ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez

Go down

Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez Empty Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez

Post by RayMabus 2/2/2022, 06:57

by RayMabus Sat 21 Dec - 23:35

EU cici krep - Page 2 Nost_transparent_24px
The people of Dacia, England, Poland And of Bohemia will make a new league.

Rumunjska , Engleska , Poljska i Češka napravit će novi savez.


Ovu rečenicu možete naći na stranici 5 stavka 51


Inače danas su Amerikqnci udarili sankcije savezu Rusije i Njemačke ( čitaj EU )


http://balkans.aljazeera.net/vijesti/trump-potpisao-zakon-u-kojem-su-sankcije-za-sjeverni-tok-2


Hrvatska profitira od sukoba Poljaka i Nijemaca.

Primjetite da Mađari nisu u tom novom savezu.

-

https://www.ex-iskon-pleme.com/t38007p20-eu-cici-krep
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez Empty Re: Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez

Post by vuksadinare 2/2/2022, 07:06

tu i mi upadamo..stvara se srednjoeuropski savez koji je najprirodniji nama...ajd tu su i briti..mora biti jaci politicki igrac i nisu clanica eu..ko voli okuse egzotike moze na istok ko voli gay i raspasoj zivotni moze na zapad sretno im
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez Empty Re: Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez

Post by RayMabus 2/2/2022, 07:09

Mi smo malo južnije. No i dalje smo članica NATOa.

Ovo ti je malo sjevernije i ujedno koliko je savez protiv Rusije odnosno zajednička obrana od iste, toliko je i savez protiv Njemačke tj da spriječe njen prodor prema istoku i savez s Rusijom koje bi bilo pogubno za ove države i Veliku Britaniju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez Empty Re: Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez

Post by RayMabus 2/2/2022, 07:12

Nostradamus je inače vremenski putnik tj ovo su podaci iz budućnosti.

Njega ne triba uzet 100% međutim ja sam ga proučio dovoljno da znam ako on tamo nešto ponovi dva puta da je to sasvim sigurno događaj koji se dešava.

Ovo ti je samo uvod i jedan dio priče.

Ček da upadne novi imigrantski val i rat s muslimanima u zapadnoj Europi.

Bit će zabavno stoljeće u Europi. Šou je tek počeo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez Empty Re: Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez

Post by RayMabus 2/2/2022, 07:25

Prije 15 godina mi se desilo nešto šta je radikalno promjenilo moju životnu putanju.

Emanicipacija.

Kako znam šta je to zatražio sam odgovore na pitanje di točno ovaj svijet ide.

Imam podatke iz budućnosti iz najmanje tri izvora od kojih su dva vremenski putnici i njihovi podaci a nekima je izvor ni manje ni više nego Bog ( koliko god to čudno sad zvučalo ).

Ne znam jel ima osoba na ovoj planeti tko baš ovoliko zna o tome kako ide putanja događaja na ovoj paneti sve do 2070 godine kad dolaze svemirski brodovi susjednih planeta da kontaktiraju Zemlju. To su pozitivni vanzemaljci dakle galaktička konfederacija.

Bit će šou idućih 50 godina ovdje. Žešći šou.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez Empty Re: Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez

Post by RayMabus 2/2/2022, 07:45

Teško je izvuć podatke iz budućnosti jer ni Bog a ni vremenski putnici ne otkrivaju puno.

Postoji zabrana s njihove strane zašto je to tako jer ako bi vi znali kako će neka utakmica završiti ne bi je ni igrali a život je igra.

Bolje da mi ništa ne virujete. Tako van je lakše a kad se to desi ja samo stavim da je to već zapisano.

Vama je lakše nego meni. Blaženo neznanje. Vi ne znate ili ne virujete u to šta ja napišem a ja znam da su ti podaci TOČNI.

Meni ti podaci ipak trebaju jer radim i neke druge stvari ovdje pa mi to dođu kao radni podaci.

Ja imam širu igru pa mi ne smeta toliko to znanje o budučim događajima u kratkim crtama idući pola stoljeća ovdje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez Empty Re: Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez

Post by RayMabus 2/2/2022, 07:57

Zamislite sunčev sustav. Sad proširite polje na npr 150 svjetslosni godina oko istog. Tu ima drugih sustava i planeta i civilizacija na istima.

Sad zamislite budistu kako sjedi na jednoj od planeta i istovremeno sa svima ovima komunicira u jednu mrežu. Dakle istovremeno igra desetak igara tj nije ograničen na jednu planetu il jednu igru.

Zato meni znanje podatka iz budućnosti toliko ne smeta a inače netko tko je ograničen mentalno na jednu planetu i misli da je fiksno vezan uz nju i da nema ništa drugo....moš poludit ako takve podatke znaš.

Kod mene nema problema. Ja san od prije lud tako da ne mogu poludit. Već jesam lud. lol!

Šalim se. A možda i ne. Tko bi ga znao. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez Empty Re: Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez

Post by RayMabus 2/2/2022, 08:06

Znati podatke iz budućnosti nije dobro za mentalno zdravlje tj moraš bit već lud tako da ti ne mogu naštetit.

Zvuči smiješno al tako je. Ako si normalan poludit ćeš a to nije dobro.

Zbog tog razloga oni koji te podatke imaju ( a to su samo Bog i vremenski putnici te oni koji od njih dobiju podatke ) vam rade sljedeće stvari:

1. Ako šta kažu gledaju da ne kažu puno nego samo općenito

2. Nekako izvrću malo to i da bude teško to otkrit

Pomaže i to šta ljudi više viruju tetama vračarama na tv kad kažu da je trava plava a ane zelena nego kad ovi upadnu da je to podatak s vremeplova tj stroja itd jer na tetu vračaru svi puše gluposti a na ovo neće jer štaš ti meni neki vremenski stroj.

U suštini tako štitimo vaše mentalno zdravlje.

Ja cilo vrime izvrćem to na zajebanciju i mene je teško otkrit na ovako nekom forumu virtualno u šupku interneta.

To namjerno radim.


2. Nekako izvrću malo to i da bude teško to otkrit
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez Empty Re: Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez

Post by aben 2/2/2022, 08:12

Loto, ćo, loto uploti

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez Empty Re: Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez

Post by RayMabus 2/2/2022, 15:32

aben wrote:Loto, ćo, loto uploti
Kupit ćeš loto listić a imaš podatke s kojima možeš osvojti cijelu planetu ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez Empty Re: Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez

Post by RayMabus 2/2/2022, 15:37

Nikad od vas generala ?

Daš im podatke kretanja neprijateljskih trupa u budućnosti, fronte na kojima će napadati, temepraturu zraka, klimatske uvjete na bojišti i šta Neandretalac kaže ?

Loto listić.

Jeben te živote.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez Empty Re: Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez

Post by RayMabus 2/2/2022, 15:45

14. siječanj 2022. | 18:06
SAUDIJSKI NAFTNI GIGANT ARAMCO PROBIJA SE NA TRŽIŠTE GDJE JE DO SAD DOMINIRALA RUSIJA: S Poljskom su postigli sporazum o opskrbi čak polovice njihovih naftnih potreba, a ulaze i u rafineriju na baltičkoj obali

https://www.advance.hr/vijesti/saudijski-naftni-gigant-aramco-probija-se-na-trziste-gdje-je-do-sad-dominirala-rusija-s-poljskom-su-postigli-sporazum-o-opskrbi-cak-polovice-njihovih-naftnih-potreba-a-ulaze-i-u-rafineriju-na-baltickoj-obali/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez Empty Re: Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez

Post by RayMabus 2/2/2022, 15:52

by RayMabus Mon 26 Oct - 7:42

Arabs will be allied with the Poles.

---

Trpačina se nastavlja ....istočni Nijemci pušu na imigrante posebno ove islamske ....zapadna NJemačka euroarabija .....dizanje njemačkog nacionalizma = Poljaci i Arapi braća ....Nijemci u sendviću.

--
https://www.ex-iskon-pleme.com/t3193-poljska-skrece-udesno-pobjeda-euroskeptika-jaroslawa-kaczynskog
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez Empty Re: Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez

Post by RayMabus 2/2/2022, 15:53

RayMabus wrote:14. siječanj 2022. | 18:06
SAUDIJSKI NAFTNI GIGANT ARAMCO PROBIJA SE NA TRŽIŠTE GDJE JE DO SAD DOMINIRALA RUSIJA: S Poljskom su postigli sporazum o opskrbi čak polovice njihovih naftnih potreba, a ulaze i u rafineriju na baltičkoj obali

https://www.advance.hr/vijesti/saudijski-naftni-gigant-aramco-probija-se-na-trziste-gdje-je-do-sad-dominirala-rusija-s-poljskom-su-postigli-sporazum-o-opskrbi-cak-polovice-njihovih-naftnih-potreba-a-ulaze-i-u-rafineriju-na-baltickoj-obali/

Vijest od prije dva tjedna koja je mnogima promakla ali ne i meni : Poljaci i Saudijska Arabija sklopili ugovor oko opskrbe naftom.

Nostradamus :

Arabs will be allied with the Poles.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez Empty Re: Moji postovi iz 2019 godine di ja nagovještavam da će Britanci s Poljacima i ovim drugima oko Rusije napravit novi vojno politički savez

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum