ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Denkverbot Empty Denkverbot

Post by Guest Sat 21 Aug - 9:57

kic wrote:
hej, nisam uopće otvarao tu temu, provjerim.

U principu nista bitno, jedan ili nekoliko luzera zeljno paznje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic Sat 21 Aug - 10:02


preklapaju se ip u nekoliko postova, između: serbinho, teodora i bozidara, i gmaili su slični .. svi ip su iz Srbije
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic Sat 21 Aug - 10:25

aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:20 godin dvi države nisu bile pod upravon irana i talibana zbog merikunskog angažmana . Je li to neuspjeh? Nije, to je uspjeh.

onda je i Sovjetska okubacija bila uspjeh jer 8 godina ili koliko već, mudžahedini nisu stolovali u Kabulu -

jo tvrdin da merika spašava normalan norod, i da tribo nastaviti to činiti i dalje, ka god za to ositi potribu.

je spašavali su normalan narod, dok su avionske bombe farbali u trans i lgbt boje, i na kraju su ljudi padali s njihovih aviona dok su bježali, traktorijada na steroidima ispala-
Ali ni, jer je sovjetaka okupacija isti kurac ko i islam. Da ti neko ponudi izbor islam ili socijalizam, ča biš mu reko osin 'a daj ča doš'. 

Pa da, normalan norod. Spašavali su normalne 20 godin, i čin su ih prestali spašavati, ovi su propali. Jo pozdravljan bumbe ke padaju na talibane, ali ne i pituru u ku su ih  piturali, osin ako to ni dodatna uvreda muslimanima, unda pozdravljan pederske boje. Ali, i ti i jo znomo da to ni zbog uvrjede, nego zbog uvjerenja. A protiv otih uvjerenja mi pišemo oka je ovoga foruma. Medjutin, to je tako. To je narav zapada. Mi moremo sadržavati oprečne ideje i dalje normalno živiti.

a ne znam, nekako sam siguran da bi većina ljudi izabrala komunizam, bar "mi na zapadu" od militantnog islama, koji mozda i ne razumijemo ali izgleda neprikladan za gradski zivot u najmanju ruku..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 21 Aug - 10:51

kic wrote:
preklapaju se ip u nekoliko postova, između: serbinho, teodora i bozidara, i gmaili su slični .. svi ip su iz Srbije

Hvala.

Dodatno pitanje: ovaj Teodor kojem se preklapaju ip-ovi s navedenim nickovima, je li s tcckicom ili bez nje? Jer ondje su dva Teodora...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic Sat 21 Aug - 11:21


bez točkice

ovaj s točkicom, svi su mu postovi iz HR
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 21 Aug - 11:37

kic wrote:
bez točkice

ovaj s točkicom, svi su mu postovi iz HR  

Okej. :) Drago mi je da je Tockica ipak zaseban lik
Serbinho? Nisam ga vidjela na TS - u... To je onaj s ViP - a?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic Sat 21 Aug - 11:46


da, fashion guru iz Milana hehe
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic Sat 21 Aug - 12:41


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic Sat 21 Aug - 21:16


Denkverbot 20210815

budi svoj, budi mistagog
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 21 Aug - 22:16

aben wrote:
Venus wrote:
aben wrote:
Venus wrote:
aben wrote:
Venus wrote:
aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:Upravo ota različitost noroda unutar afganistana, talibanska brutalnost koj smo svjedočili, merikunska policijska grčko rimsko anglosaksonska judeokršćanska palica, to su razlozi zbog čega jo vode suspendirun svoj libertarijanski impuls i opravdavan bombardiranje, intervencije i "nametanje izbora". 
Ljudi vidu 20 godin neuspjeha, jo vidin 20 godin normale. A čak i talibani obećavaju amnestije i spominju da ćw žene moći... malo više nego su in dovali prije, a jo mislin da je to jer se boju merike. Ne, zanjih dvodeset godin ni bilo promašaj, bi je to uspjeh. I stvarno mi je žo ča ga nisu raskomadali, pa tako da afgani zaista slobodno biraju oće li tvrdi šerijat, meki šerijat ili nešto treto. Glupi zapadnjaci i njihova pravila o komadanju država... 


Ko diskleimer, jo isto nemun pojma o afganistanu. Nekin čudnin slučajen, dvo put mi je poklonjen gonič zmajeva i to je nojbližje ča sun in se približi. Jo do ovakovih zaključaka o meriki, afhanistanu dolazin nojviše preko onoga ča ljevičari ( i oni ki su odgojeni medju njim ko josunbrend) govoru o njima. Ako oni govoru da je merika zla, velika je vjerojatnost da je merika sveta.

trebaš se zaposliti u US vladi, izgleda da samo interni tamo smatraju ovo uspjehom, a izgleda čak ni oni-

da, dobro si primijetio u vezi žestokog protivljenja komadanju država, to se ne smije nikad i nigdje pomisliti napraviti, država je sveta i nedjeljiva, ljudi mogu seliti, biti etnički nasilno očišćeni, nametati im političke predstavnike, može ih se zakidati na sve moguće načine, ali nacrtati makar autonomnu herceg-bosnu unutar države, to je neizrecivi grijeh- sve samo ne tako nešto, sve samo da ljudi ne mogu imati svoje autonomne zajednice ako žele, samo vezanje za glavni centar, zvao se ZG, Sarajevo, BG, Kabul itd

ne bi trebalo biti zabranjeno reći da je Amerika zlo, kad je stvarno zlo, ne treba nam taj verbot, gledam jučer te američke neke novinare kako pričaju o američkom predsjedniku i kako mu se obraćaju: Hey Joe, you... izgleda da je samo to ostalo od demokracije, da se možemo javno vulgarno i otvoreno odnositi prema trenutnom žrtvenom jarcu (koliko god bilo i opravdano ovaj put) - ili kako novinar Tucker kaže: what do we Americans have from our Empire and expansion? nothing, we just pay for it-

jo se često nojden na iston području ko moji neprijatelji; za vrime izbjegličke krize sun bi na stroni open ili čak no bordersa, tako i sa sun na istoj liniji ko i merikunski uhljebi. međutin, razlog zoč oni i jo proglašavamo zanjih 20 godin uspjehon je ključan. oni samo verglaju pizdarije, a ploća in gre. jo držin da je to bi uspjeh jer se dite koje je rodjeno 2001. imalo šansu razviti impuls za biranje. sa, ko dvodesetogodišnjak, more odlučiti oće li se priključiti talibanima ili ne.


josunbrend se smije, saudade etiketiro, a ti si rječit u smjeru za ki jo držin da ni relevantan za moju tezu-

odgovorite mi na pitanje; da vas se spawna usred sukoba merike i biloke druge zaraćene strone u povijesti, na ku stronu bi utekli? budući da će na ti pitanje svi odgovoriti " na meriukunsku stronu", kako je unda moguće reći da je merika zlo? ki normalan bi pobigo na stronu zla?

tucker je u pravu, merikunci nemaju nišće od ekspanzije (iako to ni nikakova ekspanzija, merika ni osvojila afganistan da bi ga inkorporirala u svoje empire). da je merika zemlja slobodnih ljudi ki poreze ne moraju ploćati, dakle da ni socijalistička ljevičarska rupčaga, i da je jednoko uspješna, jo tvrdin da je jednoko vjerojatno da bi 2001 izvršila invaziju na afganistan. ka si nojjači u školskon dvorištu, unda je malo vjerojatno da ćeš tolerirati da neko maltretira nekoga. umišati ćeš se bez da razumiš narav sukoba, i bez obzira na svoj izravni interes. sun si reko, ka se merikunci odluču povući s pozicije policinga svita, rupčage su najebale.

Samo da proletim u prolazu i kažem da bi ameri se mogli malo više bavit sobom i po meni je sasvim u redu je da se više ne bave drugima pod krinkom toga da oni kao nekom pomažu, dok zapravo uvijek zastupaju skrivene interese određene klike koja upravlja svime. Imaju previše vlastitih neriješenih pitanja, od rasizma pa nadalje, kad bi se sobom bavili, to bi bilo sjajno.
Čuj, složinse da bi se merikunci mogli baviti više isobun i manje is drugima, ali to ni pitanje. Pitanje je bi li se tribali baviti više isobun a manje is drugima.

Fool-osophy geek


Je, tribali bi se bavit isobun. Pamet ih velika izila.

Ne morin sa gljedati videa. 

Ok, misliš da bi merika tribala prihvatiti izolacijonizam jer su neki merikunci glupi?

Mislim da bi se trebali usredotočiti na saniranje sranja u svom dvorištu, imaju ga previše. To istovremeno znači nekuhanje ručka u tuđim dvorištima, da. Čak i to da ne šalju namirnice (naoružanje) za tuđi ručak, kapiš.
Kad to riješu, bi li se unda tribali usredotočiti na saniranje sranja u tujin dvorištima?

Ne, ne bi trebali. Za to postoje međunarodne organizacije, poput UNa, koje bi trebale zajednički donositi odluke.


Drugo, kad bi merika počistila sranje kod sebe, mogla bi bit nekakav uzor demokracije i dobrog života. Ovako to nije i zato nema pravo niti kompetencije glumit redara dok joj dio građana živi tako kako živi. Nemojmo zatvarat oči.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic Sun 22 Aug - 21:58


jbt mjeseca vani, budi pagansku stranu i ushicuje krv
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic Mon 23 Aug - 19:00


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Tue 24 Aug - 1:28

ebenica wrote:di si kic, kaxi kai? iebem ti mater kic. :coffee
Huh, dobar si.
Niti mene duže vrijeme nije bilo, al' složila bih se s pozdravom ovoj ekipi.

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


kic dislikes this post

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Tue 24 Aug - 1:33

violator wrote:@Kic, mozes li, kad uhvatis vremena, provjeriti na Teoriji svega IP adrese trojice forumasa? Samo skicni je li rijec o istoj osobi. Ne moras nista otkrivati, pogledaj povijest njihovih upisa jer mi se stvarno ne sudjeluje na temi bolesnika koji se umnaza i svadja sam sa sobom (pretpostavka).. hvala.
Ej Kic, jel mi možeš provjeriti IP od ebenice ili.Abena?
Čisto eto da znam da se ne preklapaju i sa kim?
Hvala!

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic Tue 24 Aug - 7:02


of course, they do not compute, any other wishes, darling?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic Tue 24 Aug - 8:15




Things I've learned in my mid 20's:
- I've been breathing wrong
- Swallowing, wrong
- Tongue is in the wrong place
- Washing/drying my hair, wrong
- Shaving, wrong
- Speaking, wrong

Jesus, Mary and Joseph Stalin. I give up.

Denkverbot 1f602
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 24 Aug - 9:03

kic wrote:


Things I've learned in my mid 20's:
- I've been breathing wrong
- Swallowing, wrong
- Tongue is in the wrong place
- Washing/drying my hair, wrong
- Shaving, wrong
- Speaking, wrong

Jesus, Mary and Joseph Stalin. I give up.

Denkverbot 1f602


Vjerojatno je negdje na toj listi i obavljanje velike nuzde.   Sjedis na neispravan nacin i tako to .

Treba prema svemu tome zauzeti stav jednog Sokrata. Ako si net i upute na njemu, teorije i artikle predstavimo kao jednu veliku trznicu, onda samo valja promatrati sto nam od svega toga - ne treba. Nista nam ne treba.

Klik.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben Tue 24 Aug - 9:15


Ne, ne bi trebali. Za to postoje međunarodne organizacije, poput UNa, koje bi trebale zajednički donositi odluke.


Drugo, kad bi merika počistila sranje kod sebe, mogla bi bit nekakav uzor demokracije i dobrog života. Ovako to nije i zato nema pravo niti kompetencije glumit redara dok joj dio građana živi tako kako živi. Nemojmo zatvarat oči.

Aha, znoči njihov unutranji red ili nered nemo veze is zahtjevom da se držu svoga posla? Ok, samo ne zun zoč si to uopće spomenula.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben Tue 24 Aug - 9:31

mativka wrote:
violator wrote:@Kic, mozes li, kad uhvatis vremena, provjeriti na Teoriji svega IP adrese trojice forumasa? Samo skicni je li rijec o istoj osobi. Ne moras nista otkrivati, pogledaj povijest njihovih upisa jer mi se stvarno ne sudjeluje na temi bolesnika koji se umnaza i svadja sam sa sobom (pretpostavka).. hvala.
Ej Kic, jel mi možeš provjeriti IP od ebenice ili.Abena?
Čisto eto da znam da se ne preklapaju i sa kim?
Hvala!

Covati se sun isobun ni lako, zapravo, to bi tribalo vježbati jer mi se čini odlična vještina za pretresanje pro and consa i donošenje odluka.
Jo sun provo igrati šah sun isobun, i ni mi baš hodilo.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic Tue 24 Aug - 9:59

violator wrote:
kic wrote:


Things I've learned in my mid 20's:
- I've been breathing wrong
- Swallowing, wrong
- Tongue is in the wrong place
- Washing/drying my hair, wrong
- Shaving, wrong
- Speaking, wrong

Jesus, Mary and Joseph Stalin. I give up.

Denkverbot 1f602


Vjerojatno je negdje na toj listi i obavljanje velike nuzde.   Sjedis na neispravan nacin i tako to .

Treba prema svemu tome zauzeti stav jednog Sokrata. Ako si net i upute na njemu, teorije i artikle predstavimo kao jednu veliku trznicu, onda samo valja promatrati sto nam od svega toga - ne treba. Nista nam ne treba.

Klik.

haha a show-

meni su komentari uvijek vrh..

Oh my god this is extra steps to just having a face. Like, I'm exhausted now.

It's frustrating coz I can't see what my tongue is doing

the fact that I get swallowing wrong too...is just sad.

what ive learned from this video
- i have perfect tongue posture
- i have proper body posture
- i swallow correctly
- i chew the right way
- i talk properly
- im stick ugly af 😃✌🏼
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum