ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović : U Austriji caruje fašizam

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam Empty Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by RayMabus Wed 17 Nov - 19:54

“U Austriji se danas zabranjuje ljudima koji nisu cijepljeni, da izlaze iz kuće. Što je to, znanost ili su to metode koje podsjećaju na tridesete godine? “

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/austrijanci-pozvali-hrvatskog-veleposlanika-gluncica-na-razgovor-zbog-milanoviceve-izjave-1540166 - www.vecernji.hr
RayMabus
RayMabus

Posts : 176361
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by RayMabus Wed 17 Nov - 20:10

Austrija  je oko dva milijuna necijepljenih odraslih i djece starije od 12 godina zatvorila u svoje domove, stavila ih u 'lockdown'.
"Ne poduzimamo ovaj korak olako, ali je nažalost nužan", rekao je austrijski kancelar Alexander Schallenberg, dok je nova politika stupila na snagu usred rastuće stope zaraze, do koje je došlo unatoč prethodno uvedenim također vrlo strogim 'mjerama'.
-
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/liberalni-zapad-necijepljenima-ukida-temeljne-slobode-ekspertica-ovo-ce-nam-se-obiti-o-glavu-15121718
RayMabus
RayMabus

Posts : 176361
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Noor Wed 17 Nov - 20:11

a sta je lagao?!
stoka fasisticka!!

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by debotoijusto Wed 17 Nov - 20:20

Milanovićeva izjava izazvala je, kako piše Die Presse, "diplomatski nemir" u Beču. Ministarstvo vanjskih poslova pozvalo je hrvatskog veleposlanika Daniela Glunčića na razgovor.
Iz austrijskog ministarstva su najoštrije osudili izjave Milanovića i veleposlaniku poručili da su "te izjave najoštrije odbijene". Veleposlaniku je, kako piše Die Presse, preneseno "jasno čuđenje o izjavi".


deda ustasa se opustio nakon samaranja onog jadnika ministra
sutra bude glavna faca kolone 
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30659
2014-04-12


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by vuksadinare Wed 17 Nov - 20:34

debotoijusto wrote:[size=31]Milanovićeva izjava izazvala je, kako piše Die Presse, "diplomatski nemir" u Beču. Ministarstvo vanjskih poslova pozvalo je hrvatskog veleposlanika Daniela Glunčića na razgovor.[/size]
[size=31]Iz austrijskog ministarstva su najoštrije osudili izjave Milanovića i veleposlaniku poručili da su "te izjave najoštrije odbijene". Veleposlaniku je, kako piše Die Presse, preneseno "jasno čuđenje o izjavi".[/size]


[size=31]deda ustasa se opustio nakon samaranja onog jadnika ministra[/size]
[size=31]sutra bude glavna faca kolone [/size]
od kad si ti suverenista?..jos jucer...zapad,njemacka,austrija cvijet slobode i demokracije..po koji put mjenjate pelene..da neki poznati ljevicar sad usklikne meni je idol orban i vama ostalima bi bio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by RayMabus Wed 17 Nov - 20:36

Italija će se vratiti ponovo na označavanje oblasti bojama, u zavisnosti od stepena pozitivnih na 100.000 stanovnika. Prvi su na udaru da pređu u žutu boju regioni na severu Friuli-Venecija Đulija i Bolcano. Razmatra se i primena austrijskog modela, uvođenje karantina za nevakcinisane, a odluka će uslediti krajem sedmice. Jer, vakcinisani koji su ogromna većina moraju imati više prava nego nevakcinisani i ona ne bi trebalo da snose posledice neodgovorne manjine antivaksera.
-
https://www.novosti.rs/planeta/svet/1056511/vraca-nocna-mora-kovida-raste-broj-pozitivnih-koronu-ugostiteljski-turisticki-radnici-italiji-sve-vecoj-panici
RayMabus
RayMabus

Posts : 176361
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by debotoijusto Wed 17 Nov - 21:01

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:[size=31]Milanovićeva izjava izazvala je, kako piše Die Presse, "diplomatski nemir" u Beču. Ministarstvo vanjskih poslova pozvalo je hrvatskog veleposlanika Daniela Glunčića na razgovor.[/size]
[size=31]Iz austrijskog ministarstva su najoštrije osudili izjave Milanovića i veleposlaniku poručili da su "te izjave najoštrije odbijene". Veleposlaniku je, kako piše Die Presse, preneseno "jasno čuđenje o izjavi".[/size]


[size=31]deda ustasa se opustio nakon samaranja onog jadnika ministra[/size]
[size=31]sutra bude glavna faca kolone [/size]
od kad si ti suverenista?..jos jucer...zapad,njemacka,austrija cvijet slobode i demokracije..po koji put mjenjate pelene..da neki poznati ljevicar sad usklikne meni je idol orban i vama ostalima bi bio
ke ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30659
2014-04-12


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by T. Wed 17 Nov - 21:19

RayMabus wrote:Italija će se vratiti ponovo na označavanje oblasti bojama, u zavisnosti od stepena pozitivnih na 100.000 stanovnika. Prvi su na udaru da pređu u žutu boju regioni na severu Friuli-Venecija Đulija i Bolcano. Razmatra se i primena austrijskog modela, uvođenje karantina za nevakcinisane, a odluka će uslediti krajem sedmice. Jer, vakcinisani koji su ogromna većina moraju imati više prava nego nevakcinisani i ona ne bi trebalo da snose posledice neodgovorne manjine antivaksera.
-
https://www.novosti.rs/planeta/svet/1056511/vraca-nocna-mora-kovida-raste-broj-pozitivnih-koronu-ugostiteljski-turisticki-radnici-italiji-sve-vecoj-panici
Još im fali japan i mogu opet potpisat trojni pakt...
Mi ćemo pristupit naknadno, kao i onda...
Ispunjavamo sve uvjete...
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by veber Wed 17 Nov - 21:22

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:[size=31]Milanovićeva izjava izazvala je, kako piše Die Presse, "diplomatski nemir" u Beču. Ministarstvo vanjskih poslova pozvalo je hrvatskog veleposlanika Daniela Glunčića na razgovor.[/size]
[size=31]Iz austrijskog ministarstva su najoštrije osudili izjave Milanovića i veleposlaniku poručili da su "te izjave najoštrije odbijene". Veleposlaniku je, kako piše Die Presse, preneseno "jasno čuđenje o izjavi".[/size]


[size=31]deda ustasa se opustio nakon samaranja onog jadnika ministra[/size]
[size=31]sutra bude glavna faca kolone [/size]
od kad si ti suverenista?..jos jucer...zapad,njemacka,austrija cvijet slobode i demokracije..po koji put mjenjate pelene..da neki poznati ljevicar sad usklikne meni je idol orban i vama ostalima bi bio
daj budaletino ne bulazni.
najveći nacisti su slovenci, austrijanci, švicarski nijemci i šugavi bavarci. 
mentalitet je isti kao tvoj, erin ili marcov.
tako da pljuješ po sebi.

osim bavarske ostatak njemačke živi normalno.
samo katoličkonacistička stoka iz bavarske zabrijala da je iznad svih.

stalno bulazniš i gubiš se u upisima.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by veber Wed 17 Nov - 21:26

T. wrote:
RayMabus wrote:Italija će se vratiti ponovo na označavanje oblasti bojama, u zavisnosti od stepena pozitivnih na 100.000 stanovnika. Prvi su na udaru da pređu u žutu boju regioni na severu Friuli-Venecija Đulija i Bolcano. Razmatra se i primena austrijskog modela, uvođenje karantina za nevakcinisane, a odluka će uslediti krajem sedmice. Jer, vakcinisani koji su ogromna većina moraju imati više prava nego nevakcinisani i ona ne bi trebalo da snose posledice neodgovorne manjine antivaksera.
-
https://www.novosti.rs/planeta/svet/1056511/vraca-nocna-mora-kovida-raste-broj-pozitivnih-koronu-ugostiteljski-turisticki-radnici-italiji-sve-vecoj-panici
Još im fali japan i mogu opet potpisat trojni pakt...
Mi ćemo pristupit naknadno, kao i onda...
Ispunjavamo sve uvjete...
neka se spoje šugavci nacistički, jebo im hitler mater u pak.
bavarska-austrija-njemački dio švicarske/ma cijela-slovenija.
škrlake na vugla s fazanovim perom, značkicama i lederhozama i vunenim čarapama-neka se jebedu zajedno.
ograditi ih sa strujom i slati im inžinjere i doktore.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by vuksadinare Wed 17 Nov - 21:41

veber wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:[size=31]Milanovićeva izjava izazvala je, kako piše Die Presse, "diplomatski nemir" u Beču. Ministarstvo vanjskih poslova pozvalo je hrvatskog veleposlanika Daniela Glunčića na razgovor.[/size]
[size=31]Iz austrijskog ministarstva su najoštrije osudili izjave Milanovića i veleposlaniku poručili da su "te izjave najoštrije odbijene". Veleposlaniku je, kako piše Die Presse, preneseno "jasno čuđenje o izjavi".[/size]


[size=31]deda ustasa se opustio nakon samaranja onog jadnika ministra[/size]
[size=31]sutra bude glavna faca kolone [/size]
od kad si ti suverenista?..jos jucer...zapad,njemacka,austrija cvijet slobode i demokracije..po koji put mjenjate pelene..da neki poznati ljevicar sad usklikne meni je idol orban i vama ostalima bi bio
daj budaletino ne bulazni.
najveći nacisti su slovenci, austrijanci, švicarski nijemci i šugavi bavarci. 
mentalitet je isti kao tvoj, erin ili marcov.
tako da pljuješ po sebi.

osim bavarske ostatak njemačke živi normalno.
samo katoličkonacistička stoka iz bavarske zabrijala da je iznad svih.

stalno bulazniš i gubiš se u upisima.
drote pssst
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by vuksadinare Wed 17 Nov - 21:43

Znate li da je veber bio milicajac i to rezervni..nosao je milojku pancirku :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by veber Wed 17 Nov - 21:44

vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:daj budaletino ne bulazni.
najveći nacisti su slovenci, austrijanci, švicarski nijemci i šugavi bavarci. 
mentalitet je isti kao tvoj, erin ili marcov.
tako da pljuješ po sebi.

osim bavarske ostatak njemačke živi normalno.
samo katoličkonacistička stoka iz bavarske zabrijala da je iznad svih.

stalno bulazniš i gubiš se u upisima.
drote pssst
kaj ti to znači?
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by vuksadinare Wed 17 Nov - 21:50

veber wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:daj budaletino ne bulazni.
najveći nacisti su slovenci, austrijanci, švicarski nijemci i šugavi bavarci. 
mentalitet je isti kao tvoj, erin ili marcov.
tako da pljuješ po sebi.

osim bavarske ostatak njemačke živi normalno.
samo katoličkonacistička stoka iz bavarske zabrijala da je iznad svih.

stalno bulazniš i gubiš se u upisima.
drote pssst
kaj ti to znači?
...da se drot kurci a bolje mu je da suti jer nije normalan
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by jastreb Wed 17 Nov - 22:13

Hoće li ta Austrija i nama dati nekakav ultimatum?

Zar misle da im je ovo 1914.?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by jastreb Wed 17 Nov - 22:15

Kladim se da će masa tzv suverenista i državotvoraca podržati austrijsku rezoluciju.

Tobože trube o nekakvoj samostalnoj Hrvatskoj,a već sutra bi potpisali stvaranje nekakve katoličke federacije sa Austrijom i Mađarskom i naravno sa Hrvatskom unutar te tvorevine kao običnim otiračem za brisat noge.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by veber Wed 17 Nov - 22:30

vuksadinare wrote:Znate li da je veber bio milicajac i to rezervni..nosao je milojku pancirku :D
jel ti znaš kaj sam ja u jna završio?
kao najobičniji regrut.


za razliku od tebe, ere i sličnih nisam bio član partije, nisam pristupio udbi, nisam cinkao za judine škude.
na kraju mi skinuli i činove jer nisam htio ići u bosnu.

a ta tvoja podmetanja su za malu djecu.

u jna sam došao u petrinju. miha zna koja je kasarna bila moja.
tamo sam završio obuku na maljutki, svi koji su položili pismeni postali su razvodnici ili tako nekaj.
dio nas inteligentnijih koji je znao čitati karte, koristiti kompas, očitati azimut mi smo išli na bojevu obuku u slunju.
svi koji su ispalili s POLKa odnosno maljutku dobili su čin desetara.
svi iz petrinje, a koliko znam većina POK je išla na karaule.
ja sam završio u koprivnici kao bazi, a u đurđevcu kao VP-Ferdinandovac.
karaula broj VIII, svi su se bojali te karaule jer je tamo bio vodnik vasilije tasić. srbin s kosova, čovjek kakav pola tvojih bosanaca i slične ekipe ne zaslužuje prići mu na dvdeset metara.
s obzirom da je bio jebač i nije volio biti na karauli mene je poslao u viroviticu ili u koprivnicu-ne sjećam se gdje je bilo šro za zkk.
i tako sam postao onaj s tri čvarka.
u kolovozu 90e došao mi je špegelj u kontrolu, ne samo meni već cijelom potezu karaula.
samo sam ja i moj ludi vodnik preživjeli kontrolu.
prije su bile GINAa iz bg mislim.
tako ti je završilo moje lijepo razdoblje života.
lijepih 8 mjeseci.
nitko nas nije dirao, dizali smo se kada bi se digli, išli spavati kada bi nam se spavalo.
kod potroška-lokalnog birtaša imali smo slobodni račun jer smo mu srndaće vozili.
onda su došle famozne devedesete.
po izlasku iz jna dobio sam još neki čin koji više nije bio štraftast već zvijezdica, zlatna.
to je bila rezervna milicija.
bio sam u kraševoj-danas bauerovoj.
onda je bila opsada doma jna, pa smo pucali.
pa su nam za tv zamijenli šinjele-plave u kvazi maskirne uniforme i dofurali su manekene da odigraju osvajanje istog.

ne znam tko se više usrao, mi ili oni.
onda su me prebacili u zng u draškovićevoj.
pa smo bili negdje na posavini.
onda su me vratili u bauerovu pa sam bio policaj.
onda su me rasporedili u karlovac ili turanj, ne sjećam se više.
da bi na kraju završio u HV u kerestincu.

u onim nekim vremenima kada su se mijenjale oznake odbio sam ići u bosnu.
skroz mi skinuli činove

i onda mi je dopizdilo i nakon 96e odjebao sve to.


a ti nastavi lagati
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by veber Wed 17 Nov - 22:32

vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:daj budaletino ne bulazni.
najveći nacisti su slovenci, austrijanci, švicarski nijemci i šugavi bavarci. 
mentalitet je isti kao tvoj, erin ili marcov.
tako da pljuješ po sebi.

osim bavarske ostatak njemačke živi normalno.
samo katoličkonacistička stoka iz bavarske zabrijala da je iznad svih.

stalno bulazniš i gubiš se u upisima.
drote pssst
kaj ti to znači?
...da se drot kurci a bolje mu je da suti jer nije normalan
drot?

o čemu ti tipkaš?
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Noor Wed 17 Nov - 22:33

jastreb wrote:Kladim se da će masa tzv suverenista i državotvoraca podržati austrijsku rezoluciju.

Tobože trube o nekakvoj samostalnoj Hrvatskoj,a već sutra bi potpisali stvaranje nekakve katoličke federacije sa Austrijom i Mađarskom i naravno sa Hrvatskom unutar te tvorevine kao običnim otiračem za brisat noge.
jel bas katolicke? :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by veber Wed 17 Nov - 22:37

Noor wrote:
jastreb wrote:Kladim se da će masa tzv suverenista i državotvoraca podržati austrijsku rezoluciju.

Tobože trube o nekakvoj samostalnoj Hrvatskoj,a već sutra bi potpisali stvaranje nekakve katoličke federacije sa Austrijom i Mađarskom i naravno sa Hrvatskom unutar te tvorevine kao običnim otiračem za brisat noge.
jel bas katolicke? :)
nemre četnik da ne spomene katolike.

i njega u austriju pa neka si jebedu matere međusobno.
sve to isti smradovi.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Milanović : U Austriji caruje fašizam Empty Re: Milanović : U Austriji caruje fašizam

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum