najbliže ukrajinske jedinice sada su na oko 100 do 150 kilometara od grada. Svi su pokušaji pružanja zračne potpore opkoljenom Mariupolju propali, a Ukrajina trenutno nema sredstava za prevladavanje ruske zračne nadmoći na tom području, požalio se Arestovič.

-
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/rusi-stizu-sa-svih-strana-pomoc-je-udaljena-100-km-a-izjave-ukrajinskih-vlasti-su-jako-znakovite-15172545
nek samo prodaju što skuplje svoju kožu ionako ih ovi ruski smradovi neće ostaviti na životu...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 19/3/2022, 19:31

by RayMabus Mon 28 Feb - 2:15

Baš me brige za Mariupolj. Jasno je da je ruska mornarica to odlučila zauzet kako im se ne bi sutra neki Briti tu stacionirali s raketama za gađanje druge obale Azovskog mora tj Rusije.

Šta će oni tamo u tom Mariupoliju ili ne boli me kurac. Kad se to osvoji onda ono mornarice iz Azovskog mora izlazi u Crno more i skupa s tom oklopnom vojskom ide na Odesu i središnju Ukrajinu u prostor između Kijeva i Odese.

Odesa se mora osvojiti jer :

1. Da NATO nema još jednu državu na Crnom moru a koja je izrazito antiruska i želi vratiti Krim

2. Da se prekine veza Kijeva ( čak i ako isti ne padne ) s morem ali i s Turskom koja koliko vidim s onim dronovima šta je dala Ukri dobro rokaju Ruse na tlu.

3. Da se spoje s Moldavijom i povrate Transisitriju i osiguraju da Moldavija neće u EU i NATO.

4. Da izađu na rumunsjku granicu a šta je delta Dunava i imaju kontrolu na ušću Dunava ( nije u Ukrajini al je granica i imaju uvid odma )

5. Da se zacementira more oko Zmijskog ostrva ( Ukrajina ne bi imala onda više nikakvi izlaz na more ) i zablokiraju plinska polja koja se nalaze dijelom u rumunjskim vodama kako Rumunji ( čitaj američke, britanske i druge firme ) ne bi mogle tu vadit plin jer plina Rumunjska ima za još samo deset godina ( nalazi se unutra u Transilvaniji ta nalazišta koja imaju plina za Rumunjsku tek za još deset godina ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 19/3/2022, 19:31

Pa što onda ako je netko nacist? Zar ga zato treba ubiti?

Ruski smradovi!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 19/3/2022, 19:33

RayMabus wrote:
3. Da se spoje s Moldavijom i povrate Transisitriju i osiguraju da Moldavija neće u EU i NATO.
Ovu stavku ćemo malo izmjenit nakon otkrića da je iz tog čardaka ispaljen  dron veličine Mig 21 s 40 kg eksploziva na Hrvatsku.

Ovdje ćemo priredit klaonicu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 19/3/2022, 19:34

prckov wrote:
debotoijusto wrote:
omni wrote:
Cccc nije izasao u uniformi? Doduse jest ali uniformi oligarha.


vagit alekperov likes that post

debo, evo ovaj tvoj ideoloski supatnik progresivne seksualne orjentacije veli da je to sto englezi podrzavaju prihvacanje izbjeglica iz Ukrajine rasizam, jer kao tako ne podrzavaju upadanje ekonomskih izbjeglica koji stizu camcima iz francuske  
zaboravio sam napomenut da je, zacudo,  ljevicar  :D


debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 19/3/2022, 19:36

crvenkasti wrote:Pa što onda ako je netko nacist? Zar ga zato treba ubiti?

Ruski smradovi!
jebo ti nacist mater, makar i mrtav

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 19/3/2022, 19:40

Snimka je s početka ožujka, a kako prenosi Daily Mail, zaposlenici u obližnjoj bolnici tvrde da je do 13. ožujka više od 2500 tijela poslano natrag u Rusiju.
Bjelorusko medicinsko osoblje u Gomelu kaže da su njihove mrtvačnice prepune.
-
https://www.index.hr/vijesti/clanak/tijela-rusa-nocu-utovaruju-u-vlakove-u-bjelorusiji-objavljene-snimke-iz-mrtvacnice/2348808.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najnovije_d
-
Bjelorusija ima manje od deset miljona stanovnika i Lukašenku sasvim sigurno nije ugodno dok gleda ovo.


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Belarus-population-pyramid-2020
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 19/3/2022, 19:42

Da nije bilo nacista, ne bi nikad nastala NDH.

A da nije bilo NDH, danas ne bismo imali Hrvatsku.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 19/3/2022, 19:44

crvenkasti wrote:Da nije bilo nacista, ne bi nikad nastala NDH.

A da nije bilo NDH, danas ne bismo imali Hrvatsku.
Pričaš idiotarije. Već je onda unutar kraljevine Jugoslavije bila formirana banovina Hrvatska unutar kraljevine Jugoslavije.

Daj crveni nemoj srat gluposti aj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by omni 19/3/2022, 19:48

crvenkasti wrote:Da nije bilo velikosrpske politike, ne bi nikad nastala NDH.

A da nije bilo velikosrba koji su odbili plan Z4 pa dobili po picki a onda pobjegli, danas ne bismo imali Hrvatsku.
Tocno junace propalog tabora.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 19/3/2022, 19:52

Ruski avion MiG-31K sa hipersoničnim projektilom KinžaRuska invazija na Ukrajinu - Page 3 Kinzal-hipersonicni-projektil-AFP




Rusija je objavila da je po prvi put u Ukrajini koristila svoj najnoviji hipersonični projektil Kinžal, kako bi uništila skladište oružja na zapadu te zemlje.

Ruska agencija Interfax napisala je da to prvi put da je Rusija koristila hipersonični sistem otkako je 24. februara počela slati vojsku u napad na susjednu zemlju.

„Zračni sistem Kinžal sa hipersoničnim aerobalističkim projektilima uništio je veliko podzemno skladište projektila i municije za avione u selu Deliatin u regiji Ivano-Frankovsk“, rekao je Igor Konašenkov, glasnogovornik Ministarstva odbrane Rusije.

Regija Ivano-Frankovsk dijeli 50 kilometara dugu granicu sa članicom NATO-a Rumunijom.

Ministarstvo je još dodalo da su ruske snage koristile protubrodski sistem projektila Bastion da unište ukrajinske vojne objekte u blizini crnomorske luke Odesa.

-

Projektili Kinžal su dio niza oružja predstavljenog 2018. godine.
Rusija je hipersonične projektile prvo koristila u vojnoj kampanju u Siriji 2016. godine.
Putin je Kinžal nazvao „idealnim oružjem“ koje leti deset puta brže od brzine zvuka i koje može zaobići protuzračne sisteme odbrane.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Hipersonicni-projektil-epa-1
Putin je 2018. predstavio niz hipersoničnih oružja u jednom od svojih najratobornijih govora u posljednjih nekoliko godina, rekavši da mogu pogoditi gotovo svaku tačku na svijetu i izbjeći raketni štit koji je napravio SAD.
Sljedeće godine, prijetio je da će rasporediti hipersonične projektile na brodove i podmornice koji bi mogli vrebati van američkih teritorijalnih voda ako Washington krene u raspoređivanje nuklearnog oružja srednjeg dometa u Evropi.
-
https://balkans.aljazeera.net/news/world/2022/3/19/cime-su-rusi-napali-ukrajinu-nezaustavljivi-hipersonicni-projektil
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya 19/3/2022, 19:52

crvenkasti wrote:
kaya wrote:
Cijena nebitna!

Imaš li ti djecu?
Djecu ne, imam obitelj i drugih dragih osoba. Ako misliš da je to razlog da ovog nasilnika treba samo gledati zahebo si se.
Onda bi živjeli danas u trećem rajhu jer se onda, tada u ww2  nitko ne bi umiješao jer imaju djecu pa bi ga pustili da osvaja europu.
Tako da popuši ga, ti i onaj ćelavi rus s bombama  koji bi bio predsjednik planete ali samo ako se nitko ne umiješa.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 19/3/2022, 19:53

IZ KINE PORUČILI: "SAD bi se trebao zamisliti oko vlastite uloge u izbijanju rata u Ukrajini"


Glasnogovornik kineskog ministarstva vanjskih poslova, Zhao Lijian, iznio je kritičan stav prema SAD-u govoreći o aktualnom ratu u Ukrajini. Poručio je kako bi se SAD trebao zamisliti glede vlastite uloge u eskalaciji ove krize. Njegov komentar dolazi dan nakon razgovora američkog predsjednika Joea Bidena i kineskog predsjednika Xi Jinpinga. Iako većina detalja dvosatnog razgovora nije poznata izvori navode kako je SAD Kini zaprijetio sankcijama i drugim ekonomskim mjerama ako budu "pomagali Rusiju".


Kineski glasnogovornik pak poručuje: "SAD bi trebao razmisliti o ulozi koju su odigrali u ukrajinskoj krizi, ozbiljno preuzeti odgovornosti, poduzeti konkretne radnje za smanjenje napetosti i rješavanje sukoba umjesto dolijevanja ulja u vatru i prebacivanja krivnje na druge".


Podsjetimo, prethodno početku ruske invazije na Ukrajinu iz Moskve su od SAD-a i NATO-a zatražili sigurnosne garancije da Ukrajina neće postati dio NATO saveza. Ti ruski zahtjevi su odbijeni, nekoliko tjedana kasnije krenula je ruska vojna invazija na Ukrajinu.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum