ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 1/3/2022, 22:20


Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/3/2022, 22:24

Čelnik separatista sa sjedištem u Donjecku Denis Pušilin kaže da njegovi borci pokušavaju opkoliti grad, iako su te trupe najvjerojatnije dio većeg ruskog napredovanja. Bitka ovdje bjesni jer se grad nalazi na ključnoj strateškoj poziciji na Azovskom moru, dijeleći ruske snage na poluotoku Krimu i separatističke trupe koje podržava Moskva u istočnoj Ukrajini. Rusija već danima pokušava izvesti amfibijsko iskrcavanje trupa u regiji s različitim stupnjevima uspjeha, izvještava BBC
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 2022_Russian_invasion_of_Ukraine-e1646149790452-848x478

Ako ruska vojska uspije zauzeti Mariupolj onda može uspostaviti kopneni most između svojih snaga na jugoistoku Ukrajine i Krima. No, što je još važnije, grad je i velika luka te je jako bitan za ukrajinsku ekonomiju. U normalnim vremenima ovdašnji brodovi izvoze žitarice diljem svijeta, ali ako bi luka bila osvojena, to bi  omogućio Rusiji bolju logistiku. Naime, internetom kruže snimke ruskih tenkova i oklopnih vozila koji su ostali na cesti bez goriva. Mariupolj je, prema zadnje objavljenim mapama iz zapadnih medija, okružen ruskom vojskom s obje strane.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/3/2022, 22:30

PRIJE 11 MINUTA
PENTAGON: PAD MORALA I SPOR NAPREDAK MUČE RUSKU VOJSKU
Američki obrambeni dužnosnici kažu da se ruska operacija odvija puno sporije nego što je planirano i da se sada suočava s nedostatkom opskrbe.
Pentagon je priopćio da ruske snage još nisu preuzele kontrolu nad ukrajinskim nebom nakon šest dana, niti su zauzele ključne ciljeve kao što su drugi grad u zemlji, Harkov ili južna luka Mariupolj.
"U mnogim slučajevima, ono što vidimo su konvoji koji su doslovno ostali bez goriva", rekao je jedan dužnosnik, a prenosi agencija AFP. "Sada im počinje ponestajati hrane za svoje trupe."
Dužnosnik je također rekao da postoje znakovi moralnih problema u ruskim snagama, koje koriste veliki broj vojnika ročnika.
“Očito nisu svi bili u potpunosti obučeni i pripremljeni, ili čak svjesni da će biti poslani u borbenu operaciju.


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 2022_Russian_invasion_of_Ukraine-e1646149790452-848x478
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kic 1/3/2022, 22:31


djecu salje ginuti, koji bolesnik taj Putin
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor 1/3/2022, 22:33

Eroo wrote:Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Screenshot-1798

Pa jel vi ovo vidite? 
Svaki od njih je kao da je moj rođeni...
Ovo ne možeš gledati bez snažnih emocija, koje se miješaju...ljutnja i slijedi usmiljenje i tako u krug...
Moj stariji unuk bi obojicu najednom  nosio ispod ruku kao dvije  štruce kruha, a i on je još uvijek dijete...
ne, ja to ne mogu vjerovati :(

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/3/2022, 22:34

ZEMLJE EU zabranile su ruskim avionima slijetanje u europskim zračnim lukama, a onda je istu mjeru donijela i Rusija. Time su sve zračne linije između EU i Rusije prekinute.
Europski avioni ne voze niti iznad Bjelorusije, a zbog ratnog stanja već danima nema letova iznad Ukrajine.
Jedna od posljednjih veza Europe i Rusije je Srbija. Air Serbia tako je i povećala broj povratnih linija prema Moskvi.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 399914fc-479d-48c1-9fff-4d666ea2b288
Ovo je screenshot Flight Radara večeras u 22 sata.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 3281fa06-8815-4937-bc4a-9e1812aa38ed
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/3/2022, 22:37

kic wrote:
djecu salje ginuti, koji bolesnik taj Putin
Kad budeš u mirnodopskim vremenima u šali opet izgovarao onu frazu : U ratu i ljubavi sve je dopušteno....ONDA SE SITI TOGA ŠTA SI SAD NAPISAO.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Igor%2BBraca%2BDamnjanovi%25C4%2587%2BDIB%2B-%2B8.2.2016.%2B-%2B%25281%2529
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 1/3/2022, 22:40

Juzni front u Ukrajini se raspao.
Jebi ga, stvarno trebaju pregovorima nesto napraviti dok jos mogu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 1/3/2022, 22:43

vili40 wrote:mene doista interesira kako ovdje na toj temi gotovo pola njih navija za ruse,opravdava agresiju i zločine tih primitivaca čečena,ubijanje djece i prizivaju sveobuhvatno silovanje.A većina njih su pobjegli iz takvih primitivnih pripizdina trbuhom za kruhom i sad kad im je trbuh pun pljuju i prijete po tima koji su im omogučili da rade da ne budu goli i bosi i da ne postanu ljudožderi iako im je to izgleda u krvi.Onaj mentalnoporemečeni sa teniskim laktom i platfusom na mozgu i sa đokovićevim avatarom brlja po floridi i jebe zapadu sve po spisku,pa mater ti jebem primitivnu pa što radiš tamo?Evo prihvatit će te sigurno putko pa igraj tenis sa čečenima jabali te oni su ipak tvoji.



Ovako , mislio sam ti precutati odgovor jer znam da neces shvatiti kao i mnogi drugi ovdje o chemu ja to sve ove godine trkeljam.Kao prvo shvatio sam da jedino ako se sluzim vasim nachinom razmishljanja mogu se nekako sa svojim mislima ushunjati do vashih kokoshijih ganglija u nadii da postoji u tome malenom vashem mozgu makar zrno razuma. No to nosi sa sobom i opasnost da postanem slichan vama (jer tko se valja sa svinjama u blatu ne giine mu da nakon izvjesnog vremena postane sviinja) te sam i takvu mogucnost ukalkulirao u svoje prezentiranje na ovom forumu.Svaki normalan chovjek na ovome svijetu osudjuje rat,ubijanja,silovanja i rushenja bez obzira koja to strana radi koje svaki rat donosi sa sobom te sam ja znajuci to i otishao iz Hrvatske prije nego je rat i pocheo jer nisam zelio uchestvovati u tome.Svaki normalan poliitichar bi trebao pregovaratii sa svojim neprijateljem ako treba i 100 godina samo da ne dodje do rata.Poznavajuci zapadni mentalitet od prije znao sam a i dokazali su svojim prijashnjim postupcima da oni ne odustaju od svojih globalistichkih ciljeva.Mozda su ti ciljevi humanog karaktera ali sam ja protiv njih svim svojim bicem jer znam shto to nosi sa sobom.Vi kao vukojebina to osjecate sada na svojoj kozi i unatoch shto se ne slazete sa masu stvarii koje vam gazde naredjuju vi ih morate provoditi.Ja nikada ne bi otishao iz Hrvatske da nije bilo tih koji ''donose slobodu''jer ja sam uvijek bio i ostao za sada slobodan chovjek a to nema cijenu.Ja se ne prodajem za koricuu kruha i mrvice koje ce mi netko baciti na pod kao vi zato imam pravo da ovim ''mojima'' jebem mater uzduz i poprijeko jer mojim parama ''donose drugim narodiima slobodu'' iako ih ti narodi nisu trazili nishta niti su mene neshto pitali kao nii milione ostalih amera koji ni nemaju pojma shta njihovi politichari rade u njihovo ime.Puno govorish o sebi kada kazesh kako jedem njihov kruh iako sam ga ja sam zaradio i josh platio porez sa kojim oni bahato raspolazu praveci ratove po svijetu u kojima ginu oni koji se nikada nisu vidjeli niti se znaju a samim time nemaju razloga ni da se mrze.Meni je zao svakoga chovjeka koji pogine u bilo kom ratu pa i u ovome ratu.Sto ja mogu napraviiti?Mogu dati svoj glas nekome koga smatram normalnim a to ne znachi da ce taj ispuniti moja ochekivanja.Dakle ja ovdje ne uzivam u tome o chemu mi inputirash nego se boriim protiv primitiivnog razmishljanja odredjenih forumskih gnjida koji imaju dvostruke arshine kada su u pitanju etika ,moral i sva ostala civiilizacijska dostignuca ljudskoga roda. Milio puta se pokazalo da smo svi mi modernih shvatanja kada su u pitanju drugi ali kada se neko sranje dotakne nas osobno postajemo zivi konzervatvci.Josh jednom,ja nisam kao vi i lakshe mi je razmishljati svojom glavom jer nisam ni Hrvat ni Srbin ni Boshnjak ali sam uvijek na strani istine i pravde. a sada ti jebem mater primitivnuu ako ovo nisi shvatio jer ni ti ni ja necemo moci nishta ispraviti a ni ostali koji pishu ovdje, uglavnom pishu najviishe o sebi a ja se ne mogu oteti dojmu da vash primitivni i sluganski mentalitet najviishe progovara iz vas i da bash vi uzivate u svemu tome shto pripisujesh meni.Moja isprika dvojici trojici takozvanih desnichara koji su me ugodno iznenadili i u kojima postoji josh neshto ono pozitivno ljudsko pa tipkaju objektiivno ne lazuci prvenstveno sebe pa samim time ni druge.Ubuduce chitaj moje upise i nikada ne izbacuj iz vida da sam ja anti-globalista od 1990 jer ovdje se ne radii o slobodi ili nechemu vrijednom ljudske paznje nego se radi o tome kako ce izginuti posljednji ukrajinac za interese takozvane ''duboke drzave''.Shta ti mislish da ste dobili slobodu ,kurac ste dobili u chmar i alku u nos, to ovdje znaju oni koji imaju mozga avi sa kokoshijim nikada necete shvatiti medjunarodna deshavanja nitii cete razuumjet shto se valja iza plota nego ce te biti sretni da vam gazda baci koju mrvu ispod stola za koju cete zdushno kevtatii na druge koji drugachije misle od vas.Dakle nishta osobno,osim gadjenja prematakvima koji se sluze metodama obichnih dzeparosha''dr' te lopova''.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 1/3/2022, 22:45

kic wrote:
djecu salje ginuti, koji bolesnik taj Putin

Koliko ti imas godina?
Pa bog te jebo to ne pushi ni petogodishnjak.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/3/2022, 22:46

Ne znam zašto su ta djece tu. Velika je vojna operacija pa fali ljudi. Neka od te djece su ročnici 18+, neka su pokupljena s ulice ali imaju 16+ no im i mlađe od 16.

Ne vidim im na licima da su ubojice il da su za to trenirani pa vjerovatno su pokupili sve šta su mogli i našli za ovako veliku operaciju jer im treba nosača stvari, stražara itd itd itd.

Po očima i izrazima lica nisu ubojice niti su trenirani za to nego pomagači i dičji um je lakše isprat i naređivat a posebno kad su gladni pa im tako lakše izdaju naredbe uključujući one i za pljačkom, ubijanjem itd tj ako ih oće za to koristit i pretvoriti u vojnike ubojice.

Ovo zadnje je problem jer to znači da misle ratovat dugo godina i da su im vojni planovi ( čitaj osvajanja ) puno veća nego šta mi uopće mislimo.


Last edited by RayMabus on 1/3/2022, 22:48; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 1/3/2022, 22:48

To na slikama nisu nikakvi vojnici
Jebo te koliko ste tupi da ne kontate propagandni rat

-------

https://www.ex-iskon-pleme.com/viewtopic.php?t=50719
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum