ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave'

Go down

Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave' Empty Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave'

Post by vuksadinare 14/1/2022, 10:02

https://m.vecernji.hr/showbiz/tuzan-odlazak-preminuo-pjevac-legendarnog-sastava-ciji-su-hitovi-nasmijali-mnoge-u-bivsoj-drzavi-1555104
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave' Empty Re: Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave'

Post by vuksadinare 14/1/2022, 10:04

R.I.P..ismijavali narodnjake
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave' Empty Re: Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave'

Post by Serbinho-3 14/1/2022, 11:42

Korona, tuga.


https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2022&mm=01&dd=14&nav_id=2087932
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave' Empty Re: Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave'

Post by Ringo10 14/1/2022, 12:36

Onaj smiješni sa naočalama 
R.I.P.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave' Empty Re: Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave'

Post by marcellus 14/1/2022, 12:42

Bili su zabavni, na svoj način. U ono vrijeme zgodan prikaz sraza autentičnog balkanskog krkanluka s modernim svijetom koji je sedamdesetih počeo probijati u jugu, nešto sjećaš li se Dolly Bell na malo drukčiji način, ili neki skečevi nadrealista

_________________
Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave' Empty Re: Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave'

Post by Ringo10 14/1/2022, 16:32

Dobri su bili...krkenzi kikiriki everi dej jes aj krk
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave' Empty Re: Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave'

Post by vuksadinare 14/1/2022, 17:56

Miladisa ovce sisa pripomaze Stojadisa
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave' Empty Re: Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave'

Post by vuksadinare 14/1/2022, 17:58

vuksadinare wrote:Miladisa ovce sisa pripomaze Stojadisa
https://youtu.be/UM7OJOBsKSA
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave' Empty Re: Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave'

Post by vuksadinare 14/1/2022, 18:03

Kad makaze zvekcu srce mi je na mestu :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave' Empty Re: Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave'

Post by Serbinho-3 14/1/2022, 19:41

Oni su zafrkavali kao i Boris Bizetic sto je isto radio u svome

BB Show kasnije.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave' Empty Re: Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave'

Post by immortal 14/1/2022, 22:33

nesta struje nasta dreka Muje

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave' Empty Re: Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave'

Post by Ringo10 15/1/2022, 06:13

Volio sam ovo kao vrlo mlad, 1980 godina

https://www.youtube.com/watch?v=Rp7pIEtVswQ&list=RDRp7pIEtVswQ&start_radio=1

Od originalne postave ostao je samo Boris Bizetić

Branko Janković je poginuo u saobraćajki još 1982ge

Zvonko Milenkovic je preminuo od bolesti, od raka 2008me

I sad Branislav bane Anđelović

R.I.P. svima
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave' Empty Re: Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave'

Post by vuksadinare 15/1/2022, 06:20

U biti izrugivali su se kroz pjesmu seljakluku..inace dosta popularni su bili u hrvatskoj mozda bas zbog toga..ali nisu cesto imali koncerte vise su nastupali u tv emisijama i zivjeli od prodaje ploca i kaseta..mislim da su cak i radili..odnosno radili vanglazbene poslove a ovo im je bio hobi i dodatna zarada...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave' Empty Re: Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave'

Post by Ringo10 15/1/2022, 06:35

vuksadinare wrote:U biti izrugivali su se kroz pjesmu seljakluku..inace dosta popularni su bili u hrvatskoj mozda bas zbog toga..ali nisu cesto imali koncerte vise su nastupali u tv emisijama i zivjeli od prodaje ploca i kaseta..mislim da su cak i radili..odnosno radili vanglazbene poslove a ovo im je bio hobi i dodatna zarada...
Mislim da si u pravu

A očigledno su zajebavali primitivizam i seljakluk
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave' Empty Re: Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave'

Post by vuksadinare 15/1/2022, 06:42

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:U biti izrugivali su se kroz pjesmu seljakluku..inace dosta popularni su bili u hrvatskoj mozda bas zbog toga..ali nisu cesto imali koncerte vise su nastupali u tv emisijama i zivjeli od prodaje ploca i kaseta..mislim da su cak i radili..odnosno radili vanglazbene poslove a ovo im je bio hobi i dodatna zarada...
Mislim da si u pravu

A očigledno su zajebavali primitivizam i seljakluk
...nisam siguran..mislim da su cak bili kritizirani da se rugaju srpskom seljaku i narodnoj glazbi tako nesto..ne mogu se sjetiti..pa jedno vrijeme su eskivirani na tv bg..uglavnom pojavili su se u vrijeme pojave novog vala kad je bio trend ismijavanja seljakluka..i novovalne glazbe u koju su se ukljucili na svoj nacin..no nakon pogibije jednog clana i nekih trzavica oko honorara poceo im je pad a i vise nisu bili toliko zanimljivi kao na pocetku..mislim da su durali tamo do pred kraj osamdesetih kad su spali na duet..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave' Empty Re: Umro Branislav Andjelovic Bane negadasnji clan 'Rokera sa Morave'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum