ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by prckov Sat 19 Mar - 12:17

RayMabus wrote:
prckov wrote:btw suska se da je moguce novo blokovsko preslagivanje
rusija, kina, indija, saudijci, iran i jos neki manje bitni na jednoj strani a nato i zapad na drugoj
sumnjam al vec se o tome nagada pa reko da smo i mi na forumu u toku sa suskanjem  :D
A kog brige za to ? Ako je to neki blok tko će biti broj jedan onda je to problem Amerike a ne Europe jer Amerika je broj jedan i igra te igrice a Europu boli kurac, ona ima svoj film.
a sta ja znam koga je briga, ja sam samo postar
to vidi sa svojom federacijom

prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sat 19 Mar - 12:20

prckov wrote:
Eroo wrote:Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Screenshot-2126

ero, evo tebi prokleti trump koji je davno govorio njemackoj da se skine od ovisnosti ruskog plina
i da ulazu u vojsku i nato
sve ono sto su biden i obama bili protiv
al sta on zna kad ti bolje znas 

Evo i ja tebi prokletog Mesića(itd), na primjer. A nije da vas na to nisam upozoravao.
A sad pronađi sve one koji su bili protiv HV, LNG, Dalmatine, Pelješkog i slično...plus Aluminij d.d. napre.
Od stabla ne vidite šume.
Nije tema, ali si me prozvao pa sam napisao onoliko koliko je primjereno u ovom trenutku.
Eroo
Eroo

Posts : 75049
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by prckov Sat 19 Mar - 12:27

Eroo wrote:
prckov wrote:
Eroo wrote:Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Screenshot-2126

ero, evo tebi prokleti trump koji je davno govorio njemackoj da se skine od ovisnosti ruskog plina
i da ulazu u vojsku i nato
sve ono sto su biden i obama bili protiv
al sta on zna kad ti bolje znas 

Evo i ja tebi prokletog Mesića(itd), na primjer. A nije da vas na to nisam upozoravao.
A sad pronađi sve one koji su bili protiv HV, LNG, Dalmatine, Pelješkog i slično...plus Aluminij d.d. napre.
Od stabla ne vidite šume.
Nije tema, ali si me prozvao pa sam napisao onoliko koliko je primjereno u ovom trenutku.

pa to su ti sve izdajnici svoje zemlje
bas ko sto je to bio obama i biden
i onda ti stavis obamu koji je blago receno socijalist, i koji je zapustio americku vojsku koju je trump za 4 godine ponovo obnovio i ulozio kao nekog ko prkosi putinu  :D
to je totalno nepoznavanje situacije u americi
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sat 19 Mar - 12:49

prckov wrote:
Eroo wrote:
prckov wrote:

ero, evo tebi prokleti trump koji je davno govorio njemackoj da se skine od ovisnosti ruskog plina
i da ulazu u vojsku i nato
sve ono sto su biden i obama bili protiv
al sta on zna kad ti bolje znas 

Evo i ja tebi prokletog Mesića(itd), na primjer. A nije da vas na to nisam upozoravao.
A sad pronađi sve one koji su bili protiv HV, LNG, Dalmatine, Pelješkog i slično...plus Aluminij d.d. napre.
Od stabla ne vidite šume.
Nije tema, ali si me prozvao pa sam napisao onoliko koliko je primjereno u ovom trenutku.

pa to su ti sve izdajnici svoje zemlje
bas ko sto je to bio obama i biden
i onda ti stavis obamu koji je blago receno socijalist, i koji je zapustio americku vojsku koju je trump za 4 godine ponovo obnovio i ulozio kao nekog ko prkosi putinu  :D
to je totalno nepoznavanje situacije u americi
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/iza-kulisa-prijetnje-koju-je-hrvatskoj-uputio-ruski-ambasador-u-bih-moskva-se-osjeca-izdanom-sa-zagrebom-je-imala-pakt-15172448

Moao bih i ja sad tebi pričati o problemima rovera Curiosity na Marsu, samo ne znam
koliko bi to pomoglo ukupnoj analizistanja u BiH, na primjer.
Situacija je cijelo vrijeme bila apsurdna, jer kad ti  drže glavu pod vodom svaka ti slamka spasa dobro dođe.
America first mojima u BiH to nije bilo od pomoći, ali je pomoć Dodika, na primjer.
Može se kome to nesviđati, to su činjenice.
Eto ti analiza u Jutarnjem i prati šta se ti događa. Ako ne dobiješ proljev, onda ti nisi normalan. :D
Sad mi ti reci, koji mi qratz treba poznavanje stanja u Americi dok mi krov prokišnjava?
Eroo
Eroo

Posts : 75049
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by prckov Sat 19 Mar - 12:58

Eroo wrote:
prckov wrote:
Eroo wrote:
Evo i ja tebi prokletog Mesića(itd), na primjer. A nije da vas na to nisam upozoravao.
A sad pronađi sve one koji su bili protiv HV, LNG, Dalmatine, Pelješkog i slično...plus Aluminij d.d. napre.
Od stabla ne vidite šume.
Nije tema, ali si me prozvao pa sam napisao onoliko koliko je primjereno u ovom trenutku.

pa to su ti sve izdajnici svoje zemlje
bas ko sto je to bio obama i biden
i onda ti stavis obamu koji je blago receno socijalist, i koji je zapustio americku vojsku koju je trump za 4 godine ponovo obnovio i ulozio kao nekog ko prkosi putinu  :D
to je totalno nepoznavanje situacije u americi
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/iza-kulisa-prijetnje-koju-je-hrvatskoj-uputio-ruski-ambasador-u-bih-moskva-se-osjeca-izdanom-sa-zagrebom-je-imala-pakt-15172448

Moao bih i ja sad tebi pričati o problemima rovera Curiosity na Marsu, samo ne znam
koliko bi to pomoglo ukupnoj analizistanja u BiH, na primjer.
Situacija je cijelo vrijeme bila apsurdna, jer kad ti  drže glavu pod vodom svaka ti slamka spasa dobro dođe.
America first mojima u BiH to nije bilo od pomoći, ali je pomoć Dodika, na primjer.
Može se kome to nesviđati, to su činjenice.
Eto ti analiza u Jutarnjem i prati šta se ti događa. Ako ne dobiješ proljev, onda ti nisi normalan. :D
Sad mi ti reci, koji mi qratz treba poznavanje stanja u Americi dok mi krov prokišnjava?

prvo cu ti to odma rec a ostalo mozda procitam poslije
krov ti prokisnjava jer je amer (biden i demokrati) tako odlucio
i prokisnjavat ce sve dok je narodbodavatelj radova na krovu ta demokrati-ekipa, a ti se mozes na glavu nasadit al to promjenit neces sve dok je ta ekipa na vlasti, jer se to ne uklapa u globalisticke interese (e)lita
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by prckov Sat 19 Mar - 13:04

drugo, ti si stavio obamu i trumpa u kontekst ukrajinskog rata di si pofalio obamu na osnovu montirane fotke, koji je zapustio americku vojsku a i americki patriotizam u ime globalizma, u tom kontekstu je bila prica
sad sto si ti skreno na bih to je tvoje skretanje, ali i to ima veze sa americkom obama-biden politikom takode

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Sat 19 Mar - 13:05

michaellcmacha wrote: izgleda da ukrajincima stiže značajna pomoć u kvalitetnim vancestovnim vozilima... Što bi značilo da ne odustaju od taktike malih borbenih grupa, velike pokretljivosti

Jedino to i furaju. Doduse cak ni vozilima ne idu toliko, bukvalno idu kroz sume satima da dodu u lijepu poziciju, dignu par vozila u zrak i povratak....cak isti ljudi postupak rade vec danima. Nekako mi izgleda s obzirom da ove zivotinje ionako pucaju na civile i vozila civilna....generalno da nije pametno pokusavati ista s bilo kakvim vozilima vojnim ili civilnim u podrucjima gdje se vode borbe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sat 19 Mar - 13:28

MDMiridije wrote:
michaellcmacha wrote: izgleda da ukrajincima stiže značajna pomoć u kvalitetnim vancestovnim vozilima... Što bi značilo da ne odustaju od taktike malih borbenih grupa, velike pokretljivosti

Jedino to i furaju. Doduse cak ni vozilima ne idu toliko, bukvalno idu kroz sume satima da dodu u lijepu poziciju, dignu par vozila u zrak i povratak....cak isti ljudi postupak rade vec danima. Nekako mi izgleda s obzirom da ove zivotinje ionako pucaju na civile i vozila civilna....generalno da nije pametno pokusavati ista s bilo kakvim vozilima vojnim ili civilnim u podrucjima gdje se vode borbe.
trebat će im ta vozila za brzo prebacivanje jer i oni koriste u znčajnoj mjeri infrastrukturu, pogotovo noću... Nije to baš tako da forsiraju pješke velike kilometraže, a nema ni potrebe izuzev tamo gdje ne ide drugačije...
Uglavnom taktika mehaniziranih postrojbi se transformira u tu vancestovnu auto mehanizaciju koja može do određene mjere ispuniti zahtjeve mobilnosti pod određenim uvjetima... Moja pretpostavka je da ukrajinci imaju na nepadnutim prostorima ukrajine još angažiranog vojnog osoblja u pričuvi oko 30-50 000 vojnika plus mobilizacijskog potencijala još toliko, tako da moraju iznaći riješenja da što je moguće duže sačuvaju ratnike koji trenutno uništavaju ruske efektive. Snage koje će se u budućim aktivnostima uvoditi moraju se preklapati iskustveno sa trenutno angažiranim snagama inače će učinci biti em lošiji em nedostatni...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior Sat 19 Mar - 13:32

prckov wrote:btw suska se da je moguce novo blokovsko preslagivanje
rusija, kina, indija, saudijci, iran i jos neki manje bitni na jednoj strani a nato i zapad na drugoj
sumnjam al vec se o tome nagada pa reko da smo i mi na forumu u toku sa suskanjem  :D
Ne znam zašto se Indiju gura u to, Indija ima neriješeni granični spor s Kinom. Zašto bi Indija bila u talu s Kinom?
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior Sat 19 Mar - 13:38

Nego, ja se zalažem više za erotsko-perverzni pristup geopolitici. S obzirom na to da je rusija napala Ukrajinu, mislim da bi Bjelorusija i hrvatska zajedno trebale napasti Ukrajinu, a onda da bi Ukrajinu trebala napasti i Poljska. Mislim da bi svi zajedno mogli jebati mater Ukrajincima  :D

Ili jedan drugi, sexy scenarij: Rusija je navodno izgubila 20% vojske u tri tjedna rata u Ukrajini a Putin je prisiljen u pomoć slati amfibijske brodove i vojsku stacioniranu na Dalekom istoku i Pacifiku. Sad bi bilo sexy da im ga Japanci uvale zguza i napadnu Kurilske otoke, s obzirom da su Rusija i Japan još uvijek službeno u ratu. Japancima je sad najbolja prilika da otmu Kurilske otoke Rusiji, a Putin može samo nemoćno škrgutati zubima. Na taj način bi se spriječilo dovođenje ruskih svježih snaga u Ukrajinu, a ako Ukrajinci izdrže još koji tjedan, polupat će 50% ruskih vojnih efektiva angažiranih u Ukrajini, Rusi će nakon toga biti oslabljena, kastrirana nacija s propalom vojskom, a nove generacije Rusa bit će feminizirane, i svi će se pucat u čmar  :love
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior Sat 19 Mar - 13:49

melkior wrote:Nego, ja se zalažem više za erotsko-perverzni pristup geopolitici. S obzirom na to da je rusija napala Ukrajinu, mislim da bi Bjelorusija i hrvatska zajedno trebale napasti Ukrajinu, a onda da bi Ukrajinu trebala napasti i Poljska. Mislim da bi svi zajedno mogli jebati mater Ukrajincima  :D

Ili jedan drugi, sexy scenarij: Rusija je navodno izgubila 20% vojske u tri tjedna rata u Ukrajini a Putin je prisiljen u pomoć slati amfibijske brodove i vojsku stacioniranu na Dalekom istoku i Pacifiku. Sad bi bilo sexy da im ga Japanci uvale zguza i napadnu Kurilske otoke, s obzirom da su Rusija i Japan još uvijek službeno u ratu. Japancima je sad najbolja prilika da otmu Kurilske otoke Rusiji, a Putin može samo nemoćno škrgutati zubima. Na taj način bi se spriječilo dovođenje ruskih svježih snaga u Ukrajinu, a ako Ukrajinci izdrže još koji tjedan, polupat će 50% ruskih vojnih efektiva angažiranih u Ukrajini, Rusi će nakon toga biti oslabljena, kastrirana nacija s propalom vojskom, a nove generacije Rusa bit će feminizirane, i svi će se pucat u čmar  :love
Kako god, nama je  u interesu što veće stradavanje civila u Ukrajini, kako bi nam došlo što više golih i bosih Ukrajinki koje je potrebno udomiti, a istodobno nam odgovara slom ruske vojske, kako bi iduće generacije Rusa bile feminizirane i kako bi se pucale u čmar  Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 1f4aa  I Zapad će biti na dobitku, imat će puno golih i bosih Ukrajinki, i gole ruske dječake na pladnju, kojima će uvaliti rodnu ideologiju, feminizaciju i pucanje u čmar. Bit će to ljubav na najjače  love 


Zašto žene vole armiju? Jednostavno im pašu duge, čvrste cijevi:

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Tenk10
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by prckov Sat 19 Mar - 13:49

melkior wrote:
prckov wrote:btw suska se da je moguce novo blokovsko preslagivanje
rusija, kina, indija, saudijci, iran i jos neki manje bitni na jednoj strani a nato i zapad na drugoj
sumnjam al vec se o tome nagada pa reko da smo i mi na forumu u toku sa suskanjem  :D
Ne znam zašto se Indiju gura u to, Indija ima neriješeni granični spor s Kinom. Zašto bi Indija bila u talu s Kinom?

vidicu jel se sto suska o tome pa ti javim

-------

https://www.ex-iskon-pleme.com/viewtopic.php?t=50867

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum