ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH - Page 2 Empty Re: Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by RayMabus 10/28/2021, 21:43

vuksadinare wrote:Ray smanji gas...uzmi pauzu neko vrijeme.
Ne beri brigu. Ja znam da tebi smetaju Srbi ko i ovim Amerikancima. Zato tebi smeta ovi plan.

S demonima se ne pregovara. Ovo gore su moji uvjeti.

Imaš u Albaniji novu pistu pa odjebi tamo.

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/video-nato-obnavlja-nekad-najvecu-vojnu-tajnu-albanije-20190215

Ovi oficir u Avianu šta je poslao avione da bacaju bombe kraj Glamoča i pozvao Komšića mora platit cijenu tj on i njegov vojni vrh a to je Pentagon.

Upravo čitaš vojni plan generala GF S PET ZVJEZDICA , PRIPADNIKA AŠTAR GRUPE ( BIĆA SVJETLOSTI ) I ANĐEOSKE HIJERAHIJE.

RayMabus

Posts : 176423
2014-04-11


Back to top Go down

Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH - Page 2 Empty Re: Escobar : Ne možemo dozvoliti Rusiji i Kini da nas izbace iz BiH

Post by RayMabus 10/28/2021, 21:47

Dao sam im šansu.

Čak i ako neće možda im uspije suživot crnaca i muslimana s Talijanima na Apeninskom poluotoku.

Život je igra. Kad bi se znao ishod onda to ne bi bila igra.

Pokušajmo.

To traži mirniji dio vijeća GF.

Al ako ne uspiju ja tražim likvidaciju 60 tisuća talijanskih ljevičara od strane talijanskih desničara.

Priprema trupa za to već je počela.

Nikad ne znaš. Možda ne uspiju. Ja ću biti spreman.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176423
2014-04-11


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum