ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 1/3/2022, 23:45

AssadNaPodmornici wrote:
Vidiš da je Vucko rekao da je u 3dana ostario 10godina i zgrožen je što srpski navijači ono napravili. Cijeli svijet je zgorezen. Kaže da će pokušati odgađati sankcije koliko bude mogao.
A ako rat potraje morat će ih uvesti, a onda će to Rusi protumačiti kao najgoru izdaju. Nebi me čudilo da i srbe nakon toga na ciljaju jednom nuklearnom raketom. Nitko ne voli izdajnike

Adem Vuchiqi ulaže milijune na lobiranje u Americi i EU, i onda oni ispadnu gori i od Ruskih navijača koji su protiv ovog rata.


Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 1/3/2022, 23:46

dzango wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
dzango wrote:
Ajde ne seri, pojma nemaš šta se događa. Jedeš govna koja ti se serviraju na tanjiru preko medija. Svi se zgražavaju na Ruse iako su ovi maksimalno izbegavali civilne žrtve i po cenu svojih gubitaka. Jedino tačno je da će Zapad ratovati do poslednjeg Ukrajinca ali to smo znali i pre početka rata.

Ne čitam medije nego ja, Hektorović, i alphaomega doslovno pratimo iste izvore. Ruske, ukrajinske, nezavisne stručnjake i forume.

Lipo sam ti rekao što će se događati sa Rusijom. Ako vi Srbi želite da Rusija preživi i da im vi Srbi ne budete morali uvoditi sankcije za mjesec dana i zabiti im mućki nož u leđa molite boga da rat završi što prije.
Vi pratite medije i društvene mreže koje veze nemaju sa pravim ratom već sa medijskim. Ne mešaj babe i žabe. 

Takođe ste govoili da Srbija mora da odabere stranu podhitno i tako još od 2000. godine. Srbija ne može da odabere stranu i jedino ispravno je da ostane neutralna. Ne može jer je ekonomski vezana za EU a politički za Rusiju. Naše je da ostanemo mirni i pustimo budale da se kurče i patetišu, a fala Bogu, ne fali ih.

Ja nisam ništa govorio o Srbiji mene srbija generalno ne zanima. Jebe se mene za vas. I kolega Hektorović isto nikada nije pisao o Srbiji.
Sada smo ti nas obojica dali isti zaključak.
Ako se ovaj rat ne okonča najebat će najviše Ukrainci pa iza ukrainaca Rusi, možda čak i gore, a onda svi mi ostali skupa a vi možda još i gore od nas zbog vaše specifične situacije. Ili ćete pasti travu ili ćete morati zabiti nož u leđa braći Rusima. A vucko je već rekao što će napraviti zato molite boga svi skupa za mir a ne se nasladivati što druga najjača vojska na planeti se muči sa protivnikom gdje je standard malo veći od Kosova

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21204
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dzango 1/3/2022, 23:46

niels wrote:
dzango wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

Ne čitam medije nego ja, Hektorović, i alphaomega doslovno pratimo iste izvore. Ruske, ukrajinske, nezavisne stručnjake i forume.

Lipo sam ti rekao što će se događati sa Rusijom. Ako vi Srbi želite da Rusija preživi i da im vi Srbi ne budete morali uvoditi sankcije za mjesec dana i zabiti im mućki nož u leđa molite boga da rat završi što prije.
Vi pratite medije i društvene mreže koje veze nemaju sa pravim ratom već sa medijskim. Ne mešaj babe i žabe. 

Takođe ste govoili da Srbija mora da odabere stranu podhitno i tako još od 2000. godine. Srbija ne može da odabere stranu i jedino ispravno je da ostane neutralna. Ne može jer je ekonomski vezana za EU a politički za Rusiju. Naše je da ostanemo mirni i pustimo budale da se kurče i patetišu, a fala Bogu, ne fali ih.

dzango, pa što ti misliš, da je ikoga briga za koga je Srbija i što misli? To misli Informer i AV, i to je otprilike to.

Bitno je što misli Kina, Japan, Njemačka, Izrael…
Naravno. Dok se veliki svađaju, mali sagnu glavu i ćute. Ili...

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 1/3/2022, 23:47

dzango wrote:
Nije ti to EX-YU i balkanska gologuzija. Kada ti je sused Rusija ili Amerika, onda moraš da se ponašaš u skladu sa tim. Sama Ukrajina je tu nevažna, reč je o mnogo većoj igri,  ona je već žrtvovana zahvaljujući svojoj gluposti. Sada nema nazad.

Tako ste i vi nama, da dominirate, pa ste se zavalili u žešći pušing
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 1/3/2022, 23:49

mentalitet wrote:

Lijepo se vidi projeciiranje vlastiitih zelja ,pa bog te jebo nii bog otac niije siguran shto ce biiiti i moli ga da rusii ochiste Ukrajinu od fashista ,a koga ce prvo gadjatii o tome po tome. Tii kao Duudek da baci u Srbiiju atomsku ,pa gdje je tebi mozak je li ti znash kolikaa je udaljenost Zagreb -Beograd.

Pa tako je i Arkan ko Putin tvrdio da "čisti" Hrvatsku od "fašizma"...

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dzango 1/3/2022, 23:50

AssadNaPodmornici wrote:
dzango wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

Ne čitam medije nego ja, Hektorović, i alphaomega doslovno pratimo iste izvore. Ruske, ukrajinske, nezavisne stručnjake i forume.

Lipo sam ti rekao što će se događati sa Rusijom. Ako vi Srbi želite da Rusija preživi i da im vi Srbi ne budete morali uvoditi sankcije za mjesec dana i zabiti im mućki nož u leđa molite boga da rat završi što prije.
Vi pratite medije i društvene mreže koje veze nemaju sa pravim ratom već sa medijskim. Ne mešaj babe i žabe. 

Takođe ste govoili da Srbija mora da odabere stranu podhitno i tako još od 2000. godine. Srbija ne može da odabere stranu i jedino ispravno je da ostane neutralna. Ne može jer je ekonomski vezana za EU a politički za Rusiju. Naše je da ostanemo mirni i pustimo budale da se kurče i patetišu, a fala Bogu, ne fali ih.

Ja nisam ništa govorio o Srbiji mene srbija generalno ne zanima. Jebe se mene za vas. I kolega Hektorović isto nikada nije pisao o Srbiji.
Sada smo ti nas obojica dali isti zaključak.
Ako se ovaj rat ne okonča najebat će najviše Ukrainci pa iza ukrainaca Rusi, možda čak i gore, a onda svi mi ostali skupa a vi možda još i gore od nas zbog vaše specifične situacije. Ili ćete pasti travu ili ćete morati zabiti nož u leđa braći Rusima. A vucko je već rekao što će napraviti zato molite boga svi skupa za mir a ne se nasladivati što druga najjača vojska na planeti se muči sa protivnikom gdje je standard malo veći od Kosova
Ako ovaj rat krene loše po Ruse, nije uopte nemoguće da više ratova neće ni biti, ni da nas neće biti, tako da je nevažno ko će da pase travu. Razmislite malo o tome.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 1/3/2022, 23:51

niels wrote:
dzango wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

Ne čitam medije nego ja, Hektorović, i alphaomega doslovno pratimo iste izvore. Ruske, ukrajinske, nezavisne stručnjake i forume.

Lipo sam ti rekao što će se događati sa Rusijom. Ako vi Srbi želite da Rusija preživi i da im vi Srbi ne budete morali uvoditi sankcije za mjesec dana i zabiti im mućki nož u leđa molite boga da rat završi što prije.
Vi pratite medije i društvene mreže koje veze nemaju sa pravim ratom već sa medijskim. Ne mešaj babe i žabe. 

Takođe ste govoili da Srbija mora da odabere stranu podhitno i tako još od 2000. godine. Srbija ne može da odabere stranu i jedino ispravno je da ostane neutralna. Ne može jer je ekonomski vezana za EU a politički za Rusiju. Naše je da ostanemo mirni i pustimo budale da se kurče i patetišu, a fala Bogu, ne fali ih.

dzango, pa što ti misliš, da je ikoga briga za koga je Srbija i što misli? To misli Informer i AV, i to je otprilike to.

Bitno je što misli Kina, Japan, Njemačka, Izrael…

Tako je,slazem se sa tvojim mishljenjem ali zar nije ne normalno da RTL njemachka agencija shiri lazi i izmishlja gluposti zagadjuujuci informatiivni prostor na Balkanu uu svrhu da se hrvati i srbi opet zakrvePa jebem ja takvu drzavu koja na svome teritoriju dozvoljava shiirenje mrznje ii dezimformacija,Nakraju tko ce platiti,sigurno schwabe nece nego obichan srpsko hrvatski narod.Pa ista je informativna situacija kao i Ukrajini,zar su hrvati toliko glupi?OK,meni je jasno,morate chkomitii jer kad je schwabo u pitanju on je pretplacen na jebachinu sa kojom hrani vash bolesni mentalitet dokazivanja lojalnosti.UUprevoduu pokrij te se ushima jer dok niishta ne tipkate barem izgledate pametniji.


Last edited by mentalitet on 1/3/2022, 23:56; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5060
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dzango 1/3/2022, 23:53

Hektorović wrote:
dzango wrote:
Nije ti to EX-YU i balkanska gologuzija. Kada ti je sused Rusija ili Amerika, onda moraš da se ponašaš u skladu sa tim. Sama Ukrajina je tu nevažna, reč je o mnogo većoj igri,  ona je već žrtvovana zahvaljujući svojoj gluposti. Sada nema nazad.

Tako ste i vi nama, da dominirate, pa ste se zavalili u žešći pušing
Opet on upoređuje neuporedivo. Dobro ovo nisi uporedio sa afričkim plemenima koja se tuku toljagama. Pa jebote. Izgleda da nekima ne vredi crtati i objašnjavati.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 1/3/2022, 23:53

Zar su Hrvati glupi?
Hrvati su politicki imbecili
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 1/3/2022, 23:56

AssadNaPodmornici wrote:

Ja nisam ništa govorio o Srbiji mene srbija generalno ne zanima. Jebe se mene za vas. I kolega Hektorović isto nikada nije pisao o Srbiji.
Sada smo ti nas obojica dali isti zaključak.
Ako se ovaj rat ne okonča najebat će najviše Ukrainci pa iza ukrainaca Rusi, možda čak i gore, a onda svi mi ostali skupa a vi možda još i gore od nas zbog vaše specifične situacije. Ili ćete pasti travu ili ćete morati zabiti nož u leđa braći Rusima. A vucko je već rekao što će napraviti zato molite boga svi skupa za mir a ne se nasladivati što druga najjača vojska na planeti se muči sa protivnikom gdje je standard malo veći od Kosova

Da ne bude zabune svi smo već dobro najebali, samo za Srbiju će biti još gore zbog njenih posebnosti u energetskom, sigurnosnom i obavještajnom dealu sa Rusijom.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/3/2022, 23:56

Prema posljednjim informacijama, ruske trupe se prema Mariupolju kreću iz dva smjera i to iz pravca Krima, tačnije Melitopolja i Berdjanska, gradova koje su ruske trupe zauzele u prethodnim danima.
S druge strane, ofanziva na Mariupolj se vrši i iz pravca regije Donbas koja je od ranije pod kontrolom ruskih trupa, ali i vojnika samoproglašenih republika Donjeck i Lugansk.
Ministarstvo odbrane Rusije se danas oglasilo povodom situacije na južnom frontu te su istakli kako ruske snage kontrolišu čitavu obalu Azova do grada Mariupolja.


Kako se navodi, ruske trupe su se spojile sa snagama samoproglašene republike Donjeck čime su uspjeli blokirati Mariupolj.
Povodom situacije u i oko grada, oglasili su se i zvaničnici Mariupolja te su istakli kako su ruske trupe već bombardovale određene dijelove grada.
"Struja je isključena i Mariupolju nakon napada ruskih snaga. Grad je pod velikim pritiskom neprijatelja, ali se još drži", naveli su zvaničnici.
Kada je riječ o napadima koji se mogu očekivati tokom noći i u srijedu, brojni novinari ističu kako se u ovom gradu može očekivati borba za svaku kuću.

"Mariupolj će biti pod opsadom ruskih snaga večeras. Bitka za grad će biti krvava i očekuje se borba za svaku kuću", piše Thomas van Linge, jedan od novinara koji prati situaciju na ovom dijelu fronta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177132
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 1/3/2022, 23:56

AssadNaPodmornici wrote:https://twitter.com/KaitoReport/status/1498707738754433025

dica bogte

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 1/3/2022, 23:57

dzango wrote:
Hektorović wrote:
Tako ste i vi nama, da dominirate, pa ste se zavalili u žešći pušing
Opet on upoređuje neuporedivo. Dobro ovo nisi uporedio sa afričkim plemenima koja se tuku toljagama. Pa jebote. Izgleda da nekima ne vredi crtati i objašnjavati.

Pa performans Ruske kopnene vojske je ovih dana tu negdje sa Afričkim zemljama.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/3/2022, 23:59

Hektorović wrote:
dzango wrote:
Hektorović wrote:
Tako ste i vi nama, da dominirate, pa ste se zavalili u žešći pušing
Opet on upoređuje neuporedivo. Dobro ovo nisi uporedio sa afričkim plemenima koja se tuku toljagama. Pa jebote. Izgleda da nekima ne vredi crtati i objašnjavati.

Pa performans Ruske kopnene vojske je ovih dana tu negdje sa Afričkim zemljama.
pirat lol! :^0 :D
RayMabus
RayMabus

Posts : 177132
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 1/3/2022, 23:59

vuksadinare wrote:kak blesavi rusi nece nauciti da ih ukri ne vole a sad gotovo citav svijet..zao mi.je tog naroda mislio sam da su pametniji od srba ali izgleda isti drek

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2343744&index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m
Ni zapadno nisu sveci, daleko od toga. Svi su se igrali šerifa i hvatali što više zemalja i vlasti oko sebe. Ni oni ne rade za kršćanski narod, a ni Hrvatska ne bi doživjela što doživljava da nije zapadnih uredbi, ali Putin nije smio napasti Ukrajinu.


Last edited by mortal on 2/3/2022, 00:03; edited 1 time in total

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23196
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by niels 1/3/2022, 23:59

Dakle, nikoga previše ne zanima ni što Hrvatska misli, iako Hrvatska sjedi i u Atlantskom vijeću i u Europskom vijeću.

Ali Hrvatska je mala zemlja, i njeno mišljenje vrijedi koliko je u skladu s politikom tijela u kojem sjedi, i međunarodnim pravom.

Mislim da i Orban igra prilično opasnu igru, Mađarska nije velika ni jaka, ako se Scholz munjevito prestrojio, onda nema potrebe da se Mađarska inati.

Izrael ima većinu stanovništva iz obitelji koje su došle iz Rusije, i Izrael je rijetka zemlja koju će Putin saslušati, pa mislim da je dogovor da im se tu dade manevarski prostor.
niels
niels

Male
Posts : 4795
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 1/3/2022, 23:59

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 1/3/2022, 23:59

Ringo10 wrote:Zar su Hrvati glupi?
Hrvati su politicki imbecili


Pa veciina na ovom forumu je zapjenjena,neko ne izlijechivo bjesnilo,nikako da sjednu i poprichaju sami sa sobom pa otuda valjda ona Krlezina o guskama i magli.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5060
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 2/3/2022, 00:01

michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:https://twitter.com/KaitoReport/status/1498707738754433025

dica bogte
da, djeca
pa ti sad zamisli da ih netko kida oružjem ili pali molotovljevim koktelima, a to je sve Putin izazvao... svoje probleme je morao rješavati na drugi način


Last edited by mortal on 2/3/2022, 00:01; edited 1 time in total

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23196
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dzango 2/3/2022, 00:01

Hektorović wrote:
dzango wrote:
Hektorović wrote:
Tako ste i vi nama, da dominirate, pa ste se zavalili u žešći pušing
Opet on upoređuje neuporedivo. Dobro ovo nisi uporedio sa afričkim plemenima koja se tuku toljagama. Pa jebote. Izgleda da nekima ne vredi crtati i objašnjavati.

Pa performans Ruske kopnene vojske je ovih dana tu negdje sa Afričkim zemljama.
A da. Rekli vam na CNN-u (ili nekom drugom mediju iste ili slične korporacije) ili ste videli na jebenom Tviteru. Ja ni vesti N1 koja je 100% protiv Vučića ne uzimam zdravo za gotovo već ih filtriram kroz vlastitu pamet i vidim hiljadu nijansi a ne ratnu propagandu koja ima samo jedan cilj.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 2/3/2022, 00:03

michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:https://twitter.com/KaitoReport/status/1498707738754433025

dica bogte


Jesi ti razmishljao u Oluji o srpskoj djecii

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5060
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum