ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Der Bomber

Go down

Der Bomber Empty Der Bomber

Post by FRANK 16/8/2021, 23:47

“Moj Gerd uvijek je bio borac. Uvijek je bio hrabar, cilog života”, izjavila je Uši u posljednjem razgovoru za njemačke medije. “I sada je hrabar. Nikada nije bio svjestan svoje veličine, svih tih uspjeha. Igrao je iz ljubavi, zato što je uživao u davanju golova. Uvek skroman, rezervisan, povučen. Uvijek prijateljski raspoložen. Jedan od posljednjih dobročinitelja. Gerd spava pred kraj svog života. Tiho spava... Čini mi se da mu tihi oproštaj najviše odgovara”.
Gerd Miler - radost golova i tuga zaborava.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Der Bomber Empty Re: Der Bomber

Post by FRANK 16/8/2021, 23:47

I kamen bi na ovo proplakao

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Der Bomber Empty Re: Der Bomber

Post by FRANK 16/8/2021, 23:52

Kad vidis imena
Der Bomber Kaiser Schwarzenbeck hoennes breitner maier Roth u Bayernu
Ili
SIVORI boniperti Bettega Zoff platini del piero buffon montero u Juventusu i cudimo se zasto su najveci klubovi na svijetu.

A opet lako ti je sa takvim velikanima biti najveci i pisati povijest.
Takva lakoca je jednostavno nepodnosljiva.
Ali treba to postati.
A Bog sam je svjedok da od BAYERNA I JUVENTUSA NEMA I NEMOZE BITI VECIH KLUBOVA.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Der Bomber Empty Re: Der Bomber

Post by FRANK 16/8/2021, 23:53

Prije par dana gledan sliku gullita u dresu milana iz 1988 dres sa jednom zvijezdicom iznad grba.
Sada je 2021 milan ima istu tu jednu zvijezdicu a juventus je korak do cetvrte.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Der Bomber Empty Re: Der Bomber

Post by Maggie19 17/8/2021, 01:48

R.I.P.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Der Bomber Empty Re: Der Bomber

Post by kic 17/8/2021, 10:11


velikan
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Der Bomber Empty Re: Der Bomber

Post by niels 17/8/2021, 14:31

Strašan igrač, izgledao je na prvu pomalo nespretan, krive noge.

Ali igrao je s obje, i ako se ikako moglo, davao je golove. Lijevom, desnom, glavom, trepavicom…bio je veličanstven.

Neka mu je laka zemlja!
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Der Bomber Empty Re: Der Bomber

Post by Guest 19/8/2021, 02:34

grande GERD ˝DER BOBMER˝ MULLER
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Der Bomber Empty Re: Der Bomber

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum