ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dosao po vojnike za Ukrajinu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Dosao po vojnike za Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Dosao po vojnike za Ukrajinu

Post by vuksadinare 2/1/2022, 10:05

n_razbojnik wrote:Kad se kreće?
kad zapuca pobro

vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Dosao po vojnike za Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Dosao po vojnike za Ukrajinu

Post by n_razbojnik 2/1/2022, 10:07

Kasno je to, utec ce mi adezeovci do onda, ajmo sad dok ih skupim nabrzinu

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Dosao po vojnike za Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Dosao po vojnike za Ukrajinu

Post by vuksadinare 2/1/2022, 10:12

n_razbojnik wrote:Kasno je to, utec ce mi adezeovci do onda, ajmo sad dok ih skupim nabrzinu
...pa nabrijaniji su zeleni,zuti,crveni..ovi nasi bi ali se skrivaju iza zokija jer u protivu odose ispod 10 ili 5%..jedino se picula hrabro izjasnio pa ga drugovi kakav im je inace obicaj ostavili na vjetrometini naspram zokija...a grbin i ekipa skrivajuci se iza zokijevih leđa 'hrabro' se rugala drugu piculi..'ha,ha jesmo ti rekli da ckomis i ne ides protiv šefa koji nam daje i cuva kruh(fotelju) makar se mi tajno sa tobom slagali druze tonino ali fotelja je fotelja'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Dosao po vojnike za Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Dosao po vojnike za Ukrajinu

Post by jastreb 2/1/2022, 10:45

vuksadinare wrote:..ak je to istina..nekaj grdoga se sprema...mozda cak i tu na ovim prostorima..
Samo se nadaj
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Dosao po vojnike za Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Dosao po vojnike za Ukrajinu

Post by vuksadinare 2/1/2022, 10:55

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:..ak je to istina..nekaj grdoga se sprema...mozda cak i tu na ovim prostorima..
Samo se nadaj
ne nadam sae ja.,.dosla zapovjed
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Dosao po vojnike za Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Dosao po vojnike za Ukrajinu

Post by RayMabus 2/1/2022, 12:01

Britanski premijer Boris Johnson posjetit će u utorak Ukrajinu u sklopu diplomatskih napora za odvraćanje moguće invazije Rusije na tu zemlju.

Johnson će se sastati s ukrajinskim predsjednikom Volodimirom Zelenskijem kako bi razgovarali o desecima tisuća ruskih vojnika okupljenih blizu ukrajinske granice, a za koje se Zapad boji da se pripremaju za invaziju.

Kako je navedeno u priopćenju ureda britanskog premijera, sa Zelenskijem će razgovarati o strateškoj podršci koju Britanija može ponuditi Ukrajini.

Sjedinjene Države, Europska unija i Britanija kažu da Rusija ima sposobnost djelovati protiv Ukrajine, a Johnson je upozorio na katastrofu ako Moskva to učini.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/johnson-u-utorak-u-posjeti-ukrajini-poziva-rusiju-na-povlacenje-pronadimo-diplomatsko-rjesenje-15152293
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Dosao po vojnike za Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Dosao po vojnike za Ukrajinu

Post by vuksadinare 2/1/2022, 12:39

jonhson u ukrajini a njegov ministar obrane i to jos obrane u hrvatskoj...joj joj..bojim se da cemo postati ako nismo vec jedna od udarnih pesti u mozebitnom ukrajinsko ruskom ratu... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Dosao po vojnike za Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Dosao po vojnike za Ukrajinu

Post by Guest 2/1/2022, 13:09

vuksadinare wrote:
Sovak wrote:
vuksadinare wrote:
kosovo..dio protuoklopa prek nas ide za kosovo

Ma kakvo Kosovo?

Vežemo zastave s Balijama i na Drinu ... kak Pavelić i Blažević.
....ni brit za vraga dosel..oni kad dolaze il te cope za jaja ili su posrednik kao treca strana :)

Kaže Brit kak se zalažu da suverene nacije imaju pravo birati u koje buju saveze išli. 

Je l' bi to vredilo i kad bi Hrvatska izašla iz NATO-a i prešla u CSTO? Pitam samo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dosao po vojnike za Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Dosao po vojnike za Ukrajinu

Post by Guest 2/1/2022, 13:10

vuksadinare wrote:jonhson u ukrajini a njegov ministar obrane i to jos obrane u hrvatskoj...joj joj..bojim se da cemo postati ako nismo vec jedna od udarnih pesti u mozebitnom ukrajinsko ruskom ratu... :)

Odlično ... Dnjepar i Volgu treba pregaziti i Rusiju ... bjež'te noge posrala bu vas guzica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dosao po vojnike za Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Dosao po vojnike za Ukrajinu

Post by vuksadinare 2/1/2022, 13:28

...gle..budimo jasni...svi mi imamo svoje strane u tom sukobu ja sam za ukre sovak za ruje...svatko iz svog gledista..ja sto rujama najvise zamjeram je naoruzavanje srbije bez jasnih kriterija..ak zelis bit u korektnim odnosima sa nama ti naseg neprijatelja naoruzavas...a zasto?...zbog skrivenih namjera...nisu ukri bajni ali ne lifraju oruzjem srbiju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Dosao po vojnike za Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Dosao po vojnike za Ukrajinu

Post by vuksadinare 2/1/2022, 13:32

ne zelim ni rusko srpske vojne vjezbe uz nasu granicu...sve to vidim kao vid ugroze i prijetnje...ruski placenici obucavaju srpsku djecu u kampovima u srbiji..zasto?..da igraju klikere ili ugrozavaju komsije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Dosao po vojnike za Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Dosao po vojnike za Ukrajinu

Post by Guest 2/1/2022, 14:22

vuksadinare wrote:...gle..budimo jasni...svi mi imamo svoje strane u tom sukobu ja sam za ukre sovak za ruje...svatko iz svog gledista..ja sto rujama najvise zamjeram je naoruzavanje srbije bez jasnih kriterija..ak zelis bit u korektnim odnosima sa nama ti naseg neprijatelja naoruzavas...a zasto?...zbog skrivenih namjera...nisu ukri bajni ali ne lifraju oruzjem srbiju

A kad su Rusi nama lifrali oružje kad smo bili pod sankcijama ti nije smetalo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dosao po vojnike za Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Dosao po vojnike za Ukrajinu

Post by Guest 2/1/2022, 14:27

vuksadinare wrote:ne zelim ni rusko srpske vojne vjezbe uz nasu granicu...sve to vidim kao vid ugroze i prijetnje...ruski placenici obucavaju srpsku djecu u kampovima u srbiji..zasto?..da igraju klikere ili ugrozavaju komsije?

Da igraju klikere.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dosao po vojnike za Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Dosao po vojnike za Ukrajinu

Post by sitting_bull 2/1/2022, 14:46

anemični sociopata spašava baneta pa ga prikazuje kao neki faktor jer mu je u goste došao, zamislite, britanski ministar obrane.

poslije će taj ministar na five o clock tea kod anemičara kako bi anemičar evocirao svoje uspomene iz devedesetih kad se u hrvatskoj ratovalo, a on u londonu ispijao engleske čajeve.

sastanak u kojem englez traži piceke i ovce za klanje u slučaju da se zakuha između ukrajine i rusije, a anemičar i bane ga koriste za vlastiti pr.

srećom niti anemičar niti bane o tome ne mogu odlučiti ništa bez predsjednika republike, ili 2/3 ručica u saboru.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dosao po vojnike za Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Dosao po vojnike za Ukrajinu

Post by vuksadinare 2/1/2022, 14:51

Sovak wrote:
vuksadinare wrote:...gle..budimo jasni...svi mi imamo svoje strane u tom sukobu ja sam za ukre sovak za ruje...svatko iz svog gledista..ja sto rujama najvise zamjeram je naoruzavanje srbije bez jasnih kriterija..ak zelis bit u korektnim odnosima sa nama ti naseg neprijatelja naoruzavas...a zasto?...zbog skrivenih namjera...nisu ukri bajni ali ne lifraju oruzjem srbiju

A kad su Rusi nama lifrali oružje kad smo bili pod sankcijama ti nije smetalo.
jeljcin da ali putin je rekao da ne bi nam prodao oruzje na mjestu jeljcina jer smo rusili jugoslaviju...jeljcin i putin nisu isto kao ni tudjman ni plenki
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Dosao po vojnike za Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Dosao po vojnike za Ukrajinu

Post by Ringo10 2/1/2022, 16:53

Nikad to Putin nije izjavio
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Dosao po vojnike za Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Dosao po vojnike za Ukrajinu

Post by Guest 2/1/2022, 17:23

vuksadinare wrote:
Sovak wrote:
vuksadinare wrote:...gle..budimo jasni...svi mi imamo svoje strane u tom sukobu ja sam za ukre sovak za ruje...svatko iz svog gledista..ja sto rujama najvise zamjeram je naoruzavanje srbije bez jasnih kriterija..ak zelis bit u korektnim odnosima sa nama ti naseg neprijatelja naoruzavas...a zasto?...zbog skrivenih namjera...nisu ukri bajni ali ne lifraju oruzjem srbiju

A kad su Rusi nama lifrali oružje kad smo bili pod sankcijama ti nije smetalo.
jeljcin da ali putin je rekao da ne bi nam prodao oruzje na mjestu jeljcina jer smo rusili jugoslaviju...jeljcin i putin nisu isto kao ni tudjman ni plenki

Ma daj ne mlatari gloginje ... Putin je spominjal uništenje isključivo žabljačke Jugoslavije.

Za razliku od Srba i tebe Putin dobro zna da su Ameri itekako podupirali očuvanje SFRJ.

Osim toga Putin je bil Jeljcinov igrač ... pa njega je upravo Jeljcin postavil za premijera.

Ti kak index ... mutiš i farbaš za braću Ukrajince.

Ali ne ide pa ne ide ... nego kad ti ide bojna za Donjetsk?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dosao po vojnike za Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Dosao po vojnike za Ukrajinu

Post by Guest 2/1/2022, 17:27

Ringo10 wrote:Nikad to Putin nije izjavio

Svaka Putinova izjava ticala se bombardiranja žabljačke Jugoslavije (ili Savezne Republike Jugoslavije) 1999.

Ali zna on to ... .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dosao po vojnike za Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Dosao po vojnike za Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum