ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica

Go down

da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica Empty da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica

Post by pizzon 24/7/2021, 22:56

https://www.novosti.rs/vesti/politika/1020276/Suljo-napadima-hrvatskih-medija-vukana-zamislite-kakav-skandal-bio-komentarisemo-kako-zovu-deca-milanovica

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica Empty Re: da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica

Post by pizzon 24/7/2021, 22:58

ma,
ludaci !

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica Empty Re: da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica

Post by RayMabus 24/7/2021, 23:01

Jutarnji list je u privatnom vlasništvu. A inače je liberalna tiskovina zbog čega ga ni mnogi Hrvati ne vole.

Uglavnom slažem se s Vučicem ovdje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica Empty Re: da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica

Post by debotoijusto 24/7/2021, 23:06

jutarnji nije tabloid a prvorodjeni je lik koji srbe dovede u beogradski pasaluk okvire ako se ne opamete
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica Empty Re: da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica

Post by debotoijusto 24/7/2021, 23:09

Opsesivna fokusiranost na SRB i AV prešla u domen parapsihologije – pored uobičajene srbofobije stigli su do Vukana. Očekujem uskoro korišćenje telekineze, telepatije i metodu manipulacije energijom. Sada mi je žao što mi se sin ne zove Zmaj Ognjeni Vuk.... - napisala je premijerka na svom Tviter profilu. 

ovo ludilo za unutarnje potrebe odrzavanja na vlasti uvali srbe u gadne nevolje
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica Empty Re: da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica

Post by pizzon 24/7/2021, 23:18

debotoijusto wrote:jutarnji nije tabloid a prvorodjeni je lik koji srbe dovede u beogradski pasaluk okvire ako se ne opamete
sta da se opamete
koju picku materinu
sta hocete koji gurac
ma samo vas treba naguziti
pa se zalite

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica Empty Re: da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica

Post by omni 24/7/2021, 23:24

O cemu je ovo laprdanje? Kolko vas je sad pobilo meleon il dva, jel srbosekom ili hrdjavom kasikom? Kusajte lekove za opci boljitak.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica Empty Re: da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica

Post by RayMabus 24/7/2021, 23:27

debotoijusto wrote:jutarnji nije tabloid 
Želiš reči da su oni ozbiljna novina ?

Jel to neki vic ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica Empty Re: da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica

Post by debotoijusto 24/7/2021, 23:33

RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:jutarnji nije tabloid 
Želiš reči da su oni ozbiljna novina ?

Jel to neki vic ?
ima agendu i podlozan trenutnoj vlasti neovisno boji no nije tabloid , zapadnog ili srpskog tipa
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica Empty Re: da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica

Post by RayMabus 24/7/2021, 23:33

Sad nam se i Srbi smiju zbog tog jutarnjeg i neoliberalne žgadije kojoj je taj medij sredstvo za napad na svakoga tko ne misli kao i oni.

https://www.google.com/amp/s/www.alo.rs/vesti/politika/527287/neoprostivi-greh-predsednika-vucica-sinu-dao-ime-vukan-a-ne-hrvoje/amp

Majko Božja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica Empty Re: da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica

Post by Serbinho-3 24/7/2021, 23:48

Jutarnji moze lose da prodje ako im spree jednu cestitku na Sudu. Koriste maloletnu decu u politicke svrhe. Sta je sledece, Pedofilija?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica Empty Re: da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica

Post by immortal 24/7/2021, 23:56

pizzon wrote:ma,
ludaci ! Hrvati pravičan i pametan narod !!!
tekst je potpuno ispravan u dijelu gdje piše da svi ti srbi ne bi bili dio političkog života srbije tj Beograda nego instrument za potrebe Vučićevog režima te kao prijetnja za destabilizaciju susjednih zemalja kad Vučiću padne na pamet pizončiću

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica Empty Re: da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica

Post by RayMabus 25/7/2021, 00:26

mortal wrote:
pizzon wrote:ma,
ludaci ! Hrvati pravičan i pametan narod !!!
tekst je potpuno ispravan u dijelu gdje piše da svi ti srbi ne bi bili dio političkog života srbije tj Beograda nego instrument za potrebe Vučićevog režima te kao prijetnja za destabilizaciju susjednih zemalja kad Vučiću padne na pamet pizončiću
Pa Vučic je vožd svih Srba. Basketball

Vulin je njegov trbuhozborac koji je prije par dana izjavio da je vojska Srbije tu da sačuva Srbe van Srbije pa mu je jučer uletili od strane visokog predstavnika u BiH da će se svatko tko negira genocid u Srebrenici i velića ratne zločince kazniti od strane suda BiH s šest mjeseci do pet godina zatvora.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica Empty Re: da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica

Post by Ringo10 25/7/2021, 02:28

Jutarnji list treba spalit. Koje je to smece ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica Empty Re: da mi komentarisemo kako se zovu deca milanovica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum