ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prokleta Hrvatska!Srbima pomogli Hrvati da se izvuku iz Kabula:'Momcima iz Hrvatske zahvalan sam do kraja zivota'

Go down

Prokleta Hrvatska!Srbima pomogli Hrvati da se izvuku iz Kabula:'Momcima iz Hrvatske zahvalan sam do kraja zivota' Empty Prokleta Hrvatska!Srbima pomogli Hrvati da se izvuku iz Kabula:'Momcima iz Hrvatske zahvalan sam do kraja zivota'

Post by vuksadinare 20/8/2021, 19:11

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/drzavljani-srbije-evakuirani-iz-kabula-pomogli-su-nam-momci-iz-hrvatske-duzan-sam-im-do-kraja-zivota-15096283
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99082
2015-09-08


Back to top Go down

Prokleta Hrvatska!Srbima pomogli Hrvati da se izvuku iz Kabula:'Momcima iz Hrvatske zahvalan sam do kraja zivota' Empty Re: Prokleta Hrvatska!Srbima pomogli Hrvati da se izvuku iz Kabula:'Momcima iz Hrvatske zahvalan sam do kraja zivota'

Post by mutava baštarda 20/8/2021, 19:19

Kada smo ušli u kamp, već sutradan, okružili su nas talibani. Njih više od 250 je okružilo naš kamp i tada sam prvi put pomislio da nikada neću stići kući, bio sam siguran u to. Sva sreća strah nije trajao dugo, jer se ubrzo blizu baze našlo 300 vojnika specijalnih jedinica Velike Britanije koji su ih uspjeli otjerati.


Ovo neka paralelna stvarnost...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Prokleta Hrvatska!Srbima pomogli Hrvati da se izvuku iz Kabula:'Momcima iz Hrvatske zahvalan sam do kraja zivota' Empty Re: Prokleta Hrvatska!Srbima pomogli Hrvati da se izvuku iz Kabula:'Momcima iz Hrvatske zahvalan sam do kraja zivota'

Post by dijagram 20/8/2021, 19:39

Dobrica ćosić press
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18703
2015-08-09


Back to top Go down

Prokleta Hrvatska!Srbima pomogli Hrvati da se izvuku iz Kabula:'Momcima iz Hrvatske zahvalan sam do kraja zivota' Empty Re: Prokleta Hrvatska!Srbima pomogli Hrvati da se izvuku iz Kabula:'Momcima iz Hrvatske zahvalan sam do kraja zivota'

Post by jastreb 21/8/2021, 08:25

pa kad se nađu u bilo kojoj državi van Balkana Srbi i Hrvati postaju rod rođeni.

Mojoj sestri u Njemačkoj najbolji su prijatelji srpska obitelj iz okolice Modriče.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Prokleta Hrvatska!Srbima pomogli Hrvati da se izvuku iz Kabula:'Momcima iz Hrvatske zahvalan sam do kraja zivota' Empty Re: Prokleta Hrvatska!Srbima pomogli Hrvati da se izvuku iz Kabula:'Momcima iz Hrvatske zahvalan sam do kraja zivota'

Post by omni 21/8/2021, 10:03

Ako ne stoji u "kuriru" onda je istina.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Prokleta Hrvatska!Srbima pomogli Hrvati da se izvuku iz Kabula:'Momcima iz Hrvatske zahvalan sam do kraja zivota' Empty Re: Prokleta Hrvatska!Srbima pomogli Hrvati da se izvuku iz Kabula:'Momcima iz Hrvatske zahvalan sam do kraja zivota'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum