ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba Empty Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 11/9/2021, 20:51

lol!

https://www.novosti.rs/crna-gora/vesti/1035431/dugo-nam-trebalo-lociramo-mila-posle-cetinja-zestok-odgovor-sramne-izjave-predsednika-crne-gore

Jebite se i vi on. Digli vojni helikopter da prevezu neke popove negdi i onda se čude šta Hrvatska kao članica NATO-a itd ne može ostat pasivna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 11/9/2021, 21:14

Marširate ima godinu dana ako ne i jače s tim litijama po Crnoj Gori nitko van cilo vrime nije a reka iz Hrvatske. Sad kad ste išli kurčit pa uključili vojsku u to svoje kurčenje jer vi nekome nešto morate dokazat eto sad ćemo se uključit.

Podržavamo Đukanovića i ? Šta mi možeš ? Da čujem ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 11/9/2021, 21:38

Rusija ima pet podmornica u Mediteranu

https://www.geopolitika.news/vijesti/rusija-ima-pet-podmornica-u-mediteranu/

Šta ste god zamisli skupa s Moskvom odbiti će vam se o glavu. Znam ja zašto sad imaju ovoliko podmornica. Da mogu doć ispred CG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 11/9/2021, 21:50

Nastavite sanjat i dalje taj vojni scenarij koji je kopija ruske vojne intervencije na Krimu samo šta je sad u pitanju Cg. Vojnici bez oznaka i s maskama na licu uz pomoć lokalnih zauzimaju infrastrukturu i kopno a s mora se pojavi ruska mornarica i blokira zapadnu intervenciju.

Onda u jedan dan referendum o izlasku Cg iz Nato i pripajanje Srbiji il možda ovo zadnje ne al ovo prvo da.

Pročita san van namjere.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 11/9/2021, 21:52

Nisan baš siguran jeste li vi moje al evo vam ih : okrenit ću glavu.

Srbija će dobit teške sankcije.

Kokice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 11/9/2021, 21:57

Putinu Srbija u okruženju NATO kojoj ne može prići ne treba. Isto vrijedi i za RS.

Zato on priprema scenarij kao na Krimu.

Može. Tv i kokice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 11/9/2021, 22:02

Valjda ste sve dobro vojno proučili pošto sam ja odlične volje ako se odlučite na tu priču.

Jedan dio ste zaboravili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 11/9/2021, 22:10

Fali vam jedan podatak u toj vojnoj operaciji.

Kad vam ruska mornarica uđe u Boku samo moja dobra volja spriječava da neki veliki tanker ne doplovi na ulaz i ne bude potopljen i zatvori ulaz i izlaz iz toga.

Jel znate šta će vam se onda desit tamo ?

Eto vam ustaški recept za etničko čišćenje Srba.

Sretno u provedbi vaših i ruskih vojnih planova na Jadranu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 11/9/2021, 22:44

Boli k Hrvatsku za taj vaš crkveni sukob koji je i međudržavni itd. Šta će meno tvoja crkva ? Kad vidi da to nije samo to nego pružate vi pipke prema vojsci i vidin ja šta vi očete.

Pa pustit ču vas. Baš ću vas fino istrijebiti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 11/9/2021, 23:00

Godinu dana su na vlasti već se ponašaju ko da je to Srbija.

Neka Đukanovic po to šta vi kažete da dolazi : recepte za etničko čišćenje Srba.

Kakvi ste nikome i ne tribaju neki posebni recepti. Samo vas pustimo da vam se um pomrači od velikosrpske ideje i navodne ugroženosti Srba itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 12/9/2021, 00:22

Najgluplja moguća stvar koju ste mogli napravit je pokazat svijetu da SPC kontrolira vojsku i policiju u CG i da će ona s istom branit te crkve i srpstvo.

Praktički ste oživili Đukanovica. Sad će mu cijeli NATO dat bezrezervnu podršku a riječ je o liku koji vam je donio oni zakon zbog kojeg ste se svi digli na noge.

Pa koliko glup moraš biti da to napraviš ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 12/9/2021, 00:28

Znaš koliko nekog Francuza zanima ta priča oko tamo nekih crkava u Cg ?

NULA

A koliko ga zanima kad mu pokažeš da ruska pravoslavna crkva pošto je ova SPC samo njen ogranak na Balkanu upravlja vojskom i policijom u CG ?

E TO ĆEŠ SAD VIDIT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 12/9/2021, 00:41

Kad vas sad totalno odstrane iz CG onda upiše ; Korzika , legija stranaca

To vam je razlog zašto ste vi sebi potpisali smrtnu presudu sad kad ste njima pokazali da ruska pravoslavna crkva kontrolira vojsku i policiju u CG

Pa pa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 12/9/2021, 00:46

To je valjda i neka igra sudbine da nakon sto godina šta je Francuska saveznica Srbiji onemogućila kralju Nikoli da se vrati u Cg jer je Srbija vršila pritisak da baš ona bude ta koja će vas iz iste te Cg i izbaciti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 12/9/2021, 06:46

Stekli ste močne neprijatelje kad ste im pokazali da ta priča oko borbe statusa crkve u Cg nije samo to nego i preuzimanje vojske Cg u ruke Moskve.

Prvi vam je korak čisto političke prirode a taj je da već otpisani Đukanović od strane zapada sada dobija nedvosmislenu podršku istog a svi ostali ne tj ovi koji su sad na vlasti.

Vojno se šta se tiče zapada neće ništa posebno dešavat jer taj isti zapad ima neke svoje vojne procjene pa onda ako baš želite izvest to preuzimanje vojnih luka na Jadranskom moru u korist Rusije onda će vas pustiti.

Radi se o tome da jednostavno ne možete dobiti taj rat. Oni znaju iz kog smjera to sve dolazi i na iste će se obrušiti.

Rusija vam neće biti od koristi kad se Srbija slomi teškim ekonomskim sankcijama.

Totalni vojni poraz ćete doživit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 12/9/2021, 06:52

Ja sam već znao di ovo vodi kad ova prosrpska vlast nije poslala vojnog izaslanika na proslavu Oluje. Dakle vi u osnovi podržavate srpsku okupaciju dijelova drugih država od strane lokalnih Srba i Srbije i protivite se tome da država ima pravo osloboditi vojno svoj teritorij.

S onom svojom glupošću i desantom na Cetinje dali ste mi sve vojne dokaze da ja to predočim manje zainteresiranim stranama u mojoj vojnoj alijansi.

Sad i oni to vide.

Baš fino.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 12/9/2021, 07:29

Pustit ću vas. Ne znam oće li Amerikanci al ja oću.

Taj scenarij u kojem Vućic stavlja Cg pod svoju kontrolu ( njene institucije , vojsku i policiju ) a istovremeno mu je preopasno da napravi Krimski scenarij dakle ne može s vojskom Srbije uć u Cg a nit Rusija može vojno ušetat meni u osnovi vojno odgovara.

Razlog je Željko Komšić.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 12/9/2021, 07:41

Bilo šta šta vi zamislilte u Beogradu a ide vam za rukom u Cg ne leži u činjenici da ste vi uspješni nego u tome da vas ja puštam.

https://www.vijesti.me/vijesti/ekonomija/565964/vulin-namjerava-da-rekonstruise-hotel-beograd-u-becicima

I kad ovo ovdje zamisliš i dalje ti vojska Srbije a ni ruska vojska ne može ući u Cg dok je god država i dok je god NATO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 12/9/2021, 07:47

Zato mi ne serite o tome kako ovaj ide po recept za etničko čišćenje Srba. Niko vad i ne dira al kad ste se takli u vojsku onda ne možemo ostat pasivni.

Nećete dobiti kontrolu nad vojnim objektima u Cg.

O tome možete samo sanjati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by RayMabus 12/9/2021, 07:56

Taj vojni helikopter s kojim ste sletili na Cetinje da pokažete kako SPC vlada vojskom Rusije je poletio s aerodroma Golubovci kraj Podgorice.

To je odma poviše vojne luke Bar.

Sad će vam cijeli NATO nedvosmisleno javno podržat Đukanovica a riječ je o liku koji je staljinističkim metodama tija izbaciti SPC iz Cg.

Uživajte sad.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba Empty Re: Nikšički srpski radikali : Milo ide u Zagreb jer mu trebaju recepti etničkog čišćenja Srba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum