ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 25/2/2022, 17:10

kaya wrote:
Dragovit wrote:
kaya wrote:Jadni ukrajinci, pa kako su samo onaj černobil gasili, i spasili europu s tim gašenjem i pokrivanjem. 
Stvarno bi tim rusima trebalo jebat majku

gasili su i rusi i bjelorusi i ukrajinci. rudari neki najebali gusto. i tad su svi bili ''sovjeti''. 
Bili su svi sovjeti kao i mi jugoslaveni. Al malo sutra

pa za razliku od nas oni jesu. 
kad se sssr raspao slavili jedino estonci, litvanci i latvijci.
ovi ostali bili u kurcu i dezorijentirani. što smo, tko smo, gdje smo. 
kaos ranih devedesetih.

Joža

Posts : 2601
2022-02-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 25/2/2022, 17:11

Njemačka je i nakon toga ostala pri svom kursu prema Moskvi, koji datira još iz vremena politike popuštanja: razgovarati gdje god je to moguće, i poslovno. Plinovod Sjeverni tok 2 u Baltičkom moru godinama je predmet žestokih kritika, ne samo u SAD-u nego i u Europi. Ipak, njemačka se politika držala toga, unatoč upozorenju da se ne čini ovisnom o ruskom plinu.
Kancelarka Angela Merkel dugo je odbacivala svaku kritiku na račun toga istaknuvši da je riječ o "čisto privatnoj poslovnoj stvari". Ovo je formulacija koju je u prosincu usvojio i njezin nasljednik Olaf Scholz. Prije toga, 2013. godine, akcije prisluškivanja američke tajne službe NSA bile su – s pravom – tjednima dominantna tema u Njemačkoj. Čak je i mobitel Angele Merkel bio prisluškivan. Moskovski hibridni rat, dezinformacije i politička ubojstva od strane ruskih obavještajnih službi na Zapadu nisu ni približno toliko razljutili Nijemce.
Putinov rat
Vjerojatno je to mješavina koristi i ravnodušnosti: s Rusijom se je bolje ne svađati – preblizu je našem pragu. Sve se to mora promijeniti i to će se na strašan način i dogoditi. Čini se da je njemačka vlada to barem shvatila. Sjeverni tok 2 zasad ne ide u pogon, kancelar Scholz događaje naziva onim što jesu: "Putinov rat". I govori o strašnom danu za Ukrajinu. Za cijelu Europu. Jer to nije događaj koji je dalek, već utječe i na nas do srži.
Ostaje se pri tome činjenica da Njemačka ima dug prema toj zemlji s obzirom na brojne milijune ruskih vojnika i civila koji su poginuli u Drugom svjetskom ratu. Točnije: prema ruskom narodu. Ali ne i prema njegovom vladaru, kojeg je napustio zdrav razum i koji očito ima na umu potpuno novi poredak u Europi, kojim dominira Rusija. Zapad sada mora zajedno stati protiv agresora. Jer Vladimir Putin nije ništa drugo nego agresor.
-
https://www.dw.com/hr/komentar-nijemci-i-rusi-kraj-ambivalentnosti/a-60910938
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 25/2/2022, 17:12

Šandor Winnetou wrote:
Dragovit wrote:
Šandor Winnetou wrote:Dragec više sreće sljedeći put, kaži papa ovom novom nicku

je li? što'š me banirati? sad si admin. ajde.
Ne, taman posla, samo si provaljen kao i obično :)

jesam? koji sam? prosvijetli barem mene u mojoj tami.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2601
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 25/2/2022, 17:12

gledam vijesti..zoki kaze ako balticke drzave budu ugrozene poslat ce hv tamo jer su ove clanice nato-a..porukom 'tu smo'..sto sad?..sumnjam da putler nema na nisanu i ove jer i one itekako ugrozavaju rusiju ako ameri tamo rakete postave ili vec jesu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by n_razbojnik 25/2/2022, 17:13

ebenica wrote:
n_razbojnik wrote:A to su i četalji radili, Brod pamti kako su ga oslobađali granatama od djece i ljudi onih nekoliko mjeseci intezivnog oslobadanja od naciustaša...jbg sto rade po cesti i van sklonista dok selektivno pada stotine geanata po gradu, dobro da nisu snimali ajfonom
tisuće tona granata je palo na ukrajinske gradove i sve na civilne ciljeve. stoje ljudi po prozorima preplašeni, snimaju.
di vadite te gluposti? čemu te usporedbe? jel isto?
A s čime da usporedim nego sa vlastitim dozivljajem, da pričam o Americkom spaljivanju Iraka, sigurno su i tamo vrtici letjeli u zrak, jebat i njima mater umobolesnu, jel bi onda vrijedila usporedba? I isto je, gada se neselektivno i barbarski

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Noor and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 25/2/2022, 17:14

EUROPSKA unija će zamrznuti bankovne račune ruskog predsjednika Vladimira Putina i ministra vanjskih poslova Sergeja Lavrova, izjavio je austrijski ministar vanjskih poslova Alexander Schallenberg.
-
Gotov je. Proglašen je agresorom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 25/2/2022, 17:15

Rusija je suspendovana iz Vijeća Evrope, izjavio je italijanski ministar vanjskih poslova Luigi Di Maio.
-
IZBACUJU IH. PROGLAŠENI SU AGRESOROM NA EUROPU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by n_razbojnik 25/2/2022, 17:16

RayMabus wrote:[size=44]EUROPSKA unija će zamrznuti bankovne račune ruskog predsjednika Vladimira Putina i ministra vanjskih poslova Sergeja Lavrova, izjavio je austrijski ministar vanjskih poslova Alexander Schallenberg.[/size]
[size=44]-[/size]
[size=44]Gotov je. Proglašen je agresorom.[/size]
E gotovo sad, propade mu štednja u Sparkasse zivotno u Wieneru...komedija ova EU

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

darth_vader and Joža like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by T. 25/2/2022, 17:16

kic wrote:
ebenica wrote:
kic wrote:
je, malo previše navijanja već-
i za koji su usrani kurac ti banirao alfu? ne piše niš kaj ne piše i tre samo s druge strane...
ak se već držiš nekog reda onaj baniraj i tog umobolnog debila.

gdje je tre napisao npr: treba.azov uvesti reda u ruske zene
Pizdarije...
Koga je uvrijedio?
Ima li na forumu ukrajinaca?
Šta je slijedeće, blokada računa u banci ako se netko ne zgraža nad  rusima i putinom te ne izrazi bezrezervnu podršku slobodarskom narodu ukrajine?
Koji vam je bog svima?
T.
T.

Posts : 17206
2014-04-14

Age : 83

n_razbojnik, newuser and Joža like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 25/2/2022, 17:17

T. wrote:
kic wrote:
ebenica wrote:
i za koji su usrani kurac ti banirao alfu? ne piše niš kaj ne piše i tre samo s druge strane...
ak se već držiš nekog reda onaj baniraj i tog umobolnog debila.

gdje je tre napisao npr: treba.azov uvesti reda u ruske zene
Pizdarije...
Koga je uvrijedio?
Ima li na forumu ukrajinaca?
Šta je slijedeće, blokada računa u banci ako se netko ne zgraža nad  rusima i putinom te ne izrazi bezrezervnu podršku slobodarskom narodu ukrajine?
Koji vam je bog svima?
Daj toten stani malo na loptu, ono je gadljivo do bola

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19667
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by n_razbojnik 25/2/2022, 17:19

T. wrote:
kic wrote:
ebenica wrote:
i za koji su usrani kurac ti banirao alfu? ne piše niš kaj ne piše i tre samo s druge strane...
ak se već držiš nekog reda onaj baniraj i tog umobolnog debila.

gdje je tre napisao npr: treba.azov uvesti reda u ruske zene
Pizdarije...
Koga je uvrijedio?
Ima li na forumu ukrajinaca?
Šta je slijedeće, blokada računa u banci ako se netko ne zgraža nad  rusima i putinom te ne izrazi bezrezervnu podršku slobodarskom narodu ukrajine?
Koji vam je bog svima?
Jel 10 dolara galon u USA za ovakav freedom...vidis li Bidene sto nam rade

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/2/2022, 17:19

n_razbojnik wrote:
ebenica wrote:
n_razbojnik wrote:A to su i četalji radili, Brod pamti kako su ga oslobađali granatama od djece i ljudi onih nekoliko mjeseci intezivnog oslobadanja od naciustaša...jbg sto rade po cesti i van sklonista dok selektivno pada stotine geanata po gradu, dobro da nisu snimali ajfonom
tisuće tona granata je palo na ukrajinske gradove i sve na civilne ciljeve. stoje ljudi po prozorima preplašeni, snimaju.
di vadite te gluposti? čemu te usporedbe? jel isto?
Sad ce on samnom kao sa debilom pricat, kakve tone , pa mrtvih bi na tisuce bilo, i ne onda definitivno nitko nebi stajao na prozoru niti icem sto nalikuje na prozor. Ali sad ćeš ti srat kako netko snima kao i u svim sukobima modernog doba...ali taj koji te oslobađa gađa ciljeve oko vrtića je malo zajebano, mislim to ce sigurno naciustase iz kijeva natjerati da dvaput razmisle
al od kud tebi dojam da ih oslobađaju od nečega? pokazuju zapadu di mu je mjesto i da mu nije mjesto u njihovom dvorištu.
ukrajinci su jebeno retardirani, ne narod, narod je k'o i svuda jadan, najeb'o bezze, njihovi političari su k'o i naši, prodali su se za šaku dolara, bazen i limuzinu, jebeš ruse mi ćemo vas štitit, napravit ćemo tu koju bazu, sad ste naši...k'o da kina ide radit vojnu bazu u kanadi jebote, pa amerika bi sravnila kanadu drugi dan sa zemljom. o čemu mi točno pričamo? ovo je ruska reakcija, nisu rusi iz čista mira, jednog ponedjeljka nakon jebanja reklai: kaj bi mogli sad? aimo napast ukrajinu. usporedbe sa domovinskim ratom? dokle to ide jebote?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 25/2/2022, 17:21

Evropska unija će sankcionisati ruskog predsednika Vladimira Putina i ministra spoljnih poslova Sergeja Lavrova, izjavila je danas ministarka spoljnih poslova Nemačke Analena Berbok.
- Stavili smo na listu predsednika Rusije gospodina Putina i ministra spoljnih poslova Sergeja Lavrova", rekla je Berbok novinarima dok je išla na sastanak ministara spoljnih poslova EU u Briselu - preneo je CNN.
Ona je dodala da su njih dvojica odgovorni zbog toga što nedužni ljudi ginu u Ukrajini i odgovorni su, prema njenim rečima, jer se krši međunarodni sistem, a EU to ne prihvata.
U četvrtak je EU objavila set sankcija protiv Rusije.
--
:tu :tu :tu :tu :tu
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 3500
Mali Putin plaće, popiskio gaće.  :dramaq
Liliputin. lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 25/2/2022, 17:22

Šandor Winnetou wrote:
T. wrote:
kic wrote:

gdje je tre napisao npr: treba.azov uvesti reda u ruske zene
Pizdarije...
Koga je uvrijedio?
Ima li na forumu ukrajinaca?
Šta je slijedeće, blokada računa u banci ako se netko ne zgraža nad  rusima i putinom te ne izrazi bezrezervnu podršku slobodarskom narodu ukrajine?
Koji vam je bog svima?
Daj toten stani malo na loptu, ono je gadljivo do bola

gadljivo je bilo sve što je dovelo do svega ovoga. ali se onda niste zgražali. 
bolio vas kurac. licemjeri. sad se zgražate k'o pura glisti.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2601
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by T. 25/2/2022, 17:22

Šandor Winnetou wrote:
T. wrote:
kic wrote:

gdje je tre napisao npr: treba.azov uvesti reda u ruske zene
Pizdarije...
Koga je uvrijedio?
Ima li na forumu ukrajinaca?
Šta je slijedeće, blokada računa u banci ako se netko ne zgraža nad  rusima i putinom te ne izrazi bezrezervnu podršku slobodarskom narodu ukrajine?
Koji vam je bog svima?
Daj toten stani malo na loptu, ono je gadljivo do bola
Sabran sam i smiren, uvijek sam takav...
Lik je takav kakav jest i što sada, oćemo banirat pola foruma jer nam se ne sviđa šta tko piše??
Ali to što je napisao jednostavno nije za ban po nikakvim pravilima...
T.
T.

Posts : 17206
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 25/2/2022, 17:23

T. wrote:
kic wrote:
ebenica wrote:
i za koji su usrani kurac ti banirao alfu? ne piše niš kaj ne piše i tre samo s druge strane...
ak se već držiš nekog reda onaj baniraj i tog umobolnog debila.

gdje je tre napisao npr: treba.azov uvesti reda u ruske zene
Pizdarije...
Koga je uvrijedio?
Ima li na forumu ukrajinaca?
Šta je slijedeće, blokada računa u banci ako se netko ne zgraža nad  rusima i putinom te ne izrazi bezrezervnu podršku slobodarskom narodu ukrajine?
Koji vam je bog svima?
...to se zove borba za ruske goste..nek svi crknu ko sprijeci dolazak u apsrtman..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 25/2/2022, 17:24

T. wrote:
Šandor Winnetou wrote:
T. wrote:
Pizdarije...
Koga je uvrijedio?
Ima li na forumu ukrajinaca?
Šta je slijedeće, blokada računa u banci ako se netko ne zgraža nad  rusima i putinom te ne izrazi bezrezervnu podršku slobodarskom narodu ukrajine?
Koji vam je bog svima?
Daj toten stani malo na loptu, ono je gadljivo do bola
Sabran sam i smiren, uvijek sam takav...
Lik je takav kakav jest i što sada, oćemo banirat pola foruma jer nam se ne sviđa šta tko piše??
Ali to što je napisao jednostavno nije za ban po nikakvim pravilima...
...koji je kurac tebi?..bankrotirao si..izdajes vlastite ideale..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by n_razbojnik 25/2/2022, 17:25

ebenica wrote:
n_razbojnik wrote:
ebenica wrote:
tisuće tona granata je palo na ukrajinske gradove i sve na civilne ciljeve. stoje ljudi po prozorima preplašeni, snimaju.
di vadite te gluposti? čemu te usporedbe? jel isto?
Sad ce on samnom kao sa debilom pricat, kakve tone , pa mrtvih bi na tisuce bilo, i ne onda definitivno nitko nebi stajao na prozoru niti icem sto nalikuje na prozor. Ali sad ćeš ti srat kako netko snima kao i u svim sukobima modernog doba...ali taj koji te oslobađa gađa ciljeve oko vrtića je malo zajebano, mislim to ce sigurno naciustase iz kijeva natjerati da dvaput razmisle
al od kud tebi dojam da ih oslobađaju od nečega? pokazuju zapadu di mu je mjesto i da mu nije mjesto u njihovom dvorištu.
ukrajinci su jebeno retardirani, ne narod, narod je k'o i svuda jadan, najeb'o bezze, njihovi političari su k'o i naši, prodali su se za šaku dolara, bazen i limuzinu, jebeš ruse mi ćemo vas štitit, napravit ćemo tu koju bazu, sad ste naši...k'o da kina ide radit vojnu bazu u kanadi jebote, pa amerika bi sravnila kanadu drugi dan sa zemljom. o čemu mi točno pričamo? ovo je ruska reakcija, nisu rusi iz čista mira, jednog ponedjeljka nakon jebanja reklai: kaj bi mogli sad? aimo napast ukrajinu. usporedbe sa domovinskim ratom? dokle to ide jebote?
Pa dojam je odgovor na forumsku rusofiliju, naciste iz Kijeva i neocrvenu armiju koja oslobađa Ruse i sve slobodno misleće ljude od tog režima, i to tako da malo rokne stambene objekte vrtiće i ostale civilne ciljeve dok laže o sigurnosti civila...meni je to poznato iz nekog drugog rata, tebi mozda nije...zapadne picketine su suodgovorne naravno i o tome mozemo kao uzroku sveg sranja ali trenutno je kako je, otvorena agresija bez obzira na civilne zrtve, siljenje kurca na mnogo slabijeg protivnika

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

darth_vader and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 25/2/2022, 17:26

T. wrote:
Šandor Winnetou wrote:
T. wrote:
Pizdarije...
Koga je uvrijedio?
Ima li na forumu ukrajinaca?
Šta je slijedeće, blokada računa u banci ako se netko ne zgraža nad  rusima i putinom te ne izrazi bezrezervnu podršku slobodarskom narodu ukrajine?
Koji vam je bog svima?
Daj toten stani malo na loptu, ono je gadljivo do bola
Sabran sam i smiren, uvijek sam takav...
Lik je takav kakav jest i što sada, oćemo banirat pola foruma jer nam se ne sviđa šta tko piše??
Ali to što je napisao jednostavno nije za ban po nikakvim pravilima...
@AlfaOmega wrote:U pravu je ebenica. Ukrajinke su neodgovorne majke. Čečeni će tu uvesti reda.
-


Meni je. Ima i ja sestru koja ima dvoje djece.


Može bit sretan šta je dobio ban od jednog dana tj nije trajni. Da mi ovo izjavi uživo prebija bi ga ko vola u kupusu.


A i ti se možeš pokupit s foruma ako ti je ovo ok.


KUPI PRNJE I NESTANI ODAVDE AKO TI JE OVO OK.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 25/2/2022, 17:28

n_razbojnik wrote:
RayMabus wrote:[size=44]EUROPSKA unija će zamrznuti bankovne račune ruskog predsjednika Vladimira Putina i ministra vanjskih poslova Sergeja Lavrova, izjavio je austrijski ministar vanjskih poslova Alexander Schallenberg.[/size]
[size=44]-[/size]
[size=44]Gotov je. Proglašen je agresorom.[/size]
E gotovo sad, propade mu štednja u Sparkasse zivotno u Wieneru...komedija ova EU


dajem onu stvar na panj ako se već ispod stola ne dogovaraju o postupnoj skrivenoj normalizaciji odnosa s rusijom. 
platna bilanca je preča od bilo čega.
jedino ako je putin prelomio i odlučio krenuti i na nato. 
ili nato prelomi pa krene na njega.
onda odosmo u kurac i vi i mi i oni i svi skupa.
sadit ću krumpire u tegli umjesto cvijeća.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2601
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by n_razbojnik 25/2/2022, 17:28

RayMabus wrote:
T. wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Daj toten stani malo na loptu, ono je gadljivo do bola
Sabran sam i smiren, uvijek sam takav...
Lik je takav kakav jest i što sada, oćemo banirat pola foruma jer nam se ne sviđa šta tko piše??
Ali to što je napisao jednostavno nije za ban po nikakvim pravilima...
@AlfaOmega wrote:[size=40]U pravu je ebenica. Ukrajinke su neodgovorne majke. Čečeni će tu uvesti reda.[/size]
[size=40]-[/size]


[size=40]Meni je. Ima i ja sestru koja ima dvoje djece.[/size]


[size=40]Može bit sretan šta je dobio ban od jednog dana tj nije trajni. Da mi ovo izjavi uživo prebija bi ga ko vola u kupusu.[/size]


[size=40]A i ti se možeš pokupit s foruma ako ti je ovo ok.[/size]


[size=40]KUPI PRNJE I NESTANI ODAVDE AKO TI JE OVO OK.[/size]
a ti si sad osjetljiv na majke a svoju si izbacio iz kuce navodno...btj lude kuce

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum