ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 22/11/2021, 20:59

Sovak wrote:

OK, zakon i propis dal je tu mogućnost za odbijanje kemoterapije. I imaš ju pravo koristiti.
čitaj sad pažljivo: ako se tvom djetetu dijagnosticira rak i ti ga ne želiš liječiti to se smatra nemarom i država ti ga ima pravo oduzeti i liječiti umjesto tebe (kao skrbink osobe koja nema pravo saoodlučivanja), ako se tebi dijagnosticira rak tebi država može kurac popušit jer ti kao punoljetna osoba imaš pravo na samoodlučivanje...ista, identična stvar je i sa cjepivima i bilo kojim drugim liječenjem. kao odrasla punoljetna osoba s pravom i sposobnošću (izuzev:neuračunljive osobe) samoodlučivanja zaštičen si zakonom o pravu pacijenata...zato je nemoguće cijepit odraslo pučanstvo i zato su sva "obavezna cjepljenja" usmjerena na djecu i izvršavaju se na istima jer se može ucijenit roditelje i jer ih se može oduzet i odlučit umjesto njih.
jedino kad ti nemaš pravo odlučivanja je kad si od smrti par minuta (prometne nesreće, srčani udari...) i podrazumijeva se da ti je uračunljvost smanjena. tada doktor donosi odluku i jedino tada ti nemaš pravo na samoodlučivanje.

Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 22/11/2021, 21:02

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Img_2570
Uglavnom se umire više svuda, a mi smo još i dobri.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 22/11/2021, 21:04

Sovak wrote:

Bilo bi zapravo dobro da svi koji su protiv ovih mjera kažu za koje mjere jesu i jesu li uopće za nekakve mjere te tko bi ih trebal propisivati?

Ja sam za:

- ukidanje stožera,
- da vlada temeljem ustava RH i zakona o javnom zdravstvu donosi mjere u svrhu suzbijanja zaraze,
- za provođenje tih mjera (koje god bile) odgovorni ministar zdravstva i HZJZ i naravno predsjednik vlade.
- za neprovođenje tih mjera, a u svrhu zaštite javnog zdravlja propisati sankcije. 

Tako radi ozbiljna država, tako radi pravna država.


Ti npr. reci - cijepiti ili ne, CP da ili ne, u slučaju zatrpavanja zdravstvenog sustava raditi ... kaj?

Lako je udarati kontru.

Ali kaj bi ti osobno napravil?

Koje bi ti mjere donesel za suzbijanje zaraze?
politika rijetko kada pita struku, rijetko.
u slučajevima ala HR skoro pa nikad.

politika pita struku u velikim ratovima kada slušaju generale, čak i onda griješe.

politiku boli kurac da li si se ti ili ja cijepio, politika ispunjava normu.
a, s druge strane svoje interese stavljaju ispred zajedničkih interesa.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 22/11/2021, 21:07

ebenica wrote:
Sovak wrote:

Ovaj zakon bum poštival, a ovaj ne bum ... to tak ne ide u pravnoj državi. Ne bi smjelo velim.

Jebi ga ... živiš u državi, a ne na pustom otoku.
tebi neke stvari nisu jasne, nebum ja moral poštivat niš...vezat za stol i cijepit me ne mogu. strpat u zatvor me neće.
kaj mi točno mogu? naplatiti kaznu? u jebote.

Ja, ja, ja pa ja. Jebote ti bi i Andriju Štampara objesil na banderu.

Nije ovdje pitanje samo i isključivo o tebi i tvojoj panici nego o cijelom zdravstvenom sustavu i javnom zdravlju čitave zajednice.

Za tebe osobno me boli kurac budeš li krepal i opal u neki jarak ili grabu. 

Ovdje govorimo o javnom zdravlju i čitavoj populaciji u zemlji.

Meni je jasno da tebe boli kurac za išta i ikoga osim za tebe samoga.

Ali država i javne institucije, pa tako i HZJZ imaju drugu ulogu. Zato u nazivu HZJZ ono J znači ''javno''.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 22/11/2021, 21:08

Sovak wrote:
ebenica wrote:
Sovak wrote:

Ovaj zakon bum poštival, a ovaj ne bum ... to tak ne ide u pravnoj državi. Ne bi smjelo velim.

Jebi ga ... živiš u državi, a ne na pustom otoku.
tebi neke stvari nisu jasne, nebum ja moral poštivat niš...vezat za stol i cijepit me ne mogu. strpat u zatvor me neće.
kaj mi točno mogu? naplatiti kaznu? u jebote.

Ja, ja, ja pa ja. Jebote ti bi i Andriju Štampara objesil na banderu.

Nije ovdje pitanje samo i isključivo o tebi i tvojoj panici nego o cijelom zdravstvenom sustavu i javnom zdravlju čitave zajednice.

Za tebe osobno me boli kurac budeš li krepal i opal u neki jarak ili grabu. 

Ovdje govorimo o javnom zdravlju i čitavoj populaciji u zemlji.

Meni je jasno da tebe boli kurac za išta i ikoga osim za tebe samoga.

Ali država i javne institucije, pa tako i HZJZ imaju drugu ulogu. Zato u nazivu HZJZ ono J znači ''javno''.
bravo. chemtrailaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 22/11/2021, 21:09

veber wrote:
Sovak wrote:

Bilo bi zapravo dobro da svi koji su protiv ovih mjera kažu za koje mjere jesu i jesu li uopće za nekakve mjere te tko bi ih trebal propisivati?

Ja sam za:

- ukidanje stožera,
- da vlada temeljem ustava RH i zakona o javnom zdravstvu donosi mjere u svrhu suzbijanja zaraze,
- za provođenje tih mjera (koje god bile) odgovorni ministar zdravstva i HZJZ i naravno predsjednik vlade.
- za neprovođenje tih mjera, a u svrhu zaštite javnog zdravlja propisati sankcije. 

Tako radi ozbiljna država, tako radi pravna država.


Ti npr. reci - cijepiti ili ne, CP da ili ne, u slučaju zatrpavanja zdravstvenog sustava raditi ... kaj?

Lako je udarati kontru.

Ali kaj bi ti osobno napravil?

Koje bi ti mjere donesel za suzbijanje zaraze?
politika rijetko kada pita struku, rijetko.
u slučajevima ala HR skoro pa nikad.

politika pita struku u velikim ratovima kada slušaju generale, čak i onda griješe.

politiku boli kurac da li si se ti ili ja cijepio, politika ispunjava normu.
a, s druge strane svoje interese stavljaju ispred zajedničkih interesa.


I onda na koncu ... kaj bi ti napravil?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 22/11/2021, 21:15

ebenica wrote:
Sovak wrote:
ebenica wrote:
Sovak wrote:
Noor wrote:
Sovak wrote:
Ovo je nevjerojatno.
Strah od igle je jebena stvar.

:facepalm


I ja velim ... . 

Čudo ... kaj ne?
je, i oni kojima je dijagnosticiran rak i odbiju ić na kemoterapiju jer iz nekoga razloga, jebeno smiju odbit!-. država može kurac popušit. čudo jebote, čudo!

OK, zakon i propis dal je tu mogućnost za odbijanje kemoterapije. I imaš ju pravo koristiti.

Ali je li dal za obvezna cijepljenja osim u propisanim izuzetcima (alergije na sastojke cjepiva)?

Nije.


Pa buš tak moral cijepiti svoju djecu (koju nemaš) ak ih hoćeš upisati u vrtić, školu i tak to.

Ak ovo cjepivo dojde pod obvezno, moral buš dokazati da si alergičan ili da ti može škoditi zdravlju pa se ne buš cjepil.

Zakon i propis.

I to je to.

Tko donosi zakone i propise - vlada, ministarstva, potvrđuje ih sabor.

Ovaj zakon bum poštival, a ovaj ne bum ... to tak ne ide u pravnoj državi. Ne bi smjelo velim.

Jebi ga ... živiš u državi, a ne na pustom otoku.
je! za bilo kakav medicinski postupak ili dijagnozu, osim za osobe koje nemaju pravo saoodlučivanja...pa bokteiebo kaj si stvarno toliko retardiran???

Zato se ''obvezno'' cijepljenje za djecu zove ''obvezno cijepljenje'' ... jer ga smiješ svojevoljno odbiti i ići dalje kako te volje.

Ne baš.

Ja jesam retardiran ... samo zbog jedne stvari - razgovaram s tobom.

Srećom ... to je popravljivo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 22/11/2021, 21:18

Sovak wrote:

Zato se ''obvezno'' cijepljenje za djecu zove ''obvezno cijepljenje'' ... jer ga smiješ svojevoljno odbiti i ići dalje kako te volje.

Ne baš.

Ja jesam retardiran ... samo zbog jedne stvari - razgovaram s tobom.

.
ebenica wrote:
Sovak wrote:

OK, zakon i propis dal je tu mogućnost za odbijanje kemoterapije. I imaš ju pravo koristiti.
čitaj sad pažljivo: ako se tvom djetetu dijagnosticira rak i ti ga ne želiš liječiti to se smatra nemarom i država ti ga ima pravo oduzeti i liječiti umjesto tebe (kao skrbink osobe koja nema pravo saoodlučivanja), ako se tebi dijagnosticira rak tebi država može kurac popušit jer ti kao punoljetna osoba imaš pravo na samoodlučivanje...ista, identična stvar je i sa cjepivima i bilo kojim drugim liječenjem. kao odrasla punoljetna osoba s pravom i sposobnošću (izuzev:neuračunljive osobe) samoodlučivanja zaštičen si zakonom o pravu pacijenata...zato je nemoguće cijepit odraslo pučanstvo i zato su sva "obavezna cjepljenja" usmjerena na djecu i izvršavaju se na istima jer se može ucijenit roditelje i jer ih se može oduzet i odlučit umjesto njih.
jedino kad ti nemaš pravo odlučivanja je kad si od smrti par minuta (prometne nesreće, srčani udari...) i podrazumijeva se da ti je uračunljvost smanjena. tada doktor donosi odluku i jedino tada ti nemaš pravo na samoodlučivanje.

ti jesi retardiran uvijek i u svakom jebenom pogledu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 22/11/2021, 21:21

luda švicarska

https://www.thelocal.ch/20211103/switzerland-approves-antibody-testing-for-covid-certificate/

dakle švicarci priznali anti-tijela kao legitimni test kao dokaz da si imun od korone.. vadiš svaka 3 mjeseca i dobijaš potvrdu.

naša luda država to ne priznaje iz njima nepoznatog razloga

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by sitting_bull 22/11/2021, 21:21

mutava baštarda wrote:
mutava baštarda wrote:
sitting_bull wrote:U 24 sata u Njemačkoj umrle 62 osobe, u Hrvatskoj 73

glupi nijemci nemaju velikog vožda koji preko ministra obrane ratuje s predsjednikom vlastite države, umjesto da radi posao za koji je izabran.

zapravo,  riječ je o prividu kako je veliki hrvatski vožd stvarno velik.

sve ukazuje kao je riječ o sitnoj duši bez empatije i ikakvog osjećaja odgovornosti za druge.

dok su druge države i njihove vlade planski cijepili i pustili da znanost i struka vode igru, veliki vožd i dečki i cure iz njegove vlade i stožera su se igrali sa sudbinama i životima građana i gledali kako sava tiho teče, umjesto da barem kopiraju druge koji su nešto poduzimali.

jedino što su uspjeli smisliti je kažnjavanje onih bez covid potvrde, što je sasvim logično jer sve su hdz vlade do sada bile uspješne jedino u izmišljanju novih i novih kazni i harača.

prokleti bili, krepali u najvećim mukama!

tika-taka, tika-taka...

Tika taka, koliko naših političara je otišlo vani na operaciju? Čak je i ministar zdravstva išao vani operirati prostatu. Tika taka.
Korona novosti i spoznaje - Page 50 Img_2569

Kod nas podaci malo kasne zato što uhljebi loše rade posao.
Što se može vidjeti iz slike.
U Njemačkoj umire više ljudi nego kod nas. Kod nas umire više od kovida, ali ukupno manje ljudi nego u Njemačkoj.
Sad ti meni reci što je bolje...
uspoređuješ apsolutni broj umrlih i tu je točno da je broj umrlih u njemačkoj veći.

međutim, njemačka ima 83.000.000 stanovnika, a hrvatska malo manje od 4.000.000 stanovnika.

sad ti meni reci što je bolje
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 22/11/2021, 21:23

ebenica wrote:
Sovak wrote:

Zato se ''obvezno'' cijepljenje za djecu zove ''obvezno cijepljenje'' ... jer ga smiješ svojevoljno odbiti i ići dalje kako te volje.

Ne baš.

Ja jesam retardiran ... samo zbog jedne stvari - razgovaram s tobom.

.
ebenica wrote:
Sovak wrote:

OK, zakon i propis dal je tu mogućnost za odbijanje kemoterapije. I imaš ju pravo koristiti.
čitaj sad pažljivo: ako se tvom djetetu dijagnosticira rak i ti ga ne želiš liječiti to se smatra nemarom i država ti ga ima pravo oduzeti i liječiti umjesto tebe (kao skrbink osobe koja nema pravo saoodlučivanja), ako se tebi dijagnosticira rak tebi država može kurac popušit jer ti kao punoljetna osoba imaš pravo na samoodlučivanje...ista, identična stvar je i sa cjepivima i bilo kojim drugim liječenjem. kao odrasla punoljetna osoba s pravom i sposobnošću (izuzev:neuračunljive osobe) samoodlučivanja zaštičen si zakonom o pravu pacijenata...zato je nemoguće cijepit odraslo pučanstvo i zato su sva "obavezna cjepljenja" usmjerena na djecu i izvršavaju se na istima jer se može ucijenit roditelje i jer ih se može oduzet i odlučit umjesto njih.
jedino kad ti nemaš pravo odlučivanja je kad si od smrti par minuta (prometne nesreće, srčani udari...) i podrazumijeva se da ti je uračunljvost smanjena. tada doktor donosi odluku i jedino tada ti nemaš pravo na samoodlučivanje.

ti jesi retardiran uvijek i u svakom jebenom pogledu.

Je da ... po tvojem i bolesnik s ebolom ima pravo odbiti sve i jahati po cijelom planetu.

Sretno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 22/11/2021, 21:25

Sovak wrote:
ebenica wrote:
Sovak wrote:

Zato se ''obvezno'' cijepljenje za djecu zove ''obvezno cijepljenje'' ... jer ga smiješ svojevoljno odbiti i ići dalje kako te volje.

Ne baš.

Ja jesam retardiran ... samo zbog jedne stvari - razgovaram s tobom.

.
ebenica wrote:
Sovak wrote:

OK, zakon i propis dal je tu mogućnost za odbijanje kemoterapije. I imaš ju pravo koristiti.
čitaj sad pažljivo: ako se tvom djetetu dijagnosticira rak i ti ga ne želiš liječiti to se smatra nemarom i država ti ga ima pravo oduzeti i liječiti umjesto tebe (kao skrbink osobe koja nema pravo saoodlučivanja), ako se tebi dijagnosticira rak tebi država može kurac popušit jer ti kao punoljetna osoba imaš pravo na samoodlučivanje...ista, identična stvar je i sa cjepivima i bilo kojim drugim liječenjem. kao odrasla punoljetna osoba s pravom i sposobnošću (izuzev:neuračunljive osobe) samoodlučivanja zaštičen si zakonom o pravu pacijenata...zato je nemoguće cijepit odraslo pučanstvo i zato su sva "obavezna cjepljenja" usmjerena na djecu i izvršavaju se na istima jer se može ucijenit roditelje i jer ih se može oduzet i odlučit umjesto njih.
jedino kad ti nemaš pravo odlučivanja je kad si od smrti par minuta (prometne nesreće, srčani udari...) i podrazumijeva se da ti je uračunljvost smanjena. tada doktor donosi odluku i jedino tada ti nemaš pravo na samoodlučivanje.

ti jesi retardiran uvijek i u svakom jebenom pogledu.

Je da ... po tvojem i bolesnik s ebolom ima pravo odbiti sve i jahati po cijelom planetu.

Sretno.
nema ni onaj sa koronom i u čemu je problem? kakve to jebene veze ima sa cjepivima? cjepiva su za zdrave ljude. kakve veze ima netko zdrav sa onim oboljelim od ebole ili korone?

i to nije "po mom" nego je to po zakonu i pravima pacijenata.

-------

https://www.ex-iskon-pleme.com/viewtopic.php?t=49332


Last edited by ebenica on 22/11/2021, 21:26; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum