ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 25/2/2022, 00:25

Dragovit wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Rusi su primitivci.

Moram priznat da su mi jako pali u očima nakon ove danas invazije u Ukrajini. Sad ih vidim kao teške primitivce a očito to i jesu. Samo se primitivac ovako ponaša ko oni danas.
takvi ih i podrzavaju

ja bih radije bio primitivan nego s američkim kurcem u guzici kao ti. je l' pošteno? mislim da jest.
mada smo u istoj kaši jer dijelimo životni prostor - ovu koloniju. realno đaba krečimo.
ja sam barem svjestan toga.
...gle tvoj problem je sto sve gledas kroz prizmu hrvata u bh-a..tvoje porijeklo je od tamo razumijem..kao i porijeklo moje zene..ne znam iz kog si djela..moja iz posavine...ona kaze..mene je tudjman dva puta izdao '92 i '95 daytonom..sto mislis da li je u pravu ili ne?..tako i ti imas pravo kao i svaki drugi da se osjeca izdanim..ali ti ne daje za pravo da podrzavas agresiju ako se i sam smatras zrtvom agresije..

vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 25/2/2022, 00:26

Previše je ovo barbarizma a neopravdano. 

Drago mi je da ćemo sad Putina i ekipu izbaciti iz Europe ekonomski.

VARAJU SE ONI KOJI MISLE DA SE BEZ NJEGOVOG PLINA I NAFTE I DRUGIH STVARI NE MOŽE.

Rusija će sad bit izolirana ko najveća guba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 25/2/2022, 00:26

Sta se dogadja na frontu...zna li neko
Ali bez glasina i gluposti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 25/2/2022, 00:27

Sve ce se ovo zaboraviti nakon dva mjeseca nakon zavrsena
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 25/2/2022, 00:27

Ringo10 wrote:Sta se dogadja na frontu...zna li neko
Ali bez glasina i gluposti.
pa sto ti nemas tv,internet..di zivis u australskom bushu :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by jokerman 25/2/2022, 00:28

Ringo10 wrote:Sve ce se ovo zaboraviti nakon dva mjeseca nakon zavrsena

ja vec sad polako zaboravljam,,

_________________
This world is mere change, and this life, opinion.
jokerman
jokerman

Posts : 628
2015-08-02


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 25/2/2022, 00:28

jokerman wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Slovoslagar wrote:
I bez izravnog konflikta s NATO zemljama sasvim je moguće da će se u širokom spektru djelovati protiv unutarnjeg neprijatelja.
Problem je u tome što unutarnji neprijatelji vrlo lako mogu postati svi za koga vlast iz pobuda očuvanja vlasti kaže da je unutarnji neprijatelj.

Glasovi razuma često među prvima postanu unutarnji neprijatelji, nerijetko podvrgnuti tim famoznim "drugačijim pristupima" koje vi ovdje priželjkujete.
A vidjeli smo na primjeru covida koliko je lako ušutkati i marginalizirati dobronamjerne i pametne ljude, vidjeli smo da je još i lakše zaluditi i strahom izdeformirati duh i intelekt do jučer normalnih ljudi.

Ovo je situacija za hladnu glavu, a toga vidim manjka, inače ne biste navijali u korist tiranije istih onih koji su kroz stotinu malih koraka ovome obilato doprinijeli, i to sa ne pretjerano neizvjesnim dugoročnim ishodom. Putin je ovdje usrao motku do daske, ovo je jednostavno užasno, ali nemojmo se pretvarati da nismo znali da geostrateško gurkanje "ad infinitum" neće i ne može proći. Nemojmo se pretvarati da nismo znali da se mir i političku stabilnost svijeta i Europe moglo obostrano korisnim kompromisom osigurati bez ikakvih problema i konflikata, da se htjelo. Ali nije se htjelo ...

Osim toga, zapanjujuća mi je vaša fiksacija na srbofiliju u krizi od globalnog značaja, koja sa srbima i srbofilijom nema blage veze. Kakvi kurčevi srbi...
Nije ovdje u pitanju glas razuma nego otvoreno onaniranje na patnje i jad jednog naroda, biti simpatizer ili zluradi kreten koji svršava na napredovanje agresorske vojske istovremeno naziovajući cijeli narod ukrofašistima su dvije različite stvari a ako dođe do konflikta takvi će bez daljnjeg najebati bilo da ih domaći sataru ili strana sila koja će procjeniti da si izdao svoje a kako tek nećeš tuđe i skratiti ih za glavu.

A ostalo si sve zbrčkao i povezao 4-5 tema. 

Ja ću opet ponoviti, molimo se svi Bogu da ruski oligarsi smjene ovu budaletinu i sprječe the end jer će  ovaj psihoipat opijen vlastitim uspjesima nastaviti dalje u svojim sumanutim pohodima. On više nije partner u komunikaciji i sa njim se više ne smije pregovarati jer je lažljivi kurvin sin.
a da, apeliranje na humanost ruskih oligarha,,

toplo se nadam da kockanje nije osnovni izvor tvojih prihoda
A trebalo bi žaliti psihopatu bkoji stoji iza ovog sranja i potencijalnog sukoba većih razmjera?
Čestitke majestore :tu

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 25/2/2022, 00:28

https://twitter.com/i/status/1496987922888859648

gdje nestadoše... da nisu u šumi... u šumi su

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 25/2/2022, 00:29

Imam ja sve ali samo slusam propagandna sranja.
Sta se dogadja na bojistu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mutava baštarda 25/2/2022, 00:30

Šandor Winnetou wrote:
Slovoslagar wrote:
Šandor Winnetou wrote:
U slučaju konflikta rusije sa NATOm to je i neizbježno, svatko odabire svoju stranu pa nek ne bude kmečanja u tom trenu nego neka hrabro stanu na branik rusije kao što to ovdje rade već godinama
I bez izravnog konflikta s NATO zemljama sasvim je moguće da će se u širokom spektru djelovati protiv unutarnjeg neprijatelja.
Problem je u tome što unutarnji neprijatelji vrlo lako mogu postati svi za koga vlast iz pobuda očuvanja vlasti kaže da je unutarnji neprijatelj.

Glasovi razuma često među prvima postanu unutarnji neprijatelji, nerijetko podvrgnuti tim famoznim "drugačijim pristupima" koje vi ovdje priželjkujete.
A vidjeli smo na primjeru covida koliko je lako ušutkati i marginalizirati dobronamjerne i pametne ljude, vidjeli smo da je još i lakše zaluditi i strahom izdeformirati duh i intelekt do jučer normalnih ljudi.

Ovo je situacija za hladnu glavu, a toga vidim manjka, inače ne biste navijali u korist tiranije istih onih koji su kroz stotinu malih koraka ovome obilato doprinijeli, i to sa ne pretjerano neizvjesnim dugoročnim ishodom. Putin je ovdje usrao motku do daske, ovo je jednostavno užasno, ali nemojmo se pretvarati da nismo znali da geostrateško gurkanje "ad infinitum" neće i ne može proći. Nemojmo se pretvarati da nismo znali da se mir i političku stabilnost svijeta i Europe moglo obostrano korisnim kompromisom osigurati bez ikakvih problema i konflikata, da se htjelo. Ali nije se htjelo ...

Osim toga, zapanjujuća mi je vaša fiksacija na srbofiliju u krizi od globalnog značaja, koja sa srbima i srbofilijom nema blage veze. Kakvi kurčevi srbi...
Nije ovdje u pitanju glas razuma nego otvoreno onaniranje na patnje i jad jednog naroda, biti simpatizer ili zluradi kreten koji svršava na napredovanje agresorske vojske istovremeno naziovajući cijeli narod ukrofašistima su dvije različite stvari a ako dođe do konflikta takvi će bez daljnjeg najebati bilo da ih domaći sataru ili strana sila koja će procjeniti da si izdao svoje a kako tek nećeš tuđe i skratiti ih za glavu.

A ostalo si sve zbrčkao i povezao 4-5 tema. 

Ja ću opet ponoviti, molimo se svi Bogu da ruski oligarsi smjene ovu budaletinu i sprječe the end jer će  ovaj psihoipat opijen vlastitim uspjesima nastaviti dalje u svojim sumanutim pohodima. On više nije partner u komunikaciji i sa njim se više ne smije pregovarati jer je lažljivi kurvin sin.
Danas imaju malo teži dan građani zapadne Europe koji su se veselili kada su Gadafiju nabili štap u guzicu nešto nakon su mu francuski zrakoplovi bombardirali konvoj.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by jokerman 25/2/2022, 00:31

Šandor Winnetou wrote:
jokerman wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Nije ovdje u pitanju glas razuma nego otvoreno onaniranje na patnje i jad jednog naroda, biti simpatizer ili zluradi kreten koji svršava na napredovanje agresorske vojske istovremeno naziovajući cijeli narod ukrofašistima su dvije različite stvari a ako dođe do konflikta takvi će bez daljnjeg najebati bilo da ih domaći sataru ili strana sila koja će procjeniti da si izdao svoje a kako tek nećeš tuđe i skratiti ih za glavu.

A ostalo si sve zbrčkao i povezao 4-5 tema. 

Ja ću opet ponoviti, molimo se svi Bogu da ruski oligarsi smjene ovu budaletinu i sprječe the end jer će  ovaj psihoipat opijen vlastitim uspjesima nastaviti dalje u svojim sumanutim pohodima. On više nije partner u komunikaciji i sa njim se više ne smije pregovarati jer je lažljivi kurvin sin.
a da, apeliranje na humanost ruskih oligarha,,

toplo se nadam da kockanje nije osnovni izvor tvojih prihoda
A trebalo bi žaliti psihopatu bkoji stoji iza ovog sranja i potencijalnog sukoba većih razmjera?
Čestitke majestore :tu
nazalost ameicka vojno-industrijska hidra nema jednu glavu niti jedno lice,,
da bar


edit. meduza, hidra je mislim ipak jednoglava


Last edited by jokerman on 25/2/2022, 00:32; edited 1 time in total

_________________
This world is mere change, and this life, opinion.
jokerman
jokerman

Posts : 628
2015-08-02


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 25/2/2022, 00:31

Ima pun kurac videa zarobljenih rusa što govore da su slušali samo naredbe.
Inače Ukrainci su izgleda porazili ruski desant na zračnu luku to je bitna taktička pobjeda. Čak je i ukrajinska avijacije djelovala. Nisu se Ukrainci raspali, što je dobra vijest.

Naravno ovo je bio tek prvi Ruski val angažirano je u prvom danu 30-60 000 vojnika dakle idu još 3-4 vala.

Još najbolje su Ukrainci prošli dole u Donbasu tamo Rusi osim par sela gdje su imali gadnih gubitaka nisu ništa drugo uzeli.

Najbolje su Rusi prošli dole kod Krima bez otpora su uzeli par gradova veličine Koprivnice ali počeli su Ukrainci udarati. Ali bitno je da su ostvarili pobjedu kod zračne luke tamo je išla elita od ruske elite. Izginula ih je hrpa, dio se spasio bijegom. Ovi luđaci Ukrainci se još i brane za sada solidno. RH bi protiv ovakvog ruskog udara kapitulirala u 7sati. Ukrainci su za sada izgubili neki teritorij ali su nanjeli Rusima neke gadne gubitke i ostvarili taktičku pobjedu kod zračne luke što će im dati šansu da brane Kijev

Rusi imaju još tri četiri vala, a i Ukrainci dolaze sebi nakon prvih šokova

Postoji mogućnost da Rusi neće ostvariti brzu pobjedu a onda bude gadno

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21066
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 25/2/2022, 00:33

michaellcmacha wrote:https://twitter.com/i/status/1496987922888859648

gdje nestadoše... da nisu u šumi... u šumi su
Da se vrate metak im ne gine, naprijed je situacija slična, dakle šuma majka

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 25/2/2022, 00:33

Ringo10 wrote:Imam ja sve ali samo slusam propagandna sranja.
Sta se dogadja na bojistu
pa imas internet..mozes i na ruske portala ako znas baratat internetom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 25/2/2022, 00:36

Svi to portali samo pricaju propagandu... I zapadni i ruski
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 25/2/2022, 00:36

Najbolje bi bilo da se Ruski povuku i proglase pobjedu. Rusi imaju u planu kroz par dana maznuti Kijev, Harkiv, cijelu Donbas regiju, i spojiti Krim sa Rusijom te po mogućnosti izbiti na Dnjepar na više pravaca. Ukrainci za sada nisu se raspali što je dobro za Ukraince .. Osim na jugu gdje je bio totalni kaos tu Rusi su ostvarili sve zacrtano.. Tek sada dole dolaze sebi . Vidit ćemo kako će se braniti idućih dana

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21066
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Slovoslagar 25/2/2022, 00:36

jokerman wrote:nekad si mislim jel mozda nuklerani holokaust humano rjesenje za trenutacnu sitaciju u kojoj se naslo moderno covjecanostvo?
po mom misljenju sigurno bezbolnjje nego li sporo, bolno,klizenje u sumnutu distopiju prema kojoj hrlimo trenutno trenutno. Treba nam jedan dobar reset.
Pa, ja bih rekao da nije ... ono, nabacujem ideje, ali to mi je neki prvi dojam ... study

Ma mislim, ovo je jedna vrsta ahrimanskog nihilizma koji se uvukao u kolektivnu zapadnu svijest.
Evo i Jordan se malo očešao o to, traje svega nekoliko minuta: https://www.youtube.com/watch?v=GcA3rI19jYM
(nakon 3:00 je zanimljiviji dio)
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 25/2/2022, 00:36

Assade sve su to pizdarije...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by jokerman 25/2/2022, 00:37

Ringo10 wrote:Svi to portali samo pricaju propagandu... I zapadni i ruski
hehehhe

after all google is not your friend

_________________
This world is mere change, and this life, opinion.
jokerman
jokerman

Posts : 628
2015-08-02


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 25/2/2022, 00:37

...mislim da je ruse ujebala njihova vlastita propaganda uvjerivsi ih da su ruski vojnici besmrtni i da im metak i nitko nista ne moze..no kad padose prvi mrtvi shvatili su da to i nije bas tako pa se poceli predavati..cak i citava brigada...kad se sjetim lazanskog i njegovog pisanja kako rusu metak nista ne moze i nepobjediv je..sad se valjda u grobu okrece
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 25/2/2022, 00:38

Pricate ono sto vam se svidja a ne ono sto jeste


Last edited by Ringo10 on 25/2/2022, 00:38; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum