ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije Empty Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by Hektorović 1/10/2021, 11:47

Milorad Dodik poručio Gabrielu Escobaru: Je*e mi se za sankcije
Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije B_211001080
Član Predsjedništva BiH Milorad Dodik (SNSD) rekao je specijalnom izaslaniku američkog predsjednika Joea Bidena za Zapadni Balkan Gabrielu Escobaru da mu se "je*e za američke sankcije".
"Želim da kažem da sam vidio jedno nekorektno postupanje Američke amabasade u Sarajevu koja je dala saopćenje povodom mog razgovora s gospodinom Escobarom. Ja nisam bio spreman da izađem u javnost sa detaljima tog razgovora, ali imajući u vidu da su oni odlučili da kažu samo ono što su oni rekli, a vezano je za prijetnje nekim sankcijama", kazao je Dodik, a zatim pročitao i pokazao stenogram sa jučerašnjeg sastanka.
Escobar: Moram reći da su nove sankcije prema Balkanu predviđene za one koji opstruišu politički, ali i prema onima koji maju korist od toga.
Dodik: Je*e mi se za sankcije. To sam upoznao već. Ako hoćeš samnom razgovarati nemoj mi prijetiti.
Escobar: To nije prijetnja, ovo je činjenica.
Dodik: Šta god vi uradili, u redu to je vaša stvar, ali da se vratimo malo na ovu priču o retorici. To slušam već 20 godina, ovdje pokušavate od nas da napravite poslušne ljude koji samo trebaju da pričaju ono što vama odogovara, a u suštini sve ovo što danas govorite, da je problem u BiH – to ste vi napravili, to su vase pogrešne politike, nisu naše …".
Ovaj dio možete pogledati na snimku press konferencije od 34:50 minute:
Dodik je danas kazao i da će ovu riječ koristiti uvijek prema onima koji misle da mogu prijetiti sankcijama.
Kako je navedeno na Twitter nalogu Ambasade Sjedinjenih Američkih Država u Sarajevu, Escobar je jučer Dodiku prenio stav Sjedinjenih Američkih Država da su prijetnje otcjepljenjem antidejtonske i da građanima Republike Srpske ne nude ništa osim izolacije i ekonomskog očaja.
Navedeno je kako je Escobar ponovio snažnu predanost SAD-a suverenitetu i teritorijalnom integritetu BiH kao jedne zemlje u kojoj su i entiteti Republika Srpska i Federacija BiH i Brčko distrikt prosperitetniji i sigurniji kada se lideri bore protiv korupcije, jačaju integritet, pravičnost izbora u BiH i kreću naprijed u reforme koje donose ekonomski oporavak.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 13:16

Ti Amerikanci puno seru. Ovi ovdje Palmenr priča o ukidanju etničkih prefiksa i onda priča kako je to ok ako žele u EU ?

https://www.klix.ba/vijesti/bih/palmer-za-klix-ba-potrebne-ustavne-reforme-se-odnose-na-drzavni-dom-naroda-a-ne-federalni/211001063

Pa.tko je EU ? Ti ili ja ili opet ti u Americi na drugom kontinentu ?

Kako ti možeš njima pričat o EU kad nisi ti nego ja dio iste i ti o tome ne odlučuješ nego ja ?

A da nisi ti malo bezobrazan a ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 13:18

Ti ih možeš jedino primit u američke savezne države kao xy država po redu a nikako u EU.

Pizda ti materina bezobrazna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by Hektorović 1/10/2021, 13:21

Pa Dodo je dobro poslao ovoga u 3 PM
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 13:21

Šta ti imaš sa EU i koji si ti faktor tu o odlučivanju tko će , kada će i kako uć u istu ?

Šta ti sebi umišljaš tko si točno ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 13:22

Hektorović wrote:Pa Dodo je dobro poslao ovoga u 3 PM
Pa neka je. Ima i pravo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 13:24

Ovi je Amerikanac dakle sjedinjene američke države i on njima priča po kakvim uvjetima će oni uć u EU.

Stani sekund. Tko si ti ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by Hektorović 1/10/2021, 13:28

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije 20211001150951_683932

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije 20211001130342781977
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 13:29

Zamisli da ja dođem tamo u neku otočnu državu i dolazim iz EU i onda im govorim koje oni uvjete po mom mišljenju moraju ispunit da bi postali dio SAD.

Pa Wasington bi odma međunarodnu tjeralicu za menom raspisao.

Ovo triba potirat. Ovo je bezobrazno nisu ni sami svjesni koliko.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by debotoijusto 1/10/2021, 13:30

krkan
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by epikur37 1/10/2021, 13:34

Car, bog i idol... Odera amera kao beba zvečku.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by darth_vader 1/10/2021, 13:38

debotoijusto wrote:krkan
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19697
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 13:38

debotoijusto wrote:krkan
Krkan ili ne , Amerikanci ili bilo tko tko nije EU nema ama baš nikakvo pravo da njima priča šta je a šta nije potrebno njima da uđu u EU.

Pa ovo je totalno bezobrazno. Ovo je kršenje suvereniteta EU i mješanje u njene stvari i uzimanje za pravo sebi da si ti taj koji o tome odlučuje.

Kako će jedna Kina jer ti SAD jesi Kina u ovoj priči kao treća država uopće o tome odlučivati i tko ti daje pravo da ti uopće o tome pričaš ?

Jedno pitanje : Jesi li ti normalan ? Najozbiljnije te pitam to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by debotoijusto 1/10/2021, 13:46

RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:krkan
Krkan ili ne , Amerikanci ili bilo tko tko nije EU nema ama baš nikakvo pravo da njima priča šta je a šta nije potrebno njima da uđu u EU.

Pa ovo je totalno bezobrazno. Ovo je kršenje suvereniteta EU i mješanje u njene stvari i uzimanje za pravo sebi da si ti taj koji o tome odlučuje.

Kako će jedna Kina jer ti SAD jesi Kina u ovoj priči kao treća država uopće o tome odlučivati i tko ti daje pravo da ti uopće o tome pričaš ?

Jedno pitanje : Jesi li ti normalan ? Najozbiljnije te pitam to.
ne budali , dodo je krkan a podrzavatelji interesni ili retardirani
izaslanik je izuzetno strpljiv/pristojan
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 13:56

Escobar je tu da krkanima udari sankcije al Amerikanci nemaju pravo njima govorit o EU. To je miješanje u unutarnje poslove druge države. Kršenje tuđeg suvereniteta.

Bezobrazni su.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by vuksadinare 1/10/2021, 13:58

RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:krkan
Krkan ili ne, Amerikanci ili bilo tko tko nije EU nema ama baš nikakvo pravo da njima priča šta je a šta nije potrebno njima da uđu u EU.

Pa ovo je totalno bezobrazno. Ovo je kršenje suvereniteta EU i mješanje u njene stvari i uzimanje za pravo sebi da si ti taj koji o tome odlučuje.

Kako će jedna Kina jer ti SAD je Kina u ovoj priči kao treća država uopće o tome odlučuje i tko daje pravo da ti uopće o tome priča?

Jedno pitanje: Jesi li ti normalan? Najozbiljnije te pitam to.
Ameri imaju silu i novac a dodo i drugi su golaci..da ga se amer hoce rjesit rjesio bi ga se za pet minuta i nitko ne bi suzu pustio kao ni za bakirom,covicem,suljom,plenkijem i nitko zbog toga ne bi mrdnuo kurcem..tako stvari stoje..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 13:59

Amerika ima pravo pričati o tome šta je njima potrebno da uđu u NATO al svako njihovo pa i najmanje spominjanje šta je njima potrebno da uđu u EU a to govori Amerika je upletanje u unutrašnje stvari druge države odnosno kršenje suvereniteta istog.

Pametnije im je da začepe dok nije kasno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 14:06

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:krkan
Krkan ili ne, Amerikanci ili bilo tko tko nije EU nema ama baš nikakvo pravo da njima priča šta je a šta nije potrebno njima da uđu u EU.

Pa ovo je totalno bezobrazno. Ovo je kršenje suvereniteta EU i mješanje u njene stvari i uzimanje za pravo sebi da si ti taj koji o tome odlučuje.

Kako će jedna Kina jer ti SAD je Kina u ovoj priči kao treća država uopće o tome odlučuje i tko daje pravo da ti uopće o tome priča?

Jedno pitanje: Jesi li ti normalan? Najozbiljnije te pitam to.
Ameri imaju silu i novac a dodo i drugi su golaci..da ga se amer hoce rjesit rjesio bi ga se za pet minuta i nitko ne bi suzu pustio kao ni za bakirom,covicem,suljom,plenkijem i nitko zbog toga ne bi mrdnuo kurcem..tako stvari stoje..
Toliko moćni da oni trećoj strani govore šta je njima potrebno da uđu u državu čiji Amerika nije dio ipak nisu.

RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by vuksadinare 1/10/2021, 14:23

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:krkan
Krkan ili ne, Amerikanci ili bilo tko tko nije EU nema ama baš nikakvo pravo da njima priča šta je a šta nije potrebno njima da uđu u EU.

Pa ovo je totalno bezobrazno. Ovo je kršenje suvereniteta EU i mješanje u njene stvari i uzimanje za pravo sebi da si ti taj koji o tome odlučuje.

Kako će jedna Kina jer ti SAD je Kina u ovoj priči kao treća država uopće o tome odlučuje i tko daje pravo da ti uopće o tome priča?

Jedno pitanje: Jesi li ti normalan? Najozbiljnije te pitam to.
Ameri imaju silu i novac a dodo i drugi su golaci..da ga se amer hoce rjesit rjesio bi ga se za pet minuta i nitko ne bi suzu pustio kao ni za bakirom, covicem, suljom, plenkijem i nitko zbog toga ne bi mrdnuo kurcem ..tako stvari stoje ..
Toliko moćni da oni na trećoj strani govore što je njima potrebno da uđu u državu čije Amerika nije dio ipak nisu.

Sto je pjesnik htio reci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 14:24

To da je ovo diplomatski skandal da oni državi koja nije u EU objašnjavaju šta oni trebaju da rade da uđu u EU iako to nije točno nego su njihove projekcije.

Oni nisu EU. Nemaju se pravo uopće oglašavat povodom toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum