ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 4 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by Brain32 22/11/2021, 19:35

vuksadinare wrote:
Brain32 wrote:Ček jel to onaj naš đihadist?
To je iz zajebancije navlakusa..covjeka strpali u ludaru jer je otkrio trgovinu ljudima (migrantima) ostojka rankovica a neposredno i zokija
Skužio sam da njegova priča nije baš čista ali ne znam baš sve detalje...znam samo da medijima nije za vjerovati ništa...

Brain32

Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 4 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by zganci_i_jetrica 22/11/2021, 19:36

Noor wrote:
kic wrote:ja ga volim

zoki! zoki! zoki!
i ja, a nisam glasala za njega

Nije ni moja mama, ali je ipak duboko impresionirana činjenicom da je Musićki odmusio par triski preko zubiju  :D  A šta ćeš, žene  :P

Noor wrote:dosta mi je političke korektnosti, dosta mi je jalovih "diplomatskih" izjava kojima se ništa ne rješava, osim čuva osobna pozicija, dosta mi je licemjernih umišljenih i uštogljenih, s planine sišlih aparatčika koji nam pred očima bestijalno kradu i nikome ništa, jebomupasmater, pa neko mora reći DOSTA ...bobu bob, a popu pop
.. a koki nose candy  :P
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1321
2021-06-05


Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 4 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by mutava baštarda 22/11/2021, 19:49

Glavičanin mi je postao drag, ali spada u kategoriju državnika kojim otkazuju kočnice ili padaju avioni.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 4 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by vuksadinare 22/11/2021, 20:02

Brain32 wrote:
vuksadinare wrote:
Brain32 wrote:Ček jel to onaj naš đihadist?
To je iz zajebancije navlakusa..covjeka strpali u ludaru jer je otkrio trgovinu ljudima (migrantima) ostojka rankovica a neposredno i zokija
Skužio sam da njegova priča nije baš čista ali ne znam baš sve detalje...znam samo da medijima nije za vjerovati ništa...
sad mu opet podmecu...pao je u nemilost zbog otkrica zrgovine ljudima tj migrantima u koje su umoceni ranko ostojic i jos neki iz tadasnjeg vrha..zoki i ostojko su ga proglasili lazno ludim i preko noci ga strpali u ludnicu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 4 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by veber 22/11/2021, 20:25

vuk uz išmaijla37 kreće prema prvom mjestu forumskog 10kre.

ali neka nama zokija.
jebe vuka kaj ga se uspoređuje s tuđmanom.

više van granica hr, nego doma.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 4 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by mutava baštarda 22/11/2021, 20:37

Brain32 wrote:
vuksadinare wrote:
Brain32 wrote:Ček jel to onaj naš đihadist?
To je iz zajebancije navlakusa..covjeka strpali u ludaru jer je otkrio trgovinu ljudima (migrantima) ostojka rankovica a neposredno i zokija
Skužio sam da njegova priča nije baš čista ali ne znam baš sve detalje...znam samo da medijima nije za vjerovati ništa...
https://www.liberal.hr/andrija-klaric-prosvjed-covid-potvrde-365

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 4 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum