ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću Empty Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću

Post by kic 24/1/2022, 11:02


https://www.zagorje-international.hr/2022/01/24/policija-privela-72-godisnjaka-jer-je-na-facebooku-komentirao-da-plenkovica-treba-docekati-pokvarenim-jajima/?fbclid=IwAR3H5odoBnClqAOqqj-2-7XB8gmorW41kZvTlmc1zb5nXlHTyQ81Sl6a46w
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću Empty Re: Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću

Post by debotoijusto 24/1/2022, 11:34

napisao da premijera “treba dočekati pokvarenim jajima, njega i njegove poltrone i da nitko toliko nije ponizio i izdao Hrvate” te ga je nazvao “narcisoidnim jadnikom”.
Policija je u optužnom prijedlogu napisala da je muškarac ovime narušio javni red i mir, vrijeđanjem i omalovažavanjem predsjednika Vlade Andreja Plenkovića te da je komentar uvredljiv i omalovažavajuć. Time je počinio prekršaj iz čl. 17. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira.

 HR policija je sprijecila atentat na premijera plenkovica uhitila urotnika te zaplijenila alat izvrsenja 
s druge strane vulinu pobjegao atentator i prije toga pocistio sve dokaze , 1:0 za HR police


da nije tragicno bilo bi smijesno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću Empty Re: Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću

Post by Hartmann 24/1/2022, 11:35

Uzas od navodjenja na zlocin... pale

_________________
Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću Empty Re: Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću

Post by sitting_bull 24/1/2022, 12:36

anemični sociopata se usr'o i sad se boji i vlastite sjene, a puzavi božinović dignuo sav kadar na noge kako bi utjerao strah u kosti slobodnomislećim građanima rh.

ne ide mu baš.

ironija je što će, oni koji ozbiljno misle sjebati anemičnog sociopatu, to odraditi bez najave i medijske pompe.

je, sam si je anemičar skuhao kašu pa nek sada cvika.

zna se koliko dugo vrč ide na vodu.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću Empty Re: Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću

Post by Hektorović 24/1/2022, 14:14

sitting_bull wrote:anemični sociopata se usr'o i sad se boji i vlastite sjene, a puzavi božinović dignuo sav kadar na noge kako bi utjerao strah u kosti slobodnomislećim građanima rh.

ne ide mu baš.

ironija je što će, oni koji ozbiljno misle sjebati anemičnog sociopatu, to odraditi bez najave i medijske pompe.

je, sam si je anemičar skuhao kašu pa nek sada cvika.

zna se koliko dugo vrč ide na vodu.

Jasno, samo za sad je Plenki još uvijek jako koristan, sredstva iz EU dolaze, tako da je siguran kao predsjednik HDZ-a :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću Empty Re: Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću

Post by sitting_bull 24/1/2022, 15:17

Hektorović wrote:
sitting_bull wrote:anemični sociopata se usr'o i sad se boji i vlastite sjene, a puzavi božinović dignuo sav kadar na noge kako bi utjerao strah u kosti slobodnomislećim građanima rh.

ne ide mu baš.

ironija je što će, oni koji ozbiljno misle sjebati anemičnog sociopatu, to odraditi bez najave i medijske pompe.

je, sam si je anemičar skuhao kašu pa nek sada cvika.

zna se koliko dugo vrč ide na vodu.

Jasno, samo za sad je Plenki još uvijek jako koristan, sredstva iz EU dolaze, tako da je siguran kao predsjednik HDZ-a :)
sredstva iz eu-a bi došla i da je pero ložač predsjednik vlade rh.

hdz jedva čeka da se počne nešto raditi s proračunskom lovom, jer tu su zlatni hdz rudnici za mažnjavanje love.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću Empty Re: Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću

Post by sitting_bull 24/1/2022, 15:19

https://hr.n1info.com/vijesti/cacic-vidi-se-da-je-izvrsna-vlast-nesposobna-tocka/

je li ovo znak kako će anemični sociopata uskoro abdicirati i zbrisati u sigurnost euro birokracije?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću Empty Re: Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću

Post by darth_vader 24/1/2022, 16:09

Mogla su biti jaja iz zamrzivača i eto ti belaja... Policiji plus na pravovremenoj i beskompromisnoj reakciji.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću Empty Re: Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću

Post by marcellus 24/1/2022, 16:15

dobro da nije još spomenuo limun i girice i koalicijskog partnera

to bi bilo 10 godina robije

_________________
Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću Empty Re: Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću

Post by Guest 24/1/2022, 20:09

sitting_bull wrote:https://hr.n1info.com/vijesti/cacic-vidi-se-da-je-izvrsna-vlast-nesposobna-tocka/

je li ovo znak kako će anemični sociopata uskoro abdicirati i zbrisati u sigurnost euro birokracije?

Kaj se hajcaš? 

Su priveli ono tvoje govno iz ''Ne mremo'' kaj je za ubijanje popova rekel da su dobra stara vremena?

Nisu.

Mater mu mrtvu jebem u čvalje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću Empty Re: Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću

Post by Guest 24/1/2022, 20:10

marcellus wrote:dobro da nije još spomenuo limun i girice i koalicijskog partnera

to bi bilo 10 godina robije

To odmah ... ''uime Republike Hrvatske'' ak bumo po novom pravopisu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću Empty Re: Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću

Post by dijagram 24/1/2022, 20:14

Nadam se da ce starkelji razbiti bubrege.

Nas u adezeju samo tako ce primiriti.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18697
2015-08-09


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću Empty Re: Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću

Post by veber 24/1/2022, 20:15

Glupkakurac wrote:Mogla su biti jaja iz zamrzivača i eto ti belaja... Policiji plus na pravovremenoj i beskompromisnoj reakciji.
trebali su starog ispendrečiti po bubrezima, kaj on ima govoriti protiv tita i partije.
po rebrima još da zapamti da internet služi samo za hvaljenje njegove svetosti anemičnog.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću Empty Re: Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću

Post by Guest 24/1/2022, 20:16

Kaj se sve piše po tim mrežama i projde ispod radara, a ovoga ufekali zbog ... čega ono?

Čudnih li ljudi, čudnih li vremena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću Empty Re: Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću

Post by Guest 24/1/2022, 20:34

Moš pisat šta oćeš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću Empty Re: Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću

Post by T. 24/1/2022, 20:44

'Sloboda govora je zajamčena'
'Slobodu nakon izgovorenog, nju ne mogu jamčiti'
-Idi amin dida
T.
T.

Posts : 17094
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću Empty Re: Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću

Post by kic 24/1/2022, 20:46


"Prva moja spoznaja od policije je bila da sam ja prijetio premijeru. I ja sam ih pitao neka pročitaju u mom komentaru gdje piše baciti, gađati, ubiti, bilo što. Ako je prijetnja dočekati, ja sam njega mogao dočekati s jajima u džepu. Onda su oni vijećali ponovno, dakle, ponovno su se dogovarali, onda su došli do zaključka, nakon sat vremena, da nije prijetnja, nego je uvreda", kazao je Mladen za RTL.

A ovako je točno glasio njegov komentar na Facebooku: "Triba ga dočekati pokvarenim jajima njega i njegove poltrone, nitko nije toliko ponizi i izdao Hrvate, narcisoidni jadnik."

https://www.index.hr/vijesti/clanak/uhiceni-covjek-preporucio-bih-plenkovicu-da-se-pogleda-u-ogledalo-i-postavi-pitanje/2334732.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću Empty Re: Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću

Post by kic 24/1/2022, 20:47


Zaradio je optužni prijedlog zbog remećenja javnog reda i mira omalovažavanjem i vrijeđanjem premijera Plenkovića. 72-godišnjak iz Briševa, nedaleko od Zadra, kaže - komentar je bio satira. "Normalno smo došli u policiju, s tim da me u policiji nitko nije pitao imam li potvrdu, jesam li cijepljen, ništa, ulaziš bez ikakvih problema", kazao je Mladen.

"Moram napomenuti da cijeli dan nisam ništa jeo ni pio. Ja sam došao doma dehidriran tako da sam ja bio malo i psihički izgubljen", priča Mladen.

"Ja se ne kajem jer ja, ako ne budem smio govoriti u ovoj državi, onda ja nemam državu", kaže Mladen.

"Ja bih preporučio Plenkoviću da stane ispred ogledala i nek sebi dobro postavi pitanje, Andrej, radiš li ti u redu, zašto je narod nezadovoljan?" poručuje Mladen.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću Empty Re: Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću

Post by epikur37 24/1/2022, 21:13

SVETE TI NEDILJICE U VRANI !!! PRITI RUSIJI ZBOG UKRAINE A BOJI SE DOMACIH JAJA IZ BRISEVA??? 😜😂😂😂:rofl
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


kic likes this post

Back to top Go down

Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću Empty Re: Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću

Post by dijagram 24/1/2022, 21:15

epikur37 wrote:SVETE TI NEDILJICE U VRANI !!! PRITI RUSIJI ZBOG UKRAINE A BOJI SE DOMACIH JAJA IZ BRISEVA??? 😜😂😂😂:rofl
Zato, kako kajin kaze, svi za njim:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18697
2015-08-09


Back to top Go down

Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću Empty Re: Hrabra policija privela 72godišnjaka jer je pisao Plenkoviću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum