ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marina opet jaše... u jadran osiguranju

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Marina opet jaše... u jadran osiguranju - Page 2 Empty Re: Marina opet jaše... u jadran osiguranju

Post by kaya 6/1/2016, 09:21

tre911 wrote:
kaja_333 wrote:
vili40 wrote:
kaja_333 wrote:Pa ona je kadar za Grgica, lopova i udbasa, vlasnika. On takve traži jer su isti kao on i njegova osiguranja. Inače za svačiju informaciju , njegova osiguranja ne isplaćuju štete , on je zaposlio tim pravnika koje plaća da nadu kako prevariti stranku i ne isplatiti štetu. Ove manje mozda da.
nisu ni drugi puno bolji,dogodi ti se nešto i onda imaš još jedan problem,njih.A kako se samo bore za mušterije,haha umjesto da se bore kad ti se nešto dogodi i pokažu da su stvarno neko dobro osiguranje,oni te nesvjesno otjeraju da nikad više k njima,pa ideš drugim majstorima da te izvozaju.
Nisu ali Euroherc je najgori ( tu idu i ostala njihova osiguranja, jadransko, sunce, Agram grupa). Vlasnik udbas je platio tim prevaranata da varaju.
Alianz najpovoljniji, kad sam prešao iz euroherca 600 kn manje sam u staru platio osiguranje, sada je to dodatno palo ali kod svih no pred registraciju me svi zovu ko mutavi sa svojim ponudama i opet me alianz izašao najpovoljnije, 100 kn manje od najbolje ponude.
Allianz korektan prilično. Nije ti stvar  u samo cijeni , i ovi herc spuste ali ti nece isplatiti štetu. Od hanfe već postoje rješenja da su nekorektni ali očito udbas placa da to ostane tajna.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Marina opet jaše... u jadran osiguranju - Page 2 Empty Re: Marina opet jaše... u jadran osiguranju

Post by vili40 6/1/2016, 09:23

kaja_333 wrote:
vili40 wrote:
kaja_333 wrote:Pa ona je kadar za Grgica, lopova i udbasa, vlasnika. On takve traži jer su isti kao on i njegova osiguranja. Inače za svačiju informaciju , njegova osiguranja ne isplaćuju štete , on je zaposlio tim pravnika koje plaća da nadu kako prevariti stranku i ne isplatiti štetu. Ove manje mozda da.
nisu ni drugi puno bolji,dogodi ti se nešto i onda imaš još jedan problem,njih.A kako se samo bore za mušterije,haha umjesto da se bore kad ti se nešto dogodi i pokažu da su stvarno neko dobro osiguranje,oni te nesvjesno otjeraju da nikad više k njima,pa ideš drugim majstorima da te izvozaju.
Nisu ali Euroherc je najgori ( tu idu i ostala njihova osiguranja, jadransko, sunce, Agram grupa). Vlasnik udbas je platio tim prevaranata da varaju.
Sa Eurohercom neću više imati posla,ali i Croatia os.me vozalo.Kupim auto i osnovno osiguranje plus kasko koji me godišnje koštao 3,5 tisuće kod njih,i tako 6 godina sve dok nisam auto malo kresnuo u škarpu.I onda panika,pa zašto ovo zašto ono,pa šta te boli kurac zašto,namjerno sam razbio auto.Pita me tamo da zašto nije bila policija,alo?Pa jel znate da radi toga nisam ni smio zvati policiju jer bi me kaznili?Seronja je rekao da mora izaći na teren i poslikati mjesto događaja i to je baš izabrao jednu kišnu nedjelju,pa tamo slika a ljudi sa čudom gledaju.A nisam bio ni sto posto siguran da je to baš ta škarpa,ali sam si mislio samo slikaj. :D Sad sam za sve u Triglavu.
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

Marina opet jaše... u jadran osiguranju - Page 2 Empty Re: Marina opet jaše... u jadran osiguranju

Post by kaya 6/1/2016, 09:26

Da, a herc bi ti rekao da nisi zvao policiju iako ju uopće nisi obavezan zvati i odbio štetu. Zato imaju para ko dreka i avione i brodove. Jer ne plaćaju štete. Osim ovih sitnih. Ovoj je Mesić sigurno našao posao kid Grgica .
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Marina opet jaše... u jadran osiguranju - Page 2 Empty Re: Marina opet jaše... u jadran osiguranju

Post by vili40 6/1/2016, 09:46

kaja_333 wrote:Da, a herc bi ti rekao da nisi zvao policiju iako ju uopće nisi obavezan zvati i odbio štetu. Zato imaju para ko dreka i avione i brodove. Jer ne plaćaju štete. Osim ovih sitnih. Ovoj je Mesić sigurno našao posao kid Grgica .
Ne znam točno tko kontrolira ta osiguranja kod nas ali ja imam dojam da oni naš novac debelo troše na sebe pa onda ni nemaju novaca za ono za što im uplaćujemo.Pa sad ti u nevolji uzmi skupog odvjetnika pa se sa njima godinama ganjaj,znaju oni.
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

Marina opet jaše... u jadran osiguranju - Page 2 Empty Re: Marina opet jaše... u jadran osiguranju

Post by kaya 6/1/2016, 10:34

Hanfa kontrolira rokove ali ovo sto ne isplaćuju nitko, sam moraš ganjati preko suda.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Marina opet jaše... u jadran osiguranju - Page 2 Empty Re: Marina opet jaše... u jadran osiguranju

Post by Guest 6/1/2016, 11:22

Ok odjebati Jadransko osigranje ako ikada budem u blizini sranja. NJET. Neka nevidljiva ruka učini svoje, lagano bojkot toga sranja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marina opet jaše... u jadran osiguranju - Page 2 Empty Re: Marina opet jaše... u jadran osiguranju

Post by marcellus 6/1/2016, 11:27

kaja_333 wrote:
tre911 wrote:
kaja_333 wrote:
vili40 wrote:
kaja_333 wrote:Pa ona je kadar za Grgica, lopova i udbasa, vlasnika. On takve traži jer su isti kao on i njegova osiguranja. Inače za svačiju informaciju , njegova osiguranja ne isplaćuju štete , on je zaposlio tim pravnika koje plaća da nadu kako prevariti stranku i ne isplatiti štetu. Ove manje mozda da.
nisu ni drugi puno bolji,dogodi ti se nešto i onda imaš još jedan problem,njih.A kako se samo bore za mušterije,haha umjesto da se bore kad ti se nešto dogodi i pokažu da su stvarno neko dobro osiguranje,oni te nesvjesno otjeraju da nikad više k njima,pa ideš drugim majstorima da te izvozaju.
Nisu ali Euroherc je najgori ( tu idu i ostala njihova osiguranja, jadransko, sunce, Agram grupa). Vlasnik udbas je platio tim prevaranata da varaju.
Alianz najpovoljniji, kad sam prešao iz euroherca 600 kn manje sam u staru platio osiguranje, sada je to dodatno palo ali kod svih no pred registraciju me svi zovu ko mutavi sa svojim ponudama i opet me alianz izašao najpovoljnije, 100 kn manje od najbolje ponude.
Allianz korektan prilično. Nije ti stvar  u samo cijeni , i ovi herc spuste ali ti nece isplatiti štetu. Od hanfe već postoje rješenja da su nekorektni ali očito udbas placa da to ostane tajna.

da, jadransko i herz su poznati po tome da ne isplaćuju. Dobro meni jesu kad me je netko tko je kod njih bio osiguran roknuo auto na parkingu, ali jebiga tu nisu mogli ništa sporit, moj auto je bio parkiran a tip ga je samo pokupio...

_________________
Marina opet jaše... u jadran osiguranju - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Marina opet jaše... u jadran osiguranju - Page 2 Empty Re: Marina opet jaše... u jadran osiguranju

Post by markabc 6/1/2016, 12:44

čim se ona bavila prije politike?
markabc
markabc

Posts : 149
2014-04-19


Back to top Go down

Marina opet jaše... u jadran osiguranju - Page 2 Empty Re: Marina opet jaše... u jadran osiguranju

Post by Guest 6/1/2016, 12:53

markabc wrote:čim se ona bavila prije politike?
Dovodila "dame" političarima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marina opet jaše... u jadran osiguranju - Page 2 Empty Re: Marina opet jaše... u jadran osiguranju

Post by vili40 6/1/2016, 14:07

markabc wrote:čim se ona bavila prije politike?
Ko i Milanović,prodajom usisavača. :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

Marina opet jaše... u jadran osiguranju - Page 2 Empty Re: Marina opet jaše... u jadran osiguranju

Post by Brain32 6/1/2016, 17:52

marcellus wrote:
da, jadransko i herz su poznati po tome  da ne isplaćuju. Dobro meni jesu kad me je netko tko je kod njih bio osiguran roknuo auto na parkingu, ali jebiga tu nisu mogli ništa sporit, moj auto je bio parkiran a tip ga je samo pokupio...

Pusti, kaj oni sve uspiju na sudu "izgurati" dobro da nisi proglašen ratnim zločincem i još morao frajeru isplatiti naknadu za duševnu bol...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Marina opet jaše... u jadran osiguranju - Page 2 Empty Re: Marina opet jaše... u jadran osiguranju

Post by kic 6/1/2016, 19:38

r_nevjesta wrote:
vadi odmah! :D

EY :^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Marina opet jaše... u jadran osiguranju - Page 2 Empty Re: Marina opet jaše... u jadran osiguranju

Post by Guest 6/1/2016, 19:43

kic wrote:
r_nevjesta wrote:
vadi odmah! :D

EY :^0
affraid affraid affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marina opet jaše... u jadran osiguranju - Page 2 Empty Re: Marina opet jaše... u jadran osiguranju

Post by marcellus 7/1/2016, 09:12

markabc wrote:čim se ona bavila prije politike?

stara joj je radila kao kućna kod nekog doktora, sirotinja, pa joj je ovaj pomogao da se zaposli u bolnici kao servirka. Kasnije joj je, sirotom djetetu za koje se brinuo kao otac, pomogao da kupi u Bihaću diplomu medicinske sestre ali su se prave medicinske pobunile pa je morala otić. Usput je prodavala švercanu tursku robu, i kurvala se pomalo. Zaposlila se kod Đure Brodarca, pa joj je ovaj kupio i fax, valjda u zamjenu za pušenje kurca, prometni, i postavio je za direktoricu doduše odjela sa samo četvero ljudi. Onda ulazi u politiku, postaje popularna među lokalnim partijskim drugovima, i postaje županica umjesto brodarca. Namješta ured ekstremno skupo i luksuzno, kao prava provincijalka pobjegla iz gladi. Prvi korak joj je bio da da otkaz doktoru koji ju je othranio, jer je partijska direktiva bila da se da otkaz SVIM HDZ-ovcima.

_________________
Marina opet jaše... u jadran osiguranju - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Marina opet jaše... u jadran osiguranju - Page 2 Empty Re: Marina opet jaše... u jadran osiguranju

Post by markabc 7/1/2016, 14:07

marcellus wrote:
markabc wrote:čim se ona bavila prije politike?

stara joj je radila kao kućna kod nekog doktora, sirotinja, pa joj je ovaj pomogao da se zaposli u bolnici kao servirka. Kasnije joj je, sirotom djetetu za koje se brinuo kao otac, pomogao da kupi u Bihaću diplomu medicinske sestre ali su se prave medicinske pobunile pa je morala otić. Usput je prodavala švercanu tursku robu, i kurvala se pomalo. Zaposlila se kod Đure Brodarca, pa joj je ovaj kupio i fax, valjda u zamjenu za pušenje kurca, prometni, i postavio je za direktoricu doduše odjela sa samo četvero ljudi. Onda ulazi u politiku, postaje popularna među lokalnim partijskim drugovima, i postaje županica umjesto brodarca. Namješta ured ekstremno skupo i luksuzno, kao prava provincijalka pobjegla iz gladi. Prvi korak joj je bio da da otkaz doktoru koji ju je othranio, jer je partijska direktiva bila da se da otkaz SVIM HDZ-ovcima.


prava američka priča o uspjehu
markabc
markabc

Posts : 149
2014-04-19


Back to top Go down

Marina opet jaše... u jadran osiguranju - Page 2 Empty Re: Marina opet jaše... u jadran osiguranju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum