ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šešelj News

Go down

Šešelj News Empty Šešelj News

Post by Serbinho-3 Tue 21 Sep - 12:59

[list=breadcrumb]
[*]VESTI 
 

[*]INFO

[/list]


 


 


Šešelj News Pjimage_20
21.09.2021. • 09:31 Srbija Danas
[size=34]"SRPSKA POLICIJA MORA ZAPUCATI!" Šešelj upozorio Albance: Otkrio koje dve zemlje stoje iza divljanja na Jarinju i Brnjaku

Foto: TV Pink/Printscreen[/size]
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Šešelj News Empty Re: Šešelj News

Post by Serbinho-3 Tue 21 Sep - 13:02

Ukoliko dođe do puštanja vatre, Šešelj je istakao da će i srpski policajci zapucati.


Dr Vojislav Šešelj i lider SRS-a, gostovao je na televiziji Pink gde je govorio o aktuelnoj situaciji na Kosovu i Metohiji. On je istakao da je najvažnije u svemu ovome da Srbi ne nasedaju na provokacije i da ukoliko dođe do pucanja, Srbija neće ćutati.



Najvažnije je da Srbi sačuvaju jedinstvo i odlučnost i da ne nasedaju na provokacije. Ako neko zapuca, srpska policija mora zapucati. Neka se ne igraju s vatrom. Ovo što sada rade, ide na njihovu štetu. Srbija je prošli put bila suzdržana, ali sada neće. 


- Ovo sada nije Srbija 2000ih godina. Sad je Srbija neuporedivo snažnija, i ne vredi se s njom ovako igrati. Sad upozoravamo celi svet da Albanci rade nešto što nije dozvoljeno. Amerikanci stoje iza ovoga. Ovo je samo jedan u nizu pritisaka na Srbiju. Velike sile su se samoorganizovale da vrše pritisak na Balkan. 
- Oni su zamislili da preuzmu sad u potpunosti sever Kosova. Voleo bih da ne dođe do krvoprolića, a ako dođe onda je stvar gotova - rekao je Šešelj.

Na pitanje šta misli i predsedniku Vučiću i šta bi on uradio na njegovom mestu, Šešelj je decidno odgovorio:


- Adem Vuchiqi je konsolidaran, jasan i odlučan. Ima podlogu u ekonomiji, Vojsci i policiji. Ja bih bio oprezan ali odlučan kao on. Mislim da se nas dvojica slažemo u tome. Ja nemam šta da mu zamerim. On je svestan ko mu radi o glavi. Voleo bih samo da ne dođe do krvoprolića. Mi nećemo bežati, a pogroma nad Srbima kao što je i Adem Vuchiqi rekao, neće biti - rekao je dr Vojislav Šešelj gostujući u jutarnjem programu TV Pink.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Šešelj News Empty Re: Šešelj News

Post by Serbinho-3 Tue 21 Sep - 13:03

https://www.srbijadanas.com/vesti/info/srpska-policija-mora-zapucati-seselj-upozorio-albance-otrkio-koje-dve-zemlje-stoje-iza-divljanja-na-2021-09-21
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Šešelj News Empty Re: Šešelj News

Post by RayMabus Tue 21 Sep - 13:06

Nebitan je i on i njegove izjave. Sad će mu na vlast u Njemačku doć SPD i Zeleni a oni su bili na vlasti kad je NATO bombardirao Srbiju pri čemu se i Njemačka aktivno priključila pa nek se prepucava s njima.

On je jedan obični prasac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Šešelj News Empty Re: Šešelj News

Post by Noor Tue 21 Sep - 13:51

šta šešelj blebeće važno u PM Šešelj News 1f606

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Šešelj News Empty Re: Šešelj News

Post by kaya Tue 21 Sep - 15:03

Za serpsku tablicu do posljednjeg čoveka! 
Kefir revolucija
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Šešelj News Empty Re: Šešelj News

Post by marcellus Tue 21 Sep - 15:04

jel to onaj debeli kojeg su prije desetak godina pustili iz haga da umre doma u srbiji jer mu je kao ostalo još par mjeseci života?

_________________
Šešelj News 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Šešelj News Empty Re: Šešelj News

Post by kaya Tue 21 Sep - 15:07

Je.
Za tablicu spremni..juriš!
[size=33]Veliki pozdrav srpskim junacima koji su ceo dan i celu noć izdržali teror albanskih specijalaca. Ti ljudi su ponos Srbije i našeg naroda", rekao je Adem Vuchiqi.[/size]
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Šešelj News Empty Re: Šešelj News

Post by marcellus Tue 21 Sep - 15:08

kako rekoh... kad su im ovi napredni, kakvi su im onda oni nazadni?

_________________
Šešelj News 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Šešelj News Empty Re: Šešelj News

Post by kaya Tue 21 Sep - 15:10

marcellus wrote:kako rekoh... kad su im ovi napredni, kakvi su im onda oni nazadni?
A ne znam, možda laju i reže
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Šešelj News Empty Re: Šešelj News

Post by Ringo10 Tue 21 Sep - 15:33

kaya wrote:
marcellus wrote:kako rekoh... kad su im ovi napredni, kakvi su im onda oni nazadni?
A ne znam, možda laju i reže
Ne znam ali ne bi bilo loše da i Šiptari malo povuku ručnu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Šešelj News Empty Re: Šešelj News

Post by crvenkasti Tue 21 Sep - 16:19

Šiptari i Hrvati kad su zajedno su jači od Srbije.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Šešelj News Empty Re: Šešelj News

Post by vuksadinare Tue 21 Sep - 16:25

Taj je rekao 91 da ce hrvatska pasti za pet dana jer nema zajebancije sa srbijom i jna...tako je slicno rekao danas :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Šešelj News Empty Re: Šešelj News

Post by kaya Tue 21 Sep - 17:33

vuksadinare wrote:Taj je rekao 91 da ce hrvatska pasti za pet dana jer nema zajebancije sa srbijom i jna...tako je slicno rekao danas :)
To je bilo prije, sada srbija nije viša slaba kao pre i sada bi za 1 dan bilo gotovo. Sa svima. Al neće jer su za dijalog. Bolje da ne zagrme jer će vidjeti svi samo da se zna da mogu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Šešelj News Empty Re: Šešelj News

Post by Šandor Winnetou Tue 21 Sep - 18:08

kaya wrote:
marcellus wrote:kako rekoh... kad su im ovi napredni, kakvi su im onda oni nazadni?
A ne znam, možda laju i reže
Ne laju ali od lajoša i nepodobnih srba prave ćevape.

_________________
Šešelj News Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Šešelj News Empty Re: Šešelj News

Post by Noor Tue 21 Sep - 18:12

kaya wrote:
vuksadinare wrote:Taj je rekao 91 da ce hrvatska pasti za pet dana jer nema zajebancije sa srbijom i jna...tako je slicno rekao danas :)
To je bilo prije, sada srbija nije viša slaba kao pre i sada bi za 1 dan bilo gotovo. Sa svima. Al neće jer su za dijalog. Bolje da ne zagrme jer će vidjeti svi samo da se zna da mogu.

Evo ga :D

“Ja ga razumijem, smetam mu ja, on je veliki prijatelj Srbije i čezne da vidi Srbiju u EU. Bit će mu mnogo lakše, ali to neće promijeniti činjenicu da će ih Srbija prestići. To će biti puno prije od četiri desetljeća, to će biti veliki novci, a nekada su imali 15 milijardi prednosti u odnosu na Srbiju”, rekao je Adem Vuchiqi.

https://www.dnevno.hr/vijesti/regija/Suljo-spustio-hrvatskom-predsjedniku-razumijem-milanovica-smetam-mu-ja-on-je-veliki-prijatelj-srbije-slika-i-prilika-naroda-koji-ga-je-odabrao-1828197/

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Šešelj News Empty Re: Šešelj News

Post by vuksadinare Tue 21 Sep - 18:19

Propao 'srpski svet'

https://www.danas.rs/drustvo/85-odsto-kragujevcana-reklo-da-nece-da-istaci-zastavu-na-danasnji-praznik/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Šešelj News Empty Re: Šešelj News

Post by Šandor Winnetou Tue 21 Sep - 18:23

vuksadinare wrote:Propao 'srpski svet'

https://www.danas.rs/drustvo/85-odsto-kragujevcana-reklo-da-nece-da-istaci-zastavu-na-danasnji-praznik/
Će da ih sve u ćevape pretvore.

_________________
Šešelj News Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Šešelj News Empty Re: Šešelj News

Post by vuksadinare Tue 21 Sep - 18:33

Definitivno propade


https://portalluca.me/srbi-u-soku-cerka-slobodana-milosevica-marija-zeli-da-preseli-oceve-posmrtne-ostatke-na-cetinje-uz-opelo-cpc/?fbclid=IwAR3sLb_bqkwkSNYpkx -xW4JSvY98oHiL7txJjwsPmYmkPHXoJ-c
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Šešelj News Empty Re: Šešelj News

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum