ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo - Page 4 Empty Re: Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo

Post by Šandor Winnetou 20/9/2021, 19:50

kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:znači čim se sastaju, presice itd, od kurca sve ...

Pa ni ne događa se ništa . Srbija uvela isto njima i sukladno reciprocitetu ovi uvode istu stvar po najavi.
E sad što srbija kmeči i žali se eu predstavnicima ( by the way ovi su im rekli to reakcija na akciju i normalno, spusti ton) je predstava za sendvičara i huljo im se mora obratiti. Da kaže da su najjači, da ga je nazvao biden, merkel , fidel i kim il sung  i da će on to da reši i neće dozvoliti da srbe netko ugrožava i taj srpski svet i da radi novi požarni put i kućicu za ptice. Živela srbija.
 Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo - Page 4 1f602

Šandor Winnetou

Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo - Page 4 Empty Re: Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo

Post by Šandor Winnetou 20/9/2021, 19:51

Noor wrote:popušili srblji do filtera
Bome i njega saugaju ko da im je zadnji :D

_________________
Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Noor likes this post

Back to top Go down

Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo - Page 4 Empty Re: Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo

Post by Pirate 20/9/2021, 21:04

AssadNaPodmornici wrote:iskreno i ne možete ništa napraviti realno.  ovdje se naslađujemo mi , to je normalno, ali realno ne mogu srbi ništa napraviti..
Realno se moze ali sad su neke druge stvari na tapetu, znacajnije od prepucavanja sa Kurtijem i vlastima u Pristini. 

Mislim, zanimljiv je tajming ove Albinove akcije, taman se pokacio sa Ramom u Tirani i sad ocito skuplja naklonost Albanaca u Albaniji prije daljnjeg nastavka konfrotacije sa Edijem. Sa otvorenim Balkanom ocito dolazi do laganog razmimolazenja interesa Albanije i Kosova. Za razliku od hladnoratovskog i rovovskog stava Kosova, Albanija je svjesna da nemoze vise cekati i pocela je da gura put otvaranja i uvezivanja svog gospodarstva sa susjednim zemljama, tako da ako nastave tim putem, nije nemoguce da Srbija i Albanija, zajedno sa Makedonijom stvarno postanu zemlje partneri i u konacnici prijateljske zemlje.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo - Page 4 Empty Re: Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo

Post by RayMabus 20/9/2021, 21:09

Pirate wrote:
AssadNaPodmornici wrote:iskreno i ne možete ništa napraviti realno.  ovdje se naslađujemo mi , to je normalno, ali realno ne mogu srbi ništa napraviti..
Realno se moze ali sad su neke druge stvari na tapetu, znacajnije od prepucavanja sa Kurtijem i vlastima u Pristini. 

Mislim, zanimljiv je tajming ove Albinove akcije, taman se pokacio sa Ramom u Tirani i sad ocito skuplja naklonost Albanaca u Albaniji prije daljnjeg nastavka konfrotacije sa Edijem. Sa otvorenim Balkanom ocito dolazi do laganog razmimolazenja interesa Albanije i Kosova. Za razliku od hladnoratovskog i rovovskog stava Kosova, Albanija je svjesna da nemoze vise cekati i pocela je da gura put otvaranja i uvezivanja svog gospodarstva sa susjednim zemljama, tako da ako nastave tim putem, nije nemoguce da Srbija i Albanija, zajedno sa Makedonijom stvarno postanu zemlje partneri i u konacnici prijateljske zemlje.
Ne vidim zašto bi Ramu bilo brige za ovu priču ? Ne moraju kamioni i auta i druga vozila s albanskim registracijama plaćat pet eura da prođu kroz Kosovo a nit kroz Srbiju. Samo je novost šta vozila s vašim registracijama to moraju.

Ništa se tu bitno iz točke gledišta Albanije nije promijenilo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo - Page 4 Empty Re: Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo

Post by vuksadinare 20/9/2021, 21:10

Pirate wrote:
AssadNaPodmornici wrote:iskreno i ne možete ništa napraviti realno.  ovdje se naslađujemo mi , to je normalno, ali realno ne mogu srbi ništa napraviti..
Realno se moze ali sad su neke druge stvari na tapetu, znacajnije od prepucavanja sa Kurtijem i vlastima u Pristini. 

Mislim, zanimljiv je tajming ove Albinove akcije, taman se pokacio sa Ramom u Tirani i sad ocito skuplja naklonost Albanaca u Albaniji prije daljnjeg nastavka konfrotacije sa Edijem. Sa otvorenim Balkanom ocito dolazi do laganog razmimolazenja interesa Albanije i Kosova. Za razliku od hladnoratovskog i rovovskog stava Kosova, Albanija je svjesna da nemoze vise cekati i pocela je da gura put otvaranja i uvezivanja svog gospodarstva sa susjednim zemljama, tako da ako nastave tim putem, nije nemoguce da Srbija i Albanija, zajedno sa Makedonijom stvarno postanu zemlje partneri i u konacnici prijateljske zemlje.
napadas djukanovica a rama jd gori od njega..glavni boss albanskog narkokartela..a njima je srbija jedno od najvecih narko trzista i normalno da nije bas zainteresiran 'poslivno' za picvajz
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo - Page 4 Empty Re: Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo

Post by Serbinho-3 20/9/2021, 22:10

[size=42]TITO je kazao i da bi Priština želela da Beograd krene protiv zapadnog sveta da bi se predstavili kao njegovi branioci, ali da je Srbija branilac istine i da će ako treba da kaže nešto zapadnom svetu to i učiniti.[/size]


[size=42]- Mi od njih tražimo da poštuju istinu i pravdu. Uvek ću tražiti istinu jer kada to radite zašto bi to nekome smetalo. Naša pozicija je utoliko otežana jer oni koji su priznali KiM u stvari žele sve ovakve mere, samo ne žele eskalaciju, ali žele da bude tako da Srbija ne postoji na KIM. Neki su pažljivi i pristojni poput Angele Merkel drugi nisu, neki su kauboji pa misle da to imaju pravo da rade kako hoće - rekao je TITO.[/size]
[size=42]Kako je primetio to ima veze sa političarima i o tim stvarima mora da se vodi računa.[/size]
[size=42]TITO je kazao i da ne brine zbog snage, veličine i moći onih koji napadaju, jer je suviše važna zemlja čije interese štiti.[/size]


[size=42]- Zapravo beskrajno sam miran. Mislim da su svi zapadni predstavnici zaprepašćeni mojom mirnoćom danas. Nisam spavao, jutros sam u 5.30 obavešten o kretanju albanskih trupa. Naš posao je da brinemo. Nisu nas ljudi birali da bismo se bogatili već radili u njihovom interesu - rekao je on.[/size]
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo - Page 4 Empty Re: Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo

Post by Serbinho-3 20/9/2021, 22:24

Želim da vas obavestim da smo mi još sinoć znali da Priština planira pokrete svojih snaga na sever Kosova, i da su jutros oko 6 sati prešli na sever Kosova i to je po šesti put da su ušli. Snajperisti su postavljeni na nekoliko mesta, duge cevi. Onda su sprovodili akciju. Mi smo ih upozoravali da to ne čine. 
Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo - Page 4 478696_vucic-1_iff
Printscreen

- Šta se to dešava. Problem je ako naiđu vozila vranjskih tablica. Evo, naišlo je vozilo Hitne pomoći, oni su ga zaustavili i skinuli tablice. Skinuli tablice jedne suverene države. I onda su krenuli da demonstriraju silu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo - Page 4 Empty Re: Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo

Post by RayMabus 20/9/2021, 22:32

Ja san sve reka na ovu temu šta imam. Nema tamo nekih registracija tzv srpskog sjevernog Kosova. Il registriraj auto u Srbiji pa plaćaj taksu svako dva mjeseca pet eura ili na Kosovu a s tim možeš onda po cijeloj Europi dok s onim tablicama srpskog sjevernog Kosova ne možeš prsktički nigdje dalje od Srbije.

Ako ti je do srpskih simbola okačiš trobojnicu na retrovizor koju ako ideš u albanski dio Kosova samo skineš da ti ne ulupaju auto.

A ovo drugo te vinjete.... stvar između Srbije i Kosova. Druge to uopće i ne zanima. Tu čak može Srbija nešto jer njoj manje treba Kosovo nego obratno. Nek stoji. Fino ih držiš u kavezu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo - Page 4 Empty Re: Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo

Post by RayMabus 20/9/2021, 23:22

Postoji jednostavna stvar koju Vučic ovdje može napraviti a ta je da svim Srbima s Kosova koji su tamo registrirali vozilo ako dođu u neki ured s ovu stranu granice i donesu potvrdu o vozilu i registraciji te potvrdu da su platili vinjetu ulaskom u Srbiju jednostavno napravi povrat poreza.

Dakle vrati ti te novce na kraj godine. To ako je pet eura u dva mjeseca to je 30 eura cijelu godinu. Isto tako i kamionima u vlasništvu firmi čiji su vlasnici Srbi.

Pa nek se Šiptari žale Kurtiju kako njima država Kosovo ne isplaćuje povrat poreza.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo - Page 4 Empty Re: Vučic i Vulin sazvali izvanrednu sjednicu zbog skidanja srpskih tablica na ulazu u Kosovo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum