ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Senf kapitulirao

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Senf kapitulirao Empty Senf kapitulirao

Post by vuksadinare Mon 18 Oct - 16:48

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2311726&index_ref=naslovnica_vijesti_prva_m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Senf kapitulirao Empty Re: Senf kapitulirao

Post by vuksadinare Mon 18 Oct - 16:49

...sto shiting radi..nedugo je govorio nema sanse... Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Senf kapitulirao Empty Re: Senf kapitulirao

Post by vuksadinare Mon 18 Oct - 16:55

Sljedeci gradonacelnik - Petar Pripuz
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Senf kapitulirao Empty Re: Senf kapitulirao

Post by vuksadinare Mon 18 Oct - 16:59

Nekako me svrbi da necemo dugo cekat raskol u '(ne)mozemo'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Senf kapitulirao Empty Re: Senf kapitulirao

Post by AssadNaPodmornici Mon 18 Oct - 17:08

e jebiga.. sada će tomašević se maknuti sa fotelje, i uskrsnut će bandić iz groba, tvrde kite i crvena nosa od koke i zamjenik će mu biti škoro.. not..

ovaj će vam biti na vlasti idućih 20ak godina

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21063
2018-06-14


Back to top Go down

Senf kapitulirao Empty Re: Senf kapitulirao

Post by marcellus Mon 18 Oct - 18:41

AssadNaPodmornici wrote:e jebiga.. sada će tomašević se maknuti sa fotelje, i uskrsnut će bandić iz groba, tvrde kite i crvena nosa od koke i zamjenik će mu biti škoro.. not..

ovaj će vam biti na vlasti idućih 20ak godina

neće toliko, jer se ne snalazi i već mu pada rejting... uostalom njegovi birači su od njega očekivali da rastjera sve bandićeve kadrove što ne može jer je socijalist, da odjebe pripuza što ne može i što sam ja rekao da neće moć, da pojeftini komunalije a plaćat ćemo ih tri puta skuplje nego za bandića i to od parkinga i karte za zet do struje, vode, plina i smeća.

teta je dilajla, jednostavno su on i ekipa onak nabrijano i puni sebe upali u birc "najjači smo niko nam niš ne može" i onda se osvrnuli oko sebe, i skužili da su im neki stričeki u kožnjacima blokirali izlaz i da ih neki mrki tipovi čudno gledaju. I sad im počinje dolazit iz guzice u glavu da su na neprijateljskom teritoriju, da ih je malo, i da ne kuže uopće igru.

_________________
Senf kapitulirao 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Senf kapitulirao Empty Re: Senf kapitulirao

Post by debotoijusto Mon 18 Oct - 19:39

nema tu pravo-krivo , lik ima certifikate i valjanu ponudu a zbinjavanje otpada je svugdje na rubu zakona posao ili pranje love , trebalo bi imati podatke koliko je to zbrinjavanje kroz pripuzove firme kostalo porezne obveznike za vrijeme prevaranta iz pogane vlake , ako ima ustede oli bolji ugovor mozemoa + a ako ne opet + bar su pokusali ... dogodine se okusam s skorinom sestrom  B-)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Senf kapitulirao Empty Re: Senf kapitulirao

Post by marcellus Mon 18 Oct - 19:44

debotoijusto wrote:nema tu pravo-krivo , lik ima certifikate i valjanu ponudu a zbinjavanje otpada je svugdje na rubu zakona posao ili pranje love , trebalo bi imati podatke koliko je to zbrinjavanje kroz pripuzove firme kostalo porezne obveznike za vrijeme prevaranta iz pogane vlake , ako ima ustede oli bolji ugovor mozemoa + a ako ne opet + bar su pokusali ... dogodine se okusam s skorinom sestrom  B-)

dobro jutro za boldano...

pitanje je samo zašto su onda toliko srali kad znaju kako idu stvari, jel. Bolje se vozit na biciklu nego u gepeku.

_________________
Senf kapitulirao 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Senf kapitulirao Empty Re: Senf kapitulirao

Post by sitting_bull Mon 18 Oct - 19:55

naslov teme je realan kao kad srbi napišu: kosovo je srbija.
slobodanmiloševićevska propaganda. 

ovaj je natječaj pripuz dobio jer je dao ponudu unutar planiranih okvira i s ispunjenim uvjetima (ponuda od 33.637.500 kuna je manja od planiranih 36.500.000 kuna pa je pitanje tko je tu "kapitulirao).

tomašević je samo pragmatično po planiranoj cijeni osigurao da grad funkcionira i istovremeno kupio jednu godinu da omogući konkurenciji da ruši cijenu i da sam kroz gradske resurse iznađe rješenje za kompostanu. do sada se ozbiljni igrači nisu niti javljali na zagrebačke natječaje jer se unaprijed znalo tko pobjeđuje.

zanimljivo je i što se anemično đubre javlja s komentarom na donešenu odluku.
anemičar bi trebao biti zadnji, obzirom na totalno nečinjenje nakon potresa u zagrebu i na baniji, koji ima ikakvo moralno pravo nekome pridikovati.
no, za mlitavog briselskog slugu to nije ništa novo: za ovaj božić očekujem kako će na badnjak objaviti urbe et orbi kako je njegova vlada već osnovala povjerendtvo/komisiju za otkup ine od orbana. to je negdje realan domet anemičnog đubreta u donošenju odluka.


Last edited by sitting_bull on Mon 18 Oct - 20:00; edited 1 time in total
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Senf kapitulirao Empty Re: Senf kapitulirao

Post by marcellus Mon 18 Oct - 19:57

sitting_bull wrote:kupio jednu godinu da omogući konkurenciji da ruši cijenu

konkurencija će se javit na natječaj kad i ako im pripuz dozvoli.

dakle nikad.

jer da se jave mimo njegove dozvole i s nižom cijenom, moglo bi im izgorjet skladište, neko pretuć vozače, počet se dešavat čudni i nepopravljivi kvarovi na kamionima. I tak...

a to što će grad napravit svoju kompostanu... jebiga, gle, trebaju dozvolu od ministarstva za lokaciju... a ministarstvo je hdz. Kužiš?

_________________
Senf kapitulirao 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Senf kapitulirao Empty Re: Senf kapitulirao

Post by Guest Mon 18 Oct - 20:04

:popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Senf kapitulirao Empty Re: Senf kapitulirao

Post by Guest Mon 18 Oct - 20:11

sitting_bull wrote:naslov teme je realan kao kad srbi napišu: kosovo je srbija.
slobodanmiloševićevska propaganda. 

ovaj je natječaj pripuz dobio jer je dao ponudu unutar planiranih okvira i s ispunjenim uvjetima (ponuda od 33.637.500 kuna je manja od planiranih 36.500.000 kuna pa je pitanje tko je tu "kapitulirao).

tomašević je samo pragmatično po planiranoj cijeni osigurao da grad funkcionira i istovremeno kupio jednu godinu da omogući konkurenciji da ruši cijenu i da sam kroz gradske resurse iznađe rješenje za kompostanu. do sada se ozbiljni igrači nisu niti javljali na zagrebačke natječaje jer se unaprijed znalo tko pobjeđuje.

zanimljivo je i što se anemično đubre javlja s komentarom na donešenu odluku.
anemičar bi trebao biti zadnji, obzirom na totalno nečinjenje nakon potresa u zagrebu i na baniji, koji ima ikakvo moralno pravo nekome pridikovati.
no, za mlitavog briselskog slugu to nije ništa novo: za ovaj božić očekujem kako će na badnjak objaviti urbe et orbi kako je njegova vlada već osnovala povjerendtvo/komisiju za otkup ine od orbana. to je negdje realan domet anemičnog đubreta u donošenju odluka.


:tss
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Senf kapitulirao Empty Re: Senf kapitulirao

Post by veber Mon 18 Oct - 20:11

marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:e jebiga.. sada će tomašević se maknuti sa fotelje, i uskrsnut će bandić iz groba, tvrde kite i crvena nosa od koke i zamjenik će mu biti škoro.. not..

ovaj će vam biti na vlasti idućih 20ak godina

neće toliko, jer se ne snalazi i već mu pada rejting... uostalom njegovi birači su od njega očekivali da rastjera sve bandićeve kadrove što ne može jer je socijalist, da odjebe pripuza što ne može i što sam ja rekao da neće moć, da pojeftini komunalije a plaćat ćemo ih tri puta skuplje nego za bandića i to od parkinga i karte za zet do struje, vode, plina i smeća.

teta je dilajla, jednostavno su on i ekipa onak nabrijano i puni sebe upali u birc "najjači smo niko nam niš ne može" i onda se osvrnuli oko sebe, i skužili da su im neki stričeki u kožnjacima blokirali izlaz i da ih neki mrki tipovi čudno gledaju. I sad im počinje dolazit iz guzice u glavu da su na neprijateljskom teritoriju, da ih je malo, i da ne kuže uopće igru.
ja ne znam koji je kiki tebi?


nije bitan tomaševvić niti drugi.

bitno je da je odjednom cijena "pala" i postala tržišna.

to tebi nije zanimljiv moment?

(nisam u toj strukturi, pa ne mogu tipkati bedastoće, ali onako. s tvoje dvije pune crte, pijanim panoncem i hienom u zatvoru- mislim da bi pripuzu ponudio jednu fer ponudu, koja se ne odbija. to tipkam iza sigurnosti kilometara i laptopa)

ali činjenica je da meni pripuz ne bi prijetio. vrlo jednostavno i čisto.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Senf kapitulirao Empty Re: Senf kapitulirao

Post by marcellus Mon 18 Oct - 20:13

cijena čega je pala? Smeća?

Je pička materina pala kad je pripuz i dalje jedini ponuđač... i to će kak stoje stvari i ostat. A kaj je ono senf pričal prije izbora? A da, da će se pobrinut da se na natječaje više ne javlja samo jedna firma...

_________________
Senf kapitulirao 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Senf kapitulirao Empty Re: Senf kapitulirao

Post by Guest Mon 18 Oct - 20:14

veber wrote:
marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:e jebiga.. sada će tomašević se maknuti sa fotelje, i uskrsnut će bandić iz groba, tvrde kite i crvena nosa od koke i zamjenik će mu biti škoro.. not..

ovaj će vam biti na vlasti idućih 20ak godina

neće toliko, jer se ne snalazi i već mu pada rejting... uostalom njegovi birači su od njega očekivali da rastjera sve bandićeve kadrove što ne može jer je socijalist, da odjebe pripuza što ne može i što sam ja rekao da neće moć, da pojeftini komunalije a plaćat ćemo ih tri puta skuplje nego za bandića i to od parkinga i karte za zet do struje, vode, plina i smeća.

teta je dilajla, jednostavno su on i ekipa onak nabrijano i puni sebe upali u birc "najjači smo niko nam niš ne može" i onda se osvrnuli oko sebe, i skužili da su im neki stričeki u kožnjacima blokirali izlaz i da ih neki mrki tipovi čudno gledaju. I sad im počinje dolazit iz guzice u glavu da su na neprijateljskom teritoriju, da ih je malo, i da ne kuže uopće igru.
ja ne znam koji je kiki tebi?


nije bitan tomaševvić niti drugi.

bitno je da je odjednom cijena "pala" i postala tržišna.

to tebi nije zanimljiv moment?

(nisam u toj strukturi, pa ne mogu tipkati bedastoće, ali onako. s tvoje dvije pune crte, pijanim panoncem i hienom u zatvoru- mislim da bi pripuzu ponudio jednu fer ponudu, koja se ne odbija. to tipkam iza sigurnosti kilometara i laptopa)

ali činjenica je da meni pripuz ne bi prijetio. vrlo jednostavno i čisto.


Mogel bi biti ... u smislu ''e, da vidim papka koji bu ponudil manje od mene (konjska glava u krevetu)?

U svakom slučaju ... ne bih se htel mešati!

drunken
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Senf kapitulirao Empty Re: Senf kapitulirao

Post by sitting_bull Mon 18 Oct - 20:15

marcellus wrote:
sitting_bull wrote:kupio jednu godinu da omogući konkurenciji da ruši cijenu

konkurencija će se javit na natječaj kad i ako im pripuz dozvoli.

dakle nikad.

jer da se jave mimo njegove dozvole i s nižom cijenom, moglo bi im izgorjet skladište, neko pretuć vozače, počet se dešavat čudni i nepopravljivi kvarovi na kamionima. I tak...

a to što će grad napravit svoju kompostanu... jebiga, gle, trebaju dozvolu od ministarstva za lokaciju... a ministarstvo je hdz. Kužiš?
pripuz u hrvatskoj nema konkurenciju jer mu je miki osigurao monopol.

međutim, i slovenci i austrijanci imaju firme koje mogu odraditi posao jeftinije od pripuza i još zaraditi.

piskaralo, jadno je kako ti pokušavaš u pripuzovo ime poslati poruku da je on glavni mafijaš i da je zagreb njegov teren.
je, tako je bilo u bandićevo doba.
miki je mrtav.
ako misliš da su paljenje skladišta konkurenciji, premlaćivanje radnika konkurentske firme, čudni kvarovi i slično metode kojima se može zadržati status quo, onda si puno gluplji nego sam mislio.

jednako tako i trenutačno stanje u kojem hdz i anemično đubre sabotiraju i obnovu zagreba i banije nije trajno stanje - tako je jer se do sada nitko nije bunio.
činjenica je kako je nezadovoljstvo građana sve veće i samo je pitanje vremena kada će se postići kritična masa nezadovoljnih i kad će stvari izmaknuti kontroli koju sada imaju hdz i anemičar.

nisam ja tu ništa posebno pametan, takav je redosljed događanja već en puta viđen i slijedi i u hrvatskoj, jedino je vrijeme inkubacije nezadovoljstva u hrvatskoj značajno dulje nego u drugim sredinama.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Senf kapitulirao Empty Re: Senf kapitulirao

Post by marcellus Mon 18 Oct - 20:21

Sovak wrote:
Mogel bi biti ... u smislu ''e, da vidim papka koji bu ponudil manje od mene "

"Odi idemo se vozit"
"a kam?"

(dva sata kasnije u šumi)

"A zakaj moram kopat ovu dva metra duboku rupu?"

"Zato kaj si pital, sad nek bude tri metra..."

_________________
Senf kapitulirao 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Senf kapitulirao Empty Re: Senf kapitulirao

Post by sitting_bull Mon 18 Oct - 20:25

marcellus wrote:
Sovak wrote:
Mogel bi biti ... u smislu ''e, da vidim papka koji bu ponudil manje od mene "

"Odi idemo se vozit"
"a kam?"

(dva sata kasnije u šumi)

"A zakaj moram kopat ovu dva metra duboku rupu?"

"Zato kaj si pital, sad nek bude tri metra..."
piskaralo marcellus, đavolje piskaralo druga pripuza.

dobro, možda ovo nije dno koje piskaralo može doseći.

možda je ta rupa dublja od tri metra...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Senf kapitulirao Empty Re: Senf kapitulirao

Post by marcellus Mon 18 Oct - 20:30

gle svi znamo kak stvari idu u tom poslu i zakaj se niko ne javlja... ok?

_________________
Senf kapitulirao 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Senf kapitulirao Empty Re: Senf kapitulirao

Post by veber Mon 18 Oct - 20:31

Sovak wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:e jebiga.. sada će tomašević se maknuti sa fotelje, i uskrsnut će bandić iz groba, tvrde kite i crvena nosa od koke i zamjenik će mu biti škoro.. not..

ovaj će vam biti na vlasti idućih 20ak godina

neće toliko, jer se ne snalazi i već mu pada rejting... uostalom njegovi birači su od njega očekivali da rastjera sve bandićeve kadrove što ne može jer je socijalist, da odjebe pripuza što ne može i što sam ja rekao da neće moć, da pojeftini komunalije a plaćat ćemo ih tri puta skuplje nego za bandića i to od parkinga i karte za zet do struje, vode, plina i smeća.

teta je dilajla, jednostavno su on i ekipa onak nabrijano i puni sebe upali u birc "najjači smo niko nam niš ne može" i onda se osvrnuli oko sebe, i skužili da su im neki stričeki u kožnjacima blokirali izlaz i da ih neki mrki tipovi čudno gledaju. I sad im počinje dolazit iz guzice u glavu da su na neprijateljskom teritoriju, da ih je malo, i da ne kuže uopće igru.
ja ne znam koji je kiki tebi?


nije bitan tomaševvić niti drugi.

bitno je da je odjednom cijena "pala" i postala tržišna.

to tebi nije zanimljiv moment?

(nisam u toj strukturi, pa ne mogu tipkati bedastoće, ali onako. s tvoje dvije pune crte, pijanim panoncem i hienom u zatvoru- mislim da bi pripuzu ponudio jednu fer ponudu, koja se ne odbija. to tipkam iza sigurnosti kilometara i laptopa)

ali činjenica je da meni pripuz ne bi prijetio. vrlo jednostavno i čisto.


Mogel bi biti ... u smislu ''e, da vidim papka koji bu ponudil manje od mene (konjska glava u krevetu)?

U svakom slučaju ... ne bih se htel mešati!

drunken
neke stvari neću napisati, nikada.
možda s dionizom bratom velim nešto.

meni, sigurno ne bi prijetio. 
ali ovo je forum. svi smo hrabri i svi nabijamo nekog na kulac.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Senf kapitulirao Empty Re: Senf kapitulirao

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum