ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 Empty Re: Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok

Post by vuksadinare Thu 13 Jan - 20:44

Jbg...ko sto kaze marcell...ak nema lova u mutnom jebes tu lovu..uglavnom bez zajebancije plenkiju je pocelo odbrojavanje...jebu ga sve vise njegovi hdzovci sa aferama..jaca ekipa oko anusica..omiljeni brisel mu sve vise zavrce usi..hapsi njegove ljude..zatvara spinu..i ono najgore za plenkija sve vise gubi kredibilitet u briselu..a u njemackoj dosli na vlast semaforovci...ne moze gore...

vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 Empty Re: Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok

Post by dijagram Thu 13 Jan - 21:20

Dobro, nama novac nije problem pa se na ovo ne treba osvrtati.

Vlada ima i vaznijeg posla.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 Empty Re: Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok

Post by marcellus Thu 13 Jan - 21:44

dijagram wrote:Dobro, nama novac nije problem pa se na ovo ne treba osvrtati.

Vlada ima i vaznijeg posla.

je, nagađat koje bi mjere pomogle oko omikrona i propisivat ih arbitrarno i napamet

_________________
Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 Empty Re: Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok

Post by RayMabus Thu 13 Jan - 21:51

Da ne bi još Radu Borić finacirali ? NI ZRNO ŽITA NEPRIJATELJU.


Sintagmu "nije moguće" dužnosnici Europske unije nerado izgovaraju. Kada se radi o korištenju Fonda za solidarnost, koji ima određene fleksibilnosti, produljenje roka za korištenje regulativom ipak nije predviđeno. Kako je taj fond i zamišljen za hitno korištenje u slučaju katastrofa, smatra se da je prirodno i da su rokovi za korištenje kraći nego što bi bili za sredstva iz drugih fondova EU.

Cilj je Fonda, kao što piše i u regulativi kojom je osnovan još 2002. i dopunjen 2020., omogućiti odgovor "na hitne situacije na brz, efikasan i fleksibilan način".

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/kako-smo-izgubili-milijarde-u-bruxellesu-sintagmu-nije-moguce-nerado-koriste-ali-sada-nisu-imali-izbora-15145156

:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 Empty Re: Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok

Post by Eroo Thu 13 Jan - 22:10

debotoijusto wrote:
Eroo wrote:Ja znam kako taj novac potrošit za veoma kratko vrijeme. Sve bi bilo korekt.
Da, i za statiku moraš pored znanja imat i m*da. Jebeš ljude koji se boje
vlastite sjenke...
znao bi i HDZ da novac HR poreznih obveznika pa prodas pricu krdu
Netko je u lancu odlučivanja bezm*d, a bormeć i bez znanja.
Sve je tako jednostavno kad znaš što i kako.
Treba si samo natočiti čašu čistoga vina, ili barem vode...
Eroo
Eroo

Posts : 75019
2016-07-22


Back to top Go down

Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 Empty Re: Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok

Post by sitting_bull Thu 13 Jan - 23:30

marcellus wrote:Za ovo vlast ne da treba dat ostavku nego ih treba naslagat na sablju bana jelačića na trgu ko kebab (da, debo i senfa, jer i on je odgovoran)

piskaralo, zar je do toga došlo da pristaješ biti kreten umjesto anemičnog sociopate?

koliko si srebrenjaka dobio da tomaševića staviš u isti koš sa anemičnim sociopatom, premda čovjek još nije uspio nadvladati otpor i sabotiranje kojim dirigira anemični sociopata nakon što je njegov kandidat ispušio izbore u zagrebu?

marcellus wrote:
Kad je Vanđelić otišao s čela fonda bilo je jasno da je obnova propala, a otišao je jer je shvatio da ne može napravit ništa. Kvaka je da građevna mafija nije mogla dobit lovu iz tog fonda jer eu sve kontrolira u kunu, nema wc četki za 500 kuna, pa je onda zaustavljena cijela obnova. Pošteno se nije smjelo jer mafija to nikad ne bi dozvolila, a "po naški" ne može jer ne da teta Laura. Krenut će kad se bude financirala našim novcem, jer se tu može krast. Kad se mafija bude mogla namirit, onda će bit i obnove.

dakle, kriva je građevna mafija, a ne anemični sociopata koji vodi vladu rh?
to ti je usporedba kao kad tovari kažu kako hajduk nije kriv jer manja skupina iz sekte/torcide neprestano radi sranja na poljudu.
je, treba imati muda pa reći: dosta je! 
naravno, to anemičar ne može kad niti nema muda.
ovako umjesto da se napravi što se može, jer biti će love iz koje se može krasti, anemično govno pušta neka sve voda nosi jer ga za građane i za rh nije uopće briga.
šteta što nema golog otoka i streljačkog voda za takva govna. 


marcellus wrote:
a kmeti će i dalje glasat za hadezej "jer bu nam Kenwood Kenon donesal peneze iz EU..."

ti si promotor hdz-ja i anemičnog sociopate jer neprestano podmećeš tezu kako su svi isti i da je onda bolje da ostane hdz jer su se oni kao nakrali pa će u budućnosti krasti manje.
zaboravio si da pohlepa nema zadrške i da može biti samo sve veća i veća.

marcellus wrote:
pa im se ne bumo zamerali, ne? A Orban i Duda jebote digli zemlje od zadnjeg socijalističkog jada do toga da će preteć dio zapadnih država uskoro...

orban i duda nisu briselske sluge.
anemični sociopata jeste.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 Empty Re: Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok

Post by sitting_bull Thu 13 Jan - 23:35

Eroo wrote:Ja znam kako taj novac potrošit za veoma kratko vrijeme. Sve bi bilo korekt.
Da, i za statiku moraš pored znanja imat i m*da. Jebeš ljude koji se boje
vlastite sjenke...
kretenčino, ti si pisao panegirike anemičnom sociopati kako je on kao priskrbio te eu novce.

sad se pokazuje kako je u pitanju mehanizam eu-a za pomoć koji se automatski aktivira kad se desi nepogoda koja napravi ogromnu materijalnu štetu.

anemični sociopat se dokazao kao bezmudi zgubidan koji samo prodaje maglu i retoričke bravure bez ikakve koristi za ikoga drugog, osim za njega samoga.

anemičar se potvrdio kao najveći mirnodopski izdajinik i zločinac kontra vlastitog naroda.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 Empty Re: Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok

Post by marcellus Thu 13 Jan - 23:47

vidim da su onoj tulavoj obuljenki uvalili da pročita interpretativnu izjavu... očito je drže zrende u vladi. Ono "idi na tv slaži nešto..."

_________________
Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 Empty Re: Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok

Post by AssadNaPodmornici Thu 13 Jan - 23:55

Sjećam se tamo prije X godina bio neki natječaj za eu fondove zaposlenika.
Em sam završio ek fakultet, čak i na višim godinama imao kolegije gdje smo imali vježbe i predavanja oko eu fondova i aj prijavio se za posao. I ja i naravno hrpa drugih.
Pazi tko je dobio posao. Bilo je i u medijima. Jebena vjeroučiteljica. Sa HDZ (ili je ova čak tada imala sdp vezu ne sjećam se).
Država u moje školovanje uložila preko 200 000 kn i školovanje drugih poput mene, i posao je doslovno naša struka a onda zaposle vjeroučiteljicu sa partijskom vezom. Haha. Inače imam još hrpu sličnih primjera pisao sam na forumu ugl kakva država tamo izvlačenje iz eu fondova.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 Empty Re: Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok

Post by RayMabus Fri 14 Jan - 12:33

Mostovi saborski zastupnici poručili su u petak da cjelokupna Vlada na čelu s premijerom Andrejom Plenkovićem mora dati ostavku nakon što je Europska komisija odbila produljiti rok RH za korištenje sredstava iz Fonda solidarnosti za obnovu Zagreba, kroz sanaciju posljedica potresa.

"Ovo je debakl jer, iako se premijer Plenkovic hvalio kako će on lako produljiti rok samo jednim pozivom Ursuli von der Leyen, očito je da je jako pogriješio i krivo procijenio situaciju. Stoga, više nije više dovoljno da ode ministar Horvat. Cijela nesposobna Vlada na čelu s premijerom Plenkovićem mora otići", priopćili su iz Mosta.

Smatraju kako se ne može prijeći preko činjenice da je ova Vlada svojim nečinjenjem, inertnošću i bahatim stavom 'lako ćemo' uspjela "prokockati novac" namijenjen obnovi Zagreba.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/most-cijela-nesposobna-vlada-na-celu-s-premijerom-plenkovicem-mora-otici-15145369
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 Empty Re: Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok

Post by Meatke Fri 14 Jan - 15:13

marcellus wrote:a kmeti će i dalje glasat za hadezej "jer bu nam Kenwood Kenon donesal peneze iz EU..."

Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 81H-x2U-PSL._AC_SL1500_
Meatke
Meatke

Posts : 346
2015-08-16


marcellus likes this post

Back to top Go down

Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 Empty Re: Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok

Post by Guest Sat 15 Jan - 13:33

AssadNaPodmornici wrote:Sjećam se tamo prije X godina bio neki natječaj za eu fondove zaposlenika.
Em sam završio ek fakultet, čak i na višim godinama imao kolegije gdje smo imali vježbe i predavanja oko eu fondova i aj prijavio se za posao. I ja i naravno hrpa drugih.
Pazi tko je dobio posao. Bilo je i u medijima. Jebena vjeroučiteljica. Sa HDZ (ili je ova čak tada imala sdp vezu ne sjećam se).
Država u moje školovanje uložila preko 200 000 kn i školovanje drugih poput mene, i posao je doslovno naša struka a onda zaposle vjeroučiteljicu sa partijskom vezom. Haha. Inače imam još hrpu sličnih primjera pisao sam na forumu ugl kakva država tamo izvlačenje iz eu fondova.


Netko je ovde na forumu ima tomu fajn vreme rekel da je odbil posel u ''banovini'' za nekih 8 ili 10 tisuća kuna ... jer bi moral ipak i nekaj tam delati.

E sad tko ... ne mrem biti baš ziher.

Ali netko jest.

Osobno sam znal čoveka od 30 koji je napustil posel prije par let - stalno radno mesto, tada tisuću € plaća neto, stanovanje (soba sa vlastitim kupatilom i toaletom) i jedan topli obrok na račun firme, lokacija tam negde primorje ... i otišel van i bil vani prek leto dan bez dana posla.

I kaj bumo sad?

Nikaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 Empty Re: Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok

Post by Guest Sat 15 Jan - 13:35

marcellus wrote:vidim da su onoj tulavoj obuljenki uvalili da pročita interpretativnu izjavu... očito je drže zrende u vladi. Ono "idi na tv slaži nešto..."

Pazi ... dobiju lovu i ne znaju potrošiti.

Pasmaterglupu ... nek je meni daju ... da vidiš koliko bu ostalo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 Empty Re: Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok

Post by Guest Sat 15 Jan - 13:37

Sovak wrote:
marcellus wrote:vidim da su onoj tulavoj obuljenki uvalili da pročita interpretativnu izjavu... očito je drže zrende u vladi. Ono "idi na tv slaži nešto..."

Pazi ... dobiju lovu i ne znaju potrošiti.

Pasmaterglupu ... nek je meni daju ... da vidiš koliko bu ostalo.

STRELJATI RVACKE POLITICARE ODMAH!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 Empty Re: Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok

Post by Guest Sat 15 Jan - 13:40

Gnječ wrote:
Sovak wrote:
marcellus wrote:vidim da su onoj tulavoj obuljenki uvalili da pročita interpretativnu izjavu... očito je drže zrende u vladi. Ono "idi na tv slaži nešto..."

Pazi ... dobiju lovu i ne znaju potrošiti.

Pasmaterglupu ... nek je meni daju ... da vidiš koliko bu ostalo.

STRELJATI RVACKE POLITICARE ODMAH!!!

Zoki ... jesi to ti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 Empty Re: Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok

Post by marcellus Sat 15 Jan - 14:06

Sovak wrote:
marcellus wrote:vidim da su onoj tulavoj obuljenki uvalili da pročita interpretativnu izjavu... očito je drže zrende u vladi. Ono "idi na tv slaži nešto..."

Pazi ... dobiju lovu i ne znaju potrošiti.

Pasmaterglupu ... nek je meni daju ... da vidiš koliko bu ostalo.

ma znaju, samo ne mogu krast jer su to eu fondovi... pa se čeka s obnovom dok ta lova prođe dok se ne bu obnavljalo od naše love... a onda se bu nakralo

no, kak smo ono rekli... štrik ili nabit na sablju bana jelačića?

_________________
Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 Empty Re: Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok

Post by epikur37 Sat 15 Jan - 14:16

ajde, ajde...kad je plenki navukao te pare....govorili ste koji će nam kurac, to je laž i glupost

sad kad se nešto nije povukla...da jebat mater lopovsku.

pomalo, poslat ćemo eksperta u brisel i osnovati odbor, riješit će se.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 Empty Re: Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok

Post by sitting_bull Sat 15 Jan - 14:29

epikur37 wrote:ajde, ajde...kad je plenki navukao te pare....govorili ste koji će nam kurac, to je laž i glupost

sad kad se nešto nije povukla...da jebat mater lopovsku.

pomalo, poslat ćemo eksperta u brisel i osnovati odbor, riješit će se.
nije anemični sociopata "navukao te pare".

radi se o automatizmu koji se aktivira kad se desi velika nepogoda u nekoj ćlanici eu-a.

njemačka je za one poplave dobila milijardu eura i glavninu je već iskoristila u manje od godinu dana.

češka je dobila 160 milijuna eura i već u potpunosti završila obnovu tornadom uništenih sela i grada hodonina.

dakle, nema nikakvih nadrealnih zasluga za dobivanje novca.

postoji samo realna odgovornost za to što je od raspoloživih sredstava u više od godinu dana iskorišteno manje od 3%.

kao što veli marcellus: kolac/sablja na jelačić placu, ili štrik oko vrata i na kandelaber uz bana.

ovo je više od izdaje i zločin prema građanima rh pogođenim potresom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok - Page 2 Empty Re: Gubimo milijarde za obnovu? EU pisala vladi. Ministrica: Nismo ni tražili dulji rok

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum